پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اکسل ویتسل

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
137 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: اکسل ویتسل (39 کاربر رای داده است)

آیا ویتسل گره ای از مشکلات خط هافبک یووه باز میکنه ؟؟

1. بله . بچه خوبیه (29 رای [74.36%])

درصد آرا: 74.36%

2. خیر . از ریختش خوشم نمیاد اصلا (10 رای [25.64%])

درصد آرا: 25.64%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من بعید میدونم واقعا سر دیر ارسال شدن مدارک قضیه کنسل شده باشه...

در هر صورت این تاپیک 9 ماهه دیگه برمیگرده :3:

• mory, alexdelpiero, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz

من بعید میدونم واقعا سر دیر ارسال شدن مدارک قضیه کنسل شده باشه...

در هر صورت این تاپیک 9 ماهه دیگه برمیگرده :3:

این 9 ماهه دیگه یعنی یه منچستر و چلسی به مدعیان سی ال اضافه میشن و ما ممکن سر همین جزییات بزگترین شانسمون واسه بردن سی ال امسال رو از دست بدیم شاید ویتسل خیلی بازیکن تاپی نباشه ولی واسه این خط هافبکی که مصدومیت جز لاینفکش میتونست نعمت بزرگی باشه اسون گرفتن این اشتباه و دیر اقدام کردن واسه این خرید ممکن سرنوشت فصل رو عوض کنه
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

فوتبال ایتالیا: ویتسل 13 ساعت در دفتر مرکزی یوونتوس منتظر موند و این معامله انجام نشد.

• mory, Delle Alpi, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

این 9 ماهه دیگه یعنی یه منچستر و چلسی به مدعیان سی ال اضافه میشن و ما ممکن سر همین جزییات بزگترین شانسمون واسه بردن سی ال امسال رو از دست بدیم شاید ویتسل خیلی بازیکن تاپی نباشه ولی واسه این خط هافبکی که مصدومیت جز لاینفکش میتونست نعمت بزرگی باشه اسون گرفتن این اشتباه و دیر اقدام کردن واسه این خرید ممکن سرنوشت فصل رو عوض کنه

جالبه! نمی دونستم ویتسل یه بازیکنیه در حد مسی و کریس رونالدو! مسی مصدوم شه طرفدارای بارسا نمی گن سی ال از دست رفت که شما بابت عدم جذب ویتسل!!!!!!!!!! میگید. حالا اصن مطمئنید این بابا اصن همچین بازیکن خفنی هست؟ بعد 5 سال وقت تلف کردن تو فوتبال روسیه؟ بعد اصلا خفن! تو تیم جواب میده؟  تورس کم بازیکنی بود وقتی رفت چلسی؟ تازه اون تورس بود و یکی از سه مهاجم اروپا تو زمان خودش. این بابا که همین الانشم هندونه در بسته ست

• Orphée, alexdelpiero, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

فوتبال ایتالیا: ویتسل 13 ساعت در دفتر مرکزی یوونتوس منتظر موند و این معامله انجام نشد.

الان چه حالی داره این بنده خدا تا چند وقت همه تو زنیت بهش میخندن و خودشم هپروت سر میبره

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

برخوردش با لوچسکیو مربی زنیت که تا لحظات آخر اجازه خروج نداده بود جالب میشه..

خب این بابا دیگه واسش روحیه نمی مونه بخواد فوتبال بازی کنه..

فکر کن اردوی تیم ملی رو ول کنی بری برا بستن قرارداد..ضایع بشی برگردی پیش ناینگولان..اینم قیافه ناینگولان بعد این جریان:  :946060600768130572:  :trollo:  :me gusta mucho cre:  :spiderpman:  :troll insane:

• mory, eⁿzº, Senmorta و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ماروتا ب خاطر ندادن پول و لوچسکو ب دلیل نداشتن هافبک فقط فیلم بازی کردن و کاری کردن ک کنسل بشه ...اما فصل بعد میاد  اونم رایگان .....

اما خیلی بده ک بهترین هافبک دنیا رو بگیرن تو پول خرج نکنی و کسیو جاش نیاری .. 

از موندن هرنانس خوشحالماین فصصل کمک بزرگی میکنه حالا ببینین

بازیکن بیشترین ضررو کرد خیلی تو روحیشم تاثیر داره.....فقط فیلم بازی کردن هدف رایگان اومدن بود .

ب نظر من هافبکای خوبی داریم پیانیچ بیاد خیلی بهتر میشیم 

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

black&white

black&white

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 98 ارسال
  • Locationahvaz

جالبه! نمی دونستم ویتسل یه بازیکنیه در حد مسی و کریس رونالدو! مسی مصدوم شه طرفدارای بارسا نمی گن سی ال از دست رفت که شما بابت عدم جذب ویتسل!!!!!!!!!! میگید. حالا اصن مطمئنید این بابا اصن همچین بازیکن خفنی هست؟ بعد 5 سال وقت تلف کردن تو فوتبال روسیه؟ بعد اصلا خفن! تو تیم جواب میده؟ تورس کم بازیکنی بود وقتی رفت چلسی؟ تازه اون تورس بود و یکی از سه مهاجم اروپا تو زمان خودش. این بابا که همین الانشم هندونه در بسته ست

داداش مطمئنی درست خوندی?? شما مطمئنی رونالدو یا مسی تو سری ا جواب میده?? بنده علم غیب ندارم که بدونم کی جواب میده کی نمیده من تو همین نوشته گفتم ممکن بازیکن تاپی نباشه ولی ما خط هافبکمون الان غیر پیانیچ و خدیرا بازیکن قابل اتکائی نداره که بخوای بگی ویتسل از اونا پائینتره با مودریچ و پوگبا که طرف نیستیم اساموا استورارو لمینا مارکیزیوی مصدوم اینا خط هافبک ماست. همیشه تو این چند ساله تویه بازیهایی که واسه ما تعین کننده بوده یه اما واگری وجود داره اگه فلان بازیکن بود اگه ویدال رو داشتیم اگه پشته مهاجم خوب داشتیم اگه .... خوب حداقل امسال امیدوار بودیم این اگه ها به حداقل برسه ولی واضحه که با مشکل مصدومیت ما باز هم از این اگه ها استفاده میکنیم در صورتی که همبن وبتسل یا حالا هر بازیکن تسبتن خوب دیگه میتونست کار گشا باشه خیلی فکر کردن نداره اصلن بحث ویتسل نیست مشخصه تیم هافبک نیاز داره و همین نخریدن ممکن گرون تمام بشه همین که خود باشگاه واسه بازیکنی که 1 سال از قراردادشون مونده 20 تا میده یعنی این معضل هافبک تو تیم وجود داره. بعدشم هر سال که بگذره شانس یووه واسه بردن سی ال نسبت به امسال کمتر میشه باید از این شانس تا جایی که ممکن به بهترین نحو استفاده میشد
  • alexdelpiero, tecra و abbas-juve11 از این پست تشکر کرده است

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

کار غیر حرفه ای از یه باشگاه مثلا حرفه ای!!!

بازیکن فرستادن توافق کردن دم اخری فیلم در میارن واسه اون باشگاه مثقالیشون 20م میتونس توشه سال بعدشون هم باشه نخواسن به درک سال بعد مجانی میاریمش :pep:

• Orphée, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ایجنتش گفته زنیت تو ساعات پایانی نتونست جایگزینی براش پیدا کنه ، برای همین قیمت رو برد بالا.یووه هم عقب کشید.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

ایجنتش گفته زنیت تو ساعات پایانی نتونست جایگزینی براش پیدا کنه ، برای همین قیمت رو برد بالا.یووه هم عقب کشید.

همینطور گفته به ناپولی نزدیک تر بوده تا یووه . ناپولی با باشگاه به توافق رسیده بوده بر خلاف یوونتوس :fp: بعدش یه سری اتفاقات افتاده و معامله انجام نشده . از علاقه ی ویتسل به پروژه ی ناپولی هم صحبت کرده  :22:

Spoiler

ویتسل توی توییترش گفته :

“The longer the wait, the bigger the reward. Live goes on”

صبر بیشتر ( طولانی تر ) = پاداش بزرگ تر . زندگی ادامه داره .

با این جملش یه مقدار احساس میکنم شاید نیاد یووه .

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

همینطور گفته به ناپولی نزدیک تر بوده تا یووه . ناپولی با باشگاه به توافق رسیده بوده بر خلاف یوونتوس :fp: بعدش یه سری اتفاقات افتاده و معامله انجام نشده . از علاقه ی ویتسل به پروژه ی ناپولی هم صحبت کرده  :22:

Spoiler

ویتسل توی توییترش گفته :

“The longer the wait, the bigger the reward. Live goes on”

صبر بیشتر ( طولانی تر ) = پاداش بزرگ تر . زندگی ادامه داره .

با این جملش یه مقدار احساس میکنم شاید نیاد یووه .

اتفاقا این تویت ـش کاملا تایید کننده امدنش به یووه ـست.

صبر بیشتر یعنی چی؟! یعنی تا الان صبر کردم،یه فصل دیگه هم صبر میکنم.

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

اتفاقا این تویت ـش کاملا تایید کننده امدنش به یووه ـست.

صبر بیشتر یعنی چی؟! یعنی تا الان صبر کردم،یه فصل دیگه هم صبر میکنم.

اون احساسی که گفتم به خاطر معنای جمله ای که به کار برده . اگر دقت کنید صبر بیشتر = پاداش بزرگتر . زندگی ادامه داره . البته صحبت های مدیر برنامه هاش هم نگران کنندست . به هر حال این فصل که نخریدیمش . اگر بتونیم فصل بعد یکی بهتر ازش رو بخریم اون وقت نیومد هم دیگه مهم نیست .

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

گویا من در اشتباه بودم . ویتسل مصاحبه کرده و گفته درکش براش سخته هنوز . از یووه ممنون چون هر کاری میتونستن کردن . از زنیت هم نالیده :33:  همینطور گفته که سرنوشتش بازی تو یووه بوده ولی هنوز زمانش نرسیده و ببینیم که سال دیگه چی پیش میاد . در مورد به توافق رسیدن برای پیوستن به یووه برای سال بعد هم ازش پرسیدن گفته نه هنوز و این که قراردادی داره که باید بهش احترام بذاره و فعلا رو زنیت تمرکز میکنه . در آخر گفته میبینیم آینده چی میشه و شاید فصل بعد بیاد یووه

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

من یه جورایی بعید می دونم هدف یوونتوس جذب قطعی ویتسل بوده باشه تو این پنجره! :1:

در دسترس بود واقعاً  و هزینه چندانی هم برای باشگاه نداشت! زنیت هم می دونست که همین پولی که الان ازش به جیب می زنه رو دیگه سال دیگه نخواهد زد!

حس می کنم در حد تیری تو تاریکی بود قضیه! با تردید زیاد! 

یه شو که باعث می شه ویتسل هم مثل خیلیای دیگه از بین این همه تیم، یوونتوس رو برای مفتی پیوستن انتخاب کنه! یه نوع ایجاد دین برای ویتسل! :1:  :nish:

با این تفاسیر این بار هم تیم مدیریت به خواسته خودش رسید و اگه بخواد سال دیگه به راحتی می تونه رایگان جذبش کنه! :22:

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

من یه جورایی بعید می دونم هدف یوونتوس جذب قطعی ویتسل بوده باشه تو این پنجره! :1:

در دسترس بود واقعاً  و هزینه چندانی هم برای باشگاه نداشت! زنیت هم می دونست که همین پولی که الان ازش به جیب می زنه رو دیگه سال دیگه نخواهد زد!

حس می کنم در حد تیری تو تاریکی بود قضیه! با تردید زیاد! 

یه شو که باعث می شه ویتسل هم مثل خیلیای دیگه از بین این همه تیم، یوونتوس رو برای مفتی پیوستن انتخاب کنه! یه نوع ایجاد دین برای ویتسل! :1:  :nish:

با این تفاسیر این بار هم تیم مدیریت به خواسته خودش رسید و اگه بخواد سال دیگه به راحتی می تونه رایگان جذبش کنه! :22:

ولی امیرعباس عزیز طبق گفته ی خود ویتسل یووه 25 میلیون یورو پیشنهاد داده بوده که برای بازیکنی که یه سال از قراردادش مونده واقعا زیاده .

با توجه به صحبت های ویتسل و نقدش از رفتار مسئولین زنیت به نظر من بعیده مشکل از ماروتا و دوستان بوده باشه توی این مورد

ویرایش شده توسط afcwh 02 September 2016 - 07:49 PM.

• Orphée, mory, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- طبق گفتۀ آریستی (خبرنگار تلویزیون رسمی یووه) و منابع دیگه، چلسی، اورتون، ناپولی و میلان و... رو برای پیوستن به یووه رد کرده!

- گاتزتا امروز پروندۀ مفصلی داشت در مورد جریان اومدنش به تورین و بهم خوردن قضیه که خیلی جالب بود بنظرم.. :

./ ویتسل 30 آگوست وارد تورین شد برای انجام تست پزشکی و اون شب با ماروتا پیتزا زد! همچنین بصورت پنهانی در رستورانی خارج از مقر یووه ناهار خورد.

./ شب 30 آگوست در هتلی در تورین اقامت کرد و صبح اول طلوع روز بعد بیدار و برای تست پزشکیش راهی JMedical شد.. اون شب و قبل از ددلاین مرکاتو، همه چیز با زنیت توافق شده بود ولی اونها صبحش موضعشونو تغییر دادن..

./ در 31 آگوست زنیت دودل شد و لوچسکو انتقالشو تا قبل از پیدا کردن جایگزین براش، متوقف کرد. در نتیجه نتونست به یووه بیاد.. ماروتا و ویتسل اون روز در مقر یووه در گلیلئو فراریس با هم بودن و حُسن تفاهم محکی برقرار کردن..

./ چیزی که برای یووه مهمه هم همین حسُن تفاهم نزدیکیه که بین ماروتا و ویتسل برقرار شد. اکسل اینو در توییتش هم برجسته کرد. منظور واقعی ویتسل از اون توییت این بود : تموم اتفاقاتی که افتاد هم منو از بیانکونری شدن باز نخواهد داشت!

./ ویتسل 12 ساعت در مقر یووه (گلیلئو فراریس) منتظر موند و با لباس یووه عکس هم انداخت! و قبل از ترک مقر یووه، صادقانه و شدیداً از یووه بخاطر تلاش یووه برای خریدش تشکر کرد..

./ مدیر زنیت به بعضی منابع روسی گفت که بخاطر دودل شدن های ویتسل، وقت کافی برای پیدا کردن جایگزینش پیدا نکردن! : اول نمیخواست بره، بعد میخواست بره، بعد نمیخواست بره و بالاخره تصمیم گرفت بره!!!

- اسکای : یووه 20 م + 5 م بونوس پیشنهاد کرد و ویتسل همچنین از خیر درصدی که از فروش بهش میرسید گذشت. ویتسل بشدت از دست زنیت عصبانیه.. یووه ممکنه برا خریدش در ژانویه با مبلغی اندک تلاش کنه چون قراردادش 6 ماهه به پایان میرسه (در اون موقع)

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

در ذهنم خود را بازیکن یوونتوس تصور می کردم...

s1m7_14145595_153484485096199_108873656_

38kb

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به این متهم شده که از سر لج بازی سر قضیه ترنسفرش به یووه ، تمام توانش رو برای زنیت نمیزاره.  کلا روابط با زنیت بد شده.

# به_سبک_یورنته

• alexdelpiero, tecra, Huceyn و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان

به این متهم شده که از سر لج بازی سر قضیه ترنسفرش به یووه ، تمام توانش رو برای زنیت نمیزاره.  کلا روابط با زنیت بد شده.

# به_سبک_یورنته

بايد هم اينكار رو بكنه .    . منم اگه جاش بودم دهن زنيت رو سرويس ميكردم . هر بازي پاس گل ميدادم به تيم مقابل

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی