پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و چهارم سری آ : یوونتوس 0 - 1 ناپولی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
59 پاسخ برای این موضوع

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1230 ارسال
  • LocationMashhad

ztgp_juir1524080688pzljow.jpg

یوونتوس - ناپولی

زمان : یک شنبه 2 اردیبهشت 1397

ساعت 23:15 به وقت تهران

ورزشگاه آلیانز استادیوم

• Orphée, mory, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

این از اون بازیهاست که بردنش 4 امتیاز داره. 3 امتیاز بازی و یک امتیاز روحی روانی

• tecra, ace of glass و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

این فصل که تو لیگ قهرمانان اون وضعیت پیش آمد. حداقل امیدوارم بازی با ناپولی رو ببریم چون اینجوری می تونیم با پیروزی در زمین عنطرمیلان قهرمان سری آ بشیم و چه لذتی بالاتر از این ؟ در ضمن اینطوری شانس حضور اینتر در لیگ قهرمانان رو کاهش میدیم ! عالی میشه. اما از شانس ما سناریو برعکس هم ممکنه رخ بده و تو همین زمین قهرمانی از دست بره و خوشبحال عنطریون میشه

• tecra, Senmorta, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1374 ارسال
  • Locationقزوین

اگه باخت این بازی باعث می شه آقایون دست به تغییراتی بزنن که منجر به کسب سی ال بشه و البته بوفون هم بمونه ترجیح می دم بازی رو ببازیم

می دونم این تفکری که من دارم خیلی بده ولی خوب چی کار کنم خسته شدم از بس تو چمپیونز لیگ حذف های دراماتیک و غیردراماتیک رو تجربه کردم

• mory, tecra, ace of glass و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

مهم ترین بازی این فصل برای قهرمانی لیگ . ببریم میشه گفت 99 درصد قهرمانیم . مساوی و باخت زیادی احتمال قهرمانی رو کم میکنه

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
ساری:
این چه وضعشه 
اول قبل یووه بازی میکردیم 
یکم گذشت بعد یووه بازی کردیم
حالام نمیدونم چرا باس با یووه بازی کنیم :22:  :22:

• mory, Principino, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه باخت این بازی باعث می شه آقایون دست به تغییراتی بزنن که منجر به کسب سی ال بشه و البته بوفون هم بمونه ترجیح می دم بازی رو ببازیم

می دونم این تفکری که من دارم خیلی بده ولی خوب چی کار کنم خسته شدم از بس تو چمپیونز لیگ حذف های دراماتیک و غیردراماتیک رو تجربه کردم

بخدا منم دقیقا مثل تو فکر میکنم یعنی حرفای دل من از دهن شما بیرون اومد

• tecra, D E L P I E R O و Dreamer از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

- ناپولی بیرون از خونه باخت نداشته این فصل در سری آ.

اما نکته مهم به نظرم این میتونه باشه که اونها خودشون رو پایین تر از یووه می دونند و با این ذهنیت بازی خواهند کرد.

هر چند که از نظر فوتبالی یوونتوس آلگری حرفی در برابر ساری نداره اما نفرات دو تیم تفاوت ها رو رقم خواهند زد.

• mory, Principino, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

امشب سر اسکودتو بازی داریم ، یه کم پست بدید بد نیست :1:

به نظر من همه چی به هیگواین بر میگرده ، تقریبا تمام بازی های این دو سال رو به خاطر هیگواین ازشون تونستیم ببریم ( 5 بازی ، 5 گل )

امشب هم باید گل بزنه ، وگرنه کار سخت میشه

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21088 ارسال

^^^

- این ذوق و شوق بچه ها بخاطر بازی های فوق العاده تیم آلگری ـه.

توی ترکیب های پیش بینی شده خبری از دیبالا نیست و مثلث کاستا، مانژو و هیگواین رو در خط حمله داریم.

احتمال استفاده از هوودس هم هست اما شخصا بعید میدونم، ولی از اونجایی که لیخت از نفرات محبوب سرمربی نیست بعید هم نیست به هر ترتیبی که شده فرد دیگری رو به جای مرد سوئیسی بازی بده.

• mory, Principino, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

• مهمان

تاثیر حذف از لیگ قهرمانان هستش . وضعیت مشابهی برای بارسا من سیتی وجود داره. چون این جام مهمترین جام فصل نبود

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امشب سر اسکودتو بازی داریم ، یه کم پست بدید بد نیست :1:

به نظر من همه چی به هیگواین بر میگرده ، تقریبا تمام بازی های این دو سال رو به خاطر هیگواین ازشون تونستیم ببریم ( 5 بازی ، 5 گل )

امشب هم باید گل بزنه ، وگرنه کار سخت میشه

برعکس بهمن من فکر میکنم ب خاطر اینه ک میدونیم اسکودتو مال یووه هست تتا 3 سال اینده  هر چند خیلی ها میخوان ببازیم تا تیمو فصل بعد تقویت کنن اما اینم ایده بدی نیس ولی همیشه برد یووه رو میخوام کلا 2 باخت داشتن دو تیم یووه ناپولی رو تو ونش برده  ناپل تا حالا یووه رو تو خونه نبرده 

دو تیم در سبک بازی کاملا متفاوتن  ناپل داره کل فصلو 4-3-3 بازی میکنه ما بازی رفت  5 تا بازیم با 4-3-3 نکرده بودیم اما بردیمشون فکر کنم دو ترکیب رو داریم هم 4-2-3-1 و هم 4-3-3

نکته های فنی اماری دو تیم 

ناپل و یووه هر دو 50 درصد شوتاشون در چارچوب بوده  

هر دوتیم مالکیت بالای 55 درصد رو داشتن 

هر دوتیم 2 باخت داشتن 

هر دوتیم  از روی ضربات ایستگاهی و کرنر و... 20 گل ب ثمر رسوندن 

هر دو تیم میانگین سنی 27 سال دارند 

اما تفاوتشوت در اینجاست که ناپولی با 462 موقعیت گل ساخته شده 8  گل کمتر از ما زده و ما 400 موقعیت گل  داشتیم  همچنین در دفاعع ریت بهتری گرفتیم و گل های کمتری خوردیم اما مهم ترین نقطه تقابل دو تیم در مصاف  دوئل های رو در رو بوده ک بازیکنان ما خیلی بهتر عمل کردن و ناپولی نمونش گل رفت رو ب همین منوال از ما  دریافت کرد 

ناپولی 20 هزار پاس و یووه 16 هزار پاس موفق داشتن  و تیمی مثل اینتر 2 هزار پاس صحیح کمتر از یووه داده 

یووه 20 بازیه ک نباخته اما ناپولی سینوسی بوده و هر یه بازی یه بار مساوی میگیره و 6 بازی قبل ب رم باختن 

qysv_capture.jpg18.jpg

kbj_capture.jpg19_thumb.jpg

94wz_capture.jpg15_thumb.jpg

از نظر بدنی کاملا سرتریم یک پوئن بسیار مثبت

qc1t_capture.jpg14.jpg

نمودار روند صعودی و رقابت فوق العاده دو تیم 

5rbz_capture.jpg20_thumb.jpg

بهترین های دو تیم

ucch_capture.jpg113_thumb.jpg

امار کلی دو تیم

99dk_capture.jpg12_thumb.jpg

اما  در خوب بودن ناپل همین رو بگم ک در 5 لیگ معتبر اروپایی شونه ب شونه من سیتی که 400 میلیون خرج کرد از نظر مالکیت و تعداد پاس

دارن حرکت میکنند

z3na_capture.jpg17.jpg

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

تاثیر حذف از لیگ قهرمانان هستش . وضعیت مشابهی برای بارسا من سیتی وجود داره. چون این جام مهمترین جام فصل نبود

کدوم جام؟ منظورت سی اله؟
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2514 ارسال

^^^

- این ذوق و شوق بچه ها بخاطر بازی های فوق العاده تیم آلگری ـه.

توی ترکیب های پیش بینی شده خبری از دیبالا نیست و مثلث کاستا، مانژو و هیگواین رو در خط حمله داریم.

احتمال استفاده از هوودس هم هست اما شخصا بعید میدونم، ولی از اونجایی که لیخت از نفرات محبوب سرمربی نیست بعید هم نیست به هر ترتیبی که شده فرد دیگری رو به جای مرد سوئیسی بازی بده.

بشخصه بیشتر برا اینه که از برد یووه مطمئنم پست نمیدم.. یووه هروقت حمله کنه گل میزنه. هم از هوا هم از زمین آسیب پذیرن و از نظر فردی هم پایین ترن. 

یووه گل اولو بزنه میره دفاع و گلای ضد حمله ای. گل بخوره فشار میاره و راحت به گل میرسه. چیزی برا نگرانی و پست دادن وجود نداره.. یه برد الگری وارِ دیگه ست..

فقط یه مقدار نگران بازیای بعدی هستم که لیگ رو تموم شده ندونیم و شل بگیریم چون بازیای سختی داریم که احتمال امتیاز از دست دادن زیاده

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

کدوم جام؟ منظورت سی اله؟

منظورم این بود ucl مهم ترین جام بود و سری آ در جایگاه دوم از دید هواداران 

• Aminvo, tecra, cr7 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

منظورم این بود ucl مهم ترین جام بود و سری آ در جایگاه دوم از دید هواداران 

از نظر منم سی ال مهمترین جامه ولی متاسفانه از نظر بعضی هوادارها و صدالبته مدیرهای باشگاه این جام در جایگاه دوم یا حتی سوم(بعد از اسکودتو و کوپا) قرار داره. نمیدونم پاداش اسکودتو و کوپا روی هم چقدره ولی فکر نمیکنم به اندازه پاداش قهرمانی سی ال که 15 میلیون یوروست باشه

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان

از نظر منم سی ال مهمترین جامه ولی متاسفانه از نظر بعضی هوادارها و صدالبته مدیرهای باشگاه این جام در جایگاه دوم یا حتی سوم(بعد از اسکودتو و کوپا) قرار داره. نمیدونم پاداش اسکودتو و کوپا روی هم چقدره ولی فکر نمیکنم به اندازه پاداش قهرمانی سی ال که 15 میلیون یوروست باشه

بحث فقط پاداش نیست. مدیران با قهرمانی یوونتوس در سری آ میخواند ثابت کنند یوونتوس قوی ترین و بهترین تیم ایتالیاست و درامد زایی هم داشته باشند برای هتل داری و عینک فروشی .بلند پروازی ندارند . البته شاید هم امکانش نیست . من اخباری راحع به سرمایه گذاری های رئال مادرید میخوندم . ما خیلی فاصله داریم با سطح مالی این تیمها. بحث در این مورد زیاده اما همین منچستر تو هیچ جامی حرفی برای گفات نداره اما درامدش از ما بیشتره. با اینکه میگند یوونتوس پرطرفدار ترین تیم اروپاست. به نظر من بزرگترین مشکل یووه حضور در شهر تورینه. رم و اینتر با ساخت ورزشگاه جدید به رقبای قدرتمندی تبدیل می شند. 

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بحث فقط پاداش نیست. مدیران با قهرمانی یوونتوس در سری آ میخواند ثابت کنند یوونتوس قوی ترین و بهترین تیم ایتالیاست و درامد زایی هم داشته باشند برای هتل داری و عینک فروشی .بلند پروازی ندارند . البته شاید هم امکانش نیست . من اخباری راحع به سرمایه گذاری های رئال مادرید میخوندم . ما خیلی فاصله داریم با سطح مالی این تیمها. بحث در این مورد زیاده اما همین منچستر تو هیچ جامی حرفی برای گفات نداره اما درامدش از ما بیشتره. با اینکه میگند یوونتوس پرطرفدار ترین تیم اروپاست. به نظر من بزرگترین مشکل یووه حضور در شهر تورینه. رم و اینتر با ساخت ورزشگاه جدید به رقبای قدرتمندی تبدیل می شند.

حرفات کاملا درسته. ولی با قهرمانی تو سی ال که ثابت میکنن بهترین تیم اروپان نه فقط ایتالیا و شاید اونجا از نظر تبلیغاتی و کارهای دیگه دو برابر درآمدزایی کنن. البته واقعا من شرایط باشگاه داری و تجارت رو نمیفهمم فقط دارم نظر خودمو میگم ولی مثلا نمیشد این درآمدزایی واسه هتل و عینک فروشی رو تو کشورهای دیگه هم گسترش بدن و شعبه بزنن؟ اونوقت قهرمانی تو سی ال هم میتونست تو این امر موثر باشه درآمد باشگاه هم چندین برابر میشد. نمیدونم شاید هم همونطور که میگی امکانش نباشه ولی بدیش اینه که این بلندپرواز نبودن مدیرا هواداری مثل من یکی رو خون به جیگر کرده. عذر میخوام دوستان بحثم هم به تاپیک زیاد مربوط نبود
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
مزخرف تر از این نیست که هواداری مثل خودم بخاطر اینکه مدیرای باشگاه واسه تقویت تیم سر کیسه رو شل کنن،دلش بخواد تیم محبوبش تو لیگ داخلی قهرمان نشه ولی ظاهرا این یه جور تلنگر میتونه باشه. منم دلم میخواد یوونتوس این بازی رو قدرتمندانه ببره و بااقتدار فاتح سری آ بشه ولی حیف.....
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دو یک میبریم ... مانژو میزنه و یکی از بین هیگواین و کاستا
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است