پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

22- ماتیا پرین

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
83 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 1501 ارسال

البته اگر شزنی سوتی بده چند بار ، سریع میتونه جانشینش باشه، ولی فعلاً شزنی با این پنالتی که گرفته نمیشه امید داشت که پرین جانشینش بشه

• tecra, farzad-t و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

farzad-t

farzad-t

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

منم دوست داشتم پرین این بازی فیکس باشه. ولی نیمکت نشین کردن شزنی با وجود عملکرد خوبی که بازی قبلی داشته باعث افت روحیه و انگیزه اش میشه

از طرفی پرین تو خونه و با حمایت هوادارا استارتشو بزنه برای خودشم بهتره

کوپا ایتالیا هم فکر کنم پرین تو دروازه باشه

• Orphée, tecra, back to juve و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1937 ارسال

ماسيمو پاوان در گفتگو با tuttojuve

نويسنده، كارشناس و خبرنگار ايتاليايي

«بازي نكردن ماتيا در بازي امروز بسيار ناراحت كننده است؛ تماشاي او در چارچوب دروازه يووه در پنجمين ديدار بيانكونري‌ها مي‌توانست جذاب باشد. با اين حال متوجه اين نكته مهم نيز هستم كه اصالت لاتينايي او يكي از دلايل نيمكت‌نشيني‌اش در ديدار مقابل فروزينونه بوده است. شايد همانطور كه الگري اشاره كرد بهتر باشد پرين در ديدار روز چهارشنبه مقابل بولونيا نخستين تجربه رسمي‌اش در لباس بيانكونري را از سر بگذراند؛ اتفاقي كه بسياري از تيفوسي‌هاي يووه در انتظار ديدنش هستند.»

پي‌نوشت: (شهرهاي لاتينا و فروزينونه در ناحيه لاتزيو در جنوب شرقي ايتاليا قرار دارند و به دليل همجواريِ آنها، اين دو شهر هميشه به عنوان رقيب يكديگر شناخته مي‌شوند و احتمالاً مقصود پاوان سوت كشيدن و هو كردنِ احتمالي پرين در اين ديدار است كه مي‌توانست عاملي منفي براي اين سنگربانِ جوان در اولين بازي رسمي‌اش براي بانوي پير باشد. رفتار تماشاگران فروزينونه بر عليه اهالي لاتينا و بالعكس، ظاهراً مسبوق به سابقه است!)

fmj6_5b5d1865df9c7.jpeg

• AAG, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Federico Bernardeschi

Federico Bernardeschi

Blue

• اعضا
  • 1029 ارسال

اگر میرفت اینتر انقدر ناراحت نمیشدم که وقتی روی نیمکت میبینمش ناراحت میشم. حقش این نیست. امیدوارم اونقدر باهوش باشه که زودتر از یووه بره.

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

62xs_5.jpg

I was born sick, but I love it
Command me to be well
Amen, Amen, Amen

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی