پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته دوازدهم سری آ : کیه وو 1-2 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
24 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

هفته دوازدهم سری آ

کیه وو - یوونتوس

تاریخ : یکشنبه، 16 آبان 1395

ساعت : 17:30 به وقت ایران

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امروز بازی بین پیرترین تیم های سری آ انجام میشه ...دوتیم سخت کوش ...سبک نیبتا شبیه هم ....کیوو از نظر بدنی و دوندگی تیم خوبی داره ولی خوب نمیتونه دردسر ساز بشه این روزها یووه خودش برا خودش سختی و چالش درست میکنه .....

ug4_capture.png4.png

duw_capture.png5_thumb.png

بازی های رو در رو

mzab_capture.png

m27m_capture.png1_thumb.png

امار دوتیم در لیگ

26mj_capture.png3_thumb.png

• mory, eⁿzº, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

شما را رجوع می دهم به تیتر معروف نشریه تماشاگران در 15 سال قبل و پیش از بازی با یوونتوس..

صدارت کیه وو تا کی؟

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
تركيب رسمي : ( ٣-٣-٤ ) بوفون - ليخت - بناتيا - بارتزالي - الكس ساندرو - استورارو - هرنانز - پيانيچ - كوادرادو - ايگوايين - مانزوكيچ
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

joker021

joker021

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 38 ارسال

بارزاگلی هم مسدوم شد :14: :14: :14: :14: :14: :2: :2: :2: :fp: :fp: :fp: :fp:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

نیمه اول بد بازی نکردیم ولی خیلی خوب هم نبودیم.

استو نسبت به بازی قبل خیلی پیشرفت داشت :8:. دوئل ها رو اکثراً برنده شد، قطع توپ و پاس هاش هم خیلی خوب بود. فقط یک جا توی برگشت توپ پشت محوطه جریمه خیلی بد زد  :1:

کواد و ساندرو برای مواقعی که میخوایم سرعت به بازی بدیم فوق العاده ان. بیش تر موقعیت های گلزنی هم از طرف ساندرو به دست اومد. کواد هم که نیاز به تعریف نداره.

ایگوایین کم فروغ تر از ماندژوکیچ بود و مانژو خیلی جنگنده و بهتر بازی کرد. ایگوایین هم به نظرم سر فرصت گلزنی خوب عمل کرد و می خواست توپ ها رو از پاهای دروازه بان عبور بده، ولی از قضا دروازه بان با پاهای بسته جلوی توپ اومد  :1:.

هرنانس هم خوب بازی کرد. الان سوال من اینه چرا پیانیچ اینقدر عقب بازی می کنه و هرنانس اینقدر آزادی عمل داره ؟ یه چیزی دقت کردم نسبت به بازیکنای دیگه کم تر به پیانیچ پاس میدن  :62: وگرنه هر توپی که براش می اومد موثرتر و باهدف تر پاس می داد.

و باز هم همون مشکل، هر توپی از حریف روی دروازمون احتمال گل خوردنش بیش تره از احتمال گل نخوردنش  :fp:.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 989 ارسال
  • LocationKurdistan
به غیر از کواد بقیه از سر شکم سیری بازی میکنن..انگار میخوان زودتر بازی تموم بشه!
  • mory, alexdelpiero, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

الگری رو درک نمیکنم.

• mory, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یکی لطف کنه توی وینوو یک دوربین کار بذاره من بفهمم اینا تو زمین تمرینی چی رو تمرین میکنند واقعا !؟؟؟ یعنی یک تیم ساده حتی لاتزیو هم که بازیشو ببینی قشنگ متوجه میشی یک سری چیزهایی تو تمریناشون رو دارن تو بازی پیاده میکنند اینکه موفق میشن یا نمیشن رو کار ندارم ولی حداقل معلومه چیزهایی رو مرور کردن ..
دریغ از یک کار تیمی ! الان نگید کاسه کوزه رو سر هیگایین خراب میکنی اما خداییش در خوشبینانه ترین حالت انتظار بیشتری ازش دارم .. اون قاتلی که ازش میگفتن نبوده تاحالا ! نمیدونم شاید بخاطر سیستم هست اما بهرحال بیشتر انتطار دارم ازش .. از همه تیم .. فلور عزیز برخلاف نظرت استفانو هم خوب بازی نکرد با این حال که گفتم بعد کلاودیو هافبک مورد علاقم هست توی تیم .. اما از درک زمین فوتبال موقع پاسکاری عاجزه انگار !
نمیشه یک بازی گل نخوریم ؟ من دلم کلین شیت میخواد
حاجی پول دوربینشم خودم میدم فقط یکی بره نصبش کنه من بفهمم اون تو چه خبره
  • mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

تبریک بابت برد :53:. اما بازی راضی کننده نبود  :22:  :fp: از لحاظ تیمی اصلا خوب نبودیم و پیانیچ نبود همون تساوی برامون رقم می خورد. حرکات اونا از حرکات تیمی ما بابرنامه تر بود  :fp:.

سوئیتی نیمه دوم بهترین بازیکنمون بود و کلاس ضربه آزادش رو نشون داد. نیمه دوم آزادانه تر بازی کرد و در نتیجه بهتر و موثرتر.

کواد هم عالی بود و باانگیزه، دریبلاش فوق العاده، فقط حیف اون فرصت رو گل نکرد وگرنه سوپرگل می شد.

ایگوایین خوب نبود. کمی افت کرده که به نظرم تقصیر خودش نیست. ایگوایینی که میشناسیم هیچ وقت وا نمیده و مثل مرد تو بازی های آینده برامون گل میزنه. تعویضش با اورا در ظاهر ساندرو رو یک خط جلوتر برد ولی عملاً عقب تر از اورا بازی می کرد  :21:.

استو سوای اون موقعیت عالی که نیمه دوم از دست داد و پاسی که به پشت ایگوایین ارسال کرد هم به نظرم خیلی جنگنده و خوب بود. شاکی نباشید  :1:  :8:  :6:

در کل تیم خیلی خیلی جای بهتر بازی کردن داره ولی نمیدونم چرا مکس فکرای عجیبی تو سرشه  :22:  :1:.

• mory, eⁿzº, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

کواردرادو و استورارو عالی 

مانژو همچنان ستارست واقعاً خیلی بازیکن با ارزشیه و ارزش هاشو داره نشون میده 

به نظرم هیگواین انگار خستست یه جوریه سنگینه انگار 

• mory, Escanor, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS

حس می کنم این فصل کم کم متوجه خواهیم شد که یوو داره اقتدار 6 ساله خودش رو از دست میده یا اینکه تضعیف میشه

متاسفانه هیچگونه شادابی رو تو تیم نمیبینم

درسته تو زمینه های پیشرفت داشتیم مثل شمع بالای گل زنی مهاجم ها و از فرصت ها تقریبا خوب استفاده میشه و تو ضربات ازاد خطرناک تر شدیم

اما این یوونتوس بسیار اسیب پذیر شده

• mory, tecra, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یکی از دلیل های اصلیش مصدومیت زیاد مدافع هاست  

• Escanor, ace of glass و juvenilia-xs از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

نمیدونم دقت کردید یا نه ولی هیگوایین کاملن بعنوان مهاجم دوم بازی میکرد.. داره فداکاری میکنه و نباید ازش انتظار خاصی داشت..

امروز نوبت استراحت بارزاگلی بود و باید به روگانی بازی میرسید..آلگری باید توجه بیشتری به روگانی کنه.. :45:

امروز از بازیکنای اصلی نصفشون (کیه لینی، بونوچی، ماکیزیو، خدیرا، و دیبالا) در ترکیب اولیه نبودن.. بعد بازی اروپایی سخته قشنگ بازی کردن جلو یه تیم وحشی مثل کیه وو

-------

تیم هم واقعن از لحاظ انگیزه تخلیه شده.. 5 فصله داریم قهرمان میشیم و این سه فصل هم انصافن رقیب نداشتیم.. زمان لیپی یادمه که فصل سوم نمیتونست به بازیکنا انگیزه لازمو بده..اگه بارسا چند ساله تو اوجه بخاطر وجود رئال و اتلتیکوئه ولی رقیب یووه آخرین بار سی سال پیش با معجزه مارادونا قهرمان شد و تمام..یا رم که کل دورانش دو سه تا جام گرفته..اینم شد رقیب آخه؟! بایرنو حساب نکردم چون آلمانیا کلن احساس سرشون نمیشه  :1:

شاید دوای این تیم ساخته شدن یه رقیب مثل میلانه که بیاد و یه فصل قهرمان بشه تا بازیکنا به خودشون بیان..ولی با این فاصله ای که بین یووه و دیگران هست این فصل که هیچ، فصل بعد و دو فصل بعد هم بعیده زورشون برسه..حتی منِ طرفدار هم بعد خوردن گل بیخیال بودم..میدونستم که یووه تهش قهرمانه حالا میخواد یه هفته زودتر یا دیرتر..حتی دوست داشتم امروز نبریم که مثلن بریم تو بحران تا برای ادامه فصل انگیزه داشته باشیم. ولی نمیدونم چه سریه که یووه جلو تیمای ضعیف سری آ همیشه نتیجه میگیره..

-------

یه چیزی هم درباره اقتدار یووه در سری آ یادم افتاد.. زمان آنجلوتی در میلان یا اوایل 2000 تیم های میلانی و شاید لاتزیو مهره های بهتری نسبت به یووه داشتن.. میلانِ آنجلوتی که پر از ستاره بود و لاتزیو و اینتر فوق ستاره (ستاره نه، فوق ستاره) زیاد داشتن.. ولی بازم از 5 تا قهرمانی 3 تاش برا یووه بود.. الان که تیمای دیگه ستاره هم ندارن و یووه اختلاف زیادی باهاشون داره..فاتحه شون خوندست :1: .هم جای خوشحالی داره بعنوان یه یوونتوسی هم جای تاسف بعنوان طرفدار سری آ..

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

نیمه اول رو فقط دیدم.

نیمه اول خدایی خوب بودیم.نمیدونم انتظار دارید چکار کنیم.

تبریک بابت برد/

مرسی آلگری.

تا وقتی تیم کاملی نداشته باشیم سری آ واسم کافیه !

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
نیمه اول که افتضاح بودیم به زور ۳ تا موقعیت ایجاد کردیم

استورارو باز شیرین کاری درآورد

هیگواین هم باز یه موقعیت خوب رو خراب کرد

نیمه دوم یه خورده بهتر بودیم اگه مانژو تو بازی نبود تا ۳۰۰ دقیقه دیگه هم گل نمیزدیم

بوفون هم باز یه سیو عالی داشت

درکل خوب نبودیم نه تماشاگر پسند بازی کردیم نه تو ایجاد موقعیت تا قبل از گل
  • Escanor, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است
jűvęŅŢś f○r €V£ř

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

هرچند کل بازی قطع و وصل داشتم و با اعصاب قاطی بازی رو دیدم ولی سعی میکنم با آرامش چند خط بنویسم :

بازی خوبی بود به نسبت دیگر بازیهامون و آلگری با ابزاری که داشت به نظرم عملکرد قابل قبولی ارائه کرد. اینکه گلهای بیشتری باید میزدیم و نزدیم ، غیر مستقیم به آلگری مربوط میشه (درصد بیشترش تقصیر ضعف تکنیکی بازیکنا بود). ضمن اینکه کیه وو تیم خوبی بوده تا اینجای بازیها ، ما تونستیم بهتر از قبل ظاهر بشیم و خلق موقعیت بیشتری در این بازی داشتیم که خودش نوید بازیهای بهتره . حرکاتی که من دیدم تو این بازی قشنگ بود و بدشانسی تعویض زودهنگام بارزالی هم جریان بازی رو یه کم مختل کرد هم یک تعویضمون رو هم سوزوند که می تونست منجر به اولین ورود "مویس کین" باشه.

> بوفون : 600 و تبریک :53: ، مثل همیشه محکم و خوب بازی کرد و هر چند حیف شد کلین شیت نکرد ولی خب چند عکس العمل خوب ازش دیدیم.

> دفاع : در دفاع خوب بودیم ولی این بازی لیخت جز پنالتی ای که داد ،  ضعیف هم کار کرد . بن عطیه یکی از خوبای میدان بود ، وضعیت بارزالی نگران کننده ست. در 6 قدم دروازه مون به حریف اجازه ی خودنمایی ندادیم که عالی بود. آمار تکلمون هم خوب بود.

> هافبک : پیانیچ علاوه بر گل ، نمایش خوبی داشت و داره بهتر میشه و جا می افته. ترکیب هرنانز و استورارو با پیانیچ ، آزادی عمل بیشتری به پیانیچ میده. هرنانز تاثیر مثبتی دربازی گذاشت و چند شوت هم زد که بهرحال آمار حساب میشه براش. استورارو جنگنده بود و وظیفه ش هم همین بود: دوندگی و جنگندگی ، هنگام دفاع عقب میومد ، وقت هجوم (با توجه به اینکه بار هجومی تیم روی کواد از سمت مخالف بود) استورارو وظیفه ش این بود که تو بزنه و موفق هم بود و اگر دقت کرده بود گل هم میزد. کواد و ساندرو هم که عالی.

> هجوم : هیگواین روز خوبی نداشت شاید خسته ست . مانژو پرتلاش و دونده ، گل زیبایی زد و انگیزه داشت. ضربات آزاد خوبی گرفتیم و میشد بهتر هم استفاده کنیم. این بازی آمار بازی روی زمین و در هوامون بهتر بود و در هردو فاکتور کیه وو رو اذیت کردیم .

> آلگری : سیستم خوبی به زمین فرستاد و با جنگندگی استورارو موفق شد به پیانیچ فضای کار بهتری بده و نتیجه هم داشت. حق داره از بازیکناش تا حدودی ناراضی باشه چون باید با اختلاف بیشتری می بردیم. با توجه به قوی بودن کیه وو در سمت چپ ما ، از سمت راست فشار بیشتری آوردیم و کواد موفق بود. عملکرد ضعیف لیخت تا حدودی تقصیر آلگری می تونه باشه ، چون میتونست روگانی رو به زمین بیاره ولی لیخت رو در پستی که محدودیتهایی نسبت به قابلیتهاش داشت به کار گرفت (چون لیخت در اروپا نیست مجبور بود بازیش بده)

:53: پیشرفت بیشترم آرزوست :53:

• mory, alireza.de710, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اول که مشخصه تیم های سری آ خیلی ضعیف شدن...والله این کیه وو خیلی ضعیف بود..سالیان سال میگذره و همین پلیسیر مهاجمشونه...

دوم هر چند اگر بازی بد با برد همراه شود خوب است اما اگر این امر تکراری شود نشان از ضعف تیم است..

سوم .. من نمیدانم چرا این هرنانز علاقه به زدن سرهای بیهوده دارد که همه اش به بازیکنان حریف می رسد.

چهارم برخی تیم ها فهمیده اند که یووه از جناحین حمله میکنه تو این قسمت ها انسداد ایجاد کرده اند..

و نهایتا اینکه وقتی اکثر حملات تیم از جناحین است قطعا پیانیچ هم باید توپ به آن ها برساند و توپ کمی هم به پیانیچ می رسد و بدین لحاظ در این روش بازی نقش او کم رنگ می شود.

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

چقدر این تیم بی برنامه و بد بازی میکنه :22:  همینجوری بازیکنا رو ول میده تو زمین میگه برید موقعیت خلق کنید... برید ببینم چیکار میکنید.

بی انگیزگی هم به این مشکل اضافه شده.

• mory, Aminvo, Escanor و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

یک نکته کوچک :

در نبردهای هوایی ما با اختلاف پیروز بودیم . فکر کنم 6 تاش هم هرنانز بود . ولی خب نمی تونه یا شاید نمیشد نبرد هواییش همراه با تصاحب توپ یا پاس دادن توپ باشه. همین که نذاشته حریف ضربه ی سر اول و بزنه خودش تاثیر گذاره.

ضمن اینکه کیه وو زیاد خوب نبود . حالا یا بهتری ما نذاشت اونا خوب باشن یا واقعا ضعیف کار کرده ن. من بازی رو با قطع و وصل فراوان دیده م مطمئن نیستم و نظر نمیدم در این مورد.

• tecra, Escanor, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی