پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و پنجم سری آ : کارگردانان کالچوپولی 2 - 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
50 پاسخ برای این موضوع

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
انتظار یه بازی جذاب تو نیمه دوم دارم.
اسپالتی یه مربی کلاسیکه و میتونه تیمشو تو دو نیمه از این رو به اون رو کنه و یوونتوس هم نیمه دوم های بدی داره و جلوی ناپولی نیمه دوم رو کامل باخت.

هر دو تیم دروازه بان های فوق العاده ای دارن و تو نتیجه بازی تعیین کننده هستن. خط دفاع اینتر نسبتا آماده تره و میراندا و اشکرینیار توی وضعیت ایده آلی هستن، مثل یوونتوس که دفاع راست خوبی نداره، اینتر همین وضعیت رو سمت چپ داره و مثل ساندروی سمت چپ یووه که یه فول بک تکنیکی هست، اونا سمت راستشون کانسلو رو دارن.
پیشبینی میشه کوادرادو بعنوان دفاع راست بازی کنه و این میتونه بزرگترین چالش تیم باشه، کوادرادو فقط یبار اونم در حین بازی تو اون پست بازی کرد و احتمالا جدال سخت و نفسگیری رو بین کوادرادو و پریشیچ شاهد خواهیم بود.
غایب بزرگ اینتر، گالیاردینی هست که زیر دست اسپالتی بازی های قابل قبولی از خودش ارائه میداد، غایب بزرگ یووه هم کیلینی هست.
این بازی حساسیت دو چندانی برای ایکاردی داره چرا که بزرگترین رقیبش در راه جام جهانی تو ترکیب تیم مقابل بازی میکنه. برخلاف هیگواین که یکم شخصیت لطیفی داره ایکاردی دقیقا شخصیت خودخواه و جاه طلب یه مهاجم نوک رو داره و تو محوطه یه شکارچی قهاره.
فکر نمیکنم فرصت چندانی در اختیار رافینیا و بروزویچ قرار بگیره اما در هر صورت هردوشون بازیکنای تعیین کننده ای هستن و بار خلاقیت اینتر رو به دوش میکشن.
امیدوارم دیبالا تو این بازی گلزنی کنه، چه بعنوان یار اصلی و چه بعنوان تعویضی، چون این روزا اصلا وضعیت خوبی نداره و یه گل توی این بازی حساس به خوبی میتونه روحیشو تقویت کنه.
  • Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

من خودم دلم میخواد بازی جذاب و سراسر حمله  باشه ولی از اونجایی که این خواسته تخیل و رویایی بیش نیست، واقع گرایانه دلم میخواد مثل بازی برگشت با رئال خوب و با برنامه بازی کنن هر چند  بازی با رئال بعد از گل سوم میتونستن باز هم حمله کنن و گل کنن چون اون گل رو دقیقه 60 زدن و سی دقیقه وقت داشتن تا حتی اگه گل خوردن بازی رو مساوی کنن و با تعویض کردن بازیکنهای خسته هم میتونستن به این امر دست پیدا کنن، ولی افسوس که اشتباه کردن. به هر حال اون بازی تموم شد دلم میخواد یووه امشب مثل 60 دقیقه بازی با رئال با اینتر یا همون گارگردان کالچوپولی بازی کنه. با برنامه و هدفمند یعنی به موقع حمله کنن به موقع دفاع کنن و به موقع هم ضدحمله

• mory, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

برد پر گل نباشه نیستم ... :1:

خیلی پرو شدن این عنتریا :370:

امشب باید منفجرشون کنیم :474:

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

اگر جناحین عنتر را مهار کنیم می توانیم به راحتی ناک اوتشان کنیم.

مربی و بازیکنان نباید عجول باشند. بی مهابا حمله کردن باعث می شود که عنتر به بازی اتوبوسی روی بیاورد (چرا که آن ها با گرفتن حتی یک امتیاز بسیار خوشحال خواهند شد). تجربه به خوبی نشان داده است که بانوی پیر در مقابل تیم هایی که اتوبوسی و یا بسته بازی می کنند به مشکل می خورد.

به عقیده بنده بهترین روش در این بازی استفاده از رویکردِ نمایش انحرافی هست. باید اوایل بازی وانمود کنیم که جایی از سیستم تیممان می لنگد و انسجام کافی را نداریم، تا آن ها به خیال اینکه طعمه ی خوبی برای گل زدن گیر آورده اند جلو آمده و به حمله روی بیاورند. سپس در بهترین فرصت ممکن بازی را به دست بگیریم و به آن ها ضربه بزنیم. به خاطر دارم که کنته در برخی از دیدارها،  اوایل بازی این روش را به خوبی اجرا می کرد و بعد از مدتی این تیم کنته بود که پشت سر هم گلزنی می کرد و ضرباهنگ بازی را کنترل می کرد و نه تیم حریف. در این شرایط تیم حریف هم بسیار ناامید می شود.

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
هوودس باید میذاشت

کاستا هیگواین مانژوکیچ
خدیرا پیانیچ متوعیدی
کوادرادو روگانی بارزالی ساندرو
بوفون
  • mory, Delle Alpi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

ترکیب رسمی 3-3-4 : بوفون - کوادرادو - بارتزالی - روگانی - ساندرو - خدیرا - پیانیچ - متوئیدی - کاستا - ایگوائین - مانزوکیچ

• mory, Delle Alpi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

ترکیب رسمی 3-3-4 : بوفون - کوادرادو - بارتزالی - روگانی - ساندرو - خدیرا - پیانیچ - متوئیدی - کاستا - ایگوائین - مانزوکیچ

با توجه به نقشایی که آلگری امسال به ساندرو داده این ترکیب رو می شه به صورت دو-پنج-سه و یا حتی دو-سه-پنج هم در نظر گرفت

• Orphée, mory, Delle Alpi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چ عجب حرفمونو گوش کررررررررررد  کوادو گذاشت اما ترکیب روگانی بارزالی افتضاح میشه 

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا اخر فصل شد و تازه به فکرد رسید کواد را بزاری دفاع راست

ترکیب جوریه که باید حتما  اکثر موقعیت هامون را گل کنیم چون استعداد گل خوردنمون بالاس

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

بارتزالی مصدومیت براش پیش اومده و بناتیا به جاش بازی مکینه

• mory, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

هوودس چی شد
فکر کنم هوودس رو گذاشته تعویض دفاعی 

• mory, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوب ب بازی عرض دادیم خوب پرس کردیم دقیقا همونطور ک گفتم ب مانند بازی رفت ........ولییییییییییییی  اینتر خیلی خوب  دفاع کرد یا هیگواین خیلی نابود بود ....عرض دادن سبب خستگی اینتر در نیمه دوم خواهد شد ..........داوری هیچ مشکلی نداش جز صحنه اخراج ک شاید میشد زرد داد......دقیقا بازی با اتلتیک هم دو خطا کرد جلو ارسنال دو کارت فوتبال امروز سوسول محوریه .....

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

• مهمان

خیانتی که الگری در حق یوونتوس کرده حضور هیگواین و متوئیدی در بازی هست و 4 تایی نکردن اینتر 10 نفره 

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مقصر اصلی الگری و هیگواین و بارزالی و روگانی هستند ب دلیل مشخصی ک همه میدونیم ..

هیگواین در نطفه حمله مارو میخوابونه ....

الگری ترسو وار بازی کرده دیگه اینقدرم ب فکر تاکتیک باشی مهم نیس نیمه دوم اینتر جرات کرد و گاهی فقط جرات کافیه هر چند بردیم ......روگانی بسیارضعیفه هندانوویچ ضعیف بود 

امیدوار شدیم 

کانسلو واقعا بازیکن عالیه دفاع راستی ک سانترهاش عالیه  رو گل اول هیچ دفاعی ایکاردیو نگرفت رو گل دوم ک بارزالی زد 

اما مهم خواستن تیم بود ک خوب انجام دادیم ولی موراتا کجاااااااایی ......از الگری بد بگین قبول دارم ولی نیاز ب تقویت داریم

تیم تو 5 دقیق هاخرم ذهنیت بازنده داشت و پر استرس

خوشحالی هوودس واقعا زیبا بود 

تیم هیچ نیازی ب بارزالی نداره ..

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

فوق العاده خوشحالم. اول از همه واسه اینکه یکی از بهترین بازیهای فوتبال نه تنها ایتالیا بلکه اروپا رو مخصوصا تو نیمه دوم دیدم. دوم اینکه دو تیم در حد و نام دربی ایتالیا بازی کردن سوم اینکه به پیشرفت فوتبال ایتالیا یه کم دارم امیدوار میشم و مهمتر از همه از کامبک لذت بخش بیانکونری

• Signora Omicidi, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

بسیار عالی شد. تبریک به دوستان سیاه و سفید.

مطمئن باشید تعویض باخت به برد توسط بانوی پیر، ناپل را از نظر روحی تضعیف خواهد کرد. 

مکس آلگری پنج دقیقه ی آخر و بعد از گل سوم به رختکن رفت؟ امیدوارم این بازی رو چندین بار تماشا کنه تا به این نتیجه برسد که راه قهرمانی در جام های مختلف از مسیر ترس نمی گذرد، بلکه از مسیر شجاعت می گذرد.

• eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

کواد عالی بود کاستا که دیگه چیزی نمیگم و همه میدونیم چه جواهری گیرمون اومده. ساندرو خوب بود دیبی و برنا هم خوب بودن، پپیتا با وجود بازی بد زهرشو ریخت به اینتر. یکی از بهترین بازیهایی بود که دیدم حتی اگه یووه میباخت. آرزوم برآورده شد و بازی بیشتر وقتا سراسر حمله بود یه کامبک خوشمزه اونم تو لحظات پایانی تبریک میگم رفقا

• Signora Omicidi, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال
نزدیک بود اسکودتو رو جلوی کثیفترین تیم تاریخ از دست بدیم، اونم تیم ده نفره شون، اونم تو آخرین فصل بوفون.
:1: کاش فرداشب فیورنتیا از ناپل امتیاز بگیره (خدایا تورو به روح داویده استوری کمکشون کن)
حالا این برد دلیل نمیشه که نگم :
Alegry out
اینتر واقعا تیمی نبود که اینقدر حرصمون بده باید حداقل با اختلاف دوتا میبردیم اما با این حال برد خوبی بود تو 2-3 دقیقه ورق برگشت

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

بعد گل سوم ، هیگواین و دیبالا داشتن کنار زمین خوشحالی میکردن ، الگری اومد هل شون داد گفت سریع تر برید تو ، دیبالا برگشت با حالت پرخاش یه چی بهش گفت

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بسیار عالی شد. تبریک به دوستان سیاه و سفید.

مطمئن باشید تعویض باخت به برد توسط بانوی پیر، ناپل را از نظر روحی تضعیف خواهد کرد. 

مکس آلگری پنج دقیقه ی آخر و بعد از گل سوم به رختکن رفت؟ امیدوارم این بازی رو چندین بار تماشا کنه تا به این نتیجه برسد که راه قهرمانی در جام های مختلف از مسیر ترس نمی گذرد، بلکه از مسیر شجاعت می گذرد.

دقیقا گل گفتی مزد شجاعتشونو گرفتن. اونقدر حمله کردن تا بالاخره اینتر تسلیم شد اینو باید سرمشق بازیهای سی ال هم قرار بدن. امسال سال فوتبالی خوبی بود واسه من هر چند تراژدی تلخ حذف از سی ال واسه ام پیش اومد ولی به کامبک زدن یووه دارم امیدوار میشم. اون از تاتنهام و بعد رئال اونم اینجا. خوشحالم دوستان بازم تبریک میگم

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی