پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا : یوونتوس 1 - 1 لیون

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
62 پاسخ برای این موضوع

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

بعد ازبرد اودینزه و  باخت به میلان و و برد برابر لیون و ناپولی و سمپ میومدم اینجا نظرات رو میخوندم،(بازی ها رو نمیتونستم ببینم)میدیدم اکثر اونایی ک میشناسمشون دارن از تیم انتقاد میکنن

پیش خودم میگفتم دیوونه ها!!!! حالا تیم یه باخت به میلان داشته دیگه ،مگه چی شده!

تا این که خلاصه بازی ها و و کل بازی دیشب رو نگاه کردم

چیزی که الان یووه داره ارائه میده هرچیزی ک هست فوتبال یوونتوس نیس!تا حالا اینقدر یووه رو توی یووه استادیوم ضعیف یادم نمیاد!(بازی بایرنی ک سه گانه کرد رو فاکتور بگیریم)

بحث بحث کونته الگری نیس لطفا پیش داوری نکنین 

فقط میخام بگم اون تیم شانس نداشت گالاتاسرای تو مرداب استانبول یه توپ اورد جلو زد رفت تو گل ما حذف شدیم

اینجا واقعا داریم کاملا شانسی شانسی در حالی که حریف کاملا سوار بازی هست بازی هامون رو با کمترین اختلاف می بریم

غیر از توپای بلند بونوچی از مرکز خط دفاع فعلا روی هیچ تاکتیکی تیم ترسناکی نیستیم!

تیم رو به خودش بیار اقای مکس!

mvp ام ارزوس.

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4143 ارسال

حالا تو این جریان بازی بد کیفیت

این اقای مانزوکیچ برای چندمین بار فرصت تک به تک خراب کرد..

اون جدا شدن توپ از استوارو در حالیکه خودش نمیدونست توپ کجاست که خیلی مسخره بود..

• tecra, Georgia و cr7 از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

مهدی.تورین.بوفون

مهدی.تورین.بوفون

عضو جدید

• اعضا
  • 39 ارسال
  • LocationMashhad-Iran

مشکل اول چرخشی بودن سیستمه

مصدومیت چیزتازه ای واسه تیم آلگری نیس. میلان آلگری هم غرق در مصدومیت بود. قبلا گفتم بازم میگم. آلگری بیشتر از اینکه سرمربی خوبی باشه کمک مربی خوبیه.

من بازیکنی که  خوب بازی کنه ندیدم. مانژو بهتر از بقیه. مانژوکیچ شاید یه توپ گل نکرد ولی اندازه 3تا هافبک دفاعی خوب بازی کرد و پرس کرد.

قضیه نیمکت نشینی کوادرادو و ساندرو هم که تکراریه

تیم تاکتیک که نداره هیچ، با بیرون گذاشتن کواد و ساندرو و مصدومیت دیبالا و پیاتسا تکنیک هم از تیم گرفته شده.

تیم دیگه روحیه جنگ جنگ تا پیروزی نداره.

همچنان متنفرم از آلوز و با خریدش مخالف. مثلا اومده بار کیفی و فنی تیم رو این آقای باتجربه زیاد کنه.من که حس میکردم دارم کشتی میبینم.

چرا باید تو کف یه پیروزی قاطع و پرگل بمونیم؟ چون آلگری ترسوئه یا تیم؟ آلگری رو کاری ندارم ولی تیم چرا ترسوئه؟ چون اون انرژی و روحیه ای که کنته بهشون میداد بهشون نمیرسه

5 سال زخمت کنته واسه ایجاد روحیه جنگندگی تو تیم داره از بین میره.

وقتی تو خونه خودمون با لیونی که تو عمرش رنگ فینال رو ندیده اینقد به دردسر میوفتیم (ختی اگه تیم مصدوم زیادی داشته باشه بازم واسه ما که انتظار قهرمانی داریم دلیل قانع کننده ای نیس) و اونا پاسکاری بهتری دارن یعنی چی؟

شاید آمار پاسکاری ما بهتر از اونا شد در کل بازی ولی خطری هم ایجاد شد؟

از اول فصل حس خوبی ندارم. مهره گم شده زیاد داریم. راستش به زمستون و خرید زمستونی هم امیدی نیس.

من فک میکردم بازی روراحت میبریم و واقعا هم میتونستیم ولی یه نقر گند زد

البته یه نکته فراموش نشه. امسال تیم های دوم هم زیادن که هم قدرت تیم های اول گروه ها باشن. به نظرم امسال اول یا دوم شدن زیاد فرقی نداره. قرعه مهمتره. یه نگاهی به جدول ها بندازین و تیم های دوم هر گروه رو ببینین. دست کمی از تیم های اول ندارن. امسال فقط صعود از گروه مهمه. بقیش میشه شانس.

بازم به امید روزی که قهرمان اروپا بشیم و امیدوارم اونروز بوفون کاپیتان تیم باشه.

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی