پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته اول سری آ : یوونتوس 2-1 فیورنتینا

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
50 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

JuiR1471257424ixncuw.jpg

هفته اول سری آ ایتالیا 2016/17
یوونتوس - فیورنتینا

تاریخ: شنبه 30 مرداد 1395
ساعت 23:15 به وقت تهران

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

قضاوت دیدار دو تیم یوونتوس و فیورنتینا در هفته اول رقابت های فصل جدید سری آ به عهده داویده ماسا خواهد بود. کاریولاتو، کریسپو، تونولینی، ریتزولی و دووری نیز او را در امر قضاوت همراهی خواهند کرد.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

اگه ترکیبی که پیش بینی شده از قدیمیای یووه ثابت به میدان بیان عالی میشه ، و جدیدا یکی یکی بسته به نیاز وارد شن ، چون یووه بازار نقل و انتقالات سنگینی داشته و هنوز یکم ناهماهنگن بازیکنا، ولی این درست بشه این یووه محشر میشه ، هرچند یووه بدون آلکس من یکی و که فقط به گریه میندازه ، یا حتی ندود و ترزگه و داویدز و بقیه بازیکنای اون سالها..

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ats9dq9fjw22eygbd80u_thumb.png

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

یوونتوس و فیورنتینا در بازی های ابتدایی سری آ 4 بار دیدار کرده اند که 2 پیروزی برای یوونتوس در تورین و 2 تساوی در فلورانس حاصل شده.

یوونتوس در بازی های ابتدایی سری آ تا کنون موفق به بردن 53 بازی شده و بیشترین گل زده در اولین بازی های لیگ از سال 1929-1930 تا به اکنون را با 182 گل در اختیار دارد.

در 45 بازی اخیر دوتیم 24 بار یوونتوس 15 تساوی و 6 بار فورنتینا  پیروز شده و تعداد گلی که در 45 بازی اخیر به فیورنتینا زده 74 گل و گلهایی که فیورنتینا به یووه زده 46 گل بوده.

پیش بازی

w1ns_1.jpg

67kb

flrr_2.jpg

62kb

آخرین فرم دو تیم

kw1f_3.jpg

41kb

آب و هوا

wt03_ashampoo_snap_2016.08.19_18h00m34s_

58kb

• Orphée, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6359 ارسال
  • LocationRasht

^^^

4 بازی که دو تیم در هفتۀ ابتدایی سری آ با هم انجام دادن :

1941 : ویولا 1-1 یووه

1949 : یووه 5-2 ویولا

1991 : یووه 1-0 ویولا

2008 : ویولا 1-1 یووه

sxhf29fdd6l1thcbdlqh_thumb.jpg  bssbv09m3x72ovgqbje8_thumb.jpg  tyybi1gnkcwzv7v70ia4_thumb.jpg  1lpy8dkrq6hid2zebubr_thumb.jpg

./ در فصل 1941-42، شیشم شدیم، در 1949-50 قهرمان و در 1991-92 و 2008-09 هم نایب قهرمان...

- یووه هروقت اولین بازیش تو سری آ رو در روز شنبه انجام داده، پیروز بوده (5 بار)...

- دو هفته پیش وقتی بلیتهای بازی امروز برای فروش قرار داده شدن، طی چند ساعت همه شون بفروش رفتن!

- آمار بازیای رو در روی دو تیم در سری آ و وقتی یووه میزبان بوده ؛

77 بازی ؛ 51 پیروزی برای یووه (66.2 %) ، 20 تساوی و 6 باخت

164 گل زده و 65 گل خورده

- در 7 بازی که د.ماسا داورمون بوده؛ 6 تاشو بردیم + 1 تساوی (5 کلین شیت).. 16 گل زدیم و 2 گل خوردیم...

- ب.والرو و حتی ج.روسی هم تو لیست امروز فیورنتینا هستن! پیانیچ و زاتزا هم تو لیست یووه!!

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

تو 5 بازی اخیر متوسط گل زنی یووه 2.5 تو هر بازی بوده  یووهو فیوره همیشه بازیشون زیبا بوده و تو بازی اول لیگ هممه میخوان یووه و خریدای جدیدشو ببینن خیلی منتظر یووه با ورژن جدیدم 

2dea_capture.png

b34j_capture.png1_thumb.png

68x_capture.png3_thumb.png

فیوره احتمالا با این ترکیب شروع میکنه مربی فیوره سوسا نتایج مناسبی رو گرفته و همیشه تیمش سخت کوشه و با دوندگی بالا کار میکنن 

e326_capture.png4_thumb.png

احتمالا بهترین بازیکنشون ب بازی نمیرسه بورخا والرو 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

نکات فوق مهمی تو مصاحبه آلگری بود که نمی دونم چرا دوستان نمی گنشون. اول از همه اشارتی کرد به هافبک شدن پیتسا. این مهم ترین حرف آلگری بود که پیتسا رو بیاره جزو سنترهای وسط. دوباره هم ازش تعریف کرد که فکر کنم بعد از بازی دوستانه قبلی یه مقداری  از پشتیبانی کرد.

نکته بعدی احتمالا نبودن پیانیچ هست و یه نکته ی دیگه که من از ترجمه مصاحبه نفهمیدم اشاره اش به هرنانس و لیمنا برای  پست جلوی دفاع بود. یعنی از خیر پیانیچ گذشته یا چون پیانیچ احتمالا نیست هرنانس و لمینا جلوی مدافعین بازی می کنن.

نکته ی بعدی سه دفاع بودن یووه بود. با توجه به شرایط احتمالا بیشتر این فصل سه دفاعه هستیم. (البته شاید این بازی متفاوت باشه) 

در مرود ساختار تیم هنوز نمی شه نظر داد.

به هر حال آلگری کلا بد شروع می کنه فصل رو اما من الان خیلی امیدوارم خوب شروع بشه.

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
پیانیچ مصدومیتش باعث شده آلگری واسه این بازی ریسک نکنه . احتمالا هرنانس این بازی جلوی خط دفاع بازی می کنه . و خدیرا و آسامواه کنارش بازی می کنند .
بوفون
جورجو بونوچی بارزالی
ساندرو آسامواه هرنانس خدیرا آلوز
ماندزوکیچ دیبالا
  • eⁿzº, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام و وقت بخیر به بیانکونری های عزیز(باز من اومدم) :1:
پخش زنده بازی از شبکه های
BeIN Sports france 2 HD
Eleven HD
شبکه سه و ورزش هم بخاطر پخش بازی های المپیک به احتمال بالای خیلی زیاد! بازی یووه رو پخش نمیکنن، ولی بازم حین بازی نگاهی بکنید، شاید فرجی شد!!
....
بازی اول هست،تیم تغییرات خیلی زیادی داشته،ایشالا که ببریم واگه هم نبردیم مهم هست ولی خیلی مهم نیست!

F O R Z A. J U V E N T U S
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amir_adp

amir_adp

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 111 ارسال

مصاحبه دیروز آلگری بخش ترکیب :

"تا کنون در خصوص هفت نفر تصمیم گرفته ام. امروز عصر و فردا وضعیت پیانیچ را بررسی خواهیم کرد. اورا نیز آماده بازی است. خدیرا 15 روز با ما تمرین کرده است و در فرم خوبی قرار دارد. برای خط هافبک آساموا، خدیرا، پیانیچ و را مد نظر دارم. در خط حمله نیز دیبالا حضور خواهد داشت. برای نام دیگر در خط حمله باید صبر کنید. در مقابل خط دفاعی نیز هرنانس یا لمینا بازی خواهد کرد. دیبالا یکی از بهترین بازیکنان جهان است و می تواند تبدیل به یکی از سه بازیکن برتر جهان شود."

ینی میشه این : (4312)

آسا | لمینا یا هرنانس | خدیرا

.............پیانیچ ..............

دیبالا  | ؟؟؟؟؟؟

شاید اگه پیانیچ نباشه 352 کنه یا شایدم پیاتسا رو جاش بذاره !

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

جیجی :

مارکیزیو، تنها بازیکنی با رنگ سیاه و سفید که من می شناسم!

Juventus_1.jpg

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب های پیش بینی شده برای این بازی

38db_1.jpg

62kb

blmz_2.jpg

62kb

z5ho_2016.08.20_16h16m37s_002_.png

62kb

w8tq_222.jpg

62kb

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

انقدر تو این چند سال لیگ رو بردیم کسی واسه به اولین بازی لیگ هم اهمیت نمیده.. :fp:

طبق تفکرات سوسا، فیورنتینا حمله ای بازی میکنه و سعی داره بازی رو در اختیار بگیره..یووه هم طبق معمول میتونه راحت عقب بشینه و ضد حمله بزنه..

به امید دیدن پیاتسا :8:  و ترکیب 4 دفاعه..

---------

امتیازات حداکثری این بازی های ابتدایی لیگ رو باید بتونیم جمع کنیم تا در مقاطع حساس لیگ قهرمانان بتونیم تمرکز و انرژی کمتری بزاریم.. 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

به نظرم ریسکه از سه دفاع بکشیم بیرون به علاوه اینکه واقعا دلم نمی یاد یکی از اون سه نفر رو نیمکت باشن. اگه بارزالی باشه که سکته می کنم

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juvenilia-xs

juvenilia-xs

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 273 ارسال

فکر کنم ترکیب ابتدایی باید مطمئن باشه ، سیستم سه دفاعه که هرنانز هم هافبک تدافعی باشه و خدیرا و آساموا جلوتر بازی کنن قبلا جواب داده ، البته ما خبری از شرایط آمادگی بازیکنا نداریم ، باید دید چی میشه ، طبق فرمایش دوستمون @tecra  من هم امیدوارم ابتدای فصل فشار رو بتونن کم کنن تو لیگ تا با آرامش تر بتونن تو چمپیونز حاضر شن. با آرزوی شروع طوفانی ، من این ترکیب و پیش بینی می کنم  . هرچند مطمئنم سورپرایز میکنه همه رو آلگری . :45:  :1:

لختشتاینر

بارزالی  

خدیرا                     دیبالا

بوفون       بونوچی        هرنانز

آساموا                    مانژوکیچ

کیه لینی             

ساندرو

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

سیستم 3 دفاعه واقعا تو لیگ  بحاطر اینکه خیلی راحت به دفاع 5 نفره تغییر میکنه و برای دفاع جلو حملات شلخکی علی اصغری تیمهای ایتالیایی که بیشتر دنبال استفاد از شلوغی و برتری نفری اند جواب میده .

ولی وقتی جلو سیستم 433 (که تیمهای نامبر وان دارن بازی میکنیم ) قرار میگیره بالهای تیم ما با دو بازیکن گوش مواجه میشن وعملا شکست میخورن و معمولا جلو همچین تیمهایی باختیم .

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

اینو هم اضافه کنم که امسال شانس اول سری آ تیم آس رم ه . الان هم 3-0 از اودینه جلوست

با لوچیانو اسپالتی خیلی خوب بازی میکنن. متاسفانه

• alexdelpiero, tecra, Massimiliano Allegri و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

چرا متاسفانه ؟ امیدوارم اگه لیگ قهرمانان نگرفتیم سری آ رو هم نگیریم ... ولی هر جور فکر میکنم این طوطی دستش به جام نرسه بهتره :1: 

• alexdelpiero, tecra, Alex2003 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب رسمی دو تیم:

f4v7_21.jpg

67kb

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
هفته اوله و الوز و اساموا و لمینا اولین بار کنار هم هستن یکم زمان میبره این تیم حرف نداره تازه پیانیچم اضافه شه.... اما الوز تو سه پنج دو نمیصرفه بهتره ک لیخت باشه اما تو چهار دفاع الوز عالیه کوادرادو بیاد چ شود....

زمان میخوایم و اینکه لمینا خیلی خوبه
  • Orphée, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی