پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرم انان اروپا : رئال مادرید 1 (4) - (3) 3 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
196 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آیا یووه قادر به جبران نتیجه دور رفت می باشد ؟ (37 کاربر رای داده است)

آیا یوونتوس می تواند بازی دور رفت را جبران کند ؟

1. بله (14 رای [37.84%])

درصد آرا: 37.84%

2. خبر (23 رای [62.16%])

درصد آرا: 62.16%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه تو ۶۰ دقیقه ابتدایی ۲ گل با حتی ۱ گل بزنیم و گلی نخوریم میشه امیدوار بود. اگه مصدوم ندیم تیم کامل خواهد بود نبود بنتانکور ک اصلا مهم نخواهد بود از طرفی پیانیچ و بن عطیه بر میگردن ب نظرم دیبالا هم اونقد تاثیر نداشته ک غصشو بخوریم... امیدوارم ما رو دست کم بگیرن

جو برنابئو اصلا وحشتناک نیس پس نباید ترسی وجود داشته باشه ما تو آلیانز آرنا ۳ گل سالم اونم تو ۱ نیمه ب بایرن زدیم ک البته داور یکیشو نپذیرفت پس میتونیم بزنیم... ب آلگری بستگی داره ببینم چقد توان داره تیمو از نظر ذهنی آماده کنن اونا راموس مهم ترین عنصر دفاعیشونو ندارن و ناچو ک آچار فرانسه خط دفاعشون محسوب میشه هم مصدومه پس شکننده خواهند بود + ما هیگواین و خدیرا رو داریم ک بارها تو این استادیوم بازی کردن و باهاش آشنان...

من صعود میخوام مهم نیس چقد سخته تحقیر تو تورین هم کار سختی بود ک اونا انجامش دادن پس چشمتون کور دندتون نرم شمام باید انجامش بدین! اما اگه صعودم نکردین میخوام ی تیمی رو ببینم ک تا خود سوت پایان بازی واسه صعود تلاش کنه... اگه باز تحقیر بشیم اشکال از مدیرو سرمربیو کاپیتانو و ... هست چون نتونستن شجاعت و جبران رو ب این تیم یاد بدن پس باید برن... از دم حتی بوفون و کیه لینی... شرایط مهیاس اگه سخت شده چون ما سختش کردیم بهانه ای وجود نداره... گریه کافیه! اگه نمیتونید لطفا بکشید کنار... استثنایی هم وجود نداره...

با حرفات موافقم ولی بالاغیرتا اینقدر به بوفون گیر ندید. بابا بوفون بازی قبل با تاتنهام تو اون صحنه که با کیه لینی با هم فریاد غیرت و شادی زدند، نشون داد که شجاعت و انگیزه وروحیه رو به تیم تزریق میکنه. وقتی دیشیلیو اولین گلشو واسه یووه تو سری آ زد، بوفون تا کنار دروازه حریف دوید و بغلش کرد تا بهش انگیزه بده بعد شما هی بگید مقصر بوفونه. بوفون به بازیکنها انگیزه میده ولی از اون طرف بعضی ها با حرفای ناامید کننده و عدم خودباوری کار اونو خراب میکنن

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

i5v7_capture.jpg

این حرومی خیلی ریز بلد چ  کار کنه  تو فینال سرمارو برید و پنالتی و ضربه ازاد نگرفت تو این بازی هم پنالتی نگرفت اگه پنالتیمون گل میشد رئال  هراس بیشتر و یووه حمله بیشتری میکرد تا دقیقه 60 کیلینی سوتی داد اصلا رئال  عددی نبود خداااااااااااااااااااااا ب کی بگم 

بازی برگشتی هم هست قطعا میشه امید داشت فوتبال همینه  میلان تو یه نیمه سه تا خورد  تو فینال احتمالش هست ما هم بزنیم 

هزار بار هم صحنه رو ببینین میگم خطای دیبالا کارت نداش کف پاش ب کارواخال برخورد نکرد بلکه کون ب کون شدن .....پاش ب پیراهنش ساییده شد 

اگه یوونتوس انشالله بازی برگشت بتونه از این مرحله صعود کنه همه شما شاهد باشید من میام جلو همه اتون میگم من بیخود کردم دیگه هیچوقت درباره یوونتوس کوچکترین نکته و حرف بد و منفی نمیگم. ابایی هم ندارم چون اگه یووه صعود کنه اینقدر خوشحال میشم که از گفتن این حرف هیچ ناراحت نمیشم

آره واقعا من کارت قرمز رو دیدم سرم سوت کشید نفهمیدم چی شد. این داور خرفت تصمیمش خیلی سختگیرانه بود. تمارض دیبالا پنالتی نبود باشه بازی رو ادامه بده ولی دیگه کارت زرد دادن به همچین بازیکنی تو همچین بازی اوج سختگیری و ظلمه. اون صحنه کارواخال هم من یه جورایی احساس میکنم دیبالا پاشو واسه توپ آورد ولی خورد به کارواخال نمیشد که وقتی که توپ رفت اونم با سرعت نور پاشو جمع میکرد. هرچقدر هم خطا بد بود داور چلغوز میتونست یه تذکر خیلی جدی بده نه اینکه عین نقل و نبات کارت قرمزشو دربیاره. باز جای شکرش باقیه یه انفاقی کردن و راموس هم کارت گرفت

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حرف پیانیچ عالی بود . : یووه ب هیچ عنوان از پیش حذف شده نیست  خودمان را ثابت خواهیم کرد  :worship:

• Orphée, tecra, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

قطعا باخت دو هیچ خیلی بهتر از سه هیچ است.

بنابراین از این نظر حرف الگری درسته.

و این به معنی از خودباختگی زودرس نیست.

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

علیرضا باور کن پیانیچ در بازی برگشت چیزی به یووه اضافه نخواهد کرد .

• Delle Alpi, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

علیرضا باور کن پیانیچ در بازی برگشت چیزی به یووه اضافه نخواهد کرد .

در صورتی که بهترین نمایش خودش رو در لیگ قهرمانان بذاره و ضربه آزاد گل کنه و پاس گل بده می تونه باشه ولی خیلی بعیده 

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

من که بشخصه شکی تو صعودمون  ندارم و رئال حتما تو زمین خودش تحقیر خواهد شد
یوونتوس هنوز حذف نشده و تو لیگ قهرمانان حضور داره  1-4

• mory, Pinturicchio, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دامادم رئالیه ولی حرف قشنگی  زد گفت ب خاطر اسپانسرو  درامدشون از مسی و رونالدو حتی اگه دوپینگم کنن کسی نمیتونه گیر بده دقیقا مثل فرار مالیاتی 

فوتبال   جنگ تکنیک بود الان جنگ پول هم هست پس یووه خوب داره خودشو بالا میکشه از نظر تراز مالی ولی بازی برگشت رو نمیدونم چرا امید دارم نمیدونم  شاید واس خاطر نبود راموس ولی خدایی اگه مانجوکیچ جای هیگواین فیکس باشه بهتر نیس؟ رو ضربات سر هم میشه حساب باز کرد 

خیلی منتظر شروع این بازی ان اصلا صبر ندارم ب خدا در ضمن بودن پیانیچ اینقدر تفاوت رو رقم میزنه ک  یووه بتونه از کرنر ضربات ازاد و پاس هاش بهره ببره چجوری اینقد این پسرو دست کم میگیرین من نمیدونم 

پیانیچ  مانجوکیچ  پیاتسا   همشون خصوصیات خاصی دارن ک تو فوتبال امروز نمیبینیم تو بازیکنان دنیا  من رو این 3 تا خیلی متعصبم 

انالیز گل اول رئال

522b_capture.jpg2.jpg

در ترکیب رئال مهم ترین نقش رو ایسکو داره قبلا بنزما در نقش گل زن ظاهر میشد امابا فینیشینگ پایینی که داره  نقش طعمه رو بازی میکنه تا رونالدو ازاد تر بشه این کاره زیدان محشر بود و ایسکو کسیه که همیشه سازندست و کروس و مودریچ حمایت کننده ایسکو و کاسمیرو فقط تخریبیه  اگر الگری اشتباه نمیکرد و بنزمارو ازاد تر میذاشت الان رونالدو مهار شده بود

vc5o_capture.jpg4_thumb.jpg

تو عکس بالا کار بنزما و کسانی که احاطش کردن رو ببینین و از اول رونالدو یار رو در روی بارزالی بود بارزالی خودش نفهمید کیو داره

d1fn_capture.jpg6_thumb.jpg

pk2l_capture_thumb.jpg

فضایی که به ایسکو دادیم ب خاطر عقب اومدن بنزما بود و یه گل کاملا تاکتیکی خوردیم و الگری نتونست جمعش کنه ولی  اگه بارزالی کند نبود میشد جلوشو بگیره 

رئال در بازی برگشت راموس رو نداره  کسی که ضربات سر اول اکثرا برای اونه ما خیلی امیدواریم وقتی ناچو هم مصدوم باشه عملا کسیو ندارن و امیدوارم روحیمون  و امیدمون بالا باشه و تا دقیقه و ثانیه اخر برای حیثیتمون بجنگیم  

روز اول  شروع لیگ همه بازیکنان در منزل انیلی جمع شدن و گفته شد کاین زمین جاییه که پلاتینی باجو دل پیرو روش قدم گذاشتن و الان شما اینجایید پس  هدف ما هدف بزرگیه  وادم های بزرگی اینجا قدم گذاشتند اما امسالهدف ما چمپیونز لیگ نیست اگه کاملا حواس خودمونو رو سی ال بذاریم این اشتباهه پس بای د در هر 3 جبهه بجنگیم  انیلی ادم صبوریه میدونه تیمش کامل نیست و  قطعا برای روزی که برنده سی ال بشه خیلی امید داره و خیلی هم جوونه و میراث خاندانش رو میخواد ب نحو ئدرستی ادامه بده

اما الگری فینال قبل هیگواین رو درگیر راموس کرد ک دید هیگواین عرضشو نداره پس فهمید از جای دیگه ای باید دفاع رئال شکسته بشه

rusy_capture.jpg

01c_capture.jpg2_thumb.jpg

klv6_capture.jpg5_thumb.jpg

سعی کرد راموس رو از مدار خارج کنه اما ب بدترین نحو ما ضربات اخرمونو زدیم بازی برگشت راموس نیست و خیلی امیدوارم ب خاطر اینکه دفاع رئال بدون راموس خیلی ضعیفه اما نتیجه رفت جوریه ک خط حمله رئال یک گل هم بزنه کار ما ناممکنه ولی امید همیشه هست

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اگر ۱ گل زده بودیم باز جای امیدواری بود ولی ۳ بر ۰ خیلی سخته

اونم جلوی رئالی که داور و یوفا پشتش هستن
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

من که بشخصه شکی تو صعودمون  ندارم و رئال حتما تو زمین خودش تحقیر خواهد شد
یوونتوس هنوز حذف نشده و تو لیگ قهرمانان حضور داره  1-4

ضریب صود یوونتوس 33 هست الان . ضریب صعود رئال 1.01

واضحه ولی توضیح دادنش بد نیست . روی برد رئال شرط ببندی یک میلیون تومن پول بزاری  ده هزار تومن میبری

یک میلیون واسه یووه بزاری 33 میلیون تومن میبری

اگه اینقدر مطمئنی 70 80 میلیونی قرض کن بعد بازی میلیاردری :1:

• Orphée, Delle Alpi, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دقیقا همینه من بازی برگشت رو یوونتوس شرط میبندم هزارتومن میذارم چن برابر شه

در گل دوممون ک خوردیم کیلینی کمترین تقصیر رو داشت 

1apv_capture.jpg

oiqa_capture.jpg2_thumb.jpg

روی گل دوم بوفون باید میومد جلوتر چون زمین لیز بود کیلینی خواست دور کنه اما سر هم خورد اما بوفون باید میومد و زمان بندی رو طوری میکرد و یا با حرفاش ب کیلینی از حظور رونالدو هشدار میداد ولی هیچی نگفت چون فکر میکرد کیسلینی دیده رونالدو کجاس

در روی سانتر هم  سانتر برای وازکز فرستاده شد اصلا رونالدو هدف نبود اما رونالدو هوشش از دیشیل و بارزالی بیشتر بود و خودشو ب توپ رسوند در صورتی که بارزالی ب تن خودش زحمت نداد تکون بخوره

zzlm_capture.jpg3_thumb.jpg

5x6e_capture.jpg4_thumb.jpg

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

رونالدو بعد از اینیستا، تنها دومین بازیکنی هست که در استادیوم یووه بصورت ایستاده تشویق میشه! حرفاش درین مورد :

CR7SO.JPG

« خیلی خوشحال و منقلب هستم چون یووه رو در بچگیم دوست داشتم. عاشق تماشای بازیهای یووه بودم. تشویق هوادارا تقریباً باعث شد گریه کنم! همیشه در قلبم جایی برای یوونتوسیها خواهم داشت... »

میشه از لحاظ گُندگی تو فوتبال، با یوونتوسی بودنِ مالدینی در بچگیش مقایسه کرد؛ پوستر بتگا رو تو اتاقش داشت و بخاطر بابیگُل و اسکلتِ یوونتوسی آتزوریِ 1978، آرزوش بازی در یووه بود!

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
من یکی به شخصه جدا از تلخی وحشتناکی که این نتیجه واسم داشت الان کیف میکنم که طرفدارها رونالدو رو تشویق کردن چون نشون میده طرفدار های یوونتوس هم مثل همیشه بافرهنگن. واقعا ذات فوتبال پاک و دوستانه اس فقط متاسفانه بعضی وقتا با جنگ اشتباه گرفته میشه
  • Orphée, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

در روی سانتر هم  سانتر برای وازکز فرستاده شد اصلا رونالدو هدف نبود اما رونالدو هوشش از دیشیل و بارزالی بیشتر بود و خودشو ب توپ رسوند در صورتی که بارزالی ب تن خودش زحمت نداد تکون بخوره

zzlm_capture.jpg3_thumb.jpg

[center]5x6e_capture.jpg4_thumb.jpg

این ثابت میکنه تعداد زیاد افراد داشتن نمیتونه موفقیت دفاع رو تضمین کنه .
مالدیو هم ده نفره دفاع میکرد .
توی این سالها زیاد دیدیم که تیم های زیادی جلوی بارسا با تمام نفرات و دقایق زیاد دفاع کردند ولی کیسه گل شدند.
وقتی میبینید یک تیم به قول امروزی ها اتوبوس چیده ولی تیم حریف به گل نمیرسه .
باید متوجه شد کلی برنامه و تمرین پشت اون اتوبوس هست :دی
دفاع کردن واقعا هنره ، سخته . برنامه و تمرین زیاد میخواد .
تیم های ایتالیایی علاوه بر افت کیفیت فردی بازیکنانشون دیگه زیاد به فوتبال ایتالیایی پایبند نیستند.
شاید یکی از دلایل افت ایتالیا همین باشه .

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دفاع وسط شون برای بازی برگشت کیه ؟

• Delle Alpi, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ناچو واران اگر نباشن  ناچو مصدوم باشه مشخص نیست رئال بازیکن از جوانان میاره یا تئو هرناندز رو میذاره و کارواخال وسط مشخص نیس یه پوئن بزرگه برامون ب شرطی ک 3 تا نمیخوردیم 

• mory, Delle Alpi, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال
حیف که اگر یه خرده بهتر بازی رو مدیریت میکردیم الان حداقل شانس داشتیم !!
متاسفانه بردن رئال تو برنابئو اونم با اختلاف سه گل برا یوونتوس فعلی بعیدتر از بعیده !!
سناریو این جور بازی ها هم برا ما حداقلش روشنه یا گل اول بازی رو میزنیم وسطهای بازی هم رئال یکی بهمون میزنه و مساوی میشه یا رئال اول بازی یه گل میزنه وسط بازی ما بهشون یکی میزنیم و بازی تموم میشه !!
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ترسم از گل زدن نیس از گل خوردنه نمیشه از رئال گل نخورد همیشه بهترین مهاجم ها رو داشته مام هاجممون دیپورتی 5 سال پیش رئاله فکر کنین !!!! امیدوارم معجزه بشه همین مثل تاتنهام

الان کنار خدیرا و پیانیچ پوگبا بود چی میشد ......میلینکوویچ رو بایییید بگیریمهم فکر داره هم زور هم شرقیه و فهمیده 

فصل بعد قوی تر میشیم این فصل فینال ببین بارسا رئاله  یا یووه بارسا  :1:

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

• مهمان
رعال فردا با اتلتیک بازی داره
یک بار هم که شده رعال مصدوم بده شاید اینجوری معجزه ای شد و صعود کردیم.
  • mory, Delle Alpi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
دعا کنید خودمون مصدوم ندیم !
  • mory, Delle Alpi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی