پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 2 - 0 دینامو زاگرب

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
54 پاسخ برای این موضوع

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

دیبالا همین چند دقیقه نشون داد که اصلاً افت نکرده :8:. موقعی که با پیانیچ تعویض شد تفاوت لِولِش با بقیه ی بازیکنای خودی و غیرخودی زمین تا آسمون فرق داشت.

اون آخر یک حرکت مسی گونه زد :nish:  ولی شوتش با اختلاف کم بیرون رفت.

+ @Alex2003 حیف از دست دادم گزارش رو   :21:  :2laugh:. بچه ها تعریف می کردن دُر و جواهرهایی که از دهنش بیرون می اومد  :24:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

@Florin

لحظات شیرینی بود.من تازه متوجه شدم تا حالا داشتم بازی های یه تیم دیگه رو نگاه میکردم.فکر کنم اودینزه بوده.واقعا به معلوماتم اضافه شد.

امیدوارم توی آپارات فول مچ رو آپلود کنن تا همه دوستانی که ندیدن از این گزارش کلاس جهانی مستفیض بشن.من که الان توی پوست خودم نمیگنجم.

:worship: :2laugh: :24:

جدیدا تیم ملی یوونتوس هم تاسیس شده من خبر نداشتم.میگن همون بچه های آلپ از کارتون دراومدن توش بازی میکنن.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
" خورخه ماروتا "
:22:
  • mory, Delle Alpi, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

نمی دونم آلگری که دیده تیمش با دفاع 4 نفره خیلی بهتر و روونتر بازی میکنه چرا اینقدر مردده ...

یووه دیگه ابزار ضد حمله رو به شکل جدی نداره پس باید کار کنه روی بازی مالکانه و مخصوصا ترکیبی در نزدیک محوطه جریمه ی حریف تا بتونه موقعیت سازی کنه .

نیاز به بازی هوشمندانه تر و بازی بدون توپ داریم تا بتونیم حریف رو غافل گیر کنیم .

به نظرم با این نفرات که امشب در زمین بودند بازی بدی نکردیم .

تبریک بابت برد و صعود ...

خدا رو شکر که اول شدیم تا توی این گروه نه چندان سخت شرمنده نباشیم .

واقعیتش چندان برای من اینکه به چه تیمی میخوریم فرقی نمیکنه چون در حال حاضر وضعیت خوبی به لحاظ تیمی نداریم ولی امیدوارم تا شروع مرحله ی بعد یکسری از مشکلات و ضعف های تیم از بین رفته باشند .

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

من فک کنم بازی دیگه ای رو دیدم :39:  :22:

خوب بازی کردیم دیگه  :22: تیم داره هماهنگ تر میشه و بهتر. قبل از این مقابل همین تیم های ضعیف هم حتی خوب بازی نمی کردیم. واقعاً داریم بهتر و بهتر میشیم.

در ضمن نیازی نیست اینقدر خودمون رو خسته کنیم وقتی یک گل جلو هستیم و تیم حریف هم نمیتونه حمله کنه.

منم همین شبهه برام بوجود اومده بود!

با اینکه داشتیم با تیم دوم بازی می کردیم ولی از خیلی از بازی های قبلی که با تیم کامل بودیم بهتر بودیم.

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

نمی دونستم جدیدا گظارشگرای باحال استخدام کردن و الکی همیشه از نت میدیدم بازیا رو. :1: 

مجبور بودیم 352 به زمین بفرستیم چون مدافع راست نداشتیم . حتی اگر قرار بود روگانی یا بن عطیه یکیشون برن راست ، ریسک بازی گرفتن از کیه لینی رو باید می کردیم و آلگری نکرد و به نظرم درست هم بود، ضمن اینکه میتونه استراحت کنه برای 2 بازی بعدیمون . در خط هافبک هم با توجه به شرایط ، بازیکنای خوب و تدابیر تاکتیکی خوبی مقرر کرده بود. در هجوم ، هیگواین بازی بدی نکرد ولی نسبتا میشه گفت ضعیف ظاهر شد و اگر اون گل رو نمی زد میشد کاملا ازش ناراضی بود. حضور نتو هم هرچند به ضرر من شد بخاطر فوتبال فانتزی ، ولی به جا بود و ازونجایی که دروازه بان خوبیه این بازی حقش بود.

> دروازه : شروع مجددهای قشنگی داشت نتو.

> مدافعان : با 3 نفره شروع کردیم و یه جورایی 4تایی شدیم. دینامو چند بار اقدام به هجوم کرد ولی شدتی که بتونن اذیت کنن رو نداشت. روگانی رو باید پدیده ی 100% فوتبال ایتالیا دونست و هر بار که بهش فرصت داده میشه ازش به بهترین نحو استفاده می کنه.

> هافبک : پیانیچ و مارکیزیو عالی بودن . لمینا اگر همین فرم رو حفظ کنه خوبه ، فعال تر و مثبت تر از خدیرای چندین بازی اخیر ظاهر شد و 3شوت و 2تکل و 1 دریبل و 1بار موفقیت در بازی هوایی و 95% پاس صحیح آمار عالی ای بود براش. کاپتان آساموا هنوز هم با روزهای خوب چند سال قبل و قبل از مصدومیتش فاصله داره اما آمار تعداد و درصد پاس صحیح خوبی داشت. کواد با اینکه توپ رو به خوبی جلو می آورد ولی آخرای کار نتونست خلق موقیتهای مناسبی برای مهاجما داشته باشه و شاید برای این بود که بازی جنبه ی مهمی نداشت. با جا افتادن تدریجی پیانیچ شاهد بازیای بهتری از تیم هستیم و با برگشت دیبالا و پیاتسا از عمق هم آزار خواهیم داد حریفهامون رو.

> مهاجما : مانژو پرتلاش بود و قطعا مفیدترین مهاجم این روزهای تیمه و با برگشت دیبالا درخشش بیشتری خواهد داشت. هیگواین بد نبود ولی خوب آنچنانی هم نبود. ازش توقع می رفت اون موقعیت اوایل بازی رو گل کنه. بازگشت دیبالا و دیدن نفوذهای عرضیش به داخل مدافعان حریف و شوتهاش بارزترین نکته ی بازی بود  و با ورودش روند حرکتی تیم تا حدود زیادی تغییر کرد.

> آلگری و تعویضا آلگری برد رو خواست و هرچند توقع بازی پرگل تری داشتیم ولی همین که صدرنشین شدیم و تیمش بازی خوبی کرد ، عالی بود. تعویضها هم به جا بود. 3بازیکن اصلی که خوب هم کار کرده بودن رو بیرون کشید تا برای بازیهای بعدمون استراحت کنن. ورود استورارو تاکتیکی بود و به توان فیزیکی تیم کمک کرد. ورود دیبالا جنبه ی تست و نمایشی داشت و در میان بهت همگان عالی بود. ورود هرنانز هم جنبه ی رفع تکلیف داشت(مدتی بود بازی نکرده بود.)

یک مسئله که در این بازی شاید حتی مهمتر از بازگشت دیبالا بود ، قدرت بی چون و چرای شاهزاده در میانه ی زمین بود. نمی خوام تعصبی باشم و ادعا کنم بهتر شدن روند جریان بازی تیم (به کلی در همه جای زمین و در همه ی وضعیتها و بخصوص در میانه ی میدان) فقط به خاطر اونه ، ولی نمی شه کتمان کرد  نظمی که به بازی تیم میده قبل از بازگشتش خبری ازش نبود. روز به روز با پیشرفتهای مارکی و پیانیچ بهتر میشیم . امیدوارم دو بازی بعدیمون با تورینو و رم این قضیه رو به اثبات کامل برسونه و با درخششون در مقابل میلان ، با جشن گرفتن این قضیه به استقبال سال نو میلادی بریم. :53: :53: :53:

• alexdelpiero, tecra, ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

توپ اتفاقی به هگواین رسید و اقای لامینا اگاهانه برای هگواین چیزی نفرستاد بلکه دفاع حریف عامل رساندن توپ به او شدن.........

• Delle Alpi, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- به نظرم اول شدن خیلی مهم بود. بعد از اون گلزنی ـه هیگوایین و البته پاس گل پیانیچ.

با توجه به اینکه به چند بازیکن ذخیره بازی داده بودیم ولی نسبتا خوب بازی کردیم و بدون اینکه گلی بخوریم از سد حریف گذشتیم.

یووه همین بازی های نسبتا خوبش رو هم مدیون مارکیزیو هست که با برگشتش ریتم خوبی به تیم داده و دوباره نظم برگشته به تیم.

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یووه در مرحله گروهی فقط 2 گل دریافت کرد ک مشترکا در کنار آتلتیکو مادرید و کپنهاگن! بهترین خط دفاعی رو ب خودشون اختصاص دادند.. این بهترین آمار یووه از زمان بازگشتش ب مسابقات اروپایی بوده.. همچنین 4 کلین شیت داشتیم ک این هم تو 5 فصل اخیر حضورمون تو مرحله گروهی بی سابقه بوده
  • eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

از نظر آماری که درست است ما بهترین دفاع داشته ایم.

اما از لحاظ کیفی مساله را بررسی کنیم این امار زیر سوال میره

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
از نظر کیفی هم با توجه ب مصدومیتا خط دفاعمون خوب کار کرده... خط دفاعی اصلی یووه متشکل از بارتزالی.بونوچی و کیه لینی رو کامل کنار هم نداشتیم... طبیعی هست ک کیفیت خط دفاع کمی پایین بیاد
  • alexdelpiero, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

نه منظورم اینه که با تیم قوی برخورد نکردیم..

• alexdelpiero, Georgia و مهدی.تورین.بوفون از این پست تشکر کرده است

مهدی.تورین.بوفون

مهدی.تورین.بوفون

عضو جدید

• اعضا
  • 39 ارسال
  • LocationMashhad-Iran

سلام به همه

به نظر من تعریفی نداشت بازیمون جلو این تیم ضعیف.

پاس های رو به عقب یا پاسهایی که تو دفاع رد و بدل میشد زیاد بود.یکم پرسمون میکردن متزلزل میشد تیم و پاس اشتباه میدادن. اگه نتیجه مناسب تو CL نگیریم به شخصه از رفتن (بیرون انداختن) آلگری کامل راضی میشم و خوشحالترینم.

خیلی از بازیکنا در حد یووه نیستن. من یاد یوونتوس 2005 هستم. یووه 2001 یا 2003

تیم های اون سالها اسم های بزرگ رو یدک میکشیدن. زیدان، ابراهیموویچ،، ندود، دل پیرو، کاناوارو، تورام، داویدز، امرسون، زامبروتا،

یکم فک کنین چه بازیکنای بزرگی از تیم مارفتن همین رئال و بارسا که اینقد بزرگشون کردیم. بخدا خسته شدم. دلم 4 تا بازی محکم میخواد.

ولی اینا یه طرف قضیس. طرف دیگه قضیه اینه که این پایین مینویسم

شماها چتون شده؟ چرا اینقدر ترسو شدین؟ بابا بخدا رئال، بایرن، پاریس و من سیتی هم دوس ندارن به ما بخورن. هرچقد هم ک تیم بد بازی کنه باز ما یوونتوسیم و اونا هم از ما میترسن.

شاید آلگری فقط 1 حرف درست زد و اون اینکه بالاخره دیر یا زود باید با همشون بازی کنیم. اتفاقا من دوس دارم صاف به تیم های قوی بخوریم و بریم بالا تا با 4 تا تیم فسقلی بازی کنیم. شاید هیچ کس به قهرمانی تو CL اعتقاد نداره الان.، خب قبول ولی تیم تا یک ماه و نیم 2 ماه دیگه وقت داره بهتر بشه و بزرگترین مزیتش اینه که تعطیلات هم هست و مصدوم ها برمیگردن و تیم تمرین میکنه هماهنگ میشه. بذار اگه قراره قهرمان شیم مثه مرد قهرمان شیم. بذار همه بگن یووه رئال و بارسا و 4 تا تیم اسم و رسم دار رو حذف کرد نه اینکه بگن شانس آورد و قرعه آسون بهش خورد.این باعث میشه بازیکنای بزرگمون تو تیم بمونن و بازیکنای بزرگ دیگه هم دوس داشته باشن بیان یووه.

دوس دارم بترسن از تیممون.

پیروزی تو بازی های بزرگه که تیم رو بزرگ میکنه

ماهایی که تو فروم هستیم مطمئن باشین از تعصبی ترین یوونتوسی هاییم. نمیگم واقع بین نباشیم ولی همه این تیم ها رو حتی همین تیم داغون شکست میده. تو اروپا کم نمیذارن.

• mory, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

تیم هایی که رو دفاع یووه پرسینگ انجام دادن باعث فروپاشی تیمی یووه شده اند.

• Delle Alpi و Georgia از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
این بخاطر ضعف خط هافبکه وگرنه فینال لیگ قهرمانان 2014-2015 یووه هر موقع میخواست بازی رو میگرفت دستش ... این تیم الان واقعا ضعف های اساسی داره
  • mory, F A R SH A D J U V E, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی