پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته شانزدهم سری آ : یوونتوس 0 - 0 اینتر میلان

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
70 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

مسئله اینکه ترکیب و تاکتیک درست بود اما کامل نبود. یعنی کواد راحت اون طرف اتوبان کرد ولی مانژو نزد. بدم نبود مانژو گل نزد فقط

از طرفی تیم خیلی محکم شده اما آلگری با سیستم چرخشیش ما رو کشته

در هر صورت کاستا دیبی برنا بودن برده بودیم. 

نشد و مربی هم نخواست. 

اما این تیم احتمالا قهرمانه

آلگری اوت ولی

• Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

برد در این بازی حیاتی نبود ولی باختنش هم چندان از مساوی بدتر نبود. 

اگه بازی رو می باختیم اختلافمون با صدر دوباره می شد 4 امتیاز و خب یک بازی حیثیتی  رو توی زمین خودمون باخته بودیم که مسلما برای ادامه ی فصل روی روحیه ی اینتر و بقیه ی تیم ها اثر زیادی می گذاشت...

هرچند همین الانش هم نتیجه به نفع اینتره که توی زمین یووه تساوی گرفته... 

ولی باز هم فکر نمی کنم ارزش باخت و تساوی توی این بازی به هم نزدیک باشه و به نظرم دلیل اصلی بازی محتاطانه ای که انجام دادیم این بود که نظر آلگری هم به نظر من نزدیک تر بوده!

به نظرم دیشب تیم دوست داشت گل بزنه ولی اصلا حاضر نبود گل بخوره...

تقریبا مثل بازی فصل اول آلگری با اتلتیکو یا حتی تا حدودی بازی همین چند هفته پیش با بارسا

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1475 ارسال

^ ^ ^

حالا کو تا ماه مارس :1:  نهایتش دوباره اختلاف رو کم می‌کردیم :fp:

وقتی به یک بازی حیثیتی در زمین خودمون چنین دیدی داریم حساب بازی برگشتِ این تقابلِ حیثیتی در زمین حریف هم تقریباً مشخصه. 

از این طرز تفکر که بردن بازی با حداقل گل و قهرمانی با فقط یک امتیاز اختلاف کافیه متنفرم. ممکن بود یه داور بی‌شرف که در ایتالیا تعدادشون کم هم نیست اون صحنه رو پنالتی بگیره تا از رفتن به دنبال حداقل‌ها پشیمونمون کنه. 

+ با فرض این که هم ما و هم رُم بازی بعدیمون رو ببریم و وضعیت جدول دست‌نخورده بمونه دوست دارم پیش‌بینی شما رو از استراتژیمون برای بازیِ خانگی مقابل رُم  که از قضا اون هم حیثیتیه بدونم؟ :53:  

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

کلوب عنطر فن خارجی چقدر خوشحال هستند.......

بر الگری است که با شککست دادن رم جبران این مساوی بکنه..

کیچ زحمت های زیادی کشید اما فرصت های زیادی خراب کرد...

یکی از درام های بازی این بود که اساموا توپ های زیادی در موقعیت حمله بهش می رسید..

ترکیب اساموا متویدی در حالی که هر دو ضعف ارسال دارند جالب نیست...................

• eⁿzº, Pinturicchio, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خوبی الگری اينه ک برآب هر بازی استرااتژی مناسب اونو میچینه البته گاها اشتباه در مياد طبیعیع انسان خطاکاره... اما 90 درصد اوقات رویکرد تیم مناسبه مثبازی برگشت با بایرن. اگه گل سوم موراتا قبول ميشد.... مثل بازی با بارسلونا همین اينتر و تو خونه میلان هر بازی با رویکرد مناسب خودش پیش میریم.... رم امسال بعد ما بهترین تیم ایتالیاست و بعد از اون ناپل و اتالانتا.... رم مربی با نفکر هجومي داره الگری ب نظر من ترکیبیک جلوي ناپل چید رو میچینه

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

^ ^ ^

حالا کو تا ماه مارس :1:  نهایتش دوباره اختلاف رو کم می‌کردیم :fp:

وقتی به یک بازی حیثیتی در زمین خودمون چنین دیدی داریم حساب بازی برگشتِ این تقابلِ حیثیتی در زمین حریف هم تقریباً مشخصه. 

از این طرز تفکر که بردن بازی با حداقل گل و قهرمانی با فقط یک امتیاز اختلاف کافیه متنفرم. ممکن بود یه داور بی‌شرف که در ایتالیا تعدادشون کم هم نیست اون صحنه رو پنالتی بگیره تا از رفتن به دنبال حداقل‌ها پشیمونمون کنه. 

+ با فرض این که هم ما و هم رُم بازی بعدیمون رو ببریم و وضعیت جدول دست‌نخورده بمونه دوست دارم پیش‌بینی شما رو از استراتژیمون برای بازیِ خانگی مقابل رُم  که از قضا اون هم حیثیتیه بدونم؟ :53:  

ولی انصافا تیم هر سال از این رو به اون رو میشه در همین ماه مارس :1:

به نظرم شرایطی که دو تیم موقع بازی برگشت دارن رویکردمون رو معلوم می کنه نه اینکه توی بازی رفت که چند ماه قبلش برگزار شده چه رویکردی داشتیم(شما فرمودین دید من گفتم رویکرد!نمی دونم در معنا چقدر تفاوت ایجاد می کنه ولی حس می کنم مفهوم حرفم رو بهتر می رسونه!)

در مورد بازی با رم هم به نظرم یه چیزی میشه در حدود همین بازی ای که با اینتر کردیم ولی زیاد مطمئن نیستم چون به نظرم حساب کار این جناب مقس الغوری :1: چندان واضح نیست!بعضی بازی ها تیم رو با شهامت و البته با برنامه (روی با برنامه به این خاطر تاکید کردم که یک وقت کسی با شهامت بازی کردن رو به معنی هجومی بازی کردن نگیره از حرفم چون به نظرم ابدا این طور نیست!ولی خیلی ها ممکنه که این طور تصور بکنند) به زمین می فرسته و با یک بازی قشنگ و با برنامه تیم حریف رو نابود می کنه!هیچ اهمیتی هم نداره که بازی کجا برگزار میشه یا تیم حریف چقدر قدرتمنده!بعضی وقت ها هم اصلا انگار براش اهمیتی نداره نتیجه ی بازی و ازش یک افتضاح کامل در میاد مثل بازی با سمپدوریا یا لاتزیو در همین فصل!

در مورد با شهامت بازی کردن هم منظورم "بازی کردن برای بردن"هست!مثل همین بازی قبل با ناپولی یا رفت یک چهارم نهایی پارسال با بارسا یا برگشت یک هشتم نهایی دو سال پیش با بایرن(که البته به نتیجه نرسید ولی تلاش قابل ستایشی بود!)

به نظرم در بازی با اینتر هم نه کاملا برای بردن اومده بودیم نه برای مساوی گرفتن!یه حالتی بین این دوتا بود...

اگه یک مقدار شانسمون بیشتر بود می بردیم

شاید حتی با اختلاف هم می بردیم!

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اصلاً یووه در این بازی خیلی سرتر بود در این شکی نیست، ولی میزان امتیازاتی که یووه این فصل با فصل قبل آورده فکر کنم تقریباً یکی بوده و یا یه جزئی اختلاف دارن، این نشون میده که یووه همون یووست ولی تیمای ناپل و اینتر و رم ن که پیشرفت قابل ملاحظه ایی کردن

پس اگه اینتر صدره واقعاً خوب کار کردن و زمین تا آسمون با تیم فصل قبل فرق کردن؛ نمیشه حقیقت رو انکار کرد

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

طوری میگید استراحت انگار این هفته بازی نیمه نهایی اروپا تو برنامه داریم. این چه رویکردیه که سه تا بازیکن هجومی خوب رو بشونیم رو نیمکت بریم دفاع کنیم و بعد بازی هم مربی مصاحبه کنه که اینتر موقعیت نداشت.این خیلی هنره تو زمین خودمون بریم دفاع کنیم و منتظر اتفاقات بازی باشیم شاید گلی بزنیم
فقط ده دقیقه پایانی فوتبال بازی کردیم در حالی که باید 80 دقیقه فوتبال بازی کنیم و ده دقیقه پایانی رو برای حفظ نتیجه

اوه پس دفاع کرده بودیم هشتاد دقیقه .
  • tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

علیرضا جان! فقط یادآوری کنم که کوستا رو بازی نداد :1:

اولا کاستا جونم باید استراحت میگرد چنتا بازی پشت هم داخل بود... دوما دیبالا و برناردسکی و ساندرو رو اگه داشتیم میتوتستیم ب راحتی ببریم اما الگری سوپرایز کزد همرو.... این هوش مربیه ک همه مهرا های مهمشو بیرون بندازه تا با مهره های درجه دو تیم اينتر رو 90 دقیقه تحت فشار بذاره.... الگری میدونست که 20 تا بازی تا آخر لیگ مونده و اينتر امتیاز از دست خواهد داد و نشون داد ک بدون بازیکنای مهمش تیمش داره هماهنگی لازم رو کسب میکنه

دستاورد یووه اينه که داره هماهنگی رو بدست مياره که از اول فصل منتظرش بودیم ما جلوي جنوا و سمپ دو سه گل عقب میموندیم اما الان 5 بازيه گل هم نمیخوریم مشخصه تیم داره رو روال میفته پس دستاورد الگری این بوده ک وضع دفاعو سرو سامون بده

بازم ميگم ما تیم هستیم نه تتیمی ک با بازیکن بازی کنه.... این خیلی دستاورد مهمیه.... بردن میلان و اينتر تو این 6 سال کم نبود اونا خودشون ديگه از ززیر بودن ما خسته شدن یعنی فک میکنی اينتر ب راحتی بدون شکست تا آخر فصل پیش ميره؟!

الگری فقط با این کارش ب اسپالتی درس فوتبال داد الگری برای برد اومد توپامون نرفت تو. دیبالا رو افته نیاز ب روحیه داره دوبازی آسون داریم ک دیبی مياد جلو بلونیا و ورونا گل ميزنه.... گاهی استراحت فشار رو از رو بازیکن برميدارد.....جو نیمکت طوريه ک ما ازسنجا نمیتونیم کامل حدس بزنیم

دقیقاً چه دستاوردی علیرضا؟ تیمی که در گیرنده‌های سیاه و سفید از چپ به راست توپ می‌زد یوونتوس بود که در خونه بازی می‌کرد و روی نیمکتش کوستا :1: و دیبالا و برناردسکی و ساندرو رو داشت و اگه می‌برد یکی از رقباش رو در جدول جا می‌ذاشت. الان رُم و لاتزیو هم اگه دو تا بازیشون رو ببرن میان بالاسر ما و ما تشریف می‌بریم رده‌ی پنجم.

عجالتاً من از قلع و قمع کردن همین بولونیا که هفته بعد باهاش بازی داریم مطمئن نیستم(اون‌هم با بهترین ترکیبمون نه با هر ترکیبی)، دو هفته دیگه(؟) هم با رُم بازی داریم. بازی‌های برگشت رو با لاتزیو، اینتر و خصوصاً رُم در هفته‌ی ماقبل آخر(؟) میهمان هستیم. برد در این بازی حیاتی نبود ولی باختنش هم چندان از مساوی بدتر نبود. ترجیح می‌دادم با یه رویکرد تهاجمی به زمین می‌رفتیم حتی اگه به باخت منجر می‌شد، به قول شما هنوز بیست و چند هفته مونده :fp:

• Aminvo از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
هیچ تیمی اندازه اینتر نتونسته تو جی آرنا امتیاز ب دست بیاره = 5 امتیاز

‏:‏fp‏:
  • Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

پیام گذاشتن برای این بازی دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره  :1:

بازی نسبتا خوبی بود، به نظرم بازی ندادن به دیبالا کاملا تاکتیکی بود و استراحت و ... شوخی بیش نیست. بدن نهایتا نیاز به 72 ساعت برای ریکاوری کامل نیاز داره و فاصله این بازی بیشتر از این مقدار بود. به نظرم سیستم 4-5-1 بود که مانژو و کواد از دو طرف تو می زدن تو بعضی از مواقع. دلیل اینکه به دیبالا هم بازی نرسید برای انتخاب این سیستم بود چون با وجود سه هافبک وسط که با توجه منطقه بازی یکی از هافبک برای بستن جانحین به کمک دو بازیکن کناری می رفت، مثلا ماتوییدی به کمک مانژو و آساموا می رفت. خوب واضح هست که با چنین برنامه ای جایی برای بازیکنی مثل دیبالا که اصلا و ابدا توان فیزیکی برای درگیر شدن و حفظ توپ نداره نیست. 

به غیر از  از بازی، من چند بازی کاملا حس کردم که آلگری دلش می خواد دیبالا را بکشه بیرون و یک بازیکن با توانایی های متفاوت ( فیزیکی بالاتر) وارد زمین کنه ولی به دلیل مسائلی مثل اینکه ستاره هست و پول ساز آلگری دست را تو رفته، ولی مطمئنا در بازی های مهم باز هم بعید نیست این کار را بکنه. نظر خود من هم این هست جناب دیبالا  اگر توانایی درگیری فیزیکی در جلو زمین نداره باید حداقل توانایی حفظ توپش را بالا ببره. یک جاهایی خیلی راحت توپ را از دست میده. بودند بازیکنانی که همقد و سایز دیبالا بودند و کاملا نقش رهبری در خط حمله پیدا می کردند، مثل دلپیرو، مسی که قبلا جلوتر بازی می کرد، البته افراد خیلی زیادی میشه نام برد ولی از فیزیک قوی تری برخورداند. دیبالا اگر هم گل زن بشه برای اینکه در تیمی مثل یوونتوس جا بیفته باید توانایی حفظ توپش را بالاتر ببره.

تاکتیک انتخاب شده به نظرم خیلی خوب بود، اینتر حتی یک فرصت هم روی دروازه یووه نداشت و این در حالی بود که مانژو یک توپ در شش قدم پاس داد به هندانویچ( با یک مقدار اغراق) و دو تا توپ هم استپ بد داشت و یک تیر هم زد. فرصت هایی دیگه هم بود مثل ضربات آزاد که متاسفانه خوب استفاده نکردیم.

ولی از چیزی که تعجب کردم تعویض های آلگری بود. شاید بشه تعویض پیانیچ و بنتانکور توی اون دقیقه را توجیه کرد ولی ورود دیبالا به بازی از هر گونه منطقی به نظر من خارج بود و آلگری تسلیم فشار روانی از طرف رسانه ها شد ضمن اینکه نخواست دیبالا را کلا خراب کنه. ولی به نظرم به جای خدیرا باید مارکیزیو و در صورت تمایل به تهاجمی تر شدن برناردسکی را وارد زمین می کرد.

مدیریت این همه بازیکن با سطح فنی قابل قبول و رو به بالا در تیم کار بسیار سختی هست. خیلی از مربی ها در این امر ناتوان هستند. امیدوارم آلگری از پس این چالش بر بیاد و با حفظ ریتم و هماهنگی فرصت بازی بیشتر به برناردسکی و روگانی بیشتر بازی بده.( البته روگانی با حضور بن عطیه آماده، دکتر و هودس کار بسیار سختی داره)

پ.ن: یک مورد خیلی جالبی یادم اومد. دفعه قبلی که یوپ هاینکس سرمربی بایرن بود، بایرن نتایج نسبتا خوبی می گرفت ولی در لیگ هنوز صدر نبود و دورتمند صدر جدول بود. ضمن اینکه با سیتم معروف 4-2-3-1 هم بازی نمی کرد و سیستم دیگه ای داشتند تا اینکه یوپ هاینکس عملا از روی دست یورگن کلوپ کپی زد و سیستم 4-2-3-1 دورتمند را رو به روی خود دورتمند پیاده کرد و دیگ با همون سیستم بازی کردند.  ولی مسئله اینجا بود که در یکی از بازی ها که نتیجه هم مساوی بود، روبن را نیمه دوم کشید بیرون (روبن واقعا ستاره تیمش بود اون موقع). روبن هم عصبانی بود و همینطور که داد می زد یک بطری آب هم شوت کرد و رفت سمت نیمکت. توی کنفرانس خبری از هاینکس پرسیدند نظرتون در مورد کار روبن چی هست. اون هم پرسید چه کاری؟؟ خبرنگار تعجب کرده بود گفت شوت کردن بطری و ... . هانیکس هم گفت من متوجه نشدم ولی اگر این کار را هم کرده حتما ناراحت بوده!!!

عصبانیت پیانیچ هم اینجا خیلی طبیعی هست.

• mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی