پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهارم سري آ : اینتر 2 - 1 يوونتوس

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
60 پاسخ برای این موضوع

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

چون قرارداد کوادرادو بعد از تعداد بازیه مشخص دائمی میشه کوادرادو رو بازی نمیده یعنی ماروتا نمیزاره فقط شاید تو اروپا بازی بده

• mory, MaMpIeRo, alireza.de710 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

باخت نیاز بود تا تیم تغییر کنه اما امیدوارم وارد حاشیه نشه

از باخت ناراحتم ولی وقتی مربیت در برابر دی بئور تخلیه تاکتیکی میشه یعنی یه جاخیلی مشکل داره اونم هافبکه برای این کار نیازه سیستم تغییر کنه الگری بابازیکنای بزرگ تیم خوبی میسازه ما کم بازیکن نداریم اما بازیکنای بزرگمونو فروختیم ......الگری تا الان با واقعا میتونه 4-3-1-2 بازی کنه و حتی 4-4-2 باید زمان داد تیم پیش فصل خوبی نداشته  اما حیفه دستی دستی پوگبا رو بدی و نه اون بدرد منچستر بخوره و نه پول فروشش بدرد ما خورده تجربه شده تا هر کاری کنی تا بازیکنت بمونه 

• Orphée, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

تیم آشفته بود و در سردگمی شدید بسر میبرد هیچ برنامه خاصی برای حمله وجود نداشت، دیدن ساندرو خوب سانتر میکنه همه توپارو دادن بهش و کل بار حمله رو انداختن رو سانترای ساندرو

که به قول دوستمون MaMpIeRo واقعا شده بود خسروحیدری یوونتوس !

کیفیت بازی یووه خیلی پایین بود با این بازیکنا باید رفت سراغ سیستم های وینگر محور

آساموا پستش گوش چپ بوده نه هافبک بایدم ضیعیف باشه، یه زمانی ضعیف ترین هافبکمون خدیرا بود الان تو این اوضاع شده امید تیم ! تو خط هافبک همه ضعیف بودن و ابتکار عمل دست اینتر بود.

آلگری احمق نیست اما تردیدهای زیادی داره

به امید دیدن بازی های بهتر از یوونتوس، فورزا یووه

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

مهمترین نکته این بازی برای من:تعداد کمتر ایتالیایی های یوونتوس نسبت به اینتر در لاین آپ :fp:  :fp:  :fp: 

فکر نمیکردم روزی شاهد این موضوع باشم.از یه طرف ناراحتم و از طرفی زیر پوستی از این نتیجه خوشحالم. :33: :45:

من رو بخاطر این حس ملی گرایانه نسبت به اصالت ایتالیایی تیم یوونتوس ببخشید.نمیتونم کاریش کنم.

کار ما با هرنانز راه نمیفته دوتا راه حل داریم.1-مارکیزیو 2-تغییر سیستم

تغییر سیستم که خیلی واضحه.ما هافبک رجیستا در حد مارکیزیو برای جلوی دفاع نداریم پس بهتره بریم به سیستمی که با دو هافبک مرکزی جلوی دفاع سنخیت داشته باشه.

4-4-2 ، 4-2-3-1 ، 4-2-4 ، 4-2-1-3

و اما  بعد از حضور مارکیزیو که روند حرکتی تیم بهتر شد شاهد این گفته خواهیم بود که ابتدای فصل بازیکنا هماهنگ نبودن الان هر کسی جای مارکیزیو باشه 3 برابر کارایی داره.و مارکیزیو فقط میتونه پاس به عقب بده.

با خودمون که تعارف نداریم تیم ریتم دهنده نداره سال قبل هم به جای همین آساموا داغون سوپر استاری به نام پوگبا داشتیم که البته توی اون برهه اونم نتونست هیچ غلطی بکنه.وقتی مارکیزیو برگرده همین آساموا راندمانش 2 برابر پوگبا میشه.

تیمی که با دو باکس بازی میکنه باید یکی از باکس هاش تخریبی و اون یکی تهاجمی باشه.با این وضعیت تا برگشتن مارکیزیو امیدوارم از استورارو به عنوان باکس تخریبی استفاده بشه.در شرایط فعلی آساموا بیشتر از اینکه تخریبی باشه انتحاریه.خودی و غریبه هم نمیشناسه.کلا کار دست خودی یا حریف میده.

(استورارو خوشبختانه توی بازی دیروز جوانان یه نیمه کامل بازی کرد)

من خودم آساموا رو باکس تهاجمی میبینم.تنها باکس تخریبیمون همون استوراروئه.خدیرا هم از نظر من کلا ول معطله.

و مهم نیست الان چجوری بازی میکنیم.مهم اینه مارکیزیو با تمام توان برگرده و ببینیم اونوقت چجوری بازی میکنیم.

شمارش معکوس بازگشت مارکیزیو=28 روز

• Orphée, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

حقمون بود خیلی بیشتر از دو تا میخوردیم . شاید 4 یا 5 تا منصفانه بود 

دوباره شاهد تیمی بودیم که نمیتونه حمله کنه ولی چقدر خوب ضد حمله میخوره .

-----------

یادم رفت بگم چقدر بده گل خوردن از ایکاردی . حاضرم 5 تا از اینتر بخوریم ولی ایکاردی نزنه

• mory, alexdelpiero, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

چرخ و فلک یک میله داره وسطش که همه صندلیاش دور اون میله می چرخن ، یووه هم یک لیدر ( ترجیحا بین هافبکا ) لازم داره تا بقیه دور تفکرات اون بچرخن ، کسی که غرور و جسارت فوتبالی داشته باشه ، یعنی همون فاکتوری که "پیرلو" به تیم تزریق می کرد. من الان دیگه مطمئن شدم با این اوضاع تا مارکیزیو در شرایط آمادگیش برنگرده هیچی درست نمیشه .

> کلا آمار هم جز سانتر (که فقط از آمادگی ساندرو بود) و تعداد و دقت پاس (که تو زمین خودمون بوده بیشترش) همه ش تقریبا به نفع اینتر بوده .

> دوستمون اشاره کرده به قرارداد کوادرادو . من دقیقا متوجه نشدم ، یعنی تیم یوونتوس می ترسه که کواد رو بازی بده و قراردادش حتمی و رسمی بشه ؟؟ یعنی یه 20 30 میلیون ندارن بدن بازیکنی که مطمئنیم برامون مفید خواهد بود بخرن ؟؟ 

> بوفون که زیاد مقصر نبود ، فقط میشه شاید بهش ایراد گرفت که بعنوان کاپتان ازش انتظار بیشتری می رفت.

> دفاع : بن عطیه که یکی دو اشتباه هم داشت به اجبار تعویض شد و یک تعویضمون سوخت. بونوچی و کیه لینی متوسط بودن ، ضمن اینکه فاکتور هجومی اینتر خوب بود و یووه بی انگیزه ، شاید ازین بهتر نمی شد بازی کنن.

> هافبک : عرض کردم که نه پیانیچ ، نه خدیرا ، نه آساموا و نه حتی ذخیره ها خصوصیات لیدری و تزریق انگیزه و بازیگردانی مناسب رو ندارن، یا حداقل کامل نیستن . لیخت با توجه به اینکه در دستور کارش نبود که حمله کنه متوسط بود. ساندرو تنها بازیکن واقعا خوبمون بود که وظایف خودش رو کم و بیش انجام داد.

> مشکل خط حمله برمی گرده به هافبکا ، دیبالا عقب میاد و خسته میشه ، موقع هجومی بودن تیم هم اون جلو نیست که گل بزنه یا موقعیت خطرناک ایجاد کنه، بهش وظیفه ی خطیر ایجاد ارتباط بین هافبک و مهاجم داده شده که اصلا مناسبش نیست . پیانیچ شاید بهتر می تونه همچین کاری بکنه. مانژو باید تغذیه می شد که نشد. سانترهای ساندرو هم اکثرا یا به سمت مانژو نیمد یا خوب نبود. نمیشه بهش سخت گرفت ، هیگواین جزو تمام کنندگی فاکتور بارز دیگه ای نداره ، که هافبکا نتونستن براش موقعیت خلق کنن، خودشم سرعت و خلاقیت بازیسازی نداره . پیاتسا داره عملا انگیزه ش هدر می ره.

> آلگری مربی خوب و باهوشیه ، ولی قدرت مربی هایی مثل لیپی یا کاپلو و ... رو نداره. حداقل من یکی که فکر کنم با بوجود اومدن شرایط جدید خیلی سراسیمه و به هم ریخته کار می کنه ، ولی یک خبر خوب اینه که فصل قبل خیلی عالی خودش رو پیدا کرد و تونست تیم رو جمع کنه ، بدبیاری مقابل بایرن نبود توی اروپا هم به جاهای خوبی می رسید.

اینتریا می دونن که یووه بهتر بوده همیشه و هست ولی خب هر چی باشه یک تیم ایتالیاییه و یک سری مسائل حقش نیست. کما اینکه در عمل حقمون رو گرفتیم ازشون .

:53:  من همیشه امیدوارم و برای همه ی مجموعه ی بیانکونری آرزوی بهترین ها رو دارم :53:

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

i#GODO

34ktuwpflz1nfpf85hk6.jpg

2 بار برگزار شد؛ اولی رو 3-1 بردن ولی بخاطر ورود یکی از تماشاگرا بزمین، بازی متوقف شد و فدراسیونی که رئیسش آمبرتو آنیلی بود، بازیو 2-0 بنفع اینتر اعلام کرد..

یووه فرجامخواهی کرد و قرار شد بازی دوباره برگزار بشه و اینتر به اعتراض با پریماوراش وارد زمین شد و فوقع ما وقع! اون روز آمبرتو مدیرعامل یووه هم بود! قدرت یعنی این! :1:

قدرت سیاسی! توسعۀ قدرت سیاسی بدون توسعۀ قدرت اقتصادی غیرممکنه! هنوز تو مرحلۀ بازسازی اون قدرتیم متاسفانه...

• mory, alexdelpiero, tecra و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

با این باخت تیم صدرو به ناپولی واگذار کرد و رفتیم در کنار ساسولو 9 امتیازی و هیگی سوژه شد باز

ایکاردی در 8 بازی مقابل یوونتوس موفق به زدن 7 گل شده !! الانم که کری خونده تیم مورد علاقه من برای گلزنی یوونتوسه  :31: 

هرچند آخرش سرورشون بالاتر از اونا قرار داره اما این نتیجه برا هوادارا سخته  :fp: 

g88j_gonzalo-higuain-right-now_thumb.jpg

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اخه ما دو مهاجم سر زن داریم و فقط هم داریم سانتر میکنیم . خب پس چرا از دو وینگرمون استفاده نمیکنیم ؟ نمیفهمم
  • mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

من واقعا نمیتونم درک کنم دلیل بازی نکردن هیگواین چیه ؟...

هر جوری که حساب کنیم مانزوکیچ چیزی فراتر یا قدرتمندتر از هیگواین در هیچ زمینه ای در چنته نداره ...

در مورد بازی هم یاد اصطلاح مزد ترس میافتم .

ترس از تغییر ذهن آلگری رو فلج کرده ...

در فصل پیش بخاطر خروج سه بازیکن فیکس و طراز اول تیم حق رو به آلگری میدادم بخاطر سردرگمیها و نتایج ضعیف ولی این فصل ما فقط پوگبا رو از دست دادیم منکر بزرگی پوگبا نیستم ولی همین الان در منچستر هم داره نشون میده هافبک آسی نیست که بتونه یک تنه خودش رو از جریان بازی جدا کنه و به اصطلاح بازی رو دربیاره کما اینکه در یووه هم همینطور بود .

در اینکه مدیران در جذب یک هافبک مرکزی توانمند و لول بالا مخصوصا در کارهای تدافعی ضعیف عمل کردند شکی نیست ولی این موضوع به نظر من نمیتونه دستاویزی برای عدم خلاقیت و تنوع تاکتیکی از سوی کادر فنی بشه ...

نه سویا و نه اینتر هیچ کدام تیمهای قدرتمندی نشون ندادند ولی بخاطر اتخاذ تاکتیک و چیدمان بد از سوی آلگری یووه تبدیل به چند جزیره ی سرگردان و جدا از هم شده که ارتباط منطقی و سیستماتیک بین اجزاش وجود نداره و از قدرت تیمی به شدت کم شده .

بله اگر قرار بود در برابر یک تیم لول بالا قرار بگیریم شاید ترس از عدم نتیجه گیری میتونست توجیه مناسبی برای تغییر ندادن شرایط کلی تیم باشه ولی در برابر اینتری که به هاپوئل هم نه نمیگه و خیلی داغون تر از این حرفهاست چه چیزی میتونه ترس سرمربی مارو از دست بردن به تاکتیک تیمش منطقی جلوه بده .

تو همین 352 اشتباه هم ما بجای اینکه از خدیرا که هافبک بسیار بهتری نسبت به آسامواه هست بخوایم عقب و نزدیک به دفاع بازی کنه فرستادیمش جلو و بهش وظایف تهاجمی دادیم ...

90 میلیون دادیم به مهاجم گذاشتیمش روی نیمکت ...

تعویض هامون برای دقیقه 80 به بعده که هیچ بازدهی نداره ...

اگر آلگری دست از این لجاجت یا ترس برنداره ممکنه عواقب بدی برای یووه و خودش داشته باشه .

• Atomic Ant, alexdelpiero, Georgia و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

- قطعاً این تیم نیاز به یک باخت داشت که متاسفانه این اتفاق مقابل نچسب ترین رقیب ممکن اتفاق افتاد. مطمئن باشید حاصلش هم برای رقیب چیزی جز توهم موقت و شیرین عقل بازی های فیلیپه ملو نبود و نخواهد بود. اینتر دی بوئر تا الان اصلاً خوب نبوده و نمایش امروزش هم فاجعه بود تقریباً. اگر نمایش ایکاردی رو از این تیم فاکتور بگیریم، بی شباهت به اینتر بنیتز بازی نمی کنند. اون موقع اتوو بازی ها رو در می آورد و الان هم ایکاردی. خیلی هم آینده ی روشنی رو برای دی بوئر نمی تونم تو ایتالیا تصور کنم. یا بهتره بگم حداقل تا الان اینطوری نشون داده. البته زمان کمی رو داشته و شاید هم تغییر ایجاد کنه ولی به نظر من پلن بازیش برای ایتالیا شوخی ای بیش نیست. و بدتر از اون یوونتوسی بود که امروز جلوی این تیم فاجعه چنین نمایشی ارائه کرد متاسفانه ... نهایتاً این نتیجه در طول فصل به نظرم بیشتر به اینتر ضربه خواهد زد تا یوونتوس. یوونتوس به چیزی بیشتر از تلنگر احتیاج داشت که این بازی نمونه ی مناسبی بود.

- فصل گذشته اوایل کار خوب بازی می کردیم و نتیجه نمی گرفتیم. این فصل خوب بازی نمی کنیم و تا الان روی کاغذ نتایج نسبتاً مناسبی گرفتیم به هر حال با ارفاق. سال گذشته این موقع به خاطر کمبود امتیاز و فشاری که روی تیم بود اصرار داشتم که تیم باید به هسته ی خودش تکیه کنه و از بحران خارج بشه. در واقع مشخص بود که با 2-5-3 و تکیه به بوفون و سه دفاع و مارکیزیو به مسیر نتیجه گیری برمیگردیم. همین اتفاق هم افتاد. سناریوی امسال متفاوته. ما الان در بحران نیستیم. در جدول جایگاه خوبی داریم. 4 بازی اول ما از همه ی رقبا سخت تر بوده و 3 برد خوب رو هم بدست آوردیم. ضمناً امسال بازیکن های خوبی به تیم اضافه شده. بهترین بازیکن های دو تیم رقیب رو گرفتیم و قاعدتاً طرفدارها انتظار بجایی مبنی بر بازی با طراوت از تیم دارند. بله، این درسته که ما با همین سبک بازی و تکیه به هسته ی اصلی تیم، بازم اسکودتو رو می گیریم ولی امسال همه انتظار یه چیز متفاوت رو دارند که متاسفانه تا الان دیده نشده. امسال به نظرم دقیقاً اون سالی هست که باید با ذهنیت و سبک متفاوتی اسکودتو رو ببریم و در UCL بازی کنیم. عطف به صحبت های آریگو ساکی که فراز هم بهشون اشاره کرد، ما نیاز داریم امسال از یک تیم صرفاً "واکنش گر" آروم آروم فاصله بگیریم. سیستم ها چیزی جز عدد نیستند. ذهنیت بازی هست که همه چیز رو مشخص می کنه. دنی آلوز برای بارسلونا بارها بعنوان بال راست سیستم سه دفاعه هم بازی کرده ولی تفاوت اینجاست که اونجا هر بازی براش بالای 10 توپ پشت مدافعین انداخته می شد، و اینجا بالای 10 توپ بیهوده بهش توی زمین خودی لب خط می رسونند و مجبور میشه برگرده و دوباره پاس رو به عقب بده. الان دقیقاً در مرحله ای هستیم که باید بفهمیم با هر سیستم و هر شیوه ای که بازی می کنیم، مهم اینه که امسال باید و باید بازی خودمون رو به حریف دیکته کنیم. باید دنی آلوز حد اقل 10 نفوذ پشت مدافعین در انتظار پاس به ازای هر بازی داشته باشه. باید سه دفاعمون جرئت داشته باشند تا خط وسط زمین پیشروی کنند و بازیسازی انجام بدند.

امسال سالی نیست که در زمین خودی جلوی تیمی مثل سویا منتظر اتفاق برای گلزنی باشیم! امسال سالی نیست که اینتر با این سطح بازی افتضاح حتی بخواد فکر بردن ما به سرش بزنه. شجاعت دقیقاً اون چیزی هست که در عرض صرفاً 4 روز به ما یادآوری می کنه چه اتفاقی شب پنجشنبه و امشب در سن سیرو افتاد. نبود هافبک به نظر من بهانه ی مناسبی نیست. هافبک یووه خوب بسته نشد ولی هنوز هم تیمی مثل اینتر هافبکی در حد خدیرا یا پیانیچ نداره. مسئولیت نمایش بد بعضی بازیکن ها و نمایش کلی تیم علی الخصوص در دو بازی آخر قطعاً روی دوش الگری هست که اُمیدوارم حل بشه و به مکس هم اطمینان دارم. استفاده ی درست از بازیکن های جدید و کمی چاشنی "تغییر" در سبک بازی تیم، دوباره یووه رو دلچسب می کنه. حتی اگر آروم آروم این اتفاق بیفته، به نظرم باید انجام بشه. نباید بهترین تیم ایتالیا اینطوری بازی کنه، در حالی که فارغ از هر نتیجه ای اقتدار در سبک بازی ناپولی کنونی موج می زنه. ذهنیتی که ناپولی در کیف داشت رو ما حتی در تورین نداشتیم ...

• mory, Pinturicchio, tecra و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
گل خوردن کاپیتان از منفورترین بازیکنی که میشناسی واقعا درد آوره.

حرف دیگه ای ندارم جز اینکه درد تیم بی برنامگیه، وقتی همچی به توانایی فنی و خلاقیت بازیکن وابسته بشه، نتیجه هم سخته که حاصل بشه.

اشکالات زیاده اما همشون قابل رفع هست، یه برد نیاز داریم تا حداقل خطر ایجاد مشکلات روحی و روانی بین بازیکنان رو دفع کنیم.
  • mory, Atomic Ant, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

@mory 

بازی قبل هیگی بود چی شد؟؟ تیم نیاز به یه بازی ساز داره الان میفهمم ویتسل چقدر بدردمون میخورد اما بیشتر از اون وینگر هایی ک داریم ...کواد و پیاتسا ...احتمال این هس ک کواد رو بازی ندن تا دائمی نشه اما اشتباه بزرگیه .

ب نظرم خوبه ک همین اول فصل تیم تمرین کنه برا تغییر تاکتیک اصلا الگری برا همین اومده به یووه

• mory, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4110 ارسال

اگر اقای ماروتا ویتسل رو خریداری کرده بود دیگر بنجلی مثل اساموا بازی نمی کرد و خط هافبک جنگنده ای داشتیم.

جناب الگری چطوری فکر میکنی که پیانیچ برای جلو دفاع خوبه؟ درسته که تکنیکش خوبه اما از لحاظ دفاعی و نبردهای فیزیکی و قوت بدن بازیکن ظریفی است.

کمبود ماهیچه در خط میانی بیداد میکنه.

• mory, tecra, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
Δ
یعنی چکار میکرد سر ویتسل ؟؟
  • Georgia , Alex2003 و Donnie از این پست تشکر کرده است

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- من مشكل رو نفرات نميدونم. اينكه اگه آساموآ بازي نميكرد و فلاني بازي مي كرد، بهتر بود و از اين قبيل حرف ها.

مشكل ذهنيت، تاكتيك و انگيزه تيم هست.

شب بازي با سويا حقيقتا انتظار يك سوياي قدرتمند رو داشتم (بازي هاي اين فصلش رو اصلا نديده بودم) ولي سويايي كه توي زمين ديدم يك تيم درجه چندم بود كه اگه رم و يا ناپولي در مقابلش قرار گرفته بودند با همين شيوه بازي خودشون، قطعا برده بودند. ولي يووه فوق ضعيف ظاهر شد و من در بيشتر دقايق بازي متعجب بودم از الگري و تيمم.

در بازي ديشب كه قطعا حقمون بيشتر از خوردن 2 گل بود. اونم در مقابل اينتري كه خودش فاجعه ست !

امسال يكي از بهترين تيم هاي سال هاي اخير رو مديريت تحويل الگري داده و به حق "بايد" ازش انتظار قهرماني در CL هم بره.

من اين بازي ها رو بازي هاي گذرا ميدونم و اميدوارم در ادامه ديگه شاهد چنين نمايش هايي نباشيم. چون واقعا سخته كه اين همه بازيكن داشته باشه و اينقدر منزجر كننده فوتبال بازي كني !

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال
نتیجه بازی عادلانه بود اینتر بهتر بازی کرد و موقعیتاش بیشتر بود مربی که میگه هدف یووه سری A هس و لیگ قهرمانان اولویت نیس تو همین لیگ ضعیفم نتیجه نمی گیره تو هر بازی داری گند میزنه دس به ترکیب میزنه تغییر ایجاد می کنه ولی تغییرای بی جا
اساموا اصلا کارایی نداره هیگواین گذاشه رو نیمکت بله نود میلیون باید گذاش رو نیمکت چون وقتی هافبکها نتونن واسش موقعیت ایجاد کنن بهتره رو نیمکت باشه
تا زمانی که یه مربی ترسو اینطوری ترکیب بچینه و تاکتیک علی اصغری بازی کنیم لیاقت بیشنر از اینا یووه نداره
  • mory, tecra, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

mahdy

mahdy

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2840 ارسال

اینکه هافبک خوب  جانشین پوگبا و پیرلو نداریم  یچیزه ولی تصمیمات ابلهانه ی مربی هم یچیز دیگست. هیگواین رو گذاشته رو نیمکت. پیانیچ رو برده رجیستا. آساموا که مرتب سرعت بازی رو میگرفت شده  عزیزدردونه ی آقا خب وقتی رو اعصابه بکشش بیرون. دیبالا عقب بازی میکنه و مهاجم بودن رو ازش گرفته. کوادرادو وپیاتسا روی نیمکت خاک میخورن و اصرار روی سیستم 3-5-2  

ناپولی داره 3-3-4 بازی میکنه تو 4 مسابقه 12 تا گل زده. خط حملشون چه مزیتی بر ما داره؟ .تفاوتش در اینه که ما یه مربی ای داریم که مهاجم اصلیمون رو میذاره رو نیمکت . دو تا بازیکن هجومی دیگه هم داریم اونا هم باید رو نیمکت باشن بعد دلمون خوش کنیم به اساموا که خلق موقعیت کنه 

• mory, tecra, Georgia و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط میتونم بگم اگه اون خط هافبک وحشتناکمون که باهاش تا فینال لیگ قهرمانان رفتیم یه وینگر و یه مهاجم تراز اول داشت همون سال  همه چیزو فتح میکردیم اما مدیریت نگرفت تا اون خط هافبک بشه این و حال مهاجم گرفته !!!!  اما نکته مهم تو بازی دیشب خواستن اینتر برای پیروزی و تزریق روحیه مربیش بود اما الگری انصافا اتکا کرده ب توانایی فردی بازیکناش واقعا نیازه ک تغییر سیستم بدیم برای همیشه دیگه هم  وینگر داریم هم نوک  

وقتی 3 تا دفاع میذاری یعنی ب تیم حریف میگی بیاین جلو ببینم میتونین گل بزنین بعدش نوبت ما میشه ک در قبال جلو اومدن اونها عملی برا گل زدن داشته باشیم

• mory, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
به نظرم تیم دال بووه هم میتونه اینتر رو ببره .
تیم مشکل انگیزه داشت . بچه ها بیخیال بودن.
  • mory, tecra, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی