پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فدریکو برناردسکی - Brunelleschi

* * * * - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
545 پاسخ برای این موضوع

vahid.juv

vahid.juv

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 601 ارسال
  • Locationgolestan-gorgan

به نظر من برنا از توانایی هاش اصلا خوب استفاده نمیشه برنا یکی از اون بازیکناس که تاکتیک پذیره به زبون خودمون از اوناس که باهاش مثلث تشکیل بدی و ترکیبی بری خفن خدایی برنا اگه بارسا بود الان همه ازش تعریف میکردن خیلی آلگری ازش بد استفاده میکنه علاوه بر ای که اصلا تیم الگری ترکیبی میدونه یعنی چی؟ من که از بعد از رفتن توز حرکات ترکیبی ندیدم تو تیم آلگری؛ یه وقتایی یه حرکتایی میزنن ولی در کل حرکت ترکیبی نداریم؛ از برنا ساری میتونه بازی بگیره

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
مشخص نیست این بچه باید چیکار کنه تا به رسمت بشناسیدش
ولی خب مرضاش هر بازی داره می ریزه
بازی قبل پنالتی این بازی هم که یه حرکت قشنگ. دیگه یک به یکم رد کرد.جالبه داگلاس و دیبالا چه گلی به سر ما زدن می زنین تو سر این بچه

البته ست داستانش جداست
: ))))))
  • mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

به نظر من برنا از توانایی هاش اصلا خوب استفاده نمیشه برنا یکی از اون بازیکناس که تاکتیک پذیره به زبون خودمون از اوناس که باهاش مثلث تشکیل بدی و ترکیبی بری خفن خدایی برنا اگه بارسا بود الان همه ازش تعریف میکردن خیلی آلگری ازش بد استفاده میکنه علاوه بر ای که اصلا تیم الگری ترکیبی میدونه یعنی چی؟ من که از بعد از رفتن توز حرکات ترکیبی ندیدم تو تیم آلگری؛ یه وقتایی یه حرکتایی میزنن ولی در کل حرکت ترکیبی نداریم؛ از برنا ساری میتونه بازی بگیره

جدای از اینکه تیم آلگری رسما" تو حرکت ترکیبی تعطیله

ولی به هر حال برناردسکی اگه تو بارسا بود یه فصل هم نگهش نمیداشتن و میفروختنش

فکر کن یه بازیکن تو بارسا جرات انقدر تک روی داشته باشه!

یکی از زشت ترین بازیای یه وینگر رو جلوی تاتنهام انجام داد

سه تا توپ بهش رسید که عین سه توپ رو کشید رو پای چپش و شوت زد ! و از اون 3 شوت یکیش به دروازه رسید

فکر نمیکنم تو هیچ تیم بزرگی یه بازیکن جوون جرات این کارو داشته باشه

اونی که میبینید تو بایرن این کارو میکنه روبنه! نه یه بازیکنی که به عنوان استعداد داره تو تیم بازی میکنه

• mory, El rey leon, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

^^^

وقتی خلاقیت و حرکات فردی نقش مهمی رو توی حملات تیممون ایفا میکنه، به نظرم این چیزیه که خود آلگری میخواد و اگر ایشون توی بارسا بود مطمئنا چنین حرکاتی ازش نمیدیدید... مگر این که آلگری مربی بارسا بود؟

---

در جهت آسودگی خاطر عزیزان ایشون هم به جمع ترکیدگان اضافه شدن و حداقل تا مدتی این سوهان روح رو توی زمین نمیبینیدش.

• mory, Principino, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

^^^
وقتی خلاقیت و حرکات فردی نقش مهمی رو توی حملات تیممون ایفا میکنه، به نظرم این چیزیه که خود آلگری میخواد و اگر ایشون توی بارسا بود مطمئنا چنین حرکاتی ازش نمیدیدید... مگر این که آلگری مربی بارسا بود؟
---
در جهت آسودگی خاطر عزیزان ایشون هم به جمع ترکیدگان اضافه شدن و حداقل تا مدتی این سوهان روح رو توی زمین نمیبینیدش.

برناردسکی نه از نظر من بازیکن بدیه نه بی کیفیت و بی استعداده و نه ازش بدم میاد
از نظر من صرفا" یک بازیکن جوون بااستعداده که باید پیشرفت کنه تا به سطح یوونتوس برسه
بازیشو توی فیورنتینا دیدم توی آتزورینی هم دیدم و خودم بسیار طرفدار اومدنش بودم (البته اوایل که به یووه لینک شد هر وقت بازیشو می دیدم خیلی معمولی بود ولی بعد ها تو یه سری بازیا دیدم واقعا" خوبه)
من نه از ناکامیش خوشحال میشم و نه دوست دارم بازیکن جوونمون تلف بشه
اما چیزی که مشخصه اینه که الان در حال حاضر آقای برناردسکی نه در سطح داگلاس هست و نه دیبالا(ولی خیلیا اصرار دارن که هست)
و این که خیلی وقتا رو اعصابه هم واقعا" هست خوب:|
درسته که مربی نباید یهو تو بازیای حساس فیکس کنه بازیکن جوونو ولی خود بازیکن هم باید یکم احساس مسئولیت داشته باشه
این که تو همچین بازی حساسی برای خودش بازی کنه و اصرار به زدن گل روبنی داشته باشه واقعا" سوهان روحه
  • mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

نوید داداش فکر کنم امروز برناردسکی اساسی از خجالتت در اومد و خوب ضایت کرد

هم دریبل های پشت هم و موفق هم سرعت بالا هم پاس گل

هم پاس تک به تکی که به دیبالا داد

تما تو همچنان برا نقایصر الگری به در و دیوار میکوبی

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

افشین یه خصلت جالبی که داری اینه که اول انگ رو خودت میچسبونی بعد میای با انگی که خودت زدی از آدم انتقاد میکنی .
من بالای صد بار از آلگری انتقاد کردم ، از نتایج و شیوه بازیش انتقاد کردم ولی به جاش هم ازش دفاع کردم . مشکل اینجاست که همه چیز رو 0 و 100 میبینی . در نظرت یا یک چیزی افتضاحه یا خوب مطلقه . تو دنیایی که من توش زندگی میکنم هیچ چیز مطلقی وجود نداره جز اون کسی که بالا نشسته . من نمفهمم دنیایی که هر لحظه در حال تغییره چجوری میشه یه چیزی مطلق باشه .
آلگری فن نیستم ولی هر وقت میخوام ازش انتقاد کنم ( سوای لحظات احساسی ) سعی میکنم یه برآیند از عملکرد چند سالش بیاد جلوی چشمم . وقتی میخوام ازش درباره مساوی جلوی تاتنهام یا باخت جلوی رئال انتقاد کنم اولین چیزی که میاد جلوی چشمم دو تا فینالیه که خودش بردمون ، اولین چیزی که میاد جلوی چشمم مساوی توی خونه خودمون جلوی بایرنه که بعد تو خونشون دو هیچ جلو افتادیم و چند تا هم نزدیم ( بماند اون اتفاقات بعدش ) . پس از من انتظار نداشته باش که با یه باخت کل عملکرد یه مربی رو زیر سوال ببرم .
فوتبال خیلی بی رحمه ، زیدانی که دو بار پشت سر هم رئال رو قهرمان چمپیونز لیگ کرد و بعد چند سال لیگ رو برد الان داره بین هوادارای رئال و کارشناسا هو میشه و میگند باید از تیم بره .بنده فکر میکنم ما هوادارای یووه اصالت داریم ، مایی که اون هفت سال کذایی رو پشت سر گذاشتیم نباید اینقدر راحت روزای سختمون رو از یاد ببریم .

نظرم درباره برنا هم همین امروز درباره چت باکس گفتم ، از نظر من فعلا یه بازیکن کاملا متوسطه که بعضی مواقع توانایی سورپرایز کردن هوادارا رو داره ولی متسفانه این سورپرایز کردن ها هم مال خودمونه هم مال حریف .
با یه بازی نباید بازیکن رو مارادونا کرد و با یه بازی هم نباید یه نفر رو استورارو کرد :1:
توی صفحات اول همین تاپیک درباره این انتقال نظرم رو گفته بودم و تا همین بازی قبل هم صبر کردم و بعد انتقادم رو مطرح کردم .
از نظر من برناردسکی نه هوش دیبالا رو داره نه تلاش مانزوکیچ رو ، از برآیند عملکردشم اصلا راضی نبودم .
شما میگید که برنا چند تا گل زده و چند تا پاس گل داده منم عین شما این گلا رو دیدم ولی توپ لو دادن هاشم دیدم ، عدم توانایی در باز کردن بازی تو لحظات سختشم دیدم ، سه تا گلی که صد در صد تقدیم حریف کرده رو هم دیدم .
همین آقای برناردسکی رو با کوادرادو مقایسه کنید که چجوری مواقعی که تیم تحت فشار بود توپ رو از زمین خودمون خارج میکرد . آیا برنا همچین توانایی رو داره ؟؟
علی ایحال من روی حرفم تعصب ندارم ، همین آقا برآیند عملکردش مثبت بشه من میام میگم که درباره اش اشتباه میکردم، پدرگشتگی که با کسی ندارم!!

• mory, Pinturicchio, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^

آقا الان برآیند چیه نوید؟ آمار و ارقام؟ کارهای مهم بر حسب تعداد زمان؟! اینکه اشتباهاتی داره توپ لو می ده واینا که قبول همش حل می شه. الان واقعا نمی بینید می یاد تو زمین جریان سازه؟

گلا و پاس گلای مهمش پس چی؟

متاسفانه چون متر مناسب مشخص نیست من نمی دونم چطوری باید پاسخ بدم. هوش دیبالا هم عالی و پاس گلی که بهش داده شد باهوش بود نه دیبالا فقط

حالا متر معلوم کنید بحث کنیم. مثلا آمار ارقام فلان سایت معتبرم می شه. یا آمار بر حسب دقیقه

تو بازیش یه مشکل داره که حل می شه. بدون ملاحظه بودن. هم تو دفع توپ هم تو خطا کردن

• Signora Omicidi, tecra و phantomz از این پست تشکر کرده است

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
^^^^^^^
ببینید هیچ کس از اینکه یه بازیکن جوون تیمش عالی و موفق باشه ناراحت نمیشه !
برعکس اتفاقا" خیلی لذت داره وقتی میبینی یه بازیکن تو تیم مورد علاقت داره رشد میکنه
ولی قبول نمیکنم اینکه به زور بخوایم برناردسکی رو بالاتر از ستاره های تیممون نشون بدیم !
در سطحی که هست ازش تعریف و انتقاد کنیم
فگر نمیکنم آمار توی فوتبال خیلی گویای همه چیز باشه
تو بازیایی که از برناردسکی دیدیم بالا و پایین زیاد داشته
به دفاع کمک میکنه خوب تو عرض حرکت میکنه و شوتای نسبتا" خوبی میزنه بعضی وقتا که گل هم زده رو همین حرکت
ولی مشکلاتی هم داشته که کم هم نبودن
بارها نتونسته از بازیکن مقابلش عبور کنه
بارها موقعیت بهتر داشته ولی الکی با توپ ور رفته و ازش گرفتن
و بارها تو عرض حرکت کرده و با خودخواهی شوت الکی زده
کلا" باید مسئولیت پذیر تر بشه
و هنوز راه درازی مونده تا یه ستاره بشه برامون
  • mory, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

بازی با تاتنهام را از دست داد یک ماه دور از میادین 

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^^^^^^^^^^^^

آقا الان برآیند چیه نوید؟ آمار و ارقام؟ کارهای مهم بر حسب تعداد زمان؟! اینکه اشتباهاتی داره توپ لو می ده واینا که قبول همش حل می شه. الان واقعا نمی بینید می یاد تو زمین جریان سازه؟

گلا و پاس گلای مهمش پس چی؟

متاسفانه چون متر مناسب مشخص نیست من نمی دونم چطوری باید پاسخ بدم. هوش دیبالا هم عالی و پاس گلی که بهش داده شد باهوش بود نه دیبالا فقط

حالا متر معلوم کنید بحث کنیم. مثلا آمار ارقام فلان سایت معتبرم می شه. یا آمار بر حسب دقیقه

تو بازیش یه مشکل داره که حل می شه. بدون ملاحظه بودن. هم تو دفع توپ هم تو خطا کردن

از لحاظ آمار و ارقام بخوایم نگاه کنیم الان الکس ساندرو دومین بازیکن برتر تیم از لحاظ امتیاز هو اسکورده .  3 تا گل زده و4 تا پاس گل هم داده که واسه یه دفاع چپ این آمار فوق العاده است  ولی همه میدونیم که ساندرو تا قبل این دو بازی آخر فاجعه شده بود .

به نظر شخص من برناردسکی با ورودش به زمین تغییر چندانی ایجاد نکرده تا به اینجا ، جوری نبوده که بگم ایول این بازی رو واسمون در آورد  گل مهم زده پاس گل مهم هم داده از اونور گل مهم هم تقدیم حریف کرده . دریبل زده ولی سه برابرش توپ لو داده بازیکن حرف رو جا گذاشته ولی ده برابرش جا مونده ، در بهترین حالت برآیند عملکردش خنثی بوده 
شما میگی پاسی که به دیبالا داد، منم قبول دارم پاس خوبی بود ( اگرچه که بقیه بازیکنا در همون پست هم از این پاسا زیاد دادند ) ولی دقیقا 5 دقیقه بعد اون پاس یه موقعیت 2 به 4 رو خودشم نفهمید چیکار کرد .

این رو هم در نظر بگیرید که برناردسکی کاملا با شرایط سری آ آشناست و اینجوری بازی میکنه.

اگه بگیم برنا به عنوان یه استعداد خریده شده تمام حرفای دوستان قابل قبوله ولی یووه و ماروتا 40 میلیون پای یه استعداد نمیده ، در قاموس یووه این رقم واسه بازیکنی پرداخت میشه که بتونه تغییر ایجاد کنه و از نظر من تا به حال تغییر چندانی ایجاد نکرده .

من کاستا رو بازیکنی میبینم که با ورودش تغییر ایجاد میکنه نه برنا . کاستا چندین بار با عملکردش باعث شده تیم جلو بیفته و خیلی از اوقات پاس ها و یا گلاش سه امتیازی بوده خیلی کم توپ لو داده ، دریبلاش موفق بوده ، اکثر پاساش کلیدیه مخصوصا پاسایی که از کناره ها میفرسته ، سرعت خیلی خوبه داره و تو ضد حمله ها به تیم کمک میکنه ، جدیدا هم داره تو کارای دفاعی شرکت میکنه ، اگه آلگری بهش اجازه بده شوت زن خوبی هم هست

با شرایط فعلی اگه بخوایم واقع بین باشیم انتخاب ششم خط حمله است و حتی اگه پیاتسا یکم دیگه پیشرفت کنه میتونه انتخاب هفتم بشه ، خیلیا صرفا به خاطر ایتالیایی بودنش از نقاط ضعفش چمپوشی میکنند ولی یه بازیکن اول باید کیفیت داشته باشه بعد ایتالیایی باشه  وگرنه ما پادووین رو تو تیم نگه میداشتیم .

• mory, Principino, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

• مهمان

شما در این 2-3 سال ببینید 40 میلیون برای چه کسانی در فوتبال هزینه شده . 

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

یعنی یه چی گفتی که من رو کشوندی پای کامپیوتر و کارم رو ول کردم! الان من مقایسه دو تا سایت معتبر می ذارم. درسته نمرات میانگین ملاک نیست اما جزئیات که ملاک هست

و واقعا از همه می خوام به این متر توجه کنن و بگن با توجه به این آمار ارقامی که نشستن درآوردن حرفشون بزنن تا ما قانع بشیم. اتفاقا تو متن های خود ایتالیا برنادسکی عملکرد عالی داشته. حالا فعلا اینا رو ببینیم. 

اول بریم سراغ مقایسه هر 5 بازیکن تهاجمی پشت هیگوآین

g6bp_1.jpg

eih_2.jpg

wgcj_3.jpg

hn3_4.jpg

خب این ریزترین آمار سری آ دوستان هست. حالا چمپم بذارم (دقت کنید بر حسب 90 دقیقه است که در حق کسی ظلم نشه )

lgpp_5.jpg

6ywr_6.jpg

ge46_7.jpg

خب حالا آمار رو داریم می بینیم. کاملا هم بدون طرفداری گذاشتم. یعنی آمار ارور رو گل خورده هم گذاشتم که یه دونه برای برنادسکیه

یه نگاه به آمار اینجا کنیم تا یه پاراگرافم برای هواسکورد بنویسم. اول از همه هم بگم درسته آمار همه چی نیست اما بخش مهمیه. چرا ؟ چون به هر حال نمایی از حقیقته. مثه فصل آخر پوگبا که با نمره ی 8.5 بهترین بازیکن فصل یووه بود و ترکونده بود. تو تمام جزئیات

حالا به آمار یه نگاه کنید

توتال ساکر می ذارم کنار. نمره ی تهاجمی برنا بیشتر داگلاسه ! (تاثیر بیشتر داگلاس؟)

جلل الخالق نمره دفاعیشم بیشتره (؟!) نکته مثبت جالب نمره ی دفاعی دیبالا بعد یه سال که نزدیک مانژو هست. ایراد داگلاس و برنا دقیقا همینه که شاید باید یه فصل کامل فرصت بدیم چون دیبالا هم اوایل این نبود. (سال اول مخصوصا) دلیل دائم بازی کردن مانژو کوادم مشخصه

اما همونطور که می بینیم تو بحث پوزیشن برنا و دیبالا بدن. برنا بدتر از دیبی. 0 و -4

تو پاس موفق سالم برنا کمتره از همه الی از مانزو. فقط آیا این یعنی پاس صحیح کم می فرسته

نه!

پایین رو نگاه کنید درصد پاس صحیحش بیشتر از داگلاس مساوی با دیبالاست

آمار کواد به من نشون می ده چرا دائم فیکس بود، چون چیزایی داره که آلگری می خواد

مانژو ولی ضعیف ترین فصلش رو داره می گذرونه

حالا یه نکته جالب. برنادسکی ضعیف ترین کی پاس بین تمام این 5 نفر داره ولی بیشترین اسیست بین این 5 تا در هر بازی داره (میانگینه)

این یعنی کم پاس کلیدی می ندازه ولی هر کدوم انداخته گل شده. البته آمار 1 برای پاس کلیدی متوسطه رو به بالاست

کواد بهترینه بعد داگلاس. دیبالا ضعیف شده

اما تو درست کردن شانس گل زنی(همینه دیگه؟!منظور جلو بردن تیمه دیگه) کواد اوله

بعد داگلاس. برنادسکی بالاتر مانژو و با 3 دهم اختلاف کمتر از دیبالاست. عملکرد بد دیبالا هم مشخصه چون فکر می کردم اوله! (آلگری درست می گفته دیبالا بیشتر باید به گل ساختن فکر کنه تا گل زدن)

در طول اندازه پاس

کواد باز اوله بعد برنادسکی !  بعد داگلاس دیبی

در گل زدن اول دیبی بعد برنادسکی در سری آ

توتال شوت کنار می ذارم اما دقت شوت داگلاس کمتر از دیبالا برنادسکی بوده. تو آمار شوت از همه نظر داگلاس پایین تره

آمار تکل برنده

کواد اوله بعد داگلاس مانژو تقریبا یک تکل موفق تو هر بازی داشتن. دیبالا برنادسکی هم هر دو 61 صدمن

تو تکل های اشتباه و یا یعنی جواب نداده کوادم زیاده که نشون می ده کواد زیاد تکل می زنه کلا و 50 50 هستش. داگلاس کمتر تکل اشتباه داشته. دیبی برنا هم شبیه همن. مانزو هم خیلی بد بوده

تو نبرد هوایی برنا بعد از مانزو دومه البته با اختلاف فراوان

تو برنده شدن دوئل ها دیگه مشخصه نوید اشتباه می گی فواصل کاملا کمه. بدترین بازیکن که مانژو بوده. بعد فاصله ی برنا داگلاس و دیبی 4 درصده. یعنی برنا 56 بوده داگلاس 59 بوده و دیبی 60. البته نکته مهم اینه بهترین ما کواد بوده

آمار بقیه دیگه چیزی نداره جزء پاکس سازی که برنا بهترین بوده.

خب آمار چمپم خلاصه بگم که همین منوال هست ولی کمی متفاوت. برنا تو بعضی دیگه از ایتم های ستاره داشته و داگلاس تو بعضی دیگه بهتر بوده. که می تونید ببینید

اما سوال بزرگ اینه نوید واقعا انتخاب 6 یا 7 ؟؟؟

طبق تمام امار عملکرد داگلاس و برنا در میانگین شبیه هم بوده و البته بماند که برنا گلای مهمی زده. داگلاسم عالی بوده. ولی تو یه جایگاه هستن. و طبق همین آمار کواد عالی بوده. مانژو اما ضعیف ترین بازیکن به حساب می یاد امسال. تو چمپم که مشخصه. پس ایا به خاطر یه اشتباه بازی سمپ مثلا باید سر برنا زد؟ آیا یه استعداده؟ بازیکنی که 5 گل و 6 پاس گل رو تو863 دقیقه به جا گذاشته ! یعنی هر 70 خورده ای دقیقه یه تاثیر. حالا پنالتی تات حساب نکنیم. 

پس مشکل چیه؟

برای آخر پست آمار  هواد میگم که دیگه اسکرین نگرفتم

ولی مثلا دریبلینگش مثه کواد بوده

دریبل

کواد 1.4

برنا 1.2

مانژو 0.3 

کاستا 3.2

دیبالا 2.3

در جای دیگه کلیر توپش با 0.7 از دیبالا داگلاس بهتر بوده

در  جای دیگه اسیست بیشتری داشته از داگلاس 

دیگه بقیه اش نتیجه همون بالا رو می ده. تو دریبل و کی پاس داگلاس بهتر بوده تو پاس صحیح و تعداد و اینا برنا. تو اسیست و گل برنا بهتر بوده و غیره

داگلاس و برنا عملکرد مشابهی داشتن با اینکه داگلاس بزرگ تره و از تیم بزرگی هم اومده. حالا فکر کنید جهش آماری برنا بعد از حضور یه فصله تو یووه رو ! اتفاقا برنا انتخاب 3 یا 4 ام باید باشه . انتخابای اول دیبالا و کواد هستش. بعد کاستا برنا با یه عملکرد و بعد مانژو. البته برنا تو میانگین نمرات هواسکورد کمتر از داگلاس بوده که وفتی نگاه کردم دیدم چند باری تعویض اومده گند زده به آمارش. 

فکر کنم دیگه مشخصه قضیه. هر چیزی رو عادلانه نگاه کنیم. داگلاس یه نوع وینگره و برنا نوع دیگه! هر کدوم هم برتری های خودشون دارن. مثلا داگلاس دریبل زنه و برنا گل زن. داگلاس کی پاس خوبی می ده و برنا تاثیر گذاری بیشتری تو حمله داره. سرعت هر دو به نظرم یکیه. برنا گل زن تر به نظر می یاد و خوب تو می زنه. به جاش داگلاس خوب سانتر می کشه. کارای ترکیبی که هر دو خوبن. اتفاقا ترکیب هر دوشون تو هر دو سمت چیز خوبی به تیم می ده. برنا شوت پشت محوطه داره که داگلاس کمترش رو داره. برنا پاس خوبی می فرسته خدایی اما از نظر تعداد داگلاس کی پاس های بیشتری می فرسته. ولی اسیست برنا بیشتر بوده. تو بحث دفاعی کاملا مشابه هستن با خصوصیت های خودشون. داگلاس کم تکل می زنه اما موثر. برنا بحث پاکسازی توپ از منطقه خطر رو خوب عمل می کنه. ولی من مطمئنم برنا از داگلاس جلو می زنه و  دو برابر می شه امارش! چرا ؟ چون اولین تیم بزرگشه یووه ! داگلاس هم امیدواریم بهتر بشه. کواد اما ورقه عالیه ما هست 

خیلی دیگه نوشتم. ببخشید توضیحات ناقص گذاشتم چون واقعا عجله ای شد و می خواستم سریع جمعش کنم. 

نوید داداش حل شد؟ :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تو اوج مصدوم شد  :fp:

در کل اینو میبینم یاد دیبالا میفتم با این تقاوت که یک ایتالیایی هیچوقت به تیمش خیانت نمیکنه و یک آرژانتینی احتمالش هست

بازیکنی که هر بازی یک کار مفید مستقیم میکنه، ارزشش خیلی بیشتر از قیمتیه که یووه واسش داده

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یعنی یه چی گفتی که من رو کشوندی پای کامپیوتر و کارم رو ول کردم! الان من مقایسه دو تا سایت معتبر می ذارم. درسته نمرات میانگین ملاک نیست اما جزئیات که ملاک هست

و واقعا از همه می خوام به این متر توجه کنن و بگن با توجه به این آمار ارقامی که نشستن درآوردن حرفشون بزنن تا ما قانع بشیم. اتفاقا تو متن های خود ایتالیا برنادسکی عملکرد عالی داشته. حالا فعلا اینا رو ببینیم. 

اول بریم سراغ مقایسه هر 5 بازیکن تهاجمی پشت هیگوآین

g6bp_1.jpg

eih_2.jpg

wgcj_3.jpg

hn3_4.jpg

خب این ریزترین آمار سری آ دوستان هست. حالا چمپم بذارم (دقت کنید بر حسب 90 دقیقه است که در حق کسی ظلم نشه )

lgpp_5.jpg

6ywr_6.jpg

ge46_7.jpg

خب حالا آمار رو داریم می بینیم. کاملا هم بدون طرفداری گذاشتم. یعنی آمار ارور رو گل خورده هم گذاشتم که یه دونه برای برنادسکیه

یه نگاه به آمار اینجا کنیم تا یه پاراگرافم برای هواسکورد بنویسم. اول از همه هم بگم درسته آمار همه چی نیست اما بخش مهمیه. چرا ؟ چون به هر حال نمایی از حقیقته. مثه فصل آخر پوگبا که با نمره ی 8.5 بهترین بازیکن فصل یووه بود و ترکونده بود. تو تمام جزئیات

حالا به آمار یه نگاه کنید

توتال ساکر می ذارم کنار. نمره ی تهاجمی برنا بیشتر داگلاسه ! (تاثیر بیشتر داگلاس؟)

جلل الخالق نمره دفاعیشم بیشتره (؟!) نکته مثبت جالب نمره ی دفاعی دیبالا بعد یه سال که نزدیک مانژو هست. ایراد داگلاس و برنا دقیقا همینه که شاید باید یه فصل کامل فرصت بدیم چون دیبالا هم اوایل این نبود. (سال اول مخصوصا) دلیل دائم بازی کردن مانژو کوادم مشخصه

اما همونطور که می بینیم تو بحث پوزیشن برنا و دیبالا بدن. برنا بدتر از دیبی. 0 و -4

تو پاس موفق سالم برنا کمتره از همه الی از مانزو. فقط آیا این یعنی پاس صحیح کم می فرسته

نه!

پایین رو نگاه کنید درصد پاس صحیحش بیشتر از داگلاس مساوی با دیبالاست

آمار کواد به من نشون می ده چرا دائم فیکس بود، چون چیزایی داره که آلگری می خواد

مانژو ولی ضعیف ترین فصلش رو داره می گذرونه

حالا یه نکته جالب. برنادسکی ضعیف ترین کی پاس بین تمام این 5 نفر داره ولی بیشترین اسیست بین این 5 تا در هر بازی داره (میانگینه)

این یعنی کم پاس کلیدی می ندازه ولی هر کدوم انداخته گل شده. البته آمار 1 برای پاس کلیدی متوسطه رو به بالاست

کواد بهترینه بعد داگلاس. دیبالا ضعیف شده

اما تو درست کردن شانس گل زنی(همینه دیگه؟!منظور جلو بردن تیمه دیگه) کواد اوله

بعد داگلاس. برنادسکی بالاتر مانژو و با 3 دهم اختلاف کمتر از دیبالاست. عملکرد بد دیبالا هم مشخصه چون فکر می کردم اوله! (آلگری درست می گفته دیبالا بیشتر باید به گل ساختن فکر کنه تا گل زدن)

در طول اندازه پاس

کواد باز اوله بعد برنادسکی !  بعد داگلاس دیبی

در گل زدن اول دیبی بعد برنادسکی در سری آ

توتال شوت کنار می ذارم اما دقت شوت داگلاس کمتر از دیبالا برنادسکی بوده. تو آمار شوت از همه نظر داگلاس پایین تره

آمار تکل برنده

کواد اوله بعد داگلاس مانژو تقریبا یک تکل موفق تو هر بازی داشتن. دیبالا برنادسکی هم هر دو 61 صدمن

تو تکل های اشتباه و یا یعنی جواب نداده کوادم زیاده که نشون می ده کواد زیاد تکل می زنه کلا و 50 50 هستش. داگلاس کمتر تکل اشتباه داشته. دیبی برنا هم شبیه همن. مانزو هم خیلی بد بوده

تو نبرد هوایی برنا بعد از مانزو دومه البته با اختلاف فراوان

تو برنده شدن دوئل ها دیگه مشخصه نوید اشتباه می گی فواصل کاملا کمه. بدترین بازیکن که مانژو بوده. بعد فاصله ی برنا داگلاس و دیبی 4 درصده. یعنی برنا 56 بوده داگلاس 59 بوده و دیبی 60. البته نکته مهم اینه بهترین ما کواد بوده

آمار بقیه دیگه چیزی نداره جزء پاکس سازی که برنا بهترین بوده.

خب آمار چمپم خلاصه بگم که همین منوال هست ولی کمی متفاوت. برنا تو بعضی دیگه از ایتم های ستاره داشته و داگلاس تو بعضی دیگه بهتر بوده. که می تونید ببینید

اما سوال بزرگ اینه نوید واقعا انتخاب 6 یا 7 ؟؟؟

طبق تمام امار عملکرد داگلاس و برنا در میانگین شبیه هم بوده و البته بماند که برنا گلای مهمی زده. داگلاسم عالی بوده. ولی تو یه جایگاه هستن. و طبق همین آمار کواد عالی بوده. مانژو اما ضعیف ترین بازیکن به حساب می یاد امسال. تو چمپم که مشخصه. پس ایا به خاطر یه اشتباه بازی سمپ مثلا باید سر برنا زد؟ آیا یه استعداده؟ بازیکنی که 5 گل و 6 پاس گل رو تو863 دقیقه به جا گذاشته ! یعنی هر 70 خورده ای دقیقه یه تاثیر. حالا پنالتی تات حساب نکنیم. 

پس مشکل چیه؟

برای آخر پست آمار  هواد میگم که دیگه اسکرین نگرفتم

ولی مثلا دریبلینگش مثه کواد بوده

دریبل

کواد 1.4

برنا 1.2

مانژو 0.3 

کاستا 3.2

دیبالا 2.3

در جای دیگه کلیر توپش با 0.7 از دیبالا داگلاس بهتر بوده

در  جای دیگه اسیست بیشتری داشته از داگلاس 

دیگه بقیه اش نتیجه همون بالا رو می ده. تو دریبل و کی پاس داگلاس بهتر بوده تو پاس صحیح و تعداد و اینا برنا. تو اسیست و گل برنا بهتر بوده و غیره

داگلاس و برنا عملکرد مشابهی داشتن با اینکه داگلاس بزرگ تره و از تیم بزرگی هم اومده. حالا فکر کنید جهش آماری برنا بعد از حضور یه فصله تو یووه رو ! اتفاقا برنا انتخاب 3 یا 4 ام باید باشه . انتخابای اول دیبالا و کواد هستش. بعد کاستا برنا با یه عملکرد و بعد مانژو. البته برنا تو میانگین نمرات هواسکورد کمتر از داگلاس بوده که وفتی نگاه کردم دیدم چند باری تعویض اومده گند زده به آمارش. 

فکر کنم دیگه مشخصه قضیه. هر چیزی رو عادلانه نگاه کنیم. داگلاس یه نوع وینگره و برنا نوع دیگه! هر کدوم هم برتری های خودشون دارن. مثلا داگلاس دریبل زنه و برنا گل زن. داگلاس کی پاس خوبی می ده و برنا تاثیر گذاری بیشتری تو حمله داره. سرعت هر دو به نظرم یکیه. برنا گل زن تر به نظر می یاد و خوب تو می زنه. به جاش داگلاس خوب سانتر می کشه. کارای ترکیبی که هر دو خوبن. اتفاقا ترکیب هر دوشون تو هر دو سمت چیز خوبی به تیم می ده. برنا شوت پشت محوطه داره که داگلاس کمترش رو داره. برنا پاس خوبی می فرسته خدایی اما از نظر تعداد داگلاس کی پاس های بیشتری می فرسته. ولی اسیست برنا بیشتر بوده. تو بحث دفاعی کاملا مشابه هستن با خصوصیت های خودشون. داگلاس کم تکل می زنه اما موثر. برنا بحث پاکسازی توپ از منطقه خطر رو خوب عمل می کنه. ولی من مطمئنم برنا از داگلاس جلو می زنه و  دو برابر می شه امارش! چرا ؟ چون اولین تیم بزرگشه یووه ! داگلاس هم امیدواریم بهتر بشه. کواد اما ورقه عالیه ما هست 

خیلی دیگه نوشتم. ببخشید توضیحات ناقص گذاشتم چون واقعا عجله ای شد و می خواستم سریع جمعش کنم. 

نوید داداش حل شد؟ :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

چه حال و حوصله ای داری :1:. البته پستو با عکسا رو کاملا خوندم ، یه وقت فکر نکنی منم بیکار نیستم :nish: :53:

از نظر من آمار یه ایرادی که داره اینه که نمیشه به داده ها وزن داد
نمیشه به پاس گلی که داگلاس تو بازی با اسپورتینگ وزن داد در حالی که بازی کاملا بسته شده بود و داگلاس مجموعا 6 دقیقه وارد زمین شد و سانتر رو واسه مانزو فرستاد .
نمیشه واسه دریبل و پاس گل برناردسکی تو بازی با تورینو وزن داد که خودشم نفهمید چجوری توپ رد شد .
نمیشه واسه بازی 7-0 ساسئولو وزن کمتری در نظر گرفت و واسه بازی تاتنهام وزن بیشتر . نمیشه دو تا پنالتیی که برنا و داگلاس واسه یووه تو بازی تاتنهامک گرفتند رو با هم مقایسه کرد .
نمیدونم منظورم رو متوجه میشی یا نه .
تاثیر گذاری توی بازی خیلی مهمه ، همین برنا تا به حال من آف د مچ نشده میدونی چرا ؟؟ چون خیلی از کاراش جرقه ای انجام میشه ، یه گل میزنه ولی تو بقیه بازی محوه یه پاس گل میده ولی از اون ور ده تا توپ لو میده . شما میگی این نکات منفیش کم میشه منم امیدوارم که کم بشه ولی آیا میشه به عنوان یه ستاره ای که نتیجه بازی رو عوض کنه روش حساب کرد . من بعید میدونم .

درباره اون انتخاب شیشم هم که قاتی کردی :nish::
همین الان هیگواین و مانزو بدون جانشین فیکس تیمند . زمانی که کوادرادو هم بود که به داگلاس و برنا بازی نمیرسید .
دیبالا هم نقشی داره که هیچکس تو تیم نمیتونه جاشو پر کنه . میمونه داگلاس و برنا . که از تعویض ها و تایم بازی ها میشه فهمید که آلگری به داگلاس بیشتر بازی میده .
نمیدونم چرا قاتی کردی پس !!

• mory, Principino, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

نوید واقعا بهت تبریک میگم تو این چند سال تجربه مدیریتت باعث شده تو عرصه سخن وری پیشرفت قابل ملاحضه ای کردی به طوری که وقتی بخای بازیکنی رو خراب کنی به سطح استورارو میاریش و همینطور میتونی اسطورارو رو به سطح دیبالا برسونی

جوری حرف میزنی انگار فقط خودت تو این فروم میتونی بازی های یوو رو ببینی و نو عصر قاجار هستیم تو با تلوزیون سیاه سفید میبنی و ما هم با رادیو گوش میدیم

نمیدونم برناردسکی چقدر باید پاس گل دریبل پاس های موقعیا ساز حرکات تیکنیکی و همچنین تاکتیک پذیرش موقع دفاع و گل های زیبای هم که رسونده نوید یه بازیکن کلاسیک در حد الکس و باجو رو میده قبول دارم فاصله زیادی داره اما توانایی رسیدن به سطح اونا رو داره

اگرم برناردسکی تو چشامای تو برخی اوقات خوب کار نمیکنه واسه اینی که ایراد از تاکتیک الگریه که کاری میکنه مهاجم راست در خیلی از مواقع دفاع راست تیم باشه

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

چه حال و حوصله ای داری :1:. البته پستو با عکسا رو کاملا خوندم ، یه وقت فکر نکنی منم بیکار نیستم :nish: :53:

از نظر من آمار یه ایرادی که داره اینه که نمیشه به داده ها وزن داد
نمیشه به پاس گلی که داگلاس تو بازی با اسپورتینگ وزن داد در حالی که بازی کاملا بسته شده بود و داگلاس مجموعا 6 دقیقه وارد زمین شد و سانتر رو واسه مانزو فرستاد .
نمیشه واسه دریبل و پاس گل برناردسکی تو بازی با تورینو وزن داد که خودشم نفهمید چجوری توپ رد شد .
نمیشه واسه بازی 7-0 ساسئولو وزن کمتری در نظر گرفت و واسه بازی تاتنهام وزن بیشتر . نمیشه دو تا پنالتیی که برنا و داگلاس واسه یووه تو بازی تاتنهامک گرفتند رو با هم مقایسه کرد .
نمیدونم منظورم رو متوجه میشی یا نه .
تاثیر گذاری توی بازی خیلی مهمه ، همین برنا تا به حال من آف د مچ نشده میدونی چرا ؟؟ چون خیلی از کاراش جرقه ای انجام میشه ، یه گل میزنه ولی تو بقیه بازی محوه یه پاس گل میده ولی از اون ور ده تا توپ لو میده . شما میگی این نکات منفیش کم میشه منم امیدوارم که کم بشه ولی آیا میشه به عنوان یه ستاره ای که نتیجه بازی رو عوض کنه روش حساب کرد . من بعید میدونم .

درباره اون انتخاب شیشم هم که قاتی کردی :nish::
همین الان هیگواین و مانزو بدون جانشین فیکس تیمند . زمانی که کوادرادو هم بود که به داگلاس و برنا بازی نمیرسید .
دیبالا هم نقشی داره که هیچکس تو تیم نمیتونه جاشو پر کنه . میمونه داگلاس و برنا . که از تعویض ها و تایم بازی ها میشه فهمید که آلگری به داگلاس بیشتر بازی میده .
نمیدونم چرا قاتی کردی پس !!

نوید انتخاب آلگری اینه و الا طبق یه تفکر آدم حسابی  :nish:  انتخاب سوم و چهارم هستن این دو تا. اینکه طرز فکر آلگری چی بوده و این حرفا به کنار اما اول از هم من نمی دونم بهترین بازیکن بازی شده یا نه تا حالا ولی داگلاس هم یک بار شده فکر کنم. تو می گی پاس گل بازی اسپورتینگ. همین بازی تورینو هم همون اندازه مهم بوده. 

اصلا ابدا جرقه نیست. جرقه یه باره دو باره نه 11-12 بار. اینکه بهینه ازش استفاده نمی شه درسته ولی خدایی جرقه یعنی پیتسا پارسال تو بازی اسپورتینگ نه این بدبخت. در کل یه جمله می گم که کل پاراگراف تو رو زیر سوال می بره

اینکه آلگری داگلاس بیشتر بازی داده نشون محق بودن داگلاس نیست. اتفاقا جدیدا نکته منفی برای داگلاس حساب می شه. جدیدا بازیکنای مورد علاقه ی مربیمون بیشتر مرود عنایت قرار  می گیرن.  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:  :fp:

به نظرم آمار می تونه بخش زیادی از واقعیت مشخص کنه نوید و البته تعداد بازی هایی که برنا برامون درآورده بیشتر از داگلاس بوده. حداقل بیشتر نبوده کمترم نبود.

دیبالا که گورش گم کنه. راحت جایگزین میشه. راجع به کسایی صحبت کن که آدم حسابشون باید کرد  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  ولی هم داگلاس هم برنا بازی دراوردن و اینکه برنا در آینده چی می شه نظری ندارم ولی چیزی که الان نشون می ده ممکنه ضایعت کنه. 

در هرصورتی نمی دونم چرا پذیرشش رو نداری ولی خب فکر می کنم آخر سر قبولش می کنی.

ویرایش: 

امیدوارم دیبالا یا از یووه بره یا نیست و نابود بشه.   :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  اسم این چندش نیارین اینجاها :nish:  :nish:  :fp:    :fp: من بازیش رو با فرض شماره ی 100 می بینم  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

• El rey leon, tecra, back to juve و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

منظورم از جرقه این نیست که کلا بازیش جرقه بوده . منظورم اینه که تو هر بازی یه بار اتفاق میفته . یه جرقه میزنه بعدش دهن تیمو سرویس میکنه :1:.
اتفاقا من با توجه به بازی هایی که دیدم رفتم یه نگاه به هو اسکورد انداختم ، تقریبا برابر بودند ولی خب کاستا ریت بهتری گرفته البته اونم خیلی از بازی ها تعویضی اومده .

ولی بازم میگم مشکلی با گفتن اشتباهم ندارم ، ایشالله انقدر پیشرفت کنه که من بیام بگم نظرم غلط بوده .

• Principino, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نوید جان برناردسکی کند اما خوب پیشرفت میکنه ب نظرم سبک بازیش رو دچار تحول میکنه ....ب نظرم اون شخصی میشه ک میتونه خوب بیووه کمک کنه  فقط باید صبور بود ...اولین فصلشه و کنار بهتراز خودش داره بازی میکنه 

برناردسکی این روزا داش خوب کار مکیکرد ...شک نکنین شک نکنین  پیشرفت قابل ملاحظه ای میکنه

• Principino, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

نوید جان برناردسکی کند اما خوب پیشرفت میکنه ب نظرم سبک بازیش رو دچار تحول میکنه ....ب نظرم اون شخصی میشه ک میتونه خوب بیووه کمک کنه فقط باید صبور بود ...اولین فصلشه و کنار بهتراز خودش داره بازی میکنه

برناردسکی این روزا داش خوب کار مکیکرد ...شک نکنین شک نکنین پیشرفت قابل ملاحظه ای میکنه

تا جایی که حرفای نویدو خوندم هم نظر بودیم با هم حالا نمیدونم نظر نوید دقیقا" با من یکیه یا نه
میترسم از طرف نوید جواب بدم بعد بیاد بگه نه تو غلط کردی اصن: ))

حرف من اینه که نمیگم برناردسکی پیشرفت نمیکنه یا بازیکن خوبی نمیشه(یا نیست)
اصلا" گیریم همین فصل بعد بشه روبرتو باجو
ولی ((الان)) ((در حال حاضر)) ((تا بدین لحظه)) ((تا چهارشنبه 21 فوریه 2018 مصادف با 2 اسفند 1396)) اون ستاره ای که بعضی از دوستان تعریف میکنن نیست و بازیکنی نیست که تیم بخواد بهش تکیه کنه و با توجه به وینگرهایی که توی یوونتوس هستند(بدون درنظر گرفتن مصدوم ها و ...) جاش توی ترکیب 11 نفره ی اصلی تیم نیست
  • mory, El rey leon, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی