پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته یازدهم سری آ : یوونتوس 2 - 1 ناپولی

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
46 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

JuiR1477513179mqtnio.jpg

هفته یازدهم سری آ

یوونتوس - ناپولی

تاریخ : شنبه، 8 آبان 1395

ساعت : 22:15 به وقت ایران

مکان : ورزشگاه یوونتوس آرنا

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- با بازگشت کیه لینی خط دفاعی وضعیت بهتری پیدا میکنه. ولی درباره بازی کردن مارکیزیو شک دارم، بخصوص اینکه ناپلی ها تا حدودی خشن هم هستند و این خطر برگشت مصدومیتش رو افزایش میده. ولی فکر کنم حداقل برای 20 دقیقه بازی کردن به عنوان یار تعویضی گزینه خوبی باشه، تا کم کم دوباره در جریان بازی قرار بگیره.

گلزنی هیگوایین میتونه جذابیت خاصی به این بازی بده و البته حساسیت ها رو بالا ببره. البته از شانس خوبش اولین رویاروییش با تیم سابقش در زمین خودی ـه وگرنه روزگار بهش سخت تر هم میشد.

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

ناپل با توجه به نبود هیگواین تونسته باز هم در حد عالی ظاهر بشه و برای هیگی خوب شده که اولین رویاروییش در خونه ی خودمون هست .

این بازی هم جزو اون بازیهایی هست که صد در صد باید همه چیز رو زیر زره بین قرار داد. امیدوارم خوب بازی کنیم و ببریم ( چون واقعا برد لازمیم)

آیا غیبت دیبالا در کیفیت بازی هیگواین (با توجه به هماهنگی نسبی که پیدا کرده بودن) تاثیر منفی خواهد داشت ؟؟ یا آلگری میتونه کاری کنه که تیم هیگی رو تغذیه کنه و ببریم !!؟؟

من در جوابش فقط میگم : خوشحالم که بازی قبل مانژو گل زد و رضایت از چهره ش میبارید. خوشحالم که کوادرادو رو داریم و همچنین پیانیچ بازی قبل رو فرم خوبش بود.

"کین" رو با این اوصاف شاید در بازی با ناپولی نبینیم. ولی امیدوارم بالاخره حتی برای 10 15 دقیقه هم شده در یک بازی همین روزها بازی کنه. چون فشاری که روی تیم هست با برگشت دیبالا و پیاتسا فرصت بازی رو از اون میگیره.

ناپولی تیم کامل و خطرناکی هست و در برابرشون از همه لحاظ ، یک محک جدی خواهیم خورد .  به امید سربلندی :53:

• mory, Delle Alpi, alireza.de710 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

فقط ای کاش اصلاً هیگواینو ناپولی نمیبرد

ناپولی تیمی نیست که بخوای با تمام قوا بازی کنی ارزششو نداره 

• Escanor, ace of glass, F A R SH A D J U V E و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازی حساس ما با ناپولی وقتی ببینی دیبالا نیباشه حساس تر میشه 

ناپولی امسالم مثل سال قبله  و ب نظرم بعد ما بهترین تیم سری آ ست میلیک بازیکن جدید ناپولی ک از استیل و هوش خوبی برخورداره روی ضربات سر خیلی خوب عمل میکنه این بازی حظور نداره   

امار پیش بازی 

تقابل دو تیم

dt0f_capture.png

emjc_capture.png2_thumb.png

امار دوتیم تا این هفته

posl_capture.png4_thumb.png

rqz2_capture.png5_thumb.png

مصدومین و محرومین 

dssd_capture.png6.png

• Delle Alpi, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

یکی از کارهایی که سازی کرد اینکه هامسیک رو از هافبک تهاجمی به هافبک دفاعی پاسور تبدیل کرد و این امر در هجومی سازی ناپولی اثر داشته چون اکثرا پاس هاش طولی و سریع هم پاس میده

• Delle Alpi, eⁿzº, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام و وقت بخیر به بیانکونری های عزیز
پخش زنده بازی از شبکه های
Eleven HD
CBC Sports HD
Arena sport4
Super sport 2
شبکه سه و ورزش :نه واقعا توقع دارید پخش، کنن؟ شبکه ورزش بازی بار.. لونا رو پخش میکنه و شبکه سه هم برنامه اکسیر رو نشون میده!!!
فکر کن! بازی یووه و ناپولی پخش نمیشه :22: :fp:
....
F O R Z A J U V E N T U S
  • mory, Delle Alpi, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 989 ارسال
  • LocationKurdistan

همون بهتر که پخش نمیشه...سگ eleven sport شرف داره به شانسلونا تی وی  
من حق انتخاب داشته باشم وحتی  شبکه 3 بازی یووه رو پخش کنه باز هم از ماهواره میبینم :nish:

• Delle Alpi, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اعلنت قناةRTRSعن بت بعض مباريات

16 درجه مجان

چک کنید...

در غرب  ایران فقط البته//////////////////////

• Delle Alpi, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@satfootball

من غرب ایرانم و ماهواره اچ دی نداریم ، جریان این پستتون چیه ؟ بیشتر توضیح بدین  ممنون میشم داداش.

یادم نیست کدوم بازیا رو ایران پخش کرده ، ولی با وجود وضعیت افتضاح سایتها (که مجبورت میکنن اکانت پولی بگیری و خب حقشون هم هست) من ترجیح میدم کلی شارژ مصرف کنم و بریده بریده بازی و ببینم تا چرت و پرت بعضی گزارشگرا رو گوش کنم .

این سایت رو نمی دونم کدوم یکی از عزیزان معرفی کردن ، واقعا نیمه ی دوم رو عالی نشون داد : قطعی هم تقریبا نداشت :

www.sportingvideo.org

• Delle Alpi, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

@satfootball

من غرب ایرانم و ماهواره اچ دی نداریم ، جریان این پستتون چیه ؟ بیشتر توضیح بدین  ممنون میشم داداش.

یادم نیست کدوم بازیا رو ایران پخش کرده ، ولی با وجود وضعیت افتضاح سایتها (که مجبورت میکنن اکانت پولی بگیری و خب حقشون هم هست) من ترجیح میدم کلی شارژ مصرف کنم و بریده بریده بازی و ببینم تا چرت و پرت بعضی گزارشگرا رو گوش کنم .

این سایت رو نمی دونم کدوم یکی از عزیزان معرفی کردن ، واقعا نیمه ی دوم رو عالی نشون داد : قطعی هم تقریبا نداشت :

www.sportingvideo.org

یه سری فرکانس بهشون میگند feed موقت هستند .. بیشتر رو مدار 7 و 10 درجه که تو غرب بیم داره بازی ها رو ممکنه نشون بده ... دریافتشون سخته و همه HD هستند 

• mory, Delle Alpi, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

@satfootball

www.sportingvideo.org

شبکه rtrs تو 16 درجه مجانی پخش میکنه

شاید بازی یوو هم نشون بده

برخی اوقات فید یوونتوس چانل رو 16 درجه میاد دو بار اتفاق افتاده

باید اچ دی باشه.

• Delle Alpi, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

کولیبالی: هیگواین !! ما بهترین عملکرد خود را در قبال او انجام خواهیم داد باید مراقب او باشیم نباید گذاشت تا او توپ را لمس کند

• mory, Delle Alpi, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21099 ارسال

- جلوی اینتر و میلان باختیم.

این بازی دیگه اجازه باختن نداریم، حتی مساوی هم مثل باخت میمونه.

• mory, Delle Alpi, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

شاید مهمترین بازی نیم فصل باشه در کنار بازی با رم. بسیار مهم و تاثیر گذار، نه تنها امتیاز مهم هست بلکه نحوه بازی هم بسیار مهم هست. پارسال با اینکه با گل زاتزا بردیم ولی به نظرم نتونستیم اقتدار لازم را نشون بدیم. خیلی مهم هست که تیم شخصیت خوبی حداقل توی این بازی نشون بده.

در خط حمله دو تا بازیکن مهم مصدوم داریم، دو بازیکن که جایگزین هم بودن. ولی هنوز در خط حمله سرتر از ناپولی هستیم از لحاظ نفرات و مانژو و هیگواین در لیست بهترین های اروپا هستند. در خط هافبک با یک اختلاف بسیار ناچیز به نظرم ناپول می تونه بهتر عمل کنه، هم بخاطر سیستمشون هم بخاطر حضور بازیکنی مثل همشیک. البته امیدارم با بازگشت مارکیزیو این اختلاف برعکس بشه و برتری برای ما باشه.  در خط دفاع هم قطعا یووه مهره های بهتری داره.

ساری بسیار مربی خوبی هست، تیم هماهنگ و خطرناکی درست کرده، بسیار سرعتی و حجومی هستند.  فعلا بخاطر نبود میلیک و گابیدیانی در خط حمله مشکل دارند و فکر کنم مرتنس را اونجا بازی میدند. 

هیچ نتیجه ای به غیر از پیروزی یا حداقل مساوی با برتری کاملا محسوس قابل قبول نیست.

:juve:  :juve:  :juventus:  :juve:  :juve:

• mory, Delle Alpi, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اگر برد با بازی خوب همراه شود ارزش دارد..

اما اگر برد با کلافه شدن تماشاگر از کیفیت بازی به دست آید مایه نگرانی است.

• mory, Delle Alpi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این بازی رو با گل هیگواین میبریم :troll:

• mory, Delle Alpi, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال
9mr8_14714595_1012799445496638_102915589    zzmt_14705186_370532496618010_6452429772
بیانکونری در 9 بازی اخیر خود در استادیومِ یوونتوس، حداقل 2 گل را به ثمر رسانده است.
در شش بازی خانگی اخیر یوونتوس، حداقل 2/5 گل به ثمر رسیده است.
 یوونتوس بهترین تفاضل گل لیگ (14 +) را به همراه رم در اختیار دارد .

پیش بازی

6f30_ashampoo_snap_2016.10.29_14h36m47s_

ji7m_ashampoo_snap_2016.10.29_14h39m08s_

فرم دو  تیم
r2en_ashampoo_snap_2016.10.29_14h40m17s_

مقایسه آماری
3z8t_ashampoo_snap_2016.10.29_14h50m12s_

ge6p_ashampoo_snap_2016.10.29_14h45m39s_

مقایسه فیزیک بدنی بازیکنان دو تیم
4mtj_ashampoo_snap_2016.10.29_14h46m20s_

درصد حملات دو تیم از نواحی مختلف زمین
iz65_ashampoo_snap_2016.10.29_14h51m28s_

جایگاه دو تیم در جدول
40nt_infographic_en_277267_table_770_thu

بازیکنان کلیدی دو تیم
5pj_infographic_en_277267_star_players_7

مقایسه تعداد طرفداران دو تیم در فیس بوک و توییتر
yjqs_infographic_en_277267_social_770_th

ورزشگاه
r20u_infographic_en_277267_stadium_770_t

آب و هوا
btdu_infographic_en_277267_weather_770_t

• Delle Alpi, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب های پیش بینی شده

vd0n_ashampoo_snap_2016.10.29_14h43m06s_

z04v_ashampoo_snap_2016.10.29_14h48m07s_

7xov_ashampoo_snap_2016.10.29_16h05m21s_

6b3o_ashampoo_snap_2016.10.29_16h07m32s_

2tdj_14705051_189524001495273_5075155750

• mory, Delle Alpi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

سلام

در مورد دیدن بازی ها

یکی از دوستان چند وقت پیش یه پستی گذاشت در مورد نرم افزار

Ace Stream و سایت http://www.livefootballol.me

که من هر چی گشتم الان پیداش نکردم ولی واقعا ممنونم ازش که اینو معرفی کرد و همینجا میخوام ازش تشکر کنم  و خیلی به کار من اومد و ازش راضیم و چند بازیه راحت دارم با کیفیت عالی تماشا می کنم و مشکلی ندارم و از شر این لینک های زنده و قطع و وصل شدن های پیاپی راحت شدم

شما هم اگه از لحاظ حجم اینترنت مشکل ندارید و سرعت به نسبت خوب دارید استفاده کنید که فعلا من چیز بهتری واسه دیدن به صورت اینترنتی که قطع و وصل نشه و بازیو لحظاتیشو از دست ندید ندیدم

چند حسن بسیار خوبی که داره :

اول اینکه کیفیت که عالی عالی

دوم : قابلت ذخیره بازی را دارید و همینطور توقف پخش را دارید  و اجرا از همون لحظه توقف (خیلی بکار میاد )

و سوم مزیت بسیار خوبی که داره اینه که اگه سرعت اینترنتتون پایین باشه میتونید جوری باهاش کار کنید که هیچ لحظه ای از بازیو از دست ندید و بدون قطع و وصل شدن نگاه کنید

روششم اینه که  مواقعی که سرعت کمه  برای اینکه هی گیر نکنه و متوقف نشه واسه دانلود ،  وقتی که بازی شروع به پخش میشه توقف را بزنید که شروع میکنه به ذخیره کردن و جوری نیست که مثل لینک پخش زنده سرعت کم باشه گیر کنه و هی بپره جلو وبازیو از دست بدید  مثل فیلیمی که دانلود کنید اروم اروم دانلود میکنه با کاننکشن های زیاد (تو سرعت کم خیلی بکار میاد ) و وقتی پخشو بزنید هر چی ذخیره کرده باشه را شروع به پخش میکنه  از همون ثانیه ای که توقف را زدید و اینجوری راحت میتونید بدون از دست دادن بازی به علت گیر زیاد بازیو تماشا کنید

نکته مهمش اینه اگر هم توقف را نزنید و سرعت کم باشه هی قطع بشه موقع پخش از همون ثانیه ای که قطع شده شروع میکنه نه یک دقیقه جلوتر  

من همیشه سرعت کم باشه  اول بازی میزنم رو توقف و یه 5 دقیقه میرم به کارام میرسم و برمیگردم میزنم پخش و راحت معمولا تا اخر نیمه بدون گیر میبینم و اگر هم دوباره وسط نیمه بافر کم اورد که دوباره توقف را میزنم و میرم یه چایی میخورم میام وتا اخر راحت میبینم  :1:   

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی