پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نهم سری آ : میلان 1-0 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
53 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کلا گل خوشگل زیاد به میلان زدیم، حتی تو همین سال های اخیر هم اون ضربه سرکش "توز" یا شوت زمینی "مارکیزیو" هم گل های خیلی خوبی بودند.

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
تركيب رسمي : ( 5-2-3 ) بوفون - بونوچي - بارتزالي - بناتيا - ساندرو - پيانيچ - هرنانز - خديرا - آلوز - ديبالا - ايگوايين
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3741 ارسال

من اون آلگری جسور و نترس رو دوست داشتم کسی که از تغییر نمی ترسید اما متاسفانه احتیاط و اصرار بر اشتباهات داره از سرمربی ما یک مجسمه یخی میسازه ...

می پذیرم که خط هافبک ما کامل نیست اما همین نفرات فعلی هم حداقل 3 گل از میلان و کل تیمهای سری آ جلوترند .

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تفاوت کا نداشتن یک رابط برای رسیدن توپ ب مانجو و هیگواین بود.. ... نبود پوگبا خیلی مشخصه... سوار بر بازی بودین خیلی بهتر بودیم اما مالکیت خالی بدرد نمیخوره... ث
  • alexdelpiero, Aminvo, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

کجاست بوجبا که گل میزد یا پاس گل

• Aminvo, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

#قلعه_نویی :1:

• mory, alexdelpiero, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
یه خسرو حیدری کم داره این تیم فقط
  • mory, alexdelpiero, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

نمیدونم یقه کی بگیریم که همه گند زدند...

بازیکنا گند زدند، الگری گند زد، ریتزولی گند زد، ماروتا گند زد.

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

دیگه کاملا مشخصه تیم عاجز از موقعیت سازی خوب و شفاف است

• alexdelpiero, Aminvo, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

خط هافبکی داریم که نه بازیکن جنگنده مثل ویدال داخلشه نه بازیکن بازیساز مثل پیرلو یا پوگبا. تعطیل تعطیلیم.

کلا جدای از نتیجه خیلی بد بازی می کنیم. تمام پاسکاریهای تیم خلاصه میشه به پاسکاریهای تو دفاع به کناره ها وتمام.

اصلا برنامه ای برای حمله  تو عمق نداریم  .کارمون این شده توپ رو ببریم کناره ها سانتر کنیم

باید رو بیاریم به استفاده از 4 مدافع. پیانیچ باید بیاد پشت دو مهاجم. با همین بازیکنا هم میشه ترکیب بهتری تو سیستم بهتری چید 

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

زشته برای یووه که هافبک دفاعی امان رو بذاره هافبک تهاجمی خودشم

ما از دست اساموا راحت شدیم لامینا دچارمون شد

امینا بازی ندادیم خدیرا سوهان روح شده

این خط هافبک به دو بازیکن خلاق نیاز داره

• alexdelpiero, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

فکر می کنم پستم هنوز باشه که با رفتن پوگبا خیلی به مشکل می خوریم. البته منم هم غیب نگفتم و همه توی فوروم این را می دونستن.  نه تنها مشکل خط هافبک برطرف نشد بلکه ستاره خط هافبکمون هم رفت و در کنارش مارکیزیو هم این همه مصدوم بود و آلگری هم خیلی ترسو تر از حدی که باید باشه شده.

تیم بازی سازی نداره بعد 3-5-2  می چینه. این تیم با این خط هافبک بهترین سیستم براش 4-3-3 یا 4-2-3-1 هست که دیبالا یک خط عقب تر بازی کنه یا پیتسا. تازه هنوز پیانیچ و خدیرا مصدوم نشدن که کلا لنگ بشیم.

پیانیچ که کلا قابلیت دفاعی نداره و فقط و فقط باید پشت مهاجم باشه که اصلا شرایط بازی برای پیانیچ توی اون پست مهیا نیست. 

مدیران هرچی فصل های پیش نسبتا موفق بودند این فصل افتضاح تیم بیستند. این روند هم از فروش ویدال شروع شد. 

نمی خوام نامیدی سر بدم با یک باخت، ولی اصلا امیدی هم در تیم وجود نداره که بشه دلبست به کور سوی امید.

بدون شک حقمون مقابل لیون هم باخت بود و باید شکست میخوردیم که بوفون تیم را نجات داد.

با مصدومیت دیبالا حتی آلگری باز هم راضی به تعویض سیستم نشد و کواد را جایی بازی داد که نباید بازی بده. کواد برای خودش هر جا می خواست می رفت. 

به هر حال از این تیم با این خط هافبک انتظاری بیشتر از این هم نمیره و تیم هر سال بجای تقویت شدن داره ضعیف تر میشه، اون هم در خط هافبک به این مهمی.

کار تیمی هم که نداریم و اصلا بی برنامه هستیم و فقط داریم از جناحین سانتر میکنیم.

من اول مدیران و بعد هم آلگری را مقصر می دونم ولی بیشتر مدیران که با توجه به نیاز تیم خرید نکردند و فقط بند بازخرید فعال کردند.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یاد گلی ک یورنته زد و لیخت از عقب حرکت کرد و با پاس ب یورنته ب ثمر رسوند افتادم ....پیانیچ ضعف در توپ گیری و ایستاد سپس لوکاتلی ازادانه حرکت کرد و بدون مزاحمت ضربه زد .....

هرنانز بازی خوبی ب نمایش گذاشت ...یووه کاملا برتر بود نبود دیبالا حملات مارو ب کناره ها برد ...تیم خوبی داریم باید با سه مهاجم بازی میکردیم یا 4-4-2 میکردیم و گلم زدیم ک قبول نکردن ...میلان مربی خوبی داره و پیشرفت کرده اما اگه ده بار دیگه بازی کنن میبازن ولی خوب فوتباله و شانس ما موراتا و پوگبا ک با تکنیکشون دفاع رو بهم میریختن رو از دست دادیم و عملا کسیو نداریم ...

این جور باختا تیمو ب خودش میاره هرچن یووه امسالم قهرمانه اما خوب باختن ب دو تیم میلانی خیلی سخته !!! 

الگری بازیکنای خوبی داره ..ب این تیم امید دارم داشتن رقیب قوی تیمو بهتر میکنه 

capture1_gp2v.jpg

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

تا حالا اینقدر کلمه رجیسیتا و بازیکن دارای اون شرایط رو گفتم که خودم حالم بهم میخوره اسمش رو بیارم.

این تیمه یا خانه سالمندان.زیر 30 سال یه ساندرو داشتیم + خدیرا و هیگواین که خودشون رو مرز هستن.فاجعه ست این آمار.

دلیل حضور خدیرا رو یکی بتونه به من توضیح بده ممنونش میشم.باید آلگری بیاد با رسم شکل از عملکرد خدیرا دفاع کنه.یه سانتر یا یه پاس محض رضای خدا درست نتونست ارسال کنه.

بارتزالی 5 فصل اخیر بهترین دفاع یووه بوده و الان هم همین رویه ادامه داره ولی چرا همیشه از بونوچی با این ضریب اشتباه بالا تعریف میشه نمیدونم.یکی نیست بگه که وظیفه دفاع جلوگیری از گل زدنه نه گلسازی که معیار برای بقیه قرار میگیره.

بن عطیه بازی خیلی خوبی انجام داد ولی توی صحنه گل کم کاری کرد.

این لوکاتلی نه از آرژانتین اومده نه برزیل و ... این از آکادمی میلان به تیم اصلی رسیده .اگر به من بود همین الان تیم جوانان و آکادمی یووه رو منحل میکردم و هرچی بازیکن ایتالیایی بود میریختم بیرون.ناسلامتی اسم تیممون اینترتورینه.

دیبالا هم که به بادی بند شده و داره مسیر بدی رو طی میکنه. اینم امیدوارم سال آینده بفروشنش به جاش دیدیه دروگبا بخرن یا هاسلبنگ بخرن.البته یکی دو تا بازیکن بالای 35 هم توی لیگ شیلی+کلمبیا استعدادیاب ها زیر نظر دارن که بنظر بازیکنای آینده داری میرسن.

کلا تیم مدیریت موفقی داریم.جا داره همینجا یه خسته نباشید پر قدرت بهشون بگم.

آلگری دقیقه 75 تغییر سیستم میده.اون تغییر سیستم رو باید بریزی توی سطل آشغال.خیلی ترسو شده.در ضمن طی چند فصل اخیر مطمئن شدم که یه میلانیستا واقعیه.کاری به این بازی ندارم ولی هر وقت باهاشون بازی داشتیم حتی زمانی که میتونستیم آبکششون کنیم بهشون احترام میذاشته.

و در آخر باید به میلان و بازیکنای جوونش تبریک گفت.مرسی که هنوز جاهایی هست که به جوونها و ایتالیایی ها بها داده بشه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بازی با اینتر تا این بازی تیم خیلی بهتر شده نظرات خسمانه ندید ....هیچ چیزی عوض نشده با این باخت شاید ماروتا بفهمه ک باید بازیکن بخره . ....

تیم خوبی داریم و وقتی تو سن سیرو اینجوری بهشون حمله میکنیم حال میکنم ....ما با کنته از میلان سیدورف تو قوطی بودیم و دو گل روی خلاقیت بازیکنامون زدیم الان تیم خیلی روون شده با توجه ب رفتن ستاره هامون اما خوب  باید ب تیم روحیه داد و امید داشت نه اینکه کوبید ......مشکل هست تو بارسا هم مشکل هست اما خوب ما یووه رو دوست داریم و وقتی قهرمانی ها و بردشم میبینیم خوشحالیم بعضی باختا تیمو متحول میکنه و قبلا هم گفتم این تیمتا نیم فصل کار داره ....

یووه دوست دارم ....20 تا بازی میبری یکیم باتی فدای سرت  .........اعصابمون خورده اما اینده تیم روشنه 

• alexdelpiero, tecra, F A R SH A D J U V E و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

آمار بازی

1niz_ashampoo_snap_2016.10.23_00h42m10s_

8hjs_ashampoo_snap_2016.10.23_00h42m50s_

i5qt_ashampoo_snap_2016.10.23_00h43m06s_

rsqt_ashampoo_snap_2016.10.23_00h43m36s_

6b4_ashampoo_snap_2016.10.23_00h43m58s_0

• tecra, Escanor, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

کاری به گند زدن داور ندارم

ولی با یووه کار دارم!

به هیچ عنوان یووه مستحق برد نبود ولی میشه گفت که میلان مستحق برد بودش.این همه سانتر،کرنز و... یعنی از یدونش هم استفاده درست نکردیم  بغیر از اون یدونه که داور خرابش کرد

مانژو که از دقیقه 75 اومد فقط تو یک صحنه دیده شد.

بیشتر توپ ها به خدیرایی میرسید که کلا نمدونست تکلیف خودش با توپ چیه و به کی باید پاس بده و زمانی هم که پاس میداد،نمیداد بهتر بود...!

بدترین بازی این فصلمون بود از نظر من،چون واقعا هیچ کاری نکردیم و اصلا در حد و اندازه "ی" یوونتوس هم نبودیم.

اصلا هم اعصابم خورد نیست و در سلامت کامل این پست رو فرستادم چون  حقمون بود :fp:  :1:

خودمون لیگو حساستر کردیم!

F O R Z A J U V E N T U S

• mory, Escanor, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

> عملکرد آلگری تا اینجای کار : 3 بازی حساس حدودا داشتیم که یک تساوی و 2 باخت حاصل کارش بوده ، خسته نباشی پهلوون.(امیدوارم در ادامه بهتر بشیم)

> الان دیگه کم کم داره همون چیزی که اوایل فصل ازش می ترسیدم رخ میده . یک سری بازیکن بازنشسته ی پیر که دلمون خوشه بابتشون پولی ندادیم. میلان با جووناش میاد از ما 3 امتیاز شیرین میگیره . الان که استورارو برگشته چرا بازیش نمیده ؟ یک ایتالیایی که میشه روش تو همچین بازیهایی حساب کرد.(حداقل با تعصب بازی میکنه چون می دونه یووه_میلان کم بازی ای نیست.) حداقل تو ترکیب اولیه نذاشت ، ولی حقش بود دقیقه ی 60 به جای خدیرا بیاد تو زمین.

> بوفون : خوب بود و گلی هم که خوردیم تقصیر اون نبود.

> دفاع : توی دفاع با توجه به خط حمله ی خوب میلان ، خوب بودیم. اگر 442 یا 433 بودیم علاوه بر بهتر بودن دفاع ، حملاتمون هم جدی تر میشد.

> هافبک : چرا مارکیزیو بازی نمی کنه نمی دونم . همینطور استورارو . خدیرا بد بود. آلوز چند تا سانتر انجام داد ولی چندین موقعیت هم به باد داد. ساندرو طبق عادت خوب بود. پیانیچ خوب بود ولی از جای خالی اون گل خوردیم. هرنانز هم که با توجه به شرایط تیم و خودش خوب بازی کرد. غیبت پوگبا مشکل ما نیست. من اعتقاد دارم میشه با همین بازیکنا یک خط هافبک خوب ساخت ولی باید هر بازی با سیستم مناسب و بازیکنای مناسب کار کنیم. الان که مارکیزیو و استورارو برگشتن باید استفاده کرد. ریسک مصدوم شدنشون و بکنیم بهتره تا بد (یا حتی خوب) بازی کنیم و امتیاز از دست بدیم.

> هجوم : حیف شد دیبالا مصدوم شد. هر چند شایستگیهای کوادرادو رو دیدیم . عالیه و چندین و چند مورد توپ رو گرفت و تیم رو به هجوم برد. متاسفانه هیگواین کسی نیست که بشه توی جریان دادن به بازی روش حساب کرد. یه جاهایی مانژوکیچ بهتره ، بهش بازی نمیرسه و کم کم داره  رو کیفیت کارش تاثیر منفی میذاره. "کین"ه جوون رو کاش تو بازی میدیدیم .

> آلگری : از تعویض های بعد از دقیقه ی 70 که انتظار داریم تغییر هم ایجاد کنن متنفرم. وقتی همون اوایل نیمه ی دوم عقب می افتیم باید زودتر تعویض میکرد. من باختمون رو به آلگری نسبت میدم و امیدوارم اون تمرکز فکریش رو بدست بیاره ، چون امسال واقعا ابزارش هست که در حد "عالی" همه ی جام ها رو تموم کنیم.

باخت به هیچ تیمی ناراحتی نداره برام . تصور آینده ای نا روشن آزارم می ده. :fp:

:53: به امید یوونتوس جوان تر و ایتالیایی تر و بازی های بهتر :53:

• mory, tecra, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

نمرات بازیکنان دو تیم

oym4_ashampoo_snap_2016.10.23_00h52m49s_

11pw_ashampoo_snap_2016.10.23_00h55m00s_

بازیکنان تعویضی

yv1s_ashampoo_snap_2016.10.23_01h01m54s_

• mory, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تیم در موقعیت سازی عقیم شده ، بازیکنها در جای نامناسب بکار برده میشن (پیانیچ) ، خط هافبک از قدرت و خلاقیت کافی برخورد دار نیست ، بعضی بازیکنها خیلی با اعتماد بنفس شدن اما نمیدونن هنوز همون دفاع درجه دوم و سوتی وار گذشته هستن (بونوچی) ، تیم مدیریت باید با فروختن پوگبا فکر اینجارو میکرد !!! هیگوایین ستاره نود میلیونی رو هم دیدیم !!! عملا در هیچ بازی بزرگی تفاوت ایجاد نکرده . هیچ مربی نمیتونست نتایجی بهتر از این با این تیم و این خط هافبک کسب کنه (صدر نشینی لیگ + گروهی اروپا)
  • mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی