پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

قوانین و مقررات ( حداقل يکبار قرائت شود )

- - - - -

  • موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
بدون پاسخ

#1
Hossein Salehi

Hossein Salehi

    مدیرکل فروم

  • ادمین
  • 15853 ارسال

قانون شماره يک
در پيغامهاي خود از کلمات مناسب استفاده کنيد در صورت مشاهده هر گونه کلمه زشت و رکيک با کاربر برخورد ميشود.

قانون شماره دو
مسئوليت تمامي مطالب ارسال شده به عهده خود کاربر ميباشد و مسئولين سايت هيچ تعهدي در قبال اين گونه مسايل ندارند.

قانون شماره سه
در صورت استفاده از مطالب ناشرين يا نويسندگان ديگر حتما قانون کپي رايت را رعايت کنيد.

قانون شماره چهار
اين سايت محيطي دوستانه است تا شما بهتر بتوانيد مطالب خود را مطرح کنيد. پس سعي کنيد به يکديگر بي احترامي نکنيد و از توهين به يکديگر جدا بپرهيزيد تا محيط سايت همچنان صميمي بماند.

قانون شماره پنج
ممکن است سوال عده اي ابتدايي به نظر برسد یا کاربران تازه واردی از موارد خاصی بی اطلاع باشند، پس طوری جواب ندهید که دلسرد یا خجالت زده بشوند.

قانون شماره شش
در هنگام ارسال موضوعات خود انجمن مناسب را انتخاب کنيد و از ارسال آن به انجمنهاي ديگر و يا ارسال به چندين انجمن خودداري کنيد.

قانون شماره هفت
در هنگام ارسال موضوعات خود از کلمات کليدي سوال خود استفاده کنيد.از آنجايي که همه براي کمک گرفتن از يکديگر به اين سايت ميايند از باز کردن تاپيکهايي با عنوان ؛ کمک ، تو رو خدا کمک کنيد ، کسي اينو ميدونه؟ ، خيلي مهمه ، زود جواب بديد ، يا از اين قبيل سوالات استفاده نکنيد.

قانون شماره هشت
در انجمنها در مورد امور سياسي (چه داخلی و چه خارجی) بحث نکنيد و به قوانين دولت جمهوري اسلامي احترام بگذاريد در غير اين صورت اکانت کاربر در اولين فرصت بسته خواهد شد.

قانون شماره نه
از قرار دادن عکس های بی حجاب و یا دارای خالکوبی در انجمن ها و امضا و آواتار خودداری کنید.بار اول به کاربر تذکر داده می شود و در صورت تکرار اکانت کاربر بسته خواهد شد.

قانون شماره ده
از ارسال پست های مربوط به موسیقی و فیلم (و یا لینک دانلود آنها) خودداری کنید.بار اول به کاربر تذکر داده می شود و در صورت تکرار اکانت کاربر بسته خواهد شد.


قانون شماره یازده
در ارسال های خود به حریم شخصی افراد وارد نشوید.هرگونه بحث در مورد زندگی شخصی افراد خلاف قوانین بوده و بار اول پست مربوطه پاک شده و به کاربر تذکر داده می شود و در صورت تکرار اکانت کاربر بسته خواهد شد.

قانون شماره دوازده
در صورتي که تمايل داشتيد نام کاربري خود را عوض کنيد در تاپيک نام کاربري اعلام کنيد ، لازم به ذکر است تغيير نام کاربري به صورت محدود و ترجیحا فقط یک بار امکان پذیر است.

قانون شماره سیزده
در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به شخص يا اشخاص فقط از کليد گزارش دادن استفاده کنيد. اين کليد به مدير سايت خبر ميدهد و مديريت سايت با کاربر مربوطه برخورد ميکند .
پس شما از برخورد جداگانه خودداري کنيد تا مسايل ديگري رخ ندهد

قانون شماره چهارده
فرستادن دو يا چند پست پشت سر هم به فاصله زماني کمتر از يک ساعت خلاف قوانين بوده و در بار اول اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار تمامي پستهاي پشت سر هم پاک خواهد شد

قانون شماره پانزده
نوشتن فينگليشي ( فارسي با حروف انگليسي ) در تمامي انجمن ها ممنوع بوده و در بار اول اخطار به کاربر داده خواهد شد و در صورتي که دليل کاربر موجه نباشد ، پست مربوطه پاک خواهد شد

قانون شماره شانزده
ارسال پست های اسپم گونه و همچنین پست های چت گونه و گپ های دو یا سه نفره در انجمن ممنوع است.توجه داشته باشید سخت گیری نکردن مدیران دلیلی برای مجاز بودن نیست.

قانون شماره هفده
توهین و ناسزا به شخصیت های مدیریتی، فنی، مربیان و بازیکنان یوونتوس در هر شرایطی غیرقابل قبول است.انتقادات خود را با احترام به شخصیت باشگاه یوونتوس و حفظ شان کاربران این انجمن انجام دهید.

قانون شماره هجده
حداکثر سایز امضا برای کاربران انجمن ، 480 در 300 پیکسل است و با اندازه ی یاد شده تنها استفاده از 1 عکس در امضا مجاز می باشد . حجم عکس استفاده شده نیز نباید بیشتر از 160 کیلوبایت باشد. در صورت عدم رعایت موارد گفته شده ، ابتدا توسط مدیران به کاربر خاطی تذکر داده می شود ، و در صورت عدم رعایت مجدد ، امضای فرد خاطی پاک خواهد شد.

قانون شماره نوزده
شما در انجمن تنها مجاز به داشتن یک اکانت هستید . دسترسی به اکانت دیگری با داشتن رمز عبور آن ، خلاف قوانین بوده و مدیران این حق را دارند که اکانت(های) شما را Ban کرده و یا در صورت تکرار انها را به صورت کامل حذف نمایند .

کاربرانی که در دوره ی محرومیت [ Ban ] بسر میبرند ، در طول این مدت به هیچ وجه حق فعالیت در انجمن را نداشته ، هر گونه تلاش برای دستیابی به اکانت فعال دیگری اعم از ساخت اکانت جدید یا دسترسی به اکانت آزاد دیگر تخلف تلقی شده ، علاوه بر تمدید مدت محرومیت اکانت اصلی ، اکانت دسترسی یافته شده نیز بدون قبول هیچ عذر و دلیلی ، Ban و یا پاک خواهد شد .

 

قانون شماره بیست

حدکثر حجم مجاز برای ارسال عکس در فروم 70 کیلوبایت می باشد و در صورت عدم رعایت این مسئله عکس از داخل پست کاربر پاک می شود.


  • حامد, Principino, alexdelpiero و 20 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی