پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا : تاتنهام 1 - 2 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
116 پاسخ برای این موضوع

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تو بازی اول، تا بازیکنان یووه صاحب توپ میشدن، بازیکنان تاتنهام به شدت پرس میکردن و یووه ایها توپ رو از دست میدادن، این خیلی نکته مهمیه 

• mory, tecra و Dreamer از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4104 ارسال

در بازی فردا هم همین ماجرا خواهیم دید.

• tecra از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
چرا بازیکنان تاتنهام خسته نمی شوند و 90 دقیقه پرس می کنند
  • tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

اینقدر استرس دارم و خرافاتی هستم که معمولا تو لیگ فهرمانان قبل بازی تو تاپیک مخصوصش حرف نمیزنم پیش خودم میگم شاید یه چی بگم این خدا با من کری داره یهو ضایعم میکنه

چیزی نیست برا گفتن جز دعا کردن برا صعود به مرحله بعد شکست از تاتنهام بسیار عواقب بدی داره انشالله اون بالای فردا شب دست از اذیت کردن من برداره و خوشحالمون کنه

الهی آمین :77: :worship: :8:

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
دوست ندارم آیه یاس بخونم . ولی خیلی مایوسم .

تیم همه چی داره الا جربزه .

فردا اگه پرس کردیم و پا پس نکشیدیم شاید یه فرجی بشه وگرنه اگه منفعلانه بازی کردیم 1 درصد هم امید نی.
  • mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نظرتون درباره این ترکیب واسه بازی فردا چیه ؟؟
ساندرو - کلینی - بن عطیه - لیخت
بنتانکور-متوئیدی- مارکیزیو- خدیرا- استورارو
بارزاگلی یا روگانی واسه خط حمله !

نمیشه دو تا دروازه بان بزاریم تو دروازه ؟؟
خلاصه گفتم فردا ترکیب رو دیدید اینجوری بود نخوره تو ذوقتون :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

الگری یه قانون  نانوشته داره که همیشه شما رو سوپرایز میکنه ، حالا این سوپرایز میتونه در جهت خوب باشه یا در جهت بد.

حالا که امشب underdog   هستیم ، من امیدوارم " اصلِ الگری "  امشب هم برقرار باشه

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اوه اوه  نرسیدن مانجو = 3-5-2 یووه و اومدن ساندرو و داگلاس در نیمه دوم

مصاحبش ک اینو نشون داده  

• Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هروقت از قبل نسبت ب ی بازی ناامید بودم معمولا نرفتیم بالا... بازی با بایرن بازی ایتالیا با سوئد فینالهایی ک باختیم..

امیدوارم این بار این اتفاق نیفته واقعا دردش غیرقابل تحمل خواهد بود فصل آخر بوفونه جام جهانی نرفت اینجام همین اول کار بریم کنار؟
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
فکر میکنم باید به حرف آقای الگری گوش بدیم و زیاد وسواس چمپیونزلیگ نداشته باشیم.

بوفون اگه همین الانم از فوتبال خدافظی کنه هیچ نگرانی بابت قهرمان نشدنش تو این تورنمنت نیست، کم نیستن بازیکنای بزرگی که نتونستن قهرمانی های بزرگ بگیرن.

این بازی هم مثل باقی بازیاست و این تورنمنت هم مثل باقی تورنمنت ها، شکی ندارم که یوونتوس توی چنین بازی هایی 101 درصد توانش رو واسه برد میذاره.
امیدوارم از پس این تیم چغر بد بدن بربیایم و مرحله بعد بریم سراغ تیمی که مربیش کچله ...
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این بیشتر ی توجیه هست قهرمان ۶ فصل سری آ باید بتونه تیم میانه جدولی انگلیس رو حذف بکنه یا ن؟

ب نظرم واسه تیمی در سطح یووه لیگ قهرمانان بایدم وسواس باشه... این ک بگیم این تورنمنت شکل بقیه تورنمنت هاست فقط خودمونو گول زدیم اگه قرار باشه دلمون ب لیگ داخلی خوش باشه پس فرق ما با سلتیک چیه؟
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

یه حسی بهم میگه تاتنهامی که تو تورین دیدیم یه جرقه بود همینطور ضعف یوو در هافبک- واقعا بازی رفت یه مهاجم(دیبالا) مصدوم داشتیم برا برگشت دیبالا برگشت اما اون سه تا مصدوم شدن باز جا شکر هیگواین برگشته

با این تفاسیر همچنین با توجه به گفته های الگری همش 3 مهاجم تو ترکیب داریم و احتمال سه مهاجم و 433  بعیده و 4231 رو که کلا فراموش کنیم قطعا داگلاس رو میزاره و برا نیمه دوم پس احتمال 352 با حضور

بوفون- کیلینی بن عطیه بالزارگی  لیخت خدیرا پیانیچ متیودی  الکساندرو- دیبالا و هیگواین

مگر اینکه بیاد اساموا رو بزاره تو دفاع چب  و الکس ساندرو رو بزاره وینگ چپ اینجور میشه 433 متصور بود

• Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

مانژوکیچ کوادرادو برناردسکی پیاتسا مصدوم . هیگواین هم اصلا آماده نیست و تازه از مصدومیت برگشته. 

اول فصل فکرش رو نمیکردیم با کمبود مهاجم روبرو بشیم . ان هم در مهم ترین بازی فصل . شانس با ما نیست 

• eⁿzº, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خدایا کمکمون کن همه بازیکن ها آث مون یا مصدومن یا مردن تو مهم ترین بازی فصل از بازی رفت هم کمتر بازیکن داریم ...تو نبرد تن ب تن رو هوا قافیه رو کلا باختیم .....شاید الگری برا این ک رو هوا نبازیم با بارزالی و 3-5-2 بیاره ک وسطو ندیم ب حریف ولی ولی ما گل میخوایییم 

حس بدیه  نمیدونم چی بگ ....کاش پیاتسا رو نمیدادیم  دست مربی بستس اما تات هم میدونه ک یووه اوایل بازی برا گل زدن میاد پس برنامه میچینه خط هافبک ما باید ضد حملاتشونو بخوابونه خیلی استرس دارم 

هیگواین بر ننت صلوات امشب گل بزن بازی رفت 4 تا نزدی دوتا زدی  فک کن هیگواین تو بازی براش مشکل پیش بیاد یا تاتنهامیا مصدومش کنن کسیو نداریم بذاریم جاش  :fp:  فک نمیکردم ب اینجا بکشه الگری دستش بستس برا 15 دقیقه اخر امیدوارم نیمه اول 2 تا بزنیم هر جور شده  تا نیمه دوم فشار رو تیم کم بشه

این همان دیوسی است ک تیم رو تمرین میده ..

zz0o_capture_thumb.jpg

دارم قسمت سوم ز مستند یووه رو میبینم چیزی ک مشهوده گل های کواد رادو هست ک ب اکثر تیم ها با سرعت فوق العادش ب خط حمله اضافه میشه و باپاس رو ب جلوی مدافعین ما گل میزنه ...نبود کواد خیلی بده 

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
این از اون بازیا میشه که نمیتونیم بابت سبک مردمی و مقتدرانه و زیبای همه دفاع آقای الگری بعد از زدن گل اول ایراد بگیریم.
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2916 ارسال

امیدوارم اگه هم قراره حذف بشیم مثل مرد حذف بشیم ، نه با یه رویکرد احمقانه و یه بازی پر از ترس ! کاش این سقف شیشه ای بشکنه بالاخره و مربی های ایتالیایی بفهمن قرار نیست با دفاع کردن جامی ببرن !

• mory, eⁿzº, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

ترکیب رسمی: بوفون - بارتزالی - کیلینی - بناتیا - ساندرو - خدیرا - پیانیچ - متوییدی - کاستا - دیبالا - ایگوائین

• Orphée, mory, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ترکیب همه جوره عالی چون بارزالی رو سر زنی خیلی بهتره و سیستم هم زمان قابلیت رو 3 دفاعه شدنم داره ولی از همه اینا گذشته باید باید ببریم ....حالا خدا بزرگه هر چی شد من ک استرسمو میریزم بیخیال میشم دیگه خسته شدم از این همه مصدومیت

• Orphée, Aminvo, Signora Omicidi و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1460 ارسال

ترکیب بدی نیست، تا رویکردمون چی باشه. امیدوارم نبود مانژو توفیق اجباری بشه و تیم قدری سرعت پیدا کنه. 

• Orphée, mory, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

احتمال صعود نکردنمون حدود 60 درصه . از الان خودمون رو آماده کنیم که بعدا زیاد عصبی نشیم .

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی