پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بیست و سوم سری آ : کالیاری 0 - 2 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هیگواین با فاصله بهترین بازیکن زمین بود .

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

تبریک میگم

بازی خوبی بود ولی اصلا به من نچسبید به جز سیو سپور سیو فوقلاده بوفون

اما نکات ازادهنده؟

من خیلی مانزوکیچ رو دوست دارم اما مانزوکیج تنها مهاجمی هست تو دنیا که وقتی پاس عرضی و عمقی براش میفرستن تا تک ب تک بشه به سمت جلو نمیره و یا سر توپ میزنه یا به جای اینکه بره جلو تک ب تک بشه و گل بزنه یا پاس رو ب جلو به دیبالا یا هیگوایین بده بر میگرده و پاس رو به عقب 40 متری میده جلو کالیاری 10 نفره و خسته

اقا بخدا این الگری خیلی لوح و احمقه

بخدا مانزوکیج خیلی خستس و به جای اینکه بهش استراحت بده تا استعداد های مثل پیاتسا رو بازی بده میاد تا اخر نگهش میداره که اینقدر مانزو امروز میتونست گل بزنه یا پاس گل بده اما ب خاطر خستگیش یا پاس رو به عقب داده یا بسیار ساده بازی کرده

والا من راضیم جای ساندرو ومانزو عوض بشه

هیگیواین که واقها نوش جونش پولی که میگیره

دیبالا بدشانسه واقعا اما درست میشه

حس میکنم کم کم لمینا تو ترکیب جدید بیشتر بهش بازی داده میشه

ولی تروخد ا نگاه کنید این الگری قبل از لیگ قهرمانان چه طور داره مهاجمامونو خسته میکنه

تیم حریف ده نفرست بعد ما داریم از محوطه هیجدقم حریف توپو  مستقیم با پاس های 30 میتری میفرستیم وسط زمین برا مدافعامون

بخدا این برد درسته شیرین بود اما خیلی ادم رو زجر میده

الگری باید کوتاه بیاد

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یه چند تا نکته .
+همه ما و آلگری میدونیم که مانزو سرعت آنچنانی نداره ، حتی فکر کنم سرعت هیگواین ازش بیشتره . برای کاور کردن این مشکل دو تا کار میکنیم . یک ساندرو از عقب تر استارت میزنه دو موقعی که تیم از سمت راست حمله میکنه دیبالا متمایل میشه سمت راست مانزو میره وسط و هیگواین میاد یه خط عقب تر ( هم پوشش دفاعی هم شوت پشت محوطه )
اینجوری ضعف هجومی از سمت چپ حل میشه .
- قبول دارم خستست و باید استراحت کنه ، به احتمال بالا بازی بعد از روی نیمکت بازی میکنه ، یعنی نکنه نمیشه خداییش !!

+ با وجود پیانیچ خط هافبک حریف مجبور میشه بره عقب تر به خاطر پاس های توی عمقی که میده و به همین دلیل فضای حرکتی دیبالا هم بیشتر میشه ولی دیبالا داره فرصت سوزی میکنه ،
اینجور عملکرد ها نباید بی پاسخ بمونه .

+ استیل لمینا خیلی خوبه خداییش این بچه به همراه پیاتسا میتونند خیلی پیشرفت کنند .

+ روگانی داره تمارض کردن رو هم یاد میگیره ، دیگه بالاخره استادت کلینی باشه همین میشه دیگه .

• Signora Omicidi, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دوستان نگران نباشین مانژو با کارت زردی ک گرفت بازی مقابل پالرمو رو از دست میده ب دلیل محرومیت!
  • Pinturicchio, alexdelpiero, El rey leon و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

@Dreamer

نه بابا کجا از دست میده تازه کارت سومش بود 2 تای دیگه جا داره

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی