پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته ششم سری آ : پالرمو 0 - 1 یوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
42 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

آمار پاس های بد مکان در یووه خیلی زیاد شده و بارها الگری نسبت به این امر انتقاد کرده اما این روند غلط ادامه دارد.

• Senmorta, Georgia , Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

تکرار مکررات.

بازی ریتم نداره بازیکنا هم گیج میزنن. :fp:

لمینا بالغ بر 15 پاس ناتمام داد.اون پاسایی هم که به ساندرو میداد هم فقط این بنده خدا رو خسته میکرد 4-5 پاس برای ساندرو توی زمین خودی ارسال کرد که همه ش پشت سر ساندرو بود که باید استارت میزد تا نذاره توپ به اوت بره و کلی انرژیش رو هدر میداد. یه بار برای رضای خدا هم نتونست درست منطقه بازی رو عوض کنه.مانژو هم که  عاصی شده بود از دستش فقط کم مونده بود کمربندش رو در بیاره یه کتک مفصل به این بزنه.

آخرای بازی که خودش هم نمیدونست باید حمله کنه یا دفاع کنه.راحت ترین توپ رو هم نتونست کنترل کنه.

رجیستا با این شرایط برای کالیاری هم مناسب نیست چه برسه به یووه.همین الان سنسی :8: یا ماندراگورا :6: بودن کارایی بیشتری داشتن.

وقتی اول بازی توی حمله شرکت کرد ذات هجومیش رو نشون داد.ولی امان از اصرار بیجهت آلگری.

واقعا متحیرم با این وضعیت چه گیری داده به رجیستا.

:45:

مانژو هم داره مسیر دیبالا رو در پیش میگیره برای عدم موفقیت در گلزنی.اما تفاوتش در اینه که دیبالا به هافبک کمک میکنه و ایجاد موقعیت انجام میده ولی مانژو موقعیت رو هدر میده.

پیانیچ هم داره سینوسی بازی میکنه.خدیرا هم افت کرده ولی پاس خوبی به مانژو داد.

امیدوارم تنها هافبک شخم زن تیم( استورارو :worship: )هم زودتر توی ترکیب قرار بگیره.

تنها چیزی که فعلا مهمه همین نتیجست تا تیم توی حاشیه نره.مطمئنا به مرور زمان مشکلات و ناهماهنگی های بازیکنا و ترکیب حل میشه و یه یووه جذاب رو بعد از نیم فصل خواهیم دید.

• mory, Senmorta, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
دستاوردمون مصدومیت اساموا بود فقط خخخخ
  • MaMpIeRo, Georgia , Serie A و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

دوستان شما با چیزی به اسم ضد تاکتیک آشنا هستین ؟ می دونید بازی کردن جلوی تاکتیک خیلی آسون تر از بازی کردن جلوی ضد تاکتیک هستش ؟! الان تمام تیم های سری آ با ضد تاکتیک میان جلوی یوونتوس بازی می کنن. حتی رُم و ناپولی هم با تاکتیک خاص خودشون جلو نمی یان بلکه ساعت ها میشینن بازی های یوونتوس رو تحلیل می کنن و طبق تاکتیک یوونتوس، یک ضد تاکتیک طراحی می کنن و میان توی زمین.

همونطوری که ما همه ی ضعف های تیم رو می بینیم علگری و کادر فنی ما هم این ضعف هارو می بینه. علاوه بر اینا تیم های حریف هم این ضعف هارو می بینن و می دونن یوونتوس برای بازی با اونا میاد که این ضعف هارو برطرف کنه. پس برای اون شرایط هم برنامه می ریزن تا جلوی یوونتوسِ بهتر شده هم وایسن. می دونم همتون می دونید ولی به خدا فوتبال واقعی Pes نیست که تیم حریف کلا با یه روش بازی کنه و ما با یه تغییر سیستم و بازیکن راحت شکستشون بدیم. تیما وقتی جلوی یوونتوس بازی می کنن هر چی دارن توی زمین می زارن تا نتیجه بگیرن. اونا هم کادر فنی دارن، تیم آنالیز دارن، تمرین دهنده دارن و کشکی کشکی نمیان جلوی یوونتوس وایسن. شاید برای این بازی یوونتوس همه ی ضعف های بازی قبلی خودش رو رفع کرده بود اما خب ضد تاکتیک حریف آچمزمون کرد.

شاید بگین ما بازیکنای بهتری داریم پس " باید " ببریم که خب اینم غلطه ! فوتبال بهترین و بدترین نمیشناسه ! روزِ بازی باید روزِ بازیکن باشه. مثلا بازی قبلی روزِ بازیکن های خوب یوونتوس بود اما این بازی نبود. بار ها دیدیم که بازیکن های بزرگ تو یک بازی عملکرد وحشتناک بدی داشتن که دلیلش بر نا آماده بودن یا کار نکردن باهاش نبوده بلکه خیلی ساده فقط اونروز، روزش نبوده. مثلا امروز روزِ مانژوکیچ نبود وگرنه 3-0 می تونستیم از زمین بازی بیاییم بیرون !

مهم اینه که بردیم. توی لیگ الان باید مهم باشه که ببریم نه اینکه قشنگ بازی کنیم. توی لیگ ایتالیا خیلی سخت بشه قشنگ بازی کرد چون همه ی تیم ها با ضد تاکتیک جلو میان. مثل لیگ انگلیس نیست که حریف زیاد کاری به بازی حریف نداشته باشه. اینجا تیما مخصوصا وقتی جلوی یوونتوس قرار میگیرن، قبل از اینکه تصمیم بگیرن با چه سبکی فوتبال بازی کنن، می شینن می بینن یوونتوس با چه سبکی فوتبال بازی می کنه ! سخته به خدا سخته مربیگری و فوتبال بازی کردن توی سری آ :1: الان هم نگران نباشید هر وقت توی لیگ قهرمانام موتورمون گرم شد و هنوز هم بدون برنامه و نتیجه بازی کردیم، اونوقت باید نگران باشید. 10 تا بازی بعدی لیگ هم اینطوری بازی کنیم و همین نتیجه رو بگیریم، من ذره ای نگران نمی شم ،،،،

• Orphée, pezhman, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
راجبه منتلیتی چی ؟ .. روح و روان ! عطش و جربزه ..
شما مطمئن باش دروتموند یا لیورپول مثلا [ 3 تا تیم برتر اروپا رو نگفتم دورتموند و لیورپول رو مثال میزنم که جالبه با همین الگری دوتموند رو با مربی فعلی لیورپول زدیم ]
من مطمئنم دورتموند از بایرن [¡¡¡¿¿¿] ۵ صفر جلو باشه ، قطعا دنبال شیشمی هم میره .. اما یوونتوس چی ؟.. یکی به پالرمو زد سیر شد رفت تو دفاع ! :24: این نگرش کی باید درست بشه ؟ یوونتوس توانایی ۱۰ دقیقه خیمه زدن رو دفاع حریف رو داره ؟ میتونه اینتر رو میخکوب کنه تو دروازش فقط واسه ۵ دقیقه محض رضای خدا فقط واسه چند دقیقه .. میتونه سویا رو تو جی ارنا تحت فشار بذاره و به خاک و خون بکشه ؟ تو زمین خودمون تو معتبرترین مسابقات اروپایی تیم زبون بسته سویا رو نمیتونیم تحت فشار بذاریم میریم تو دفاع گهگاهی ، بعید میدونم از نظر فنی تواناییش رو نداشته باشیم .. پازل گمشده یوونتوس تشنگی و عطشه !! بعد از فینال اروپا هیچوقت تشنه برد نبودیم هیچوقت حریف رو تیکه پاره نکردیم ، من الگری رو مقصر میدونم زمان کنته هم داشتیم اما الان دیگه داره بیداد میکنه این طرز فکر احمقانه
مث قهرمانای فیلمای انیمیشنی شدیم ، همرو میبخشیم !
دنبال رستگاری هستیم فقط با یک گل اگر شد با مساوی که چه بهتر ...
  • mory, Huceyn, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

دورتموند و لیورپول جلوی چه تیمایی بازی می کنن ؟؟ تیم های لیگ جزیره و لیگ آلمان تعداد خیلی کمیشون مثل تیم های ایتالیایی بازیمی کنن. هیچ خیلی کم !! بازی کردن جلوی مثلا وردربرمن و وستهام خیلی خیلی آسونتره تا بازی کردن جلوی پالرمو ! چون اونا فوتبال بازی میکنن و یه تکتیک خاص دارن. بالا هم گفتم بازی کردن جلوی ضد تاکتیک خیلی سخته چون اصلا نمی دونی تیم حریف می خواد چیکار کنه. در ضمن اون تیم ها وقتی از حریفشون عقب میفتن و مثلا 4 تا می خورن، وحشی نمی شن ! درست بر خلاف ایتالیایی ها. کافیه مثلا ما یه بازی جلوی یه تیم بخواییم نمایشی بازی کنیم و نابودشون کنیم . 2 تا مصدوم رو شاخشه که می دیم !!! اینم یادت باشه که بقیه تیم ها، می خوان که یوونتوس بیاد و روی دروازشون خیمه بزنه. واس اینکار تمرین کردن. دعا دعا می کنن یوونتوس 10 دقیقه رو دروازشون خیمه بزنه تا تو 1 لحظه و تو 1 موقعیت سریع خراب شن رو دفاع یوونتوس. چرا با دفاع کند باید خودمون رو تو معرض خطر قرار بدیم ؟

دورتموند یا لیورپول اگه میان جلوی حریفشون 5 تا 5 تا می زنن واسه اینه که تیم حریف 2-3 تا هم بخوره نمی ره تو کار دفاع کردن و بستن بازی و باز همون بازی ای رو می کنه که دقیقه اول کرده. همین باعث میشه دورتموند با روحیه گرفتن بیشتر حملاتش رو گسترده تر کنه و ببره. اما تو ایتالیا اینطوری نیست. حتی جلوی سویا هم همه شاهد بودین که سویا اومده بود برای گرفتن امتیاز نه فوتبال بازی کردن. ایتالیایی نیستن اما مربیشون سمپائولی استاد اینطوری بازی کردن ( ضد تاکتیک ) هستش تو شیلی هم اینو نشون داده. من واقعا نمی دونم چطوری میشه به سویا با اون مربی کله خر و سبک بازی درگیرانش گفت زبون بسته !!! شاید بگی چرا تو لیگشون پس شکست می خورن باید بگم تو لیگ اصلا اینطوری بازی نمی کنن و تو لیگ قهرمانان که خیلی خیلی براشون نتیجه و امتیاز گرفتن مهمه اونم جلوی تیمی غولی مثل یوونتوس اینطوری بازی کردن. توی لیگ سویا جلوی بیشتر تیم ها منهای رئال، بارسا و شاید اتلتیک، تاکتیک داره نه ضد تاکتیک !

میگی چرا حمله نمی کنیم و دروازه حریف رو به توپ نمی بندیم خب ببخشید مگه دیوانه هستیم جلوی تیمی که همه راهای نفوذ رو بسته و سختگیرانه فوتبال بازی می کنه الکی هی حمله کنیم و خودمون رو خسته کنیم اونم وقتی این هفته یه بازی مهم تو لیگ قهرمانان داریم که " باید " ببریم ؟! تازه اونم وقتی 1-0 جلوییم !! مثلا بازی دیشب اگه جای 1-0، 20-0 می بردیم از رقیبامون امتیاز کم می شد و الان به جای 1 اختلاف امتیاز 5 اختلاف امتیاز داشتیم با تیم دوم  ؟!؟ یه بازی هایی هست آره باید حمله کنی و رقیب رو از پا بندازی اما دیشب اصلا این نیاز نبود. اصلا به نظر من امسال تو هیچ بازیه لیگ ( و حتی لیگ قهرمانان ) مهم نیست که به حریف چنتا می زنیم. همرو 1-0 هم ببریم کافیه. تیمی اینکارو می کنه ( حمله ی بی رحمانه به حریفش ) که بخواد خودش رو نشون بده و تثبیت کنه. یوونتوس زمان کونته که می خواست دوباره بلند بشه باید اینکارو می کرد. الان دیگه واقعا نیازی نیست ! چون همه هم از یوونتوس می ترسن و هم " می دونن " که یوونتوس فرسنگ ها ازشون بهتره !!!

در مورد طرز فکر یوونتوس هم به نظر من فقط باید 1 چیز باشه که خدارو شکر الان هست : " بردن ". دیگه چه بردن با 1 اختلاف گل، چه 10 اختلاف گل ! یوونتوس از روز اولی که من شناختمش حتی تو اوجِ قدرتش هم همین بوده. دنبال رکورد، تحقیر یا نمایش قدرت نبوده. اومده توی زمین، بازی رو کرده، برده، از زمین رفته بیرون ! به همین سادگی.

پ.ن: یوونتوس رو به نسب ایتالیا و یوونتوس بسنجین. نرید بشینید بازی های بایرن مونیخ، دورتموند، لیورپول، آرسنال، منچستر سیتی، بارسا و ... نگاه کنید و بعد بگید چرا ما اینطوری نیستیم !!! دنیای اونا با دنیای یوونتوس، خیلی خیلی خیلی فرق داره ،،،،، 

• Orphée, Pinturicchio, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
واسه من اصلا مهم نیست که تیمم چندتا گل میزنه عزیزم
مهم اینه بتونه بازیشو دیکته کنه به حریف ! اصلا گور بابای لیورپول و دورتموند هرچند همیشه خودمون رو با همین حرفا گول زدیم باشه سری آ فرق داره خب .. تو اروپا چی ؟ تو این سه سال اخیر حداقل ۲۵ تا بازی باید کرده باشیم قاعدتا ازین ۲۵ تا چندتاشون در قامت یوونتوس یک قهرمان واقعی بوده ؟ نمیگم همیشه پرفکت باشیم .. اما کدوم قدرت نمایی بجز سال اول [اونم نه همه بازیا] چیکار کردیم تو بقیه بازیها ؟ واقعا دارم میگم من هیچ قصد و غرضی ندارم هیچکس اینجا قصدی نداره اما واسم مهم نیست چندتا گل بزنیم نمیخوام ۱۰ هیچ ببریم مث ریال .. میخوام در حد قهرمان ۵ ساله ایتالیا باشیم اصلا با تاریخ و دی ان ای یوونتوس هم کاری ندارم تینهای لیگهای دیگه هم هیچی اون ۳ تا تک به تک و دروازه خالی که گابیادینی خراب کرد هم با گل خراب کردنای ما در .. بمراتب به عنوان یک یوونتوسی کبیر بعد از ۱۴ سال طرفداری از تیمم میگم که ناپولی داره بهتر از ما بازی میکنه تو همین سری ا خراب شده تو همینجا که یوونتوس دست به عصا راه میره ناپلیا از بغل هرکی رد میشن ی اردنگی نثارش میکنن .. اصن من مخالف تقویت سری آ هستم ! مخالف قدرتگیری دوباره میلان و عنتر و رم ام دلم بحال هیشکی نمیسوزه همشون برن به درک اما کاش یک سال فقط یک سال همچی مثل قبل میشد میفهمیدیم قهرمان شدن تو سری آ این چند سال سخت تر از قهرمان شدن تو لالیگا و جزیره نبود ..
همین ما مگر دفاع بسته نبودیم ؟ مگر قدرتمند ترین دفاع اروپا نبودیم ۲۰۱۵ ؟ چی شد از بارسا ۳ تا خوردیم از بایرن ۶ تا خوردیم ؟ یعنی دفاع پالرمو از دفاع یوونتوس قویتره که نمیتونیم بکشونیمشون بیرون از لونه ؟ من فقط یک چیز رو میدونم اینکه تو فوتبال هیچ چیز نشدنی نیست .. هرکار که عرضه انجامشو داشته باشی حتما میتونی انجام بدی ، پس از نظر من یوونتوس عرضه حمله کردن نداره نه اینکه نشدنی باشه
یوونتوس وقتی میتونه قهرمان اروپا بشه که خودش نبض بده به بازی تا اینکه روزی برسه یوونتوس یک قالب طراحی بکنه برای بازی و تیم حریف رو مث یک اهن مذاب بریزه تو اون قالب و بهش شکل بده اونجوری که خودش میخواد ! در غیر اینصورت شاید شایستگی عبور از مرحله گروهی و ۱/۸ رو داشته باشه اما حتما شایسته قهرمانی اونیه که همرو له کنه با بازیش ، چه 1-0 چه 100-0
  • mory, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

بازی خودش رو به حریف دیکته کنه ؟ الان 5 ساله ما داریم چیکار می کنیم پس توی ایتالیا ؟ 4 ساله توی لیگ قهرمانان غیر از بازی های با بایرن ( اونم فقط زمان کونته ) داریم چیکار می کنیم پس ؟ همون کلوپ که دوسش داری جلوی علگری گیج شده بود و نمی دونست چیکار کنه. آنجلوتی گیج شده بود. انریکه گیج شده بود ( خدا رو شکر کنه MSN رو داشت ) و علاوه بر اینا حتی گواردیولا هم مات و مبهوت مونده بود ( خدا رو شکر کنه ما اورا رو داشتیم !! ). این بازی ها دیکته کردن بازی نبوده ؟! تو همه ی این بازی ها علگری مربیِ تیمی بود که بازیش رو به حریف دیکته کرده بود. اما خب امان از اتفاقات فوتبالی و اشتباهات بازیکنا ،،،

در مورد ناپولی هم چیزی نگم بهتره چون اصلا اسمش رو نباید کنار یوونتوس اوورد. بزار ناپولی هر چقدر هم که می خواد بازیش رو به حریف دیکته کنه. جلوی ما هیچ گهی نمی تونه بخوره و همین کافیه ،،،،،

دیکته کردن بازی این نیست که خیمه بزنی رو دروازه حریف. دیکته کردن بازی حتی معنی این رو نمی ده توپ دست تو باشه !! دیکته کردن بازی حتی می تونه این باشه که توی بازی با تیم حریف، برای برد بری توی زمین و حتی وقتی 1-0 جلو افتادی و تیم حریف حمله می کنه، بدونی که حمله کردناش الکیه و به هیچ دردی نمی خوره. درست مثل بازی های رفت و برگشت با رئال که رئال الکی فقط میومد جلو و خودشون هم می دونستن هیچ کاری نمی تونن بکنن. همینطور بازی های رفت و برگشت با موناکو ،،،،

سبک بازی ما در حال حاظر همینه. اونم با مربی ای که هم جام اوورده، هم اعتبار و هم شخصیت ! من هوادار 2 آتیشه ی علگری نیستم اما موفق بوده مخصوصا تو دیکته کردن بازیش به حریف ! شما دیکته کردن بازی به حریف رو یه جور میبینی، مربی تیم هم یه جور دیگه با روش و سبک خودش. خدارو هزار مرتبه هم شکر تا الان موفق بوده. نمی خوام بگم اصلا شکست نخورده ولی خب در مجموع موفق بوده ،،،،

پ.ن : من نگفتم شما قصد و غرض داری که. من فقط دارم از یه زاویه دیگه به قضیه ای که شما هم داری بهش نگاه می کنی نگاه می کنم. حرفای شما درسته فقط زاویه دید ما باهم فرق میکنه. در اصل ما هردومون داریم درست میگیم فقط از زاویه دید خودمون :1:

• Orphée, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

@Huceyn

حرفات رو تا حدودي قبول دارم .

ولي 1-0 رو خيلي قبول ندارم .   به هر حال هر لحظه احتمال خوردن گل مساوي  هست .   تيم بايد حاشيه امنيت درست كنه  بعد بازي رو بده دست حريف و بازي داري كنه

• Georgia , Camel Blue, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اتفاقا من از طرفدارای ۲ اتیشه الگری هستم اما خب طرفداریم اینجوری نیست که به وقتش نتوپم بهش !
خب من بعد از اینهمه گفت و گوی زیبا فکر میکنم هم من هم شما حریف تمرینی خودمون واسه بحث رو اشتباه گرفتیم :1: چونکه اشتراکاتی که داریم بیشتر از اختلافات هست ..
من یک سوال میکنم فقط شما به طور واضح بگید بله یا خیر
ایا در این ۵ هفته اخیر در حد و اندازه یوونتوس قهرمان ۵ سال بی چون و چرای ایتالیا بازی کردیم یا نه [فارغ از هرگونه نتیجه گرایی صرفا سبک بازی و نوع گیم پلی تیم رو عرض میکنم]
1_ بله
2_ خیر
  • mory, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

یووه نه خوب بازی میکنه نه زیبا. دیگه دنبال توجیه نیستیم که بگیم بخاطر حریف روبروشه یا هر چیز دیگه. 

• Georgia , Camel Blue, Alex2003 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

پس از خروج بوجبا شما بفرمایید از حرکات کدوم بازیکن فعلی یووه می تونیم لذت ببریم؟

• Georgia , ace of glass, Camel Blue و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال
همونطور که دکتر جورجو فرمودند ما یووه هستیم و تاریخمون هم همین بوده.یووه وقتی گل برتری رو میزنه،اولویت اصلیش میشه نخوردن گل.بهترین دورانمون هم پر بوده از بردهای 1-0
پس نمیشه خیلی خرده گرفت.ذات یووه اینه.ما رئال مادرید نیستیم که 2-1 عقب باشیم و در اخر بازی رو 6-2 ببریم(برگرفته از سخنان دکتر)
یووه=بهترین نتیجه از اقتصادی ترین مسیر
  • Georgia , Camel Blue, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Mohammad Boushehri

Mohammad Boushehri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 210 ارسال
تمام نکات رو دوستان گفتن ولی نکته ای بود که گفتنش فکر میکنم لازمه

خیلی دقت کردم هروقت بازیکنی توپ رو خراب میکرد یا توپ بد بهش میرسید برمیگشت و به بازیکنی که بهش پاس داده اعتراض میکرد ، این دلیلیش اینه که هیچکدوم از بازیکنا از ساندرو و کیلینی تا بارزاگلی و الوز و لمنیا و پیانیچ و مانزو و هیگوایین و،،، از جایگاهشون تو تیم اطمینان ندارن

این تنها باعثش مربی هست

حتی کوادرادو جرات نمیکرد دریبل بزنه و وقتی توپ زیر پاش بود دقیقا میشد ترس از حرکت بی مورد رو تو پاهاش حس کرد

اینکه ندونی بازیکنیای اصلیت کیا هستن دقیقا برمیگرده به مربی ، هنوز بین اورا و ساندرو ۲ دل هست مربی !‌ اینجا که تیم تغییر نکرده ! هنوز بین لمنیا و هرنانز دو دل هست یعنی بعد از ۲ سال نمیتونه تصمیم بگیره ؟

بازیکنی که تو زمین میره باید اطمینان داشته باشه اگر یک توپ خراب کرد دید مربی نسبت بهش عوض نمیشه . اینجوریه که حرکات انفجاری بازیکنان رو میشه انتظار داشته باشیم
  • tecra, Georgia , ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

ببخشید پا برهنه میپرم وسط بحث! فقط خواستم یچیزو بگم؛ راستش من زیاد با اینکه مصدومیت آساموآ رو نکتۀ مثبت یا دستاورد بدونیم موافق نیستم (نه فقط تو این سایت). اینکه عنوان تاپیکای بازی رو به "جام دزدا" یا "کفتارای استان لاتزیو" و... تغییر نمیدیم بنظرم زیادی خوب بودنه ولی اینکه از مصدومیت آساموآ خوشحالی کنیم... در بدترین حالت جالب نیس.

کاری ندارم برای یووه زحمت کشیده و عرق ریخته چون وظیفه شو انجام داده در قبال پولی که گرفته یا اینکه بنجله و افتضاح بازی میکنه! در حال حاضر بازیکن یووه ست... اینکه از نبودش تو ترکیب خوشحال باشیم یه بحثه و اینکه مصدومیتشو مثبت بدونیم یه بحث دیگه.

بگفتۀ آلگری، آساموآ اونقدر بد مصدوم شده که گریه کرده! گاتزتا : مصدومیت زانوی راستش (نه اونی که تو 2014 عمل شد) جدی و مربوط به رباطه و پیش بینی میشه که مدت زیادی رو به دور از میادین سپری کنه...

حرف من در اصلاً مورد حمایت ما از آساموآی نوعی نیس، بلکه بحث احترام به بخشی از یووه ست = احترام به باشگاه. خود دانید...

• Hossein Salehi, Georgia , ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

بحث تاکتیک و ضد تاکتیک شد.

ولی خب چون تاپیک هفته ی ششم سری آ هستش ، من بیشتر راجع به همین بازی یه چند کلمه عرض کنم.

فرموده های عزیزان در پستای قبلی همه رو قبول دارم جز اینکه یه چند نکته رو نباید فراموش کرد :

اگر تیمهای حریف ضد تاکتیک می زنن خب آلگری واس چی پول میگیره ؟ با این همه تعریف و تمجید ، داره توی یکی از بهترین تیمهای دنیا مربی گری میکنه باید ضد "ضد تاکتیک" داشته باشه. تو همین بازی با پالرمو آیا واقعا ضدتاکتیک و فرسایشی بازی کردن پالرمو نذاشت ما خوب باشیم ؟؟؟ به نظر من که خیر ، قبول دارم فوتبال واقعی و بخصوص فوتبال در تیمی ریشه دار و صاحب سبک مثل یوونتوس  با بازی PES فرق داره . ولی اگر آلگری کامپیوتر نیست که کوکش کرده باشن و انسانه و می تونه فکر کنه و خودش و تیمش همه ی مسائل و بسنجن و تغییر ایجاد کنن ، برای مثال یک دلیل به من بگید که چرا از تنها بازیکن هافبک تدافعیمون استفاده نمی کنه ؟؟ با توجه به اینکه هر زمان از بازیکنها در پستهای درست (هرنانز=هافبک تدافعی - لمینا=هافبک با میل هجومی) استفاده کرده ما موفق بودیم. بازی با کالیاری هم سخت بود. کالیاری چیزی برای از دست دادن نداشت و اومده بود که واقعا یوونتوس رو اذیت کنه ولی به جرات می تونم بگم با اینکه بهتر از سویا بازی کرد ولی حرفی برای گفتن نداشت.

بازی با پالرمو فاکتور هجوم رو برده بود فقط و فقط روی حرکات "کوادرادو" . یک چیز خیلی قابل پیشبینی که پالرمو تقریبا هیچ ضدتاکتیکی براش نداشت. همین بازی حضور دیبالا خیلی مفید میبود که از اون خلاء در فواصل بین هافبکهای کناری و مدافعان تیم حریف استفاده کنه و گل بزنه . ولی متاسفم که باید بگم از همون جناح یک گل کاملا شانسی زدیم در حالی که میشد برنده ی واقعی باشیم .  کاری که الان آلگری میکنه (یک جور لجبازی و نامطمئن بودن) اینقد ضعیفه (با توجه به قابلیتهای خودش و تیمش) که من تو MASTER LEAGUE بازی PES با یک تیم دسته دومی ایتالیا LITOLIZANO بهتر از اون دارم کار میکنم :1: .

واقعا موندم وقتی خیلی واضح تنها هافبک تدافعی که داریم و اخیرا خوب هم کار کرده ، در دسترس هست ، چرا بازیش نمیده ؟؟ چرا پاش و تو یک کفش کرده که پیانیچ و لمینا رو به زور قالب کنه به پست جلوی مدافعاش ؟؟؟ در حالی که خیلی ساده ست : سیستم 352 یک "هافبک جلوی مدافع" تخصصی میخواد. دفاعای کناری احتمالش هست تمرکزشون رو به کناره ها معطوف کنن ، می مونه مدافع وسط (بونوچی) که باید حتما یک بازیکن با خصوصیات هرنانز (خوب یا بد تنها گزینه ای هست که داریم) اونجا کنارش باشه و پوشش بده .

اینجا ما باید اعتراف کنیم تیم سردرگمه و برنامه ی جامع و تکمیلی نداره . و الا باید نقصای تیم رفع بشه و بعد از حدود 7 8 بازی دیگه این انتظار از تیمی که الان هست کاملا حق ما طرفداراست.

هر چند من تنها امیدم به برگشت مارکیزیوه ، و البته نگرانم از اینکه اعتقاد دارم با وجود مدیریت عالی باز هم حواشی مخربی حول تیم میچرخه و شاید بازیهای ضعیفمون هم ناشی ازینا باشه. در پایان فقط متذکر بشم که عیب کار بیشترش از خودمونه نه از تخریبی بازی کردن تیمهایی که سالهاست جلومون تخریبی بازی میکنن و حرفی برای گفتن نداشته ن چون قبلا بهتر بودیم و این نقصا رو نداشتیم که الان داریم.

:53: :53: :53:

• tecra, Huceyn, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

^^^^^^^

تا جایی که یادمه هزنانز "هافبک جلوی مدافع تخصصی" نبوده.. تا قبل از اومدن به یووه که هافبک تهاجمی و غالبن پشت مهاجم بازی میکرده. خصوصیات بازیش صرفن هجومی هست و در کار دفاعی هیچ چیزی به تیم اضافه نمیکنه. نه قدرت بدنی بالایی داره نه توپ گیری.. آلگری هم اواسط فصل قبل پست بازیشو یه خط عقب تر برد تا بتونه بازدهی بیشتری از بازیش بگیره ولی ضعف کارهای دفاعیش انقدر واضحه که دیگرانو به هرنانز ترجح میده..

• Huceyn, Georgia , Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

اندک اندک جمع مصدومان می رسند

• tecra, Gin, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

@tecra

درسته تصحیح می کنم ، ممنون . :thank:

ولی اینکه روی کاغذ چه پستی داره مهم نیست. برای ما چند بازی در اون پست بازی کرده و خوب بوده ، یا حداقل بودنش در اون پست لمینا و خدیرا و پیانیچ رو آزادتر کرده که خط هافبکمون بهتر عمل کنن، مثال بارزش همونطور که عرض کرده م مقابل کالیاری . جز هرنانز (که طبق فرموده ی شما پست کاملا تخصصیش نیست) واقعا کس دیگه ای نداریم . لمینا که از نظر من اصلا خوب نیست اونجا ، در خیلی بازیا از جمله همین بازی با پالرمو هم برای چندمین بار اثبات شد. پیانیچ هم حیفه، هم نمی تونه اونجا بازی کنه. خدیرا همینطور. فک کنم چاره ای نداریم اون پست رو برای هرنانز تخصصی قلمداد کنیم !! :22:

البته نظر شخصی من اینه که مهم ترین پستمون مهم ترین مشکل تیممونه. و اعتقاد دارم (با توجه به چینش بازیکنا و سبک بازیمون در این چند بازی) آلگری و تیم فنی هم میدونن این مشکل رو. کما اینکه هرنانز تا جایی که یادم میاد در فاکتور هجوم خوب نبوده. :fp:

:53:

• tecra, Georgia , Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

از نظر من سری آ از نظر کیفیت از اسپانیا - آلمان و انگلیس پایینتره ...

میتونیم بیایم تا 100 سال از قهرمانی در این لیگ نزول کرده تعریف کنیم ولی واقعا این سبک بازی و احتیاط و ترس  رو نمیشه با واژه ی شانس و شکست در اروپا ماستمالی کرد .

تفکری که میگه 1 گل میزنم بعدش 80 دقیقه ازش دفاع میکنم محکوم به شکست و ملامت خواهد بود .

• eⁿzº, tecra, Gin و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی