پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته هشتم سری آ : یوونتوس 1 - 2 لاتزیو

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
56 پاسخ برای این موضوع

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

http://bianconeri.ir...رکانو/?p=498213

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تیمی رو ترک کردم که 19 سال در اونجا بودم، ولی همچنان یوونتوس رو برای بیش از 1000 دلیل حمایت می کنم.
تاثیر من در یوونتوس امروز تموم نمی شه، همونطور که موقعی که فهمیدم دیگه برای اونا بازی نخواهم کرد، چون هر چی داشتم برای اون باشگاه دادم.
آخرین فصل من خیلی پیچیده بود، ولی من یه پیشرو و برنده بودم - همونطور که سالهای سال در بیانکونری بودم.

دل پیرو ...!

[SIGPIC]پخش زنده (فصل 13-14) - فصل جــامــپــیــرو بــونــیــپــرتــی[/SIGPIC]

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
لاتزیو دوتا حمله کرد دوتا گل زد چرا این همه نا هماهنگی..... نیمه اول میتونستیم کارو تموم کنیم آقای هیگواین استوپم یادش رفته يه بازی خوب دوتا بد.....

امیدوارم هيچوقت با این هافبک ها و دفاع گوش ها 4_3_3 نشيم سری ا تیم هاس خوبی داره امسال
  • tecra, Escanor, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 ارسال

1 ملیون از دستمون رفت بعد از 2 سال شرط زدیم از ته قلب امیدوارم اخرین فصل الگری باشه من دیگه اصلا اعصاب 1 نیم فصل افتضاح بازی کردن و نتیجه گرفتنو ندارم خواهش میکنم اخر فصل با اساموات و خدیرات برو

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

پنالتی هم گل میشد چیز زیادی تغییر نمیکرد

این تیم شدیدا مشکل داره ! خود الگری هم میدونه ! تنها و تنها مقصر این شکست هم ماروتا و پاراتیچی هستن ! هیچکدوم از اون خرید های این فصل نه مفید هستن نه قابل استفاده ! 

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

مقصر این نتایج شخص الگریه

من نمیفهمم چه اصراریه به نود دقیقه بازی دادن به مانزوکیچ تو پست وینگر

چه اصراریه به بازی دادن به هیگواین همزمان با مانزوکیچ

این نوع ترکیب چیدن و این نوع بازی کردن ضعف مربیه

دیبالا باید از اول میبود.حتی اگرم مساوی کرده بودیم بد بودیم

• mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

پنالتی هم گل میشد چیز زیادی تغییر نمیکرد

زمین تا اسمان تغییر میکرد

• tecra, Escanor, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

زمین تا اسمان تغییر میکرد

حس و حال فروم زمین تا اسمان تغییر میکرد نه بازی افتضاح تیم !

• mory, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

حماقت مربی از کنار هم بازی دادن ماتویدی و خدیرا مشخصه

• tecra, L'Avvocato, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
این همه به آلگری گیر ندید ...
اون هنرنمایی های برادر آرژانتینی رو با اون چیپ کمرشکن مرتنز مقایسه کنید.
تو خونه نمیباختیم که حالا تو خونه هم میبازیم.

بارتزالی در حال حاضر، یه بازیکن ایده آل برای بازی توی سطح اول فوتبال نیست، از لحاظ فیزیکی ضعف شدیدی داره و اصلا نمیتونه مهاجم حریف رو دنبال کنه.

آیا توی این تیم پنالتی زنی به جز دیبالا نیست ؟

یه نیمه خوب بودیم و از نیمه بعد همه دایورت کردن، یه تیم بزرگ اینجوری بازی نمیکنه.

واضحه که دستورات مربی اجرا نمیشن.
تیم تمرکز نداره و همه دارن با این تفکر " تیم زیبا، صرفا قهرمان نیست " هر جا وقتش میرسه گند میزنن.

یه هافبک رهبر توی تیم کم داریم، نه اینکه ایرادی توی بنتانکور و خدیرا و ماتوییدی باشه، تیم یه بازیکن رهبر نداره، توپا از کیلینی پخش میشن و دوباره به کیلینی میرسن.
مارکیزیو تنها بازیکن تیمه که ویژگی رهبری داره.

ما به نیم فصل پر از حادثه عادت داریم ...
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

فقط یک مرتیکه ابله میتونه دو بازیه پیاپی آسامواه چلاق به الکس ساندرو ترجیح بده ! همینطور همین ناقص العقل میتونه به اون بشکه گه اینقدر بازی بده تا تو تورین فلج بشیم ! دیبالا چقدر دیگه باید پنالتی خراب کنه چقدر دیگه باید امتیاز بده تا مربی احمق ما بفهمه به این بشر نباید بدی پنالتی بزنه ! 

- یک سوپرکاپ 

- 3 امتیاز مقابل آتالانتا

- تساوری ارزشمند تو خونه

دیبالا هر چیزی که به یوونتوس داد 3 4 برابرش از یوونتوس گرفت ! به بارسلونا گل زد ولی فینال لیگ قهرمانان چی شد !؟ به جنوا گل زد ! ما به گل کوادرادو هم جنوا برده بودیم ! دیبالا فقط اسم ، فقط اسم ! حیف شماره 10 الکس دلپیرو که به یک بچه آرژانتینی ناقص العقل دادند ! این تو بمیری دیگه اون تو بمیری نیست که یوونتوس یهو بلند بشه و 14 برد پیاپی بیاره ! پوگبا نیست ، موراتا نیست ، بونوچی هم نیست ! بنتاکور هست ، بشه گه هست ، بناتیا بارزالی روگانی هستند !

دفاع راست استورارو ، دفاع چپ آسامواه ! معلوم نیست مشکل آلگری با ساندور چیه که ذخیره اورا اسامواه میگذارتش ! لعنت به آلگری ، لعنت به دیبالا لعنت به هیگواین ! لعنت به همشون !

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

71312052046200342812.jpg

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 602 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

فقط یک مرتیکه ابله میتونه دو بازیه پیاپی آسامواه چلاق به الکس ساندرو ترجیح بده ! همینطور همین ناقص العقل میتونه به اون بشکه ** اینقدر بازی بده تا تو تورین فلج بشیم ! دیبالا چقدر دیگه باید پنالتی خراب کنه چقدر دیگه باید امتیاز بده تا مربی احمق ما بفهمه به این بشر نباید بدی پنالتی بزنه ! 

- یک سوپرکاپ 

- تساوری ارزشمند تو خونه

دیبالا هر چیزی که به یوونتوس داد 3 4 برابرش از یوونتوس گرفت ! به بارسلونا گل زد ولی فینال لیگ قهرمانان چی شد !؟ به جنوا گل زد ! ما به گل کوادرادو هم جنوا برده بودیم ! دیبالا فقط اسم ، فقط اسم ! حیف شماره 10 الکس دلپیرو که به یک بچه آرژانتینی ناقص العقل دادند ! این تو بمیری دیگه اون تو بمیری نیست که یوونتوس یهو بلند بشه و 14 برد پیاپی بیاره ! پوگبا نیست ، موراتا نیست ، بونوچی هم نیست ! بنتاکور هست ، بشه ** هست ، بناتیا بارزالی روگانی هستند !

دفاع راست استورارو ، دفاع چپ آسامواه ! معلوم نیست مشکل آلگری با ساندور چیه که ذخیره اورا اسامواه میگذارتش ! لعنت به آلگری ، لعنت به دیبالا لعنت به هیگواین ! لعنت به همشون !

شما دیگه کلمه نمک نشناس به معنای واقعی معنی کردی

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

@Juventus FC

خوش برگشتی :53:

• Orphée, Juventus FC, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

نمی دونم چرا بعد از سه فصل هنوز آلگری رو نشناختید. به زودی تیم رو درست میکنه ولی مساله ای که هست اینه که این فصل "این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست". باید سریع تر تیم رو هماهنگ کنه وگرنه امتیازاتی که از دست میره برامون مشکل ایجاد میکنن.

• Orphée, mory, Pinturicchio و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
الگری مشکل تیمه و خب احتمالا سال اخرشه

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این دری وریا چی هست میگین؟

پس کی پنالتی بزنه هان؟ دیبالا 15 16 تا پنالتی گل کرده تا الان و فقط 3 تا خراب کرده.. اصلا اگه تیم ی پنالتی زن درست و حسابی داشته باشه دیبالاس.. تو دو فصل و نیم بیشتر از 50 گل زده حالا شده ناقص العقل؟ 6 فصله قهرمان سری آ میشیم حالا دو بازی نبردیم باید ب همه فحش بدیم؟ فوقش قهرمان نمیشیم دیگه . 6 تا کمه؟ من ک خسته شدم والا

مقصر این شکست فقط آلگریه با ترکیب بدی ک چید و البته تعویض های بدترش...
  • mory, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
^^^
صد در صد بازیکنی که دقیقه 70 تازه داره جورابشو میپوشه و بازی قبل هم یه پنالتی تعیین کننده رو از دست داده، گزینه خوبی واسه پنالتی حساس دقیقه 96 نیست.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

فقط یک مرتیکه ابله میتونه دو بازیه پیاپی آسامواه چلاق به الکس ساندرو ترجیح بده ! همینطور همین ناقص العقل میتونه به اون بشکه ** اینقدر بازی بده تا تو تورین فلج بشیم ! دیبالا چقدر دیگه باید پنالتی خراب کنه چقدر دیگه باید امتیاز بده تا مربی احمق ما بفهمه به این بشر نباید بدی پنالتی بزنه ! 

- یک سوپرکاپ 

- تساوری ارزشمند تو خونه

دیبالا هر چیزی که به یوونتوس داد 3 4 برابرش از یوونتوس گرفت ! به بارسلونا گل زد ولی فینال لیگ قهرمانان چی شد !؟ به جنوا گل زد ! ما به گل کوادرادو هم جنوا برده بودیم ! دیبالا فقط اسم ، فقط اسم ! حیف شماره 10 الکس دلپیرو که به یک بچه آرژانتینی ناقص العقل دادند ! این تو بمیری دیگه اون تو بمیری نیست که یوونتوس یهو بلند بشه و 14 برد پیاپی بیاره ! پوگبا نیست ، موراتا نیست ، بونوچی هم نیست ! بنتاکور هست ، بشه ** هست ، بناتیا بارزالی روگانی هستند !

سپهر به اعصابت مسلط باش :1: :fp:

اتالانتا و این بازی درست میگی سوپر کاپ را از کجا اوردی بنده خدا مگه تو سوپر کاپ چی خراب کرد بهترین بازیکنمون هم بود

بعدم همینه زندگی جاریست درست میشه بد اورده فعلا این شماره 10 تیم

اساموا را حق داری باید دید چرا بازی نداد به ساندرو شاید اماده نبوده اگر اماده بوده که خریت کرده البته رو گل ها مقصر نبود

کلا دو طرف تیم فلج شده اساموا بسیار بهتر از لیخت بازی کرد حداقل باید یه فرقی بین تیمی که مدافع کناریاش الوز و ساندرو هستن با لیختو اساموا باشه

کلا الگری هم اشتباه زیاد داشد و بعضی کاراش رو اعصابه ولی فش نده :fp:

لاتزیو قبلا  خوراکمون بود هی هی پیولی کجایی که یادت بخیر

• Orphée, mory, AliReZaZa و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مشکل هم سیستم بود هم دفاع گوش هایی که در سطح یووه نیستند ...یووه بیش از حد  ب دو مهره کناری وابسته بود حالا عمرشونو کردند ....امیدوارم ب

گفتم ک ترسم از نبود پیانیچه ....

بدون پیانیچ خلاقیت صفر 

ا برد جلوی اسپورتینگ تیم روحیشوو بدست بیاره ...4-2-3-1- والسلام هیچی دیگه نچین بازیکنا تر میزنن

• Orphée, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
همین دیبالا تو بازی سوپرکاپ پنالتی ب مراتب حساس تری رو دقیقه 90 گل کرد.. شایسته ترین و قابل اعتماد ترین بازیکن برای زدن پنالتی دیبالا بود یووه کلا جز دیبالا پنالتی زن نداره. حالا مثلا میداد خدیرا بزنه؟ و بعد خراب میشد خود شما نمیومدین بگین چرا دیبالا نزد؟

بعد از الکس بهترین پنالتی زن یووه همین دیبالا بوده.. اون ویدال ک ب اصطلاح پنالتی زن فوق العاده ای بود هم آمار ب مراتب ضعیف تری نسبت ب دیبالا داشت...
  • mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
^^^
دیبالا بهترین پنالتی زن تیم؛ قبول.
اما بهتر بود خود برناردسکی میزد، حداقل چون خودش بدستش اورده بود، اگه خراب هم میکرد دلمون کمتر میسوخت.
البته با اون قسمت از حرفت موافقم، امکان داشت خودمم بیام بگم چرا ندادن دیبالا بزنه.
  • mory, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی