پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لئوناردو اسپیناتزولا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
99 پاسخ برای این موضوع

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

توی کنفرانس مطبوعاتی اش گفته:

- برای تحقق این رویا می بایست مدت زیادی صبر می کردم و الان احساس فوق العاده ای دارم.

- پارسال واقعا تلاش کردم تا این انتقال انجام بشه اما آتالانتا گفت باید یک سال دیگه بمونم.

- از گاسپرینی، باشگاه و هم تیمی هام برای دو سال عالی تشکر می کنم. چون بدون اونا نمیتونستم الان اینجا باشم.

- از یوونتوس هم تشکر می کنم که این همه مدت پای من وایساد.

در مورد مصدومیتش:

- باید بگم که خیلی بهترم.

- هفته گذشته شروع به دویدن کردم و بعد از بررسی های پزشکی، دکترها گفتن که همه چیز خوب پیش میره.

- امیدوارم نیمه اکتبر یا نوامبر (حوالی آبان ماه) به میدون برگردم.

- اینجور مصدومیت ها نیاز به صبوری زیاد داره و اگه اصرار کنم که یه ماه زودتر برگردم، ممکنه مشکلات بیشتری پیش بیاد.

- همچنین گفته سال ها پیش توی کمپی با آلگری یک ماه تمرین کردم. بر و بچه های ایتالیایی تیم رو هم که می شناسم. یه عده از هم تیمی هامم که هنوز نیومدن.

* مدافع 25 ساله و پروجایی تیم فصل آینده شماره 37 رو به تن میکنه.

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

رسیدنش خبر خوبیه.. تو لیگ میشه وسطای نیم فصل و قبل بازی های CL بهش بازی داد تا ساندرواگه جدا نشد آماده باشه..

---

یه سری کلیپ هاشو دیدم..

قضاوت کردن قاعدتن از رو کلیپ ناقصه ولی چندان امیدی بهش نمیره بتونه به ترکیب اصلی برسه.. تکنیک خاصی نداره. مزیتی که داره راست پا بودنشه که میتونه به وسط بزنه و البته اینکه در دو جناح بازی کنه.

از آساموا سطح تکنیک و دفاع پایین تری داره. سرعت پا به توپ خوبی داره فقط به نظر میاد یه مقدار خودخواهی مهاجم گونه داشته باشه که برای یه مدافع گوش که انتظار میره پاس گل بده جالب نیست..

• eⁿzº, Aminvo, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

میتونه رقابت خوبی با ساندرو برگذار کنه پیشرفت خوبیم میکنه ولی ....هنوز هندونه در بستست باید دید تو یووه چی میشه ولی استیل خیلی خوبی داره ب سبک کاسرس نزدیکه 

• tecra, amirali2001, farzad-t و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Corriere di Torino

طبق آخرين نتايج به دست آمده از تست‌ها و آزمايشات پزشكي در جِي كلينيك؛ با توجه به روند بهبودي نسبي لئوناردو اسپيناتزولا، اين بازيكن چپ‌پا و 25 ساله به احتمال فراوان از اوايل ماه اكتبر (كمتر از يك ماه ديگر) آماده بازي و قرار گرفتن در تركيب يوونتوس خواهد بود.

63y4_leonardo-spinazzola-2018-maglia-37.

• AliReZaZa, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- الانم که داره با تیم تمرین میکنه و خودش گفته از چیزی که فکر میکرد بهتره شرایطش.

• حامد, Orphée, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

- الانم که داره با تیم تمرین میکنه و خودش گفته از چیزی که فکر میکرد بهتره شرایطش.

نمیشناسمش .چه جور بازیکنیه؟ رونده است روی خط یا نمیتونه رو به جلو بازی بکنه ؟ 

• GioVanni Agnelli, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- بازی هایی که ازش توی آتالانتا دیدم که البته کم هم بودند این جوری بوده که میل به هجوم خوبی داره ولی از تکنیک زیادی برخوردار نیست.

به نظرم برای نیمکت گزینه مناسبی ـه ولی هرگز تا الان نمایشی نداشته که در حد ترکیب اصلی یووه باشه.

• Orphée, eⁿzº, AliReZaZa و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

farzad-t

farzad-t

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال

گویا با تیم اصلی مشغول تمرینه

بازگشتش خبر خیلی خوبیه

هم ایتالیاییه... هم رقیب خوبی میشه واسه ساندرو

dfnc_allenamento10_j011947.variant1400x7

• Orphée, eⁿzº, Pinturicchio و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

20i_48132_1_480x300.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- داره برای تیم پریماورا بازی میکنه و در آخرین بازی موفق به زدن گل هم شد.

خودش شرایطش رو مثبت ارزیابی کرده و البته گفته برای رسیدن به ترکیب یووه باید تلاش زیادی کنه.

• AAG, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

بي‌ترديد هيچ بازيكني در باشگاه يوونتوس اشتياق و ميل نامحدود لئوناردو اسپيناتزولا را براي بازي حتي در كوتاه‌ترين زمان ممكن ندارد. پسر فولي‌نيوييِ (زادگاه اسپيناتزولا) بانوي پير اينك در واپسين دقايق انتظار طولاني‌اش براي پوشيدن لباس شماره 37 بيانكونري‌ها قرار گرفته است.

حضور 77 دقيقه‌اي به همراه گلزني لنوناردو اسپيناتزولا مدافع چپ‌پاي يوونتوس در جريان ديدار يكشنبه شبِ تيم پريماوراي يوونتوس در چارچوب هفته هشتم رقابت‌هاي ليگ پريماوراي ايتاليا در مقابل ساسوئولو كه به برتري سه بر يك بيانكونري‌ها انجاميد باعث شده تا اين بازيكن يك بار ديگر در كانون توجهات قرار بگيرد.

روزنامه Corriere dello sport با اشاره به بازگشت و آمادگي لئوناردو اسپيناتزولا پس از سپري شدن دوران مصدوميتش، از احتمال قرار گرفتن اين بازيكن در تركيب بانوي پير مقابل تيم اسپال در چارچوب هفته سيزدهم رقابت‌هاي سري آ خبر داده است.

اين روزنامه ورزشي پر تيراژ رم در ادامه از قرار گرفتن مجدد اين بازيكن در تركيب اصلي پريماوراي يوونتوس در ديدار جمعه صبح بيانكونري در مقابل آتالانتا خبر داده و در شرايط مسابقه قرار گرفتن او در روزهايي كه اغلب بازيكنان يووه به دليل حضور در ديدارهاي ملي از حضور در تمرينات اين تيم غايب هستند را فرصتي مناسب براي آمادگي بيشتر اسپيناتزولا براي بازي مقابل سفيد و آبي‌هاي اسپال عنوان كرده است.

در سوي ديگر اسپيناتزولا نيز پس از بازگشت موفقش در تركيب پريماوراي يوونتوس در حساب كاربري‌اش در اينستاگرام عنوان كرده: «بسيار خوشحالم كه دوباره به ميادين بازگشتم و احساس عجيب و فوق‌العاده‌اي دارم.» جملاتي كه شايد بهترين نشانه براي سنجش ميزان انگيزه و انتظار اين بازيكن براي حضور در تركيب يوونتوس است.

لئوناردو اسپیناتزولا مدافع و هافبک چپ‌‌پای تیم ملی ایتالیا در سال 2012 و از باشگاه جوانان سیه‌نا به جمع بیانکونری‌ها ملحق شد. او در سالهای گذشته به طور متناوب و به صورت قرضی در باشگاه‌های مختلفی همچون: امپولی، سیه‌نا، ویچنتزا، پروجا و آتالانتا در رقابت‌های سری A و B بازی داشته است. این بازیکن 25 ساله که در تابستان، پس از 6 سال دوری از یووه بار دیگر به این باشگاه بازگشته، اكنون آماده است تا در ترکیب بیانکونری‌ها قرار بگيرد و سكانسِ پاياني انتظار براي بازي را پشت سر بگذارد.

raf9_ocxh_spinazzola-k3of-u310334823847c

• AAG, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

به اسپال میرسه؟! 

نیم فصل تموم شد  :45:

• eⁿzº, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مقابل بولونیا خیلی خوب بود و حالا همون بولونیا ب شدت خواهانشه از ی طرف دوس ندارم بره از ی طرف واقعا بعد از 8 9 ماه مصدومیت ب بازی کردن مداوم احتیاج داره چیزی ک تو یووه بهش نمیرسه... ایجنتش دنبال انتقال قرضیشه و خیلی هم جدیه! گزینه های جایگزینیش دارمیان و امرسون از چلسی هستن... احساس میکنم این دارمیان بیخ ریشمونه و ی سال از عمرش مونده باشه بالاخره باید بیاد یووه! ولی امرسون خیلی خوبه... اگه میتونستیم یکی از این دو تا رو قرضی بیاریم تا پایان فصل خیلی خوب میشد
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- هر روز و در واقع هر ساعت شایعه جدیدی در رابطه با جدایی اسپیناتزولا شنیده میشه، در جدیدترینشون گفته شده که علاقه ای به جدایی از یووه نداره و میخواد خودش رو ثابت کنه !

شخصا از این مسئله حمایت خودم رو اعلام میکنم :nish:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آلگری گفته اسپیناتزولا تو تیم باقی میمونه! بفرما اینم از اسپیناتزولا جونتون! ولی میرفت بولونیا بیشتر بهش بازی میرسید و آخر فصل برمیگشت و از اون طرف دارمیان رو جز در مواقع لزوم بازی نمیدادیم و هیچ فشاری هم نبود و آخر فصل پسش میدادیم... اما الان این میمونه و تا آخر فصل رو نیمکته و تابستون قرضی یا قطعی میره ی تیم دیگه! مطمئنم ک همینطوره!
  • Orphée, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

Calcio Mercato

داويده ليپي مدير برنامه‎هاي لئوناردو اسپيناتزولا از پيشنهاد و آمادگي باشگاه‌هاي بولونيا و پارما براي به خدمت گرفتن اين بازيكن خبر داده است. با اين حال يوونتوس تا اين لحظه هيچ تصميمي براي انتقال او به باشگاهي ديگر ندارد.

zix8_100107454-5cd6a7ac-6b74-4d58-bee9-7

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- خیلی توی کارهای هجومی خوبه، یعنی عجیب خوبه !

بازیش از چیزی که فکر میکردم بهتره و به نظرم کاملا ارزش سرمایه گذاری رو داره.

امیدوارم توی دفاع هم پیشرفت کنه وگرنه بهتره توی پست وینگر ازش استفاده بشه تا دفاع کناری.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ب نظرم باید مقابل ناپولی بازی کنه! جلو اتلتیکو هم باید فیکس باشه! تو کارای هجومی خیلی خوبه و باید از این ویژگیش استفاده کنیم، سانترهاش هم بد نیس...

اما میدونم مقابل اتلتیکو ، آلگری دیشیلیو رو چپ بازی میده:fp: یا کانسلو چپ و دیشیل راست :fp:
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
با این و دیشیلیو به پالرمو هم نمیشه کامبک زد ...
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کارش کلا  دیشب خوب بود 

توی بیوگرافیش، پستشو هافبک نوشته 

واقعا نفهمیدم راست پاست یا چپ پا ؟

حس کردم با پای چپ یه کم مشکل داشت و گاهی یه ایرادهای جزیی داشت توی پا به پا شدن با توپ

• mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

با این و دیشیلیو به پالرمو هم نمیشه کامبک زد ...

رو سفیدمون کرد.

عالی پسر ...
  • Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی