پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

2- ماتیا ده شیلیو - Desci‏

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
199 پاسخ برای این موضوع

xiton

xiton

عضو جدید

• اعضا
  • 83 ارسال
  • LocationRasht Guilan
اقا انقد نكوبیدش بازیكن بدی نیست همه اشتباه می كنن بد بخت وقتی اومد تیم رو كشوند جلو روونتر كرد بازی رو حالا یه دریبلم خورد بقیه چرا یار گیری نكردن
  • mory, pezhman, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
Forza Juve Ale, Forza Juve Ale Ale Ale, Di notte ti sogno sempre, E di giorno canto per te, Quando in campo ce la Juventus, Tutto il resto e niente per Me...

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

حرکات خوبی انجام داد اما اشتباهش منجر به گل شد 
اما یادمون نره در بازی های دوستانه و همین بازی سوراخ دفاع ما بن عطیه بوده 

قبلا خط حمله ای داشتیم که زحمات خط دفاع را به باد میداد ، الان بر عکس  :fp:

• eⁿzº, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
چند تا نكته هست به نظرم:
١) يه بازيكن رو با يه هفته و يه بازي روش اظهار نظر نمي كنن بلكه عملكرد يك فصلش رو بررسي ميكنن. راجب بازيكناي جوون كه اين يك فصل گاها تا سه فصل هم افزايش پيدا ميكنه
٢) لرد يعني يه كسي مث لمينا ك عملكرد تيم وقتي ميومد تو زمين نه تنها پيشرفت نمي كرد ك با افت هم روبرو ميشد در حاليكه ديشيل با ورودش به زمين تيم رو به جلو هدايت كرد و حضور و عدم حضورش خيلي فرق ميكرد. راجب عملكرد بازيكنا "منصف" باشيم
٣) گاف دفاعي ما شخص بن عطيه بود كه مخصوصا رو گل دوم خيليييييي مقصر بود و سانتري ك اونقدر كند و بلند بود رو نتونست دفع كنه ولي حالا نمي دونم چرا همه كاسه كوزه ها سر اين بدبخت خالي ميشه. تيمي كه گل دقيقه ٩٠ش رو نمي تونه نگه داره كل تيمش بيماره نه يه بيچاره كه دريبل خورده و حتي يه نفرم تا شعاع ده متريش نيست كه سوتيشو پوشش بده. دفاع تيميمون تو اين بازي افتضاح بود و يادتون باشه كه تو هر بازي "تيم" گل ميخوره نه خط دفاعي و دروازه بان
پارسال اگه فرضا آلوز دريبل ميخورد كواد پشت سرش بود ولي تو اين بازي موقع دفاع جناب داگلاس اون جلو داشت برا خودش باد ميخورد
  • mory, pezhman, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

ایرادش ایراد تاکتیکی نبود که با گذشت زمان درست بشه ، رسما به توانایی های فردیش برمیگشت به عنوان یه مدافع !

• tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

علت اینکه گاف های مهدی مراکشی فراموش شد این بود که اون گل جبران شد...

ولی سوتی این دوست الگری فاحش تر از سوتی مراکشی بود چون از یک بازیکن ناشناس دریبل خوردن اونهم تو نقطه حساس محوطه جریمه خیلی کم دیده بودیم مخصوصا از بازیکنی که به عنوان خرید مدنظر الگری انتظار بیش تری ازش میرفت.

ضمن اینکه ظاهرا خود الگری هم دوست داره بازیکنان بنجل دورش باشن...

در ضمن روند بازی رو اقای دیشلیو عوض نکرد بلکه خود لاتزیو در اثر خستگی و حساسیت و فشار عقب رفت و گرنه ایشون دو سانتر کرد که کاملا بی دقت بود.

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیشد بذارن اون میمون برزیلی مسخره بازی هاشو تو رختکن انجام بده که قهر نکه بذاره بره تا این قدر به چیز خوردن نیوفتیم؟

+ رو اون گل بارزالی هم به اندازه بن عطیه مقصر بود.

• mory, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 993 ارسال
  • LocationKurdistan

4vyo_dhmagkewaaavf5z.jpg

از این دی شیلیو بازیکن در نمیاد

خیلی با استرس بازی میکنه سرعت آنچنانی هم نداره ..تو دفاع متوسط ـه توحمله ضعیف!
بنده خدا تقصیری هم نداره سطح فوتبالش همینه؛ همه تلاششو میکنه ولی هوش فوتبالیش کمه

به نظرم اومدن دیشیلیو یه عقبگرد اساسی بود و تکراردوباره (اشتباه خرید اورا) :fp:
پاتریس اورا هم تو منچستربه بن بست رسیده بود...یه بازیکن صرفا ارزون که با یه سوتی وحشتناک تو حساسترین مقطع فصل نسخه تیم رو پیچید
دیشیل هم تو میلان یه بنجل به تمام معنا بود (بعد از 6 فصل بازی تو سری ا )
اگه قرار بود بازیکن بشه تا الان شده بود! احیا کردنش بیشتر شبیه احیا کردن یه زامبیه !

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1470 ارسال

^

اصولاً آدم خوش‌بینی نیستم ولی در مورد این جوان امید دارم یا شاید بهتر باشه بگم دوست دارم هر طور شده (مهم نیست چطوری و واقعاً هم نمی‌دونم چطوری :fp: ) خودی نشون بده. شاید به این دلیل باهاش هم‌ذات‌پنداری می‌کنم و سمپاتی دارم که احساس می‌کنم تک افتاده و وارد دنیایی شده که به اون تعلق نداره :17: . امیدوارم داستان فارست گامپ رو به صورت واقعی ببینیم پس: بدو ماتیا، فقط بدو :63:

• mory, Principino, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی
تعداد پاس گل های زیادش تو 6 فصل گذشته گویای همه چی هست. با ی عقب موندن و دریبل خوردن از بازیکن ناشناس و چند تا پاس اشتباه نمیتونید توانایی سوگلی مریمون رو زیر سوال ببرید
  • tecra, Georgia و Serie A از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

چند تا نكته هست به نظرم:
١) يه بازيكن رو با يه هفته و يه بازي روش اظهار نظر نمي كنن بلكه عملكرد يك فصلش رو بررسي ميكنن. راجب بازيكناي جوون كه اين يك فصل گاها تا سه فصل هم افزايش پيدا ميكنه
٢) لرد يعني يه كسي مث لمينا ك عملكرد تيم وقتي ميومد تو زمين نه تنها پيشرفت نمي كرد ك با افت هم روبرو ميشد در حاليكه ديشيل با ورودش به زمين تيم رو به جلو هدايت كرد و حضور و عدم حضورش خيلي فرق ميكرد. راجب عملكرد بازيكنا "منصف" باشيم
٣) گاف دفاعي ما شخص بن عطيه بود كه مخصوصا رو گل دوم خيليييييي مقصر بود و سانتري ك اونقدر كند و بلند بود رو نتونست دفع كنه ولي حالا نمي دونم چرا همه كاسه كوزه ها سر اين بدبخت خالي ميشه. تيمي كه گل دقيقه ٩٠ش رو نمي تونه نگه داره كل تيمش بيماره نه يه بيچاره كه دريبل خورده و حتي يه نفرم تا شعاع ده متريش نيست كه سوتيشو پوشش بده. دفاع تيميمون تو اين بازي افتضاح بود و يادتون باشه كه تو هر بازي "تيم" گل ميخوره نه خط دفاعي و دروازه بان
پارسال اگه فرضا آلوز دريبل ميخورد كواد پشت سرش بود ولي تو اين بازي موقع دفاع جناب داگلاس اون جلو داشت برا خودش باد ميخورد

مگه نميدوني  كه اينجا  به بازيكن به چشم كامپيوتر نگاه ميشه .  نبايد اشتباه كنه .  هميشه بايد اوكي باشه

• El rey leon, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
دنی الوز گل میزنه شاهکار ماروتاست
دنی الوز سوتی میده تقصیر الگریه
دیشیلیو سوتی بده تقصیر الگریه
ساندرو خوبه شاهکار مربی قبلیه پورتوعه ..
پیاتسا مصدوم شه تقصیر الگریه ..

Cool :24:
  • mory, Delle Alpi, pezhman و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

دنی الوز گل میزنه شاهکار ماروتاست
دنی الوز سوتی میده تقصیر الگریه
دیشیلیو سوتی بده تقصیر الگریه
ساندرو خوبه شاهکار مربی قبلیه پورتوعه ..
پیاتسا مصدوم شه تقصیر الگریه ..

Cool :24:

چرا چرت میگی سدی؟

بازیکن ضعیفی گرفتیم دیگه، 6 فصل تو میلان بوده کلا 5-6 تا پاس گل داشته، امارشو مقایسه کنید با یکی مثل پادویین، اونوقت یه بازی شد مبنای مقایسه یا 6 فصل؟

حالا چون سوگلی مربی بوده به هر شکلی باید ازش دفاع بشه؟پلوزو و پادویین و امثالهم هم سوگلی یکی دیگه بودن و ایضا افتضاح
  • tecra, Georgia و Gin از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من نظرم اینه که این بدبختو با یه بازی قضاوت نکنیم ، بذاریم یه فصل بگذره بعد بکوبیمش .
اگه بعد یه فصل بد بود من خودم چماق رو فراهم میکنم برای کوبدن ایشون .

• mory, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
تو منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی
من هیچوقت پادویین رو نگفتم بده یا سوگلی کنته است که الان این حرفارو داری بهم برمیگردونی :1:
بعدشم بذار ۲ تا بازی بکنه بعد شمشیر بذار رو گردنش
الان باز نگو تو پیچش مو میبینی من مو و این حرفا
_____
مگه کافو و کارواخال رو واس الگری خریدن اون گفت نمیخوام ؟؟ دیشیلیو رو بیارید ؟؟ دنی الوز رو مفت دادن رفت حالا هم ی بازیکن ""متوسط"" بجاش اوردن الگری چیکار کنه ؟ مقاومت کنه ؟؟ تهدید کنه ؟؟ دعوا کنه ؟؟ کنته که کنته بود با اون کاریزما نتونست خط فکری مدیرا رو عوص کنه اخرشم گذاشت رفت چی شد مگه ؟ ماروتا عوض شد یا انیلی ؟ الگری هم بذاره بره چی عوض میشه سیاست ما همینه باید بازیکن پرورش بدیم .. کم پیش میاد ستاره مشهور بخریم

محمد اونی که همیشه چرت میگه بازم منم خودم قبول دارم سایر افراد همه از گلستان سعدی حرف میزنن :1:
  • mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
من هر چی فکر میکنم و هر کار میکنم نمیتونم لقب افتضاح رو بدم به دیشیلیو
  • mory, MaMpIeRo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
مخصوصا وقتی که میبینم هیگواین خیلی وقته که در محوطه جریمه حریف داره نقش علمک گاز رو اجرا میکنه و بازم بهش نمیگن افتضاح
و با یک اشتباه محاسباتی در تکل این میشه افتضاح
  • Pinturicchio, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اشتباهش به قیمت از دست رفتن جام تموم شد ، اونم از یه بازیکن داغون.

+ اورا هم بعد از اون اشتباهش که منجر به حذف مون از سی ال شد ، منفور شد.

عرضه داشته باشه ، با بازی خوب میتونه نگرش هوادارا رو نسبت به خودش عوض کنه ، اما فعلا که بدجور قهوه ای کرده و نمیشه ازش دفاع کرد.

• tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

تو منو با یکی دیگه اشتباه گرفتی
من هیچوقت پادویین رو نگفتم بده یا سوگلی کنته است که الان این حرفارو داری بهم برمیگردونی :1:
بعدشم بذار ۲ تا بازی بکنه بعد شمشیر بذار رو گردنش
الان باز نگو تو پیچش مو میبینی من مو و این حرفا
_____
مگه کافو و کارواخال رو واس الگری خریدن اون گفت نمیخوام ؟؟ دیشیلیو رو بیارید ؟؟ دنی الوز رو مفت دادن رفت حالا هم ی بازیکن ""متوسط"" بجاش اوردن الگری چیکار کنه ؟ مقاومت کنه ؟؟ تهدید کنه ؟؟ دعوا کنه ؟؟ کنته که کنته بود با اون کاریزما نتونست خط فکری مدیرا رو عوص کنه اخرشم گذاشت رفت چی شد مگه ؟ ماروتا عوض شد یا انیلی ؟ الگری هم بذاره بره چی عوض میشه سیاست ما همینه باید بازیکن پرورش بدیم .. کم پیش میاد ستاره مشهور بخریم

محمد اونی که همیشه چرت میگه بازم منم خودم قبول دارم سایر افراد همه از گلستان سعدی حرف میزنن :1:

خب چرت میگی دیگه:1: در مورد کیفیت فنی این اقا داریم حرف میزنیم، امارش افتضاح بوده، عملکردش هم در بهترین شرایط صرفا معمولی بوده، آسمون ریسمون بافتن نداره که

خیلی بخواد خودشو نشون بده میشه یکی مث همون پلوزو و امثالهم، نه دعوا داریم، نه این موضوع ربطی به الگری و کونته و ... داره

تا دیر نشده برن یه بازیکن بخرن، با این اقا بدجوری تو جناح راست لنگ خواهیم زد
  • tecra, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

اشتباهش به قیمت از دست رفتن جام تموم شد ، اونم از یه بازیکن داغون.

+ اورا هم بعد از اون اشتباهش که منجر به حذف مون از سی ال شد ، منفور شد.

عرضه داشته باشه ، با بازی خوب میتونه نگرش هوادارا رو نسبت به خودش عوض کنه ، اما فعلا که بدجور قهوه ای کرده و نمیشه ازش دفاع کرد.

اول اینکه بوفون هم یبار این اشتباه رو کرد تو محاسبه تکل . جلو اسپانیا . بوفون بده ؟

دوما . قطعا بدتر از دیشیلیو اون شیش نفری بودن که تو محوطه مثل هویج وایساده بودن
  • tecra, Georgia , Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
ماشالا ب پژمان خدايي ن پير ميشه و نه تو سفسطه بافي و فلسفه بافي كم مياره
يعني اگه ماروتا بره پايان رافت رو بخره بعد مياد اينجا ازش جانانه دفاع مي كنه
البته ميدونست قبل اينكه من بيام فروم بايد پيش دستي كنه و جوري وانمود نكنه ماروتا رفته يه مترسك از گود زباله ميلانو ورداشته اورده تيم رو ب فاك بده
جوري پژمان از ديشيليو حرف ميزنه انگار فليپ لام رو خريديم
پژمان ب فكر اون دنيات هم باش :1:
  • tecra, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی