پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

در کل با توجه ب شرایط موجود ب احتمال 90 درصد هیگواین برمیگرده یووه دوباره!

Finally, Some Good News

• MaMpIeRo, Aminvo, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

برعکس احتمالا با توجه ب محرومیت چلسی قراردادش تمدید میشه بنظرم

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
با باخت به اتلتیکو میتونستم کنار بیام؛ ولی با این یکی دیگه نه !
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
تئوریسین قرن بلایی سرش اورد که نه میلان خواستش و نه الان چلسی! با توجه به سنش میخوان بزخرش کنن.
الان دقیقا داره همون بلا رو بر سر دیبالا میاره. دیبالایی که هرچه قدر به دروازه نزدیکتر باشه خطرناکتره. میاره و نزدیک هافبک دفاعی تیم بازیش میده.
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

تئوریسین قرن بلایی سرش اورد که نه میلان خواستش و نه الان چلسی! با توجه به سنش میخوان بزخرش کنن.
الان دقیقا داره همون بلا رو بر سر دیبالا میاره. دیبالایی که هرچه قدر به دروازه نزدیکتر باشه خطرناکتره. میاره و نزدیک هافبک دفاعی تیم بازیش میده.

عقب اومدن دیبالا دلیل داره؛ اگه مایل هستین نظراتمونو در این رابطه به تبادل بذاریم و به الگری فن بودن متهم نمیشم توضیح بدم ؟
  • Orphée, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
یا خدا
خطرناک ترین مهاجم سری ا رو ببری هافبک وسط بعد کلا خلع صلاحش بکنی اونوقت قصد حمایت از تصمیم الگری رو هم دارید ؟؟؟
خدای چی میخای بگی . چه دردی خورده اصلا چه فایده ای داشته جزه ده نفره شدن تیم و نابود شدن استعداد دیبالا

عدگری خیلی دوست داره همزمان خدیرا بنتاکور امره جان و متیودی رو تو بازی داشته باشه خب چه کاریه.بنتاکور یا امره جان برن رجیستا بعد متیودی یا خدیرا یا بنتاکور برن باکس و پیانیچ به جای دیبالا مثل پستش تو رم بره پشت مهاجم خیلی خیلی هم بهتره و بصرفه تر
یا دیبالا نیمکت نشین میشه یا به عنوان مهاجم کاذب مثل پارسال میترکونه
  • Aminvo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

یا خدا
خطرناک ترین مهاجم سری ا رو ببری هافبک وسط بعد کلا خلع صلاحش بکنی اونوقت قصد حمایت از تصمیم الگری رو هم دارید ؟؟؟
خدای چی میخای بگی . چه دردی خورده اصلا چه فایده ای داشته جزه ده نفره شدن تیم و نابود شدن استعداد دیبالا

عدگری خیلی دوست داره همزمان خدیرا بنتاکور امره جان و متیودی رو تو بازی داشته باشه خب چه کاریه.بنتاکور یا امره جان برن رجیستا بعد متیودی یا خدیرا یا بنتاکور برن باکس و پیانیچ به جای دیبالا مثل پستش تو رم بره پشت مهاجم خیلی خیلی هم بهتره و بصرفه تر
یا دیبالا نیمکت نشین میشه یا به عنوان مهاجم کاذب مثل پارسال میترکونه

میشه این ترکیبی که میفرمایید رو بصورت یازده نفری مشخص کنید ؟
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بزرگوار عقب اومدن دیبالا دلیل داره. بله بنده هم میدانم دلیل داره. اونم اینه که این آقا تکلیفش با خودش مشخص نیست اگر سیستم وینگر محور میخوای.پس با وجود داگلاس و برناردسکی وجود مانژو تو ترکیب توجیه پذیر نیست. دیبالا دقیقا داره پاسوز مانژوکیچی میشه که بعیده هیچ مربی سطح بالایی علاقه به سبک بازیش داشته باشه. همونطور که گواردیولا و سیمئونه علاقه ای بهش نداشتن.دیبالا هروقت نزدیک به دروازه بوده موفقتر بوده. دیبالا مسی نیست و ما نمیتونیم انتظارات مسی رو ازش داشته باشیم که هرجای زمین ازادانه بازی کنه. مشکل دیبالا دقیقا تفکرات الگریه که مانژوکیچ بهش ارجح هست! دیبالا باید کنار رونالدو یا مهاجم سایه ی رونالدو باشه.
هرچه قدر شما دیبالا رو عقب بیاری قطعا افت میکنه.
  • mory, Aminvo, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

بزرگوار عقب اومدن دیبالا دلیل داره. بله بنده هم میدانم دلیل داره. اونم اینه که این آقا تکلیفش با خودش مشخص نیست اگر سیستم وینگر محور میخوای.پس با وجود داگلاس و برناردسکی وجود مانژو تو ترکیب توجیه پذیر نیست. دیبالا دقیقا داره پاسوز مانژوکیچی میشه که بعیده هیچ مربی سطح بالایی علاقه به سبک بازیش داشته باشه. همونطور که گواردیولا و سیمئونه علاقه ای بهش نداشتن.دیبالا هروقت نزدیک به دروازه بوده موفقتر بوده. دیبالا مسی نیست و ما نمیتونیم انتظارات مسی رو ازش داشته باشیم که هرجای زمین ازادانه بازی کنه. مشکل دیبالا دقیقا تفکرات الگریه که مانژوکیچ بهش ارجح هست! دیبالا باید کنار رونالدو یا مهاجم سایه ی رونالدو باشه.
هرچه قدر شما دیبالا رو عقب بیاری قطعا افت میکنه.

به بحث ربطی نداره ولی اگه معتقدین مربیای سطح بالا از مانژوکیچ خوششون نمیاد پس حتما هاینکس هم مربی سطح پایینی بوده.

من از همین الان مطمئنم که زوج دیبالا-رونالدو هیچ مطابقتی باهمدیگه ندارن و باعث سردرگمی جفتشون میشه؛ اینکه این دو نفر بتونن با هماهنگی بالا کنار همدیگه بازی کنن نیازمند یه فداکاری بزرگ از جانب هردوشون هست که سبک بازیشون رو عوض کنن، که متاسفانه در این دو بازیکن نمیبینم.

اینکه دیبالا بیاد عقب افت میکنه؛ صد درصد تا زمانی که خوب تو این نقش جانیفته همینطوره ولی اگه بازیسازی تیم فلج باشه جلو بودن دیبالا هم بی فایده است. این تیم یه هافبک باکیفیت نیاز داره؛ یه چیزی فراتر از بنتانکور و خدیرا و متوییدی و امره !
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
هاینکس مانژوکیچ 26 ساله رو داشت. هاینکس با تمام داشته هاش تونست تیمی رو بسازه که سه گانه رو بیاره. وگرنه اگه مهاجم با کیفیت تری داشت بعید میدونم از مانژوکیچ استفاده میکرد.
این سیستم رونالدو و دیبالا هنوز کنار هم امتحان نشدن و شما سریعا حکم رو صادر کردید که درصد موفقیتشون بسیار کمه!! حالا از کجا نمیدانم؟
این سیستم الگری که همزمان مانژوکیچ و رونالدو رو تو ترکیب قرار میده اصلا اسمش 433 نیست. یه سیستم من دراوردیه که تکلیفش با خودش هم مشخص نیست. ایشون چون علاقه ی بسیاری به این مانژو داره نمیخواد روی نیمکت بذارش و اون همه وینگر تخصصی و دیبالا پاسوز علاقه ی جناب مربی شدن. حالا اینکه ضعف مربی رو قبول ندارید و همه اش ایراد از خط هافبکه! باید به شما بگم هیچ تیم تو اروپا کامل نیست. لیورپول پارسال با هندرسون و واینالدوم و میلنر رفت به فینال اروپا. البته خود این اقا درخواستی برای خط هافبک نداده. وگرنه انیلی که فقط 100 برای نیمکت بازیکن خریده. قطعا میتونست حداقل تو زمستون یه هافبک دیگه برای تیم بخره. ایشون گفتند که برگشت خدیرا همچون یک خرید زمستونی بسیار خوبیه و بارها اعلام کردند تیمش کامله و نیازی به هافبک ندارن.
  • Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

مربی بارسلون میخواد بازی برگشت البا رو نیمکت نشین بکنه تا دستش برای فینال رو نشه 

قراره مسی هم شماره 9 بپوشه و بازو بند  رو ببنده به پاش تا مخفی کاری بارسلون تکمیل بشه

• mory, Aminvo, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

هاینکس مانژوکیچ 26 ساله رو داشت. هاینکس با تمام داشته هاش تونست تیمی رو بسازه که سه گانه رو بیاره. وگرنه اگه مهاجم با کیفیت تری داشت بعید میدونم از مانژوکیچ استفاده میکرد.
این سیستم رونالدو و دیبالا هنوز کنار هم امتحان نشدن و شما سریعا حکم رو صادر کردید که درصد موفقیتشون بسیار کمه!! حالا از کجا نمیدانم؟
این سیستم الگری که همزمان مانژوکیچ و رونالدو رو تو ترکیب قرار میده اصلا اسمش 433 نیست. یه سیستم من دراوردیه که تکلیفش با خودش هم مشخص نیست. ایشون چون علاقه ی بسیاری به این مانژو داره نمیخواد روی نیمکت بذارش و اون همه وینگر تخصصی و دیبالا پاسوز علاقه ی جناب مربی شدن. حالا اینکه ضعف مربی رو قبول ندارید و همه اش ایراد از خط هافبکه! باید به شما بگم هیچ تیم تو اروپا کامل نیست. لیورپول پارسال با هندرسون و واینالدوم و میلنر رفت به فینال اروپا. البته خود این اقا درخواستی برای خط هافبک نداده. وگرنه انیلی که فقط 100 برای نیمکت بازیکن خریده. قطعا میتونست حداقل تو زمستون یه هافبک دیگه برای تیم بخره. ایشون گفتند که برگشت خدیرا همچون یک خرید زمستونی بسیار خوبیه و بارها اعلام کردند تیمش کامله و نیازی به هافبک ندارن.

ترکیبی که میشه چید اینه
شزنی
ساندرو کلینی بنوچی کانسلو
بنتانکور/امره
متیودی خدیرا/امره/بنتا
پیانیچ/برنا
رونالدو دیبالا /مانژو

اگه قراره بر اساس وینگر باشه پس باید هافبک هاش به 2 عدد تقلیل یافت
  • Aminvo, tecra, Mohamadjuve100 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

در طول دوره بازیگری رونالدو، به جز چند مورد جزئی، ندیدم بازیکنی با صفات دیبالا در کنار رونالدو بازی کرده باشه. اگه دیبالا و رونالدو رو کنار هم بذارین کار رو برای رونالدو تو محوطه حریف، شکارگاه رونالدو، سخت میکنین. چیزی غیرممکن نیست و شاید یه روزی این دو با تمام توانشون کنار هم بازی کردن ولی تو تیمی مثه یوونتوس فرصت آزمون و خطای این چنینی ندارین.
درسته لیورپول با هندرسون و واینالدوم و میلنر به فینال رفت، ولی اگه لیورپول و کلوپ معتقد به موفقیت با چنین خط هافبکی بودن اون همه واسه تقویت هافبکشون خرج نمیکردن؛ فابینیو، نبی کیتا، ژردان شکیری و حتی تا آستانه انتقال نبیل فکیر هم رفتن.

اگر ملاک فینال رفتن هست، ما هم دوبار با همین الگری تا فینال رفتیم اما هم من و هم شما در این فصل حذف از UCL در این مقطع رو یک شکست سنگین برای تیم میدونیم و قطعا برای هیچ یوونتوسی ای قابل قبول نیست.
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

ترکیبی که میشه چید اینه
شزنی
ساندرو کلینی بنوچی کانسلو
بنتانکور/امره
متیودی خدیرا/امره/بنتا
پیانیچ/برنا
رونالدو دیبالا /مانژو

اگه قراره بر اساس وینگر باشه پس باید هافبک هاش به 2 عدد تقلیل یافت

اگه بنتانکور و امره رو محوری میدونین که قراره باهاش اروپا رو فتح کرد، اختلاف نظر وسیعی داریم و با تبادل هم قابل حل نیست !
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران
^

سلام
رونالدو بیشتر کریر خودش وینگر بوده تا یک تمام کننده .
وقتی تیمی با دو مهاجم بازی میکنه باید خط حمله علاوه بر گلزنی ، باید بتونه از عهده خلق موقعیت برای خودش هم بر بیاد
چون در برخی سیستم ها مثل 2-4-4 خطی ،‌عملا بازیکن مشخص و تغذیه کننده پشت سر خط حمله نیست .
در چنین سیستمی ، حتما باید خط حمله هم بتونه روی هوا ، هم روی زمین خطرناک باشه .
زوج یک مهاجم سرزن و فیزیکی با یک مهاجم خلاق و فانتزی باز میتونه خیلی خطرناک باشه .
مثلا زوج مانژوکیچ - رونالدو ، اون خلاقیت و نداره .
فرض کنید الکس دلپیرو با مانژو یا رونالدو بازی میکرد .
خط حمله خیلی خطرناکتر میشد .
چون مهاجم تکنیکی و خلاق علاوه بر خلق موقعیت میتونه با حفظ توپ و دریبل در خط دفاع تیم حریف شکاف ایجاد کنه
و برای دیگر بازیکنان تیمش فضا ایجاد کنه .
من شخصا زوج برنا - مانژو یا برنا - رونالدو / زوج دیبالا - مانژو یا دیبالا - رونالدو رو خیلی بهتر میدونم .
یووه هم در فلسفه بازی هم چینش بازیکنان عملا خلاقیت را خیلی کم کرده است .
حتی سیمونه از گریزمن به همراه یک مهاجم فیزیکی و قدرتی استفاده میکند
از این نظر از آلگری تهاجمی تر است .
وقتی هم ما با سه مهاجم بازی میکنیم به خاطر استفاده از inverted winger و نزدیک بودن خدیرا یا متوئیدی به خط حمله نسبت به پیانیچ .
باز در پاس های رو به عقب وینگر ها به خط هافبک عملا قدرت خلاقیت خیلی پایینی داریم .
همین که خدیرا یا متوئیدی مدام در حمله شرکت میکنند در واقع قدرت تهاجمی یووه و به خصوص قدرت خلق موقعیت یووه رو خیلی کم میکنند .
  • حامد, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

اگه بنتانکور و امره رو محوری میدونین که قراره باهاش اروپا رو فتح کرد، اختلاف نظر وسیعی داریم و با تبادل هم قابل حل نیست !

اتفاقا اختلاف سلیقه نداریم
چیزی ک من میدونم و اعتقاد دارم شما هم میدونی اما میخای به هر طریقی یه توضیحی بیاری و خودت رو متمایز از نظرات جمع اثباط کنی البته این نظر شخصیمه امیدوارم ناراحت نشی
شما وقتی پیانیچ مصدومه یا محروم بنتانکور و امره جان قشنگ تو اون پست بازی می کنن و شاید به یاد نیاری چقدر مفید تر بازی کرده بنتانکور
اینو که بیاد داری امره جان هروقت میاد تو بازی همیشه با پیانیچ تعویض میشه و جاشو تو زمین میگیره و رجیستا بازی می کنه

قبول کن تفکرات علگری واقعا اشتباه محض هست و اصلا قصد تغییر و تحول نداره
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال

اتفاقا اختلاف سلیقه نداریم
چیزی ک من میدونم و اعتقاد دارم شما هم میدونی اما میخای به هر طریقی یه توضیحی بیاری و خودت رو متمایز از نظرات جمع اثباط کنی البته این نظر شخصیمه امیدوارم ناراحت نشی
شما وقتی پیانیچ مصدومه یا محروم بنتانکور و امره جان قشنگ تو اون پست بازی می کنن و شاید به یاد نیاری چقدر مفید تر بازی کرده بنتانکور
اینو که بیاد داری امره جان هروقت میاد تو بازی همیشه با پیانیچ تعویض میشه و جاشو تو زمین میگیره و رجیستا بازی می کنه

قبول کن تفکرات علگری واقعا اشتباه محض هست و اصلا قصد تغییر و تحول نداره

خب در ابتدا، من کلا آدمی هستم که به سبک دفاعی معتقده، پنهان هم نمیکنم.
هر هافبک دفاعی ای رجیستا نیست؛ هیچکدوم از هافبک های تیم ما هم به طور ذاتی رجیستا نیستن. کاش این بحث ها رو ببریم یه تاپیک دیگه چون اصلا ربطی به هیگواین بدبخت ندارن !

حقیقتش من منظورتون رو نفهمیدم؛ اما نظر من اینه که با امره و بنتانکور هیچی نمیشیم. میشیم به نظرت ؟
  • Aminvo, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
امروز تونست دروازه فولام رو باز کنه و تیمشم 2.1 برنده شد...

استاد گلزنی مقابل تیمهای ضعیف! :53:
  • GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- از تیم ملی آرژانتین خداحافظی کرد.

با اینکه اصلا بازیکن محبوبی نیست برام ولی واقعا دلم براش سوخت.

با اطمینان میشه گفت که طی سال های اخیر بازیکن ارزشمندتری نسبت به امثال مسی بوده برای تیم ملی ولی محبوبیت بسیار کمی داره.

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
دیشب گل دوم چلسی رو مقابل برنلی زده تیمشم 2.2 متوقف شده! شایعات زیادی هست ک تابستون ب یووه برمیگرده!
  • mory, D E L P I E R O, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی