پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- وویچک شزنی - Tek

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
388 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

اگه این واکنشو پرین نشون داده بود، الان همه میگفتن جانشین بوفون پیدا شد و... ولی این بدبخت به جرم ایتالیایی نبودن، مرغ عزا و عروسیه اکثراً!

اگه دروغ میگم بگید! :2: اما اینکه بهترین بازیکن یووه 1-0 میلان بود، خودش گویای عملکرد تیم هست! :fp:

بجز اُبلاک که تو ~60 % بازیای تیمش در لالیگا کلین شیت کرده و آلیسون، امثال تراشتگن و ادرسون و شزنی، برای سومی رقابت میکنن...

• mory, El rey leon, Aminvo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4104 ارسال

عملکردش یهتر از یوفون هست اگذ بوفون تو بازی میاتن بود حتما یووه نمی برد..

تو بازی های فبل هم تک و توک سیوهاش عالی

و خیلی هم سریه از دروازه بیرون میاد عالی است این گلر

• Aminvo, ace of glass, Gin و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

دمت گرم برای پنالتی و اون سیو بعدش و یه سیو دیگه 

روی گلها یادم نمی یاد هوش و حواس ندارم،، که چیکار کردی

ولی بخاطر اون پنالتی ممنون

وگر نه 4.1 میباختیم :fp: 

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4104 ارسال

بارها دیدم چزنی یک توپ خوب رو میگیره میاد جلو و قصد داره نوپ رو سریع با دست بفرسته جلو رای ضد حمله ولی هیچ بازیکن یووه تو اون موقعیت پیدا نمیکنه و در نتیجه وایمیسه و فرصت ضد حمله از دست میره و اون چند ثانیه طلایی هدر میره

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

خداییش با اینکه دفع بدی کرد ولی این بنده خدارو نکوبید. بعضی بازی هارو خودش برامون دراوورده.

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اگر قراره این توپ هارو گل بخوره حداقل بوفون فیکس بازی کنه، دلمون به حضورش خوش باشه.

شزنی یک دروازه بان خیلی معمولی ـیه.

• Aminvo, AliReZaZa, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

در مورد شزنی بی انصافی نکنید. توی همه لیستها جزو 5،6 دروازبان اروپاست. با یه اشتباه قضاوت کردنش درست نیست. اگر قرار به قضاوت روی یه اشتباه باشه اشتباه بوفون جلوی لچه چند سال پیش خیلی حیاتی تر بود

+ این فصل بوفون یه گل خوشگل از ساسولو خورد. یادتون نرفته که؟ بسیار شوت ساده ای بود. خیلی ساده تر از گلی که دیشب شزنی خورد

+ توی کل مدت کریر، بوفون یکی از بهترین ها (یا شایدم بهترین) دروازبانهای تاریخه و قابل مقایسه با شزنی نیست. ولی تو موضع فعلی، همچنان حضور شزنی تو دروازه، بنظرم قوت قلب بیشتری به مدافع ها میده

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

منم فکر میکنم شزنی درحال حاضر جزو 5 دروازه بان برتر دنیاس . به خودتون این حقو ندید که بگید شزنی ضعیفه !

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رسمی: قرارداد شزنی تا 2024 تمدید شد

راضی کننده بود اما ب نظرم یووه اگه فرصت مهیا بشه ردش میکنه و تمدیدش زیاد تاثیری نداره و فقط جهت احتیاطه!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

حقوقش از 4 میلیون به 7 میلیون افزایش پیدا کرده! بد نیست یه مقایسه ای داشته باشیم با بهترینای فعلی جهان و حقوقهاشون * :

1) دخیا = ~12.8 میلیون یورو

2) اوبلاک = ~10 میلیون یورو

3) نویر = 8 میلیون یورو

4) کیلور ناواس = ~7.2 میلیون یورو

5) شزنی = 7 میلیون یورو

6) کورتوآ = ~6.3 میلیون یورو

7) دوناروما = 6 میلیون یورو

8) کپا آریزابالاگا = ~5.1 میلیون یورو

9) هندانوویچ = 3.2 میلیون یورو

10) ادرسون مورائز = ~3.1 میلیون یورو

11) آلیسون = ~3 میلیون یورو

12) پائو لوپز (رُم) = 3 میلیون یورو

13) تراشتگن = ~2.5 میلیون یورو

.

.

n) بوفون = 1.5 میلیون یورو **

n+1) الکس مرت (ناپولی) = 1 میلیون یورو

4sxh_process_thumb.jpg

من خودم از حامیاشم ولی باز بنظر من 7 میل زیاده و کارو برا فروشش سخت میکنه، درست مثه کوستا...

* ممکنه مثلاً بین سومی و چهارمی، بازم گُلرای دیگه ای باشن! من فقط اسمی ها رو مرتب کردم... blushsmiley.gif

** همین پارسال بین 5 تا 8 میلیون یورو از PSG میگرفت... 02193IMMrkdddu.gif

tywinsmiles1_m6n6.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

من فکر میکردم پاراتیچی پلن داره و میدونه داره چیکار میکنه ولی واقعا اینقدر انتخابای ضعیف و شکست های متوالی در خرید و فروش بازیکنا داشت که کاملا نظرم نسبت بهش عوض شد .

فاصله زیادی با صفت فاجعه نداره !!!

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

شزنی یه دروازه بان معمولیه. توپ های سخت که همیشه گل میخوره، سوتی هم کم نمیده و گاها توپ های آسون رو هم گل میخوره.

هر از گاهی هم یه جرقه هایی میزنه.

بهترین توصیف براش همون "معمولی" ـیه

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
7 میلیون ی افتضاح تاریخیه! تصور کنید آلیسون و تراشتگن رو هم 5.5 میگیرن شزنی 7! آخه 3 میلیون اضافه حقوق واسه ی گلر؟

با این وضع پاراتیچی یووه رو ورشکست میکنه...ن انصافا 7 میلیون واسه شزنی؟! همون 4 تا هم زیاد بوده! نهایتا باید با 5 تا تمدید میکردن ک حداقل بعدا بشه فروختش!
  • Orphée, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3711 ارسال

7 میلیون :fp:

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

یچیز بامزه بگم؟ فقط دیبالا (0.3 میلیون) ، هگوان (0.5 میلیون) ، دلیخت (1 میلیون) و رونالدو حقوق بیشتری از شزنی میگیرن! تازه چون 2 سال گذشته خارج ایتالیا نبوده، مشمول قانون جدید مالیاتی 50 % کشور هم نمیشه و یووه تقریباً باید کل حقوقشو مالیات بده و کلاً سالی ~12.2 میلیون یورو خرج رو دست باشگاه میذاره! یکی از دلایلی که بهش سمپاتی داشتم، قیمت خرید ارزونش، حقوق مناسبش علی رغم underrate بودنش بود. با تمدید قراردادش همۀ اینا تحت الشعاع قرار میگیره و حالا با هر سیوی مجبوره ثابت بکنه که ارزش همچین سرمایه گذاری رو داره... 13.gif

• mory, eⁿzº, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

حقوقش از 4 میلیون به 7 میلیون افزایش پیدا کرده! بد نیست یه مقایسه ای داشته باشیم با بهترینای فعلی جهان و حقوقهاشون * :

1) دخیا = ~12.8 میلیون یورو

2) اوبلاک = ~10 میلیون یورو

3) نویر = 8 میلیون یورو

4) کیلور ناواس = ~7.2 میلیون یورو

5) شزنی = 7 میلیون یورو

6) کورتوآ = ~6.3 میلیون یورو

7) دوناروما = 6 میلیون یورو

8) کپا آریزابالاگا = ~5.1 میلیون یورو

9) هندانوویچ = 3.2 میلیون یورو

10) ادرسون مورائز = ~3.1 میلیون یورو

11) آلیسون = ~3 میلیون یورو

12) پائو لوپز (رُم) = 3 میلیون یورو

13) تراشتگن = ~2.5 میلیون یورو

.

.

n) بوفون = 1.5 میلیون یورو **

n+1) الکس مرت (ناپولی) = 1 میلیون یورو

4sxh_process_thumb.jpg

من خودم از حامیاشم ولی باز بنظر من 7 میل زیاده و کارو برا فروشش سخت میکنه، درست مثه کوستا...

* ممکنه مثلاً بین سومی و چهارمی، بازم گُلرای دیگه ای باشن! من فقط اسمی ها رو مرتب کردم... blushsmiley.gif

** همین پارسال بین 5 تا 8 میلیون یورو از PSG میگرفت... 02193IMMrkdddu.gif

شزنی نه الیسون بکره ! نه بهتر از ترشتگنه !!! نه بهتر از کورتواس ! این حجم از بی شعوری و نفهمیه مدیرا از کجا میاد ؟! امیدوارم که واقعیت نداشته باشه

• Orphée, mory, El rey leon و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
باز گیر دادین به حقوقا؟ شروع شد باز؟ مدیر یعنی عقلش نمیرسه به هر کی چقدر بده؟ حساب دخل و خرج باشگاه به اون عریض طویلی رو نداره؟ مدیر یووه اسگل مدیر اکسورم اسگله؟
ازونطرف تراشتگن ک..خله با اون کیفیت ۲/۵ میگیره چه ربطی به شزنی داره؟ بعدم هزار تا عامل هست تو حقوقا. مثلا یکیش حق تصویر. مثلا شاید گفته باشن حقوقت انقد حق تصویرت با ما. شاید رئال حق تصویر کورتوا رو نداشته باشه هر دفعه مجبور باشه بهش یه پولی بده
شما از همه بندهای همه قراردادای همه باشگاها خبر دارید؟
بعدم حقوق بالا دادن به بازیکنای خودی از عوامل جذب بازیکنای تیمای دیگه به یووست و اطمینان دادن بهشون تو رشد حقوقشون تو آینده

+ شزنی تو سه سال گذشته تو همه لیستای ۱۰ دروازبان برتر اروپا از نگاه همه سایتا و مجله ها و ... بوده و معمولا چهارم تا هفتم. دروازبان معمولی؟؟؟؟
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

علیرضا ایکاش میفهمیدم چرا تو از تک تک تصمیمات مدیریت حمایت میکنی! drtboeiwydmrw9jtma4i.gif

صحبت از حق تصویر کردی... ناپولی و دلائورنتیس تو هر خریدی تأکید میکنن که حق تصویر متعلق به ناپولی باشه و در نتیجه آدم تصور میکنه باید برای جبران مافات حقوق بیشتری بدن ولی دقیقاً برعکسه؛ اونا بلحاظ پرداخت حقوق بعد از یووه (294) ، اینتر (139) ، رم (125) ، میلان (115) ، پنجم هستن با 103 میلیون یورو! این درحالیه که مثن به آلان فقط 2 میلیون میدن، به فابین روئیز 1.5 میلیون ، زیلینسکی 1.1 میلیون ، میلیک 2.5 میلیون و... حقوق این چهار نفر روی هم به حقوق هگوان ما نمیرسه! و اتفاقاً ناپولی بعنوان باشگاهی که قبل از مارادونا چیزی در حد کیه وو بوده، موفقه الان، بخصوص از لحاظ اقتصادی... از بین 11 نفری که بیشترین حقوق در سری آ میگیرن، بجز لوکاکو، همگی یوونتوسین و بعضیاشون مثه دلیخت و خدیرا و... واقعاً حقشون هم نیست!

• mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یا یووه خیلی پولدار شده یا قضیه دورتموند 2003 داره برامون پیش میاد

• Orphée, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

علیرضا ایکاش میفهمیدم چرا تو از تک تک تصمیمات مدیریت حمایت میکنی! drtboeiwydmrw9jtma4i.gif

از تک تک تصمیماتشون تا وقتی درست باشه حمایت می کنم که خب انصافا درصد خیلی بالایی از تصمیماتشون درست بوده و البته سخت نیست حمایت از بهترین تیم مدیریتی 20 سال اخیر اروپا

اتفاقا این همه شور زدن و نگرانی تو برای برای میزان حقوقها برای من درک کردنی نیست. این چیزا و کلا مسائل داخلی یه باشگاه خصوصی به هوادار ارتباطی نداره. مگه اینکه باشگاه خصوصی نباشه مثل استقلال پرسپولیس یا بارسا و رئال که خب با اعتراض و رای دادن به مدیرا تاثیرشون رو میذارن. دقیقا مثل جوامع دموکراتیک (البته باشگاهداری ایرانی که بویی از دموکراسی نبرده!)  ولی مجامع خصوصی معنایی برای اعتراض نداره مگر اینکه به منافع عمومی ضربه بزنن که من فکر نمی کنم حقوق 6 میلیونی به شزنی ربطی به بیت المال ایتالیا داشته باشه! مثل اینه که ما تو شرکت خودمون بخوایم به آبدارچیمون 10 میلیون حقوق بدیم اونوقت تو بخوای اعتراض کنی! که خب جوابی هم که بهت میدیم مشخصه!  :1: 

من، تو و همه هوادارای یووه بازیهاش رو برای لذت خودمون داریم می بینیم. مثل نبرد ماگمدوف و مک گرگور! به ما ربط نداره مک گرگور چطور بدنسازی میکنه یا از چه تکنیکایی استفاده می کنه یا چقدر بهش پول میدن. حال کردیم دنبالش می کنیم و پول میدیم میریم بازیشو میبینیم حال نکردیم و لذت نبردیم از بازیش میریم سراغ یکی دیگه ولی اینکه چون داریم پول دیدن بازیشو میدیم مثلا حق داریم بهش بگیم کی مربیش باشه. نه! همچین چیزی نیست

مدیریت یووه هم همینه. اصلا دلش می خواد پولشو آتیش بزنه یا پولشویی کنه بخواد پولاشو الکی تو فوتبال هزینه کنه و خیلی چیزای دیگه. ولی به من هوادار ربطی نداره. با نتیاج تیم حال نمی کنم می تونم برم طرفدار اینتر شم مثلا!

+ این هفته استانبول بودم و اتفاقا دقت کردم اغلب ماشینای دولتی (اعم از پلیس و پست و ...) و بخش زیادی از ماشینای مردم از برند فیات ه. استانبول و ترکیه مشت نمونه خروارن و قطعا تو خیلی جاهای دیگه دنیا هم مشتری Fiat هستن که اخیرا هم با گروه پژو-سیتروئن ادغام شدن و تبدیل به بزرگترین خودروساز دتیا شدن. خب یه همچین گروه عظیمی که از قضا مدیراش از مدیرای یووه هم هستن و آنیلی فقط تو همین گروه 110 میلیارد دلار دارایی دارن و تو اونها و تیم مدیریتیشون رو خیلی راحت با یه تهیه کننده سینما که کل داراییش 500 میلیون دلارم نیست مقایسه می کنی و میگی عقل جناب فیلمساز از کل عقل غول خودروساز جهان بیشتره! 

شاید لازم باشه بچه های فروم یکم نسبت به تیم مدیریت و تصمیماتشون منصف تر باشن، نه؟ 

• Orphée, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی