پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

higuain_2966028b.jpg

Gonzalo Higuaín

ایگوائین متولد 10 دسامبر 1987 در شهر برست فرانسه هست و هر دو ملیت و پاسپورت آرژانتینی و فرانسوی رو داراست ولی آبی و سفید پوشهای امریکای جنوبی رو برای بازی کردن انتخاب کرده.

برای تیم ملی بزرگسالان آرژانتین از سال 2009 تا اکنون بازی میکنه و سابقه حضور در باشگاه های :

2005-2006 - ریور پلاته ( ۳۵ بازی ۱۳ گل )
2007-2013 - رئال مادرید ( ۱۹۰ بازی ۱۰۷ گل )
2013-2016 - ناپولی ( ۹۴ بازی ۷۱ گل )

رو در کارنامه اش داره.

از افتخارات شخص ایگوایین میشه از :

حصور در تیم منتخب سری آ ( فصل2013-2014)
آقای گل سری آ (2015-2016)
حضور در تیم منتخب لیگ اروپا ( 2013-2014 و 2014-2015)
دو بار بهترین بازیکن مسابقه در جام جهانی 2010 و 2014 برابر کره جنوبی و بلژیک
رکورد دار بیشترین گل زده دز یک فصل سری آ ( 36 گل در فصل 2015-2016)
نام برد

افتخارات تیمی وی :

برنده لیگ اسپانیا ( لالیگا) با رئال مادرید در فصل های :
2006-2007 و 2007-2008 و 2011-2012

برنده جام حذفی اسپانیا ( کوپا دل ری) در فصل :
2010-2011

برنده سوپر کاپ اسپانیا در سال های :
2008 و 2012

برنده جام حذفی ایتالیا (کوپا ایتالیا) با ناپولی در فصل :
2013-2014

برنده سوکاپ ایتالیا در سال :
2014

نایب قهرمان جام جهانی فوتبال با آرژانتین در سال :
2014

نائب قهرمان کوپا آمریکا در سالهای :
2015 و 2016
( این پست بروز رسانی خواهد شد)

همه چیز از اینجا آغاز شد : یووه هیگواین و فاکتوری به نام exor

گل های هیگواین

• Orphée, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
باورم نمیشه بعد از پیرلو که از قضا اونم تاپیکشو من ساختم ، دارم به دومین آرزوم میرسم تو یوونتوس ! واقعن جز این دو نفر من هیچوقت هیچ بازیکنی رو انقد دوست نداشتم با لباس یووه ببینم .

گونسالو بی نظیره ، خیل دیر ، ۳ سال دیرتر از وقتش با پول بیشتر ممکنه بیاد ، ولی همین که میاد بالاخره مشکلی نیست و خوشحال کننده ست
  • mory, alireza.de710, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Can you feel it coming
Can you feel it coming

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

هرچند من دوست داشتم تاپیکش رو بزنم اما خوشحالم بصیر عشق هیگی بلخره تاپیکش رو زد.بسیار خوشحالم از اومدنش و امیدوارم پیوستن هیگوایین به منزله رفتن پوگبا نشه

هیگوایین در کنار دیبالا و مانزو بسیار دیدنیه

• mory, ADP10, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

آمار هیگواین در لیگ قهرمانان اروپا 

(
رنگ سبز سال - رنگ قرمز تعداد گل و پاس گل - رنگ بنفش جزئیات گل های زده شده)

06/07

2 بازی 98 دقیقه 0 گل 1 پاس گل

07/08

5 بازی 153 دقیقه 0 گل 0 پاس گل

08/09

7 بازی 459 دقیقه 0 گل 0 پاس گل

09/10

7 بازی 470 دقیقه 2 گل 1 پاس گل

2 گل در برابر زوریخ در مرحله گروهی - در مقابل میلان ، المپیک مارسی ، لیون بدون گل زده

10/11

6 بازی 409 دقیقه 3 گل 0 پاس گل

2 گل در برابر آژاکس 1 گل در برابر میلان - در مقابل AJ Auxerre ، لیون ، تاتنهام و بارسلونا بدون گل زده

11/12

12 بازی 526 دقیقه 3 گل 2 پاس گل

1 گل در برابر دیناموزاگرب 1 گل در برابر آژاکس 1 گل در برابر CSKA Moscow - در مقابل آپوئل قبرس ، لیون و بایرن مونیخ بدون گل زده

12/13

9 بازی 478 دقیقه 1 گل 2 پاس گل 

1 گل در برابر گالاتاسرای ، در برابر منچستر سیتی ، آژاکس ، دورتمند و منچستر یونایتد بدون گل زده 

13/14 - ناپولی

5 بازی 406 دقیقه 4 گل 2 پاس گل 

1 گل در برابر دورتمند ، 1 گل برابر آرسنال و 2 گل برابر مارسی 

مجموعا گونسالو ایگوآیین در 8 فصل حضور در لیگ قهرمانان ( 7 فصل رئال ، 1 فصل ناپولی ) و در 3000 دقیقه بازی موفق به زدن تنها 13 گل و دادن 8 پاس گل شده است ! 

جمع بندی + نظر شخصی ! : مهاجم 28.5 ساله و 94 میلیون یورویی که تا کنون به اندازه انگشتان 1 دست گل مهم در رقابت های اروپایی به ثمر نرسانده است !

+ آمار پست اول اصلاح بشه این ها آمار گل های زده در لالیگا و سری آست و آمار کلی نیست.

مقایسه آماری مهاجمان برتر اروپا فصل 15/16 تا مارچ 2016 - هیگواین پایین ترین دقت شوت 

9kosqb9magqsjj5tph11_thumb.jpg

آمار هیگواین در لیگ سری آ 2015-2016

nvbv000e2evjhfyd657g_thumb.jpg

s.m.r.d.8

s.m.r.d.8

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 132 ارسال
حالا باید منتظر تکذیبیه ماروتا باشیم😀
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

روایت داریم همین یکی دوهفته پیش یکی از همین عشاق الگری فتوا داده بود اگه هیگوایین بیاد یوونتوس تا روزی ک هیگوایین تو یوونتوس هست فروم نمیاد و طرفدار یوو نیست :1:

• alexdelpiero, ace of glass, Donnie و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
منم ايگواين رو دوست دارم هميشه توي فيفا اتفاقا ميخرمش، بازيكن دوست داشتني اي هست، ولي!، به نظر من خريد ايگواين با ٩٤ ميليون فقط ريخت و پاشه و اصلا قرار نيست دردي دوا كنه :1:

چرا؟

شما به آمار ايگواين نگاه كنيد؟ فوق العاده اس 94 بازى ٧١ گل توي سري آ. حالا اين آمار توي كل بازياي اروپايي به ٢٥ گل تو ٨٤ بازي ميرسه و در نهايت ١٣ گل تو ٥٥ بازي سي ال. ما ميخوايم سي ال بگيريم درسته؟ (الان شايد بگيد توز. توز ريسك ١٠ ميليوني بود نه ٩٤ ميليوني)

نكته ي ديگه اينه همه ميدونن ايگواين (يا با تلفظ خيلي دقيق تر گونسالو ايغوايين :1: ) توي بازي هاي بزرگ و مهم چقدر بد بوده. از فينالاي جام جهانى و كوپا امريكا گرفته تا نيمه نهايي جلوي دنيپرو!!! شايد بگيد خب يه بازي دو بازي مهم نيست اما اينا مهم ترين بازياي كرير گونسالو ايگواين هستن و علاوه بر اون ٩٤ ميليون هم شوخي نيست. من به شخصه جز گل به بلژيك توي ج ج گل مهمي يادم نمياد زده باشه. بازي مهم هم كم نكرده البته.

گونسالو بياد اگه مصدوم نشه قطعا بالاي ٣٥ گل ميزنه. اما اين چيزي نيست كه ما نياز داريم. ما به يه مهاجم براي اروپا و بازي هاي بزرگ اروپايي نياز داريم كه به نظرم ايگواين در چند سال اخير همچين بازيكني نشون نداده. سن كمي هم نداره كه بگيم درست ميشه مثلا :1:

هر چند با اومدنش قطعا يكي دو لول به سطح تهاجمي تيم اضافه ميشه اما واقعا بازيكن گيم چنجري نيست كه ٩٤ ميليون بيارزه. هر چند با وجود همه ي اخبار رسمي و غير رسمي من هنوز خيلي مطمئن نيستم به اومدنش :1:

+ بست سهيل تاييدي بر حرفاي من بود :nish: يا برعكس :دى
++ البته مليت أرژانتين-فرانسوي اش هم جذابه :دى
  • Delle Alpi, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

بند خریدی وجود دارد که اگر کسی گفت آن را پرداخت می کنم، هیگواین می تواند از باشگاه های دیگر پیشنهاد بپذیرد و ناپولی هم تنها چنین پیشنهادی را قبول می کند.(۹۴.۵ میلیون یورویی!). هیچ باشگاهی نتوانسته چنین پیشنهادی بدهد و البته هیگواین حرفی هم نزده است. این دنیای اخبار احمقانه برای این است که شما روزنامه تان را بفروشید و این برای هواداران بد است اما من چیزی را نمی فروشم. هر کسی هیگواین را می خواهد، رقم را پرداخت کند. یوونتوس هرگز چنین قصدی نداشته است. نمی دانم که آیا چیزی تغییر خواهد کرد یا خیر اما ماروتا فرد باهوشی است و می داند که نمی توانند تا این حد اشتباه بزرگی انجام دهند. گونزالو در حال حاضر در تعطیلات است و من چیزی از او نشنیده ام. ایمان دارم که کلاسِ یوونتوس اجازه نمی دهد در این داستان مداخله کند، در غیر این صورت آنها تیم به شدت آزاردهنده ای خواهند شد.

الان شدیم همون تیم به شدت ازار دهنده دی لورنتیس

وچه جنگی بشه بین این دو تیم :nish:

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4107 ارسال

بحث اماریش که خیلی واضح نشون دهنده ضعفش در گلزنی در بازی های بزرگ است.

اما به شکل گل های او هم توجه کنید که تک بعدی است و بیش تر در حالت تک به تک یا دهانه دروازه ای عملکرد داشته و گلزن تمام عیاری نیست.

یک نمونه ارتقا یافته از فلیپو اینزاگیه........

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
تو ریال و چمپیونز اکثر وقتا تعویضی اومده و کم بازی کرده و درخشش و خودخواهی رونالدو مجال برا درخشش نداده ، تو ناپولی هم امثال پوگبا و پیانیچ و پیاتسا و دیبالا و آلوز کنارش بازی نکردن که راه به راه بهش پاس گل بدن ! قطعا کنار این با یکنا میدرخشه
  • mory, pezhman, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Can you feel it coming
Can you feel it coming

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
نميشه گفت چون توي يووه بازيكناي بهتري كنارشن مشكل گلزني حل ميشه، بحث من موقعيت خراب كردن ايگواين هست كه ربطي به بازيكناي كنارش نداره.
  • alexdelpiero, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4107 ارسال

اتفاقا در ناپل این فصل  اکثر پاس ها در خط حمله نهایتا به هگوین داده میشد...

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

شما بازیکن هایی که کنار کاوانی بودند رو ببینید ! امار گلزنی هر دو تا رو هم مقایسه کنید ! هم تو سری آ هم لیگ قهرمانان هم لیگ اروپا ... اونوقت ببینید پاریس با 60 تا کاوانی رو گرفت ! حالا نمیگم الان بریم 94 تا بدیم برای کاوانی ! ولی بحثم سر ارزش خرید هیگواین 100 میلیونیه که دستمزدش چیزی نزدیک به 10 میلیون میشه با حق تصویری که بهش میدیم ! 

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال
من به شخصه کاملا مخالف پرداخت این مبلغ برای هیگواین هستم. هیگواین مهاجمی نیست که تیم بهش نیاز داره. سنش هم با مبلغ همخوانی نداره.
میدونم یووه از این خرج ها حالا نمی تونه بکنه و نخواهد کرد مگر قضیه فروش پوگبا باشه که نا امید کننده هست.
خارج از هزینه با این که از ایگواین نسبتا خوشم میاد ولی اصلا دوست ندارم تو لباس یووه ببینمش اون هم در این سن.
.در مورد کیفیتش هم بعدا در صورت انتقال میشه بحث کرد

میشه مدیران یک نظر سنجی در مورد حضور ایگواین با این شرایط بزارند.
  • MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

هیگواین بیاد قهرمان میشیم؟؟؟ هیگواین تو رئال بود قهرمان شدن ؟؟ 

استاد دروازه خالی ...البته الان بهترین دوره بازیگری هیگواینه اما بازیکن خوبیه ولی اصصلا با این قیمت و اصلا در شرایط حاضر فکر نمیکنم ارزش بیشتر از 30 تا رو داشته باشه

• alexdelpiero, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

r7058wvtet0i83rne46p_thumb.jpg

GONZALO HIGUAIN | Goals, Skills, Assists | Napoli | 2014/15

Download | 34Mb | 7:15Min

Gonzalo Higuain | Magic Skills & Goals | 2015/16

Download | 57Mb | 11:20Min

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
اونایی که مخالف پرداخت این پول به ایگوایین هستن، دستی نفری ۱۰ میلیون به من میدن ؟
مگه قرار نیست این پولو از جیبتون بدین ؟ خب ندین به ایگوایین ، اندازه ۱۰ میلیون تومنش رو قرضی به من بدید
  • mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Can you feel it coming
Can you feel it coming

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

کسی مشکلی با پرداخت 95 میلیون نداره از جیب هیچکدوم از بچه های اینجا هم چیزی کم نمیشه فقط باشگاهی که تا سال قبل سر چند میلیون معامله بهم میزد چطوری حاضر شده 95 میلیون نقد برای یه بازیکن 29 ساله پرداخت کنه ؟؟؟کاملا مشخصه که این پول چطوری جور شده ما احتمالا برای این انتقال برترین استعداد جوون دنیا رو فروختیم و یه بازیکن 29 ساله خریدیم و این بنظرم کاملا یه عقب گرد برای یووه محسوب میشه بازیکنی که شاید تا سال بعد حتی 20 درصد این مبلغ هم ارزش نداشته باشه با توجه به سنش در حالی که با این 100 میلیون خیلی کارها میشد کرد 

+من حاضرم امائوری دوباره بیاد فیکس حط حمله یووه باشه ولی یووه پول خرید احتمالی هیگوایین رو از فروش احتمالی پوگبا   :fp:  :fp: به دست نیاره همین 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

به شخصه که این انتقال به دلیل حس تلنت دوستی خوشم نمی یاد و الا هیگی بازیکن خوبیه. اما من نمی دونم چرا دوستان اول از همه سری تصمیم می گیرن. ممکنه پس فردا پیشمون بشید. دوم قضیه خرید هیگی کاملا مشخصه. این نظر منه و نمی گم حتما اتفاق می افته و امیداورم اتفاق بهتری بیافته  اما

یه یارویی که از سر بدشانسی شماره ده پلاتینی پوشیده در خواست خروج داده. از گازتا تا گاردین تایید کردن این یارو سعی داره یووه نمونه. ماروتا یه نگاه می ندازه به بازار میگه خب سعی می کنم حفظش کنم بعد این یارو بر می داره یه کارای عجیبو غریبی می کنه تو رسانه ها!! ماروتا هم با خودش میگه خب به درک؟! دنبال ستارست! حالا چه ماها خوشمون بیاد چه نیاد هیگی ستاره تیمشه. مارادونا گفته. هواداری ناپولی می گن برامون بازی در می یاره. آلگری هم خوشش می یاد میگه بازیکن تغییراست و قهرمانه و از اینحرفا. منم مثلا بازیکنای مدل دیگه رو دوست دارم ولی مربی میگه این ستاره تیمم می شه. احتمالا گزینه های دیگه که ارزون تر تموم می شدن در دسترس نبودن! یه نگاه می ندازه تاثیر گذاری پوگبا و هیگی تو اروپا مثه همه. واقعا پوگبا تو اروپا گلی به سر یووه نزده که ! بازیکن خارق العاده ! قبول! جوون، قبول! ولی آمار میگه این بیاد و اون بره هم فرق نداره فعلا. نهایتا پشت این یکی باید یه خط هافبک متعادل درست کنی!

یه نگاه می ندازی می بینی یا خدا چقدر تلنت داری این ور و اون ور / ماچک / تیو / ماتیوس / لمینا / مانداراگورا / سنسی / بلانکو / لیرولا / روگانی / رومانیا و غیره (دیگه می دونید پارتچی اسطوره این کاراست) می گی اینا که دارن هر روز بهتر می شن بردارم با اون 120 تا تلنت بخرم که چی (البته داهود بخر!!!) ؟؟!! یه کاری می کنم برای دوره ی فعلی تا این بچه مچه ها بزرگ بشن. 

بر می داری می بینی تو توی تابستون اول باید پرداخت 47 تا رو تضمین کنی نه 94 (البته امیدوارم این باشه) 

یه ذره فکر کنی خود به خود زنگ می زنی ناپل شماره کارت می گیری!!

بعدشم بر می داری یه هافبک پاسور می گیری می ذاری کنار پیانیچ! می تونی بگی تیمت بهتر شده. چرا چون پیانیچ آمارش عین پوگباست تازه برداشتی یه هافبک پاسور خوب انداختی کنارش که اونم آمار گل و پاس گل داره حالا نه در حد پوگبا متعادل (که اگه ماروتا بی خیال تلنت نشه می تونه بین تلنت با آمار مشابه پیشرفت پوگبا پیدا کنه)! لیمنا رو هم داری می ذاری زاپاس. مارکی هم بالاخره می یاد !!!

بعد می گی دو سال بعدم می ریم برای نو سازی تیم. یه عالمه تلنت داری برای تمام پستا ! پول جمع می کنی جانشین بوفون می خری!! میانگین سنی تیمم می شه 18 سال با این وضع که پیش می ره!!!!! احتمالا همتونم خوشتون می یاد!

تهشم می گی نذاشتی حرف موجی زمین بمونه. البته مسائل اقتصادی و تبلیغاتی و غیره حتما دخیل بوده تو این قضیه !  

(حالا شماها فرض کنید کلون درکسلر رو هم خریدن با سری خصوصیت خاص خودش)

برداشت من از حرکت ماروتا - پارتچی اینه که حالا چون پوگبا رو دوست دارید، امیدوارم غلط باشه

حالا خودتون ناراحت نکنید تا فصل شروع بشه

دیگه به امید موندن بی لیاقتا چون بچه ها ناراحت می شن

به امید گل زنی هیگوآین 

به امید هوای پاک از این چرت و پرتا

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
جام تعادل را سر میکشم... [جام ظرفیست حاوی مایع نوشیدنی ترجیحا خالص]
خروج چه اندیشه از ورود دارد ؟
پسرک سیاهپوست راه خروج را انتخاب کرده؟ گویا لباسش بر تنش گشاد است کسی چه میداند ... میگویند وارث مارادونا از قفس گریخته و ملوان زبل صیدش کرده با اسفناج های تقلبی [$$$] !
ماروتاها! زبل خانا! ای شفتالو ای پامادور ... چینه بر جبین نیفکن

#سریال پایتخت 2 》
رحمت برادر بهبود خروس سیاه و زیبایی داشت به اسم سلطان مث اینکه سلطان مشتری های زیادی داشت ولی رحمت اونو حتی با 20 میلیون پوله نقد نمیفروخت
سکانس بعدی منزل نقی معمولی سر سفره ناهار همه مهمان نقی هستن هرکس برنج و کباب و گوشت لذیذ رو به دندان میکشه همه از خوشمزه بودن غذا سرمست و سرخوش اند تا اینکه رحمت میفهمه بهبود به اشتباه سلطانشو اشتباهی جای یکی از خروس های دیگه سر بریده و کباب شده
چشمای رحمت سیاهی میره .. گوشته تنه عزیزش سلطان رو زیر دندوناش حس میکنه حس توامان زیر آوار ماندن و ریزش برگ های پاییزی حس مادری که داره از گوشت پسری تناول میکنه بهش دست میده و ....

به راستی این سلطان سیاه چقدر شبیه پسرک سیاهپوست داستان ماست ! زبل خان نیاد روزی که از گوشت پوگبا واسمون ناهار درست کنی ...

اینو خیلی سریع تو کروشه بگم و روضه رو تموم کنم دلاتونو ببرم سن پائولی:[بخاطر دارم مدتها پیش با سهیل گپ و گفتی داشتیم ایشان عرضه داشتن وراتی اینگونه است و آنگونه بهتر است سیاه را بفروشیم به ناصر خلاف و مارکو سفید را به کشورش بازگردانیم ؛ بنده با نگاه عاقل اندر سفیهی نالیدم : براستی مارکو وراتی اینگونه است و آنگونه و شما راست میگویی... اما یوونتوس اگر عرضه داره بدون فروش ستاره، ستاره بیاره ■ امیدوارم ماروتا بدپرهیزی کنه این بار]
  • mory, Signora Omicidi, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی