پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

مشکل پارسال ما خط حمله مون بود. خط حمله بجز گلزنی باید رو خط دفاع حریف هم فشار بیاره. جلوی بایرن رفتیم تو لاک دفاعی چون مانژو نمیتونست خط دفاع بایرن رو تو زمین خودشون نگه داره. دفاع حریف اگر حضور بازیکن گلزن رو حس نکنه به راحتی خط پرسشو بالاتر میاره، دقیقن کاری که بایرن با ما کرد (البته مانژو نیمه جان داشت بازی میکرد). با حضور هیگواین* جلوی دروازه حریف برندگی بیشتری داریم. مانژو رو دوست دارم و واقعن میخوام تا آخر فوتبالش با ما بمونه ولی برای اثرگذاری بیشتر باید حمایت مناسبی هم ازش بشه. دقت کنید گفتم تأثیر بیشتر وگرنه مانژو پارسال هم برای یوونتوس به حد کافی اثرگذار بود. آمار گونسالو ( :1: ) در رئال بد بود، ولی مشکل بنظرم از گونسالو نبود. وقتی کل تیم وظیفه ش میشه پاس گل دادن به رونالدو و وقتی که میشی ذخیره بنزما، طبیعتا آمار گلزنیت هم افت میکنه. شخص من اگر بخواد به آمار لیگ قهرمانانی هیگواین نگاه کنه، فصل ناپولیش رو درنظر میگیره: با تجربه، با انگیزه و هدف اول تیم در گلزنی. 

راجه به نظر سنجی: گزینه ها یه ذره بیش از حد مطلقه، مخصوصن جایی که پرسش از مبلغ خریدشه! سری آ لیگیه که با مهاجمین رابطه خوبی نداره. نقل قول های زیادی هم هست از بازیکنان مختلف که این لیگ رو سخت ترین لیگ برای یک مهاجم دونستن. شرایط امروز هم 10 15 سال پیش نیست که قیمتا واقعی باشه. در نتیجه به نظرم 94 میلیون قیمت مناسبیه برای مهاجمی که همین تازگی رکورد گلزنی سخت ترین لیگ دنیا رو شکونده. در مورد تعداد گل زده ش هم اگر اتفاق غیرمنتظره ای نیفته بنظرم توانایی زدن 25-35 گل رو داره. منتها چون گزینه ای درین رنج نبود، و منم دوست دارم برای یووه بیشتر از 30 تا بزنه، 30-40 گل رو انتخاب کردم.

* هیگواین، هیگوایین، ایگواین، ایگوایین، هیگی... :1: برای من همون هیگواینه :1:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
اینکه یووه تا پارسال سر ۱ میلیون بازیکن از دست میداد و الان ۹۵ تا برا یه مهاجم تاپ میده رو باید به فال نیک گرفت جای اینکه ازش خورده گرفت. این نشون دهنده ولع و خواست فوق العاده مدیریت برای CL و تشنه بودنشون برای این جام هست.
پول خرید رو هم میشه قکر کرد اژ راه فروش پوگبا بدست اومده که من اینطور حدس نمیزنم، هم میشه فکر کرد خیلی راحت قسط اول ۴۷ میلیونیش اژ راه فروش زاتزای ۲۵~۳۰ میلیونی و الباقی رو با فروش چند بازیکن خورده ریزه مثل ارنانس و .. یا از بودحه نقل و انتقالات باشگاه پرداحت میشه.
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

Vecchia-Signora

Vecchia-Signora

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 156 ارسال

شاید 94 میلیون برای هیگوایین قدری زیاد باشه، ولی دوستانی که در مورد ارزش 30 میلیونی صحبت میکنند به نظر میرسد در مورد قیمتها در مارکت الان به روز نیستند. با 30 میلیون الان یک ماجم درجه دو برای پست ذخیره میشه خرید. در مارکت الان لوکاکو و موراتا هر کدام 80 میلیون قیمت دارند.

• Orphée, mory, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

1 - کاری به سطح فنی بالای ایگوایین که خودم خیلی قبلوش دارم ندارم. میخوام بگم یوونتوس به این خرید با این مبلغ گزاف نیاز داشت. الان 2 ساله ما هوادار ها داریم تو بوق و کرنا می کنیم که در سطح تیمایی مثل بایرن، رئال و بارسلونا هستیم اما خب فقط در حد همون حرف بوده. الان با این خرید، بدون شک می ریم کنار بزگترین تیم های اروپا. به صورت رسمی می ریم کنار این 3 تیم بزرگ و بالاتر از خیلی از تیم های دیگه ی اروپا. حتی می تونیم بگیم این خرید اسمی باعث شده  تو بعضی مواقع از این 3 تیم هم بیشتر توی چشم باشیم. الان یه سر به اخبار فوتبال دنیا بزنید بـبـیـنـیـد اسم یوونتوس رو بیشتر می خونید یا اسم بارسـلونا رو. ایـنجور خریـد کردن مـساوی هـستـش با شناخته شدن بیشتر تیم که باعث بزرگتر شدن تیم هم میشه. سال هاست داریم میگیم ایتالیا برامون کافی نیست بیایید اروپا رو جدی بگیریم و الان با این حرکت نشون دادیم ما اروپا رو می خواییم. که دیگه ایتالیا فقط دغدغه ما نیست و خودمون رو توی کل اروپا مطرح کردیم. الـان بعد از این خـرید، یـوونتـوس به عنوان تیمی شنـاختـه می شه که اگـه اراده کنه و بازیکنی رو بـخـواد، خیـلی راحـت 94 تا میریزه به پاش !! حتی اگه ارزشـش رو نـداشتـه بـاشه ،،،،،

2 - بیایید زبونم لـال فکر کنیم پـگبا رفتنش قطـعی شـده. اگه ایـنطوری بـاشه یـوونـتوس " بـاید " یه بازیکن رو با لیـبـل ستـاره اونم با قـیمـت بـالا از یـک تـیم دیـگـه بخـره. و چه تیـمی بهتر از ناپلی که رقیب مستقـیم ما هم به حـساب میاد و خرید ایـنطوری ازش قدرتمـون رو نشون می ده. اگـه پگبا رفتنی بشه و بازیـکنی با عنوان ستاره و با قیمت بالا به تیم اضافه نشه، میشیم تیمی مثل آرسنال !! یوونتوس با خرید ایگوایین نشون میده تیمی نیست که " فقط " ستاره های خودش رو از دست بده. بلکه توانایی خرید کردن " ستـاره تیـم های دیـگه رو " هم داره !!! بالاتر از تیم هایی مثل چلسی، پاریسن ژرمن و آرسنال که توی پول غوطه ورن !!  من خودم به شخصه ترجیح می دم بعد از رفتن پگبا یک بازیکن با لیبل ستاره ( با هر قیمتی !!! ) به تیم اضافه بشه تا 3-4 تا بازیکن معمولی. دوست دارم مثل زیدان بعد از رفتنش یه سـتـاره مثـل بوفـون و 2 تـا بـازیکـن فـوق العـاده مثـل تـورام و ندود اضـافـه بشن. نمی خـوام بشیم مثل تاتـنهام که بـا پـول گـرت بیـل هیـچ غلطی نکرد !! بازم تکرار می کنم از دست دادن پگبا بدون اضافه کردن یک ستاره بزرگ ( حتی در حد اسم ! ) به تیم، فقط و فقط به شخصیت تیم تو آینده ضربه میزنه.

.

3 - جذب ایگوایین هم بـیرون زمـیـن بـرامون مفـیـد هـستـش هم توی زمین. توی زمین مدافع حریف رو میترسـونه. مـدافعـی که روبـروی ایـگوایـیـن قـرار مـیـگیره بـه ایـن فکـر نـمی کـنه که ایـن تـو فیـنـال جـ.جـ موقـعیـت خراب کـردِ یا مـرد بازی های بزرگ نیست پس ولش کنم بزارم بره جلو !!! با خودش فکر میکـنه ایـن مهاجم گـلزنـه پـس یه لحـظه ازش غفلت کنم گل خوردیم. به قولی میره زیر فشار. حالا زیر همین فشار یا تمرکز یارگیریش رو از دست میده و از بقیه بازیکنای تیم غافل میشه یا توسـط خود ایگوایین از پیش رو برداشته میشه. یه لحظه تصور کنید بازی برگشت با ناپلی یه بازیکن مثل دیبالا و مانژوکیچ کنار ایگوایین بازی می کرد و مدافع های ما هم مدافعانی در سطح BBC نبودن !! چه اتفاقی می افتاد ؟

تو بیرون زمین هم باعث میشه اسم باشگاه برای بقیه بازیکن های فوتبال جذاب بشه. میشیم تیمی که موفقیت واسـش مهـمـه و داره واسـش میجـنگه. میشیم تیمی که خیلی ها آرزوشون میشه برامون بازی کنن ،،،،،

.

4 - خدا رو چه دیدیدن، شاید جذب ایگوایین اصلا دلیل موندگاری پگبا توی تیم شد. همینطور قهرمانی جی جی بوفون توی لیگ قهرمانان ،،،،،

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

اگه این پول از راه فروش پوگیا در اومده باشه چه مشکلیه ؟ یوونتوس هیچوقت فروشنده نیست و فقط در صورت درخواست بازیکن اونو میفروشه ! خب اگه پوگبا درخواست خروج داده باشه ، ما نگهش نمیداریم و این رسم رونداشتیم و ندرایم !

الان شما دوست دارین 120 میلیون رو تو حساب باشگاه نگه داریم یا بازیکنی بخریم باهاش که بیشترین ضعف رو از اون نقطه داشتیم تو این سالها؟

الن هیچ تیمی بازیکن مهاجم تاپشو نمیده !

مهاجمینی که الان در لول برابر یا بهتر از ایگوایین هستند فقط سوارز و لواندوفسکی هستند و تقریبن هیچ مهاجم دیگه ای در این سطح نیست!

بنظرتون با 95 میلیون که هیچ ، با 120 میلیون اون 2 بازیکن دیگه رو به ما میدن ؟ قطعا نه ! پس ما بهترین انتخاب روکردیم ! فسخ قرارداد ستاره ای که ارزون تر به م نمیدادن و تو لیگ لیگ هم جواب داده

• mory, alireza.de710, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Can you feel it coming
Can you feel it coming

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

به یه نکته جواب منتقدین 95 میلیون یورویی رو میدم

ما حاضریم به جای 443 میلیون یورو غرامت یکی از اسکودتو های دزدیده شده برگرده

بعد حاضر نیستیم با 95 میلیون یورو پیشاپیش اسکودتو سال اینده رو قطعی کنیم؟

باور کنین اگه ناپولی امسال نیمکتش رو قوی میکرد احتمال خیلی زیاد داشت اسکودتو رو ازمون بگیرین و خیلی شرایط سخت میشد

ما باید یه سلطه 10 ساله بر اسکودتو داشته باشیم فرقیم نداره چه کاری براش میکنیم

حالا توجه داشته باشید اگه پوگبا رو میفروخیتیم و پیانیچ و هیگوایین تو تیماشون میموندن چن درصد احتمال بردن اسکودتو رو داشتیم ؟

پس انچنان پولیو ضرر نکردیم چون راحت اسکودتو رو ک بگیریم سود حاصلش پول هیگوایین رو در اورده

• mory, alexdelpiero, Sassan و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

بصیر خط هافبک ما تو این 2سال به اندازه کافی تحلیل رفته !

خروجی هامون : پیرلو پوگبا ویدال کوادرادو (قرضی 1 ساله)

ورودی هامون : استورارو لمینا خدیرا ارنانس پیانیچ

ورودی هامون در برابر خروجی هامون چیزی بیشتر از "لعنت" نیست !!  :22:

من میدونم ایگوائین ( :1:) رو دوست داری ، هیچ اشکالی هم نداره خیلیم خوبه ..

اما بیا منطقی باشیم !! نمیتونم متصور بشم مارکیسیوی مصدوم که خودتم خیلی بهش ارادت داری :1: و خیدرای همیشه مصدوم و لمینا و استورارو و هرنانس و پیانیچ بار خط میانی تیم مدعی قهرمانی UCL رو به دوش بکشن ! الان ما فرض میکنیم پوگبارو فروختیم 25 میلیون + گونسالو :1: گیرمون اومد خب با اون 25 میلیون با این قیمت های الان فقط میشه چندتا خربزه و هندونه خرید واسه خط هافبک !

من بی تدبیری مدیریت رو در صورت فروش احتمالی پوگبا بخاطر این میدونم که چون ما توی فروش بازیکن بی عرضه هستیم مجبوریم ستاره تیم رو بفروشیم !

بیا یکبار دقیق تر نگاه کنیم ما رو نیمکت اساموا و هرنانس و پریرا رو داریم که در شرایط فعلی به لعنت خدا نمیارزن × زاتزا رو توی خط حمله داریم هرچند خودم دوس دارم ایتالیایی های تیم از تیم جدا نشن اما بعد از اون مسخره بازی یورو ازش دلچرکین شدم از طرفی هم مهاجمی هست که 30 میلیون قیمت داره و روی نیمکت هست ! با این قیمت بهتره فروختش .. مشتری هم زیاد داره .. خب من چون لمینا و استورارو و روگانی رو تلنت های خوب میدونم ! نذاشتم توی لیست فروش 

اما تا همینجا هرنانس (10) پریرا (15) اساموا (10) زاتزا(30) موراتا (30) = 95 میلیون یورو دقیقا باید داشته باشیم .. خب نظر خودت چیه ؟ بهتر نیست ماروتا بازیکن های بنجلشو بجای ستاره تیمش تبدیل کنه به $ ؟ این نقطه ضعف مدیریتی محسوب میشه یا نقطه قوتش ؟ 

البته خدارو چه دیدی شاید پوگبا نرفت و این بنده خدا هم اومد فعلا هیچی معلوم نیست .. اما سعی کن منطقی باشی فقط سعی کن :1:

• mory, eⁿzº, alireza.de710 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

emran

emran

؟

• اعضا
  • 1559 ارسال

1 - کاری به سطح فنی بالای ایگوایین که خودم خیلی قبلوش دارم ندارم. میخوام بگم یوونتوس به این خرید با این مبلغ گزاف نیاز داشت. الان 2 ساله ما هوادار ها داریم تو بوق و کرنا می کنیم که در سطح تیمایی مثل بایرن، رئال و بارسلونا هستیم اما خب فقط در حد همون حرف بوده. الان با این خرید، بدون شک می ریم کنار بزگترین تیم های اروپا. به صورت رسمی می ریم کنار این 3 تیم بزرگ و بالاتر از خیلی از تیم های دیگه ی اروپا. حتی می تونیم بگیم این خرید اسمی باعث شده  تو بعضی مواقع از این 3 تیم هم بیشتر توی چشم باشیم. الان یه سر به اخبار فوتبال دنیا بزنید بـبـیـنـیـد اسم یوونتوس رو بیشتر می خونید یا اسم بارسـلونا رو. ایـنجور خریـد کردن مـساوی هـستـش با شناخته شدن بیشتر تیم که باعث بزرگتر شدن تیم هم میشه. سال هاست داریم میگیم ایتالیا برامون کافی نیست بیایید اروپا رو جدی بگیریم و الان با این حرکت نشون دادیم ما اروپا رو می خواییم. که دیگه ایتالیا فقط دغدغه ما نیست و خودمون رو توی کل اروپا مطرح کردیم. الـان بعد از این خـرید، یـوونتـوس به عنوان تیمی شنـاختـه می شه که اگـه اراده کنه و بازیکنی رو بـخـواد، خیـلی راحـت 94 تا میریزه به پاش !! حتی اگه ارزشـش رو نـداشتـه بـاشه ،،،،،

2 - بیایید زبونم لـال فکر کنیم پـگبا رفتنش قطـعی شـده. اگه ایـنطوری بـاشه یـوونـتوس " بـاید " یه بازیکن رو با لیـبـل ستـاره اونم با قـیمـت بـالا از یـک تـیم دیـگـه بخـره. و چه تیـمی بهتر از ناپلی که رقیب مستقـیم ما هم به حـساب میاد و خرید ایـنطوری ازش قدرتمـون رو نشون می ده. اگـه پگبا رفتنی بشه و بازیـکنی با عنوان ستاره و با قیمت بالا به تیم اضافه نشه، میشیم تیمی مثل آرسنال !! یوونتوس با خرید ایگوایین نشون میده تیمی نیست که " فقط " ستاره های خودش رو از دست بده. بلکه توانایی خرید کردن " ستـاره تیـم های دیـگه رو " هم داره !!! بالاتر از تیم هایی مثل چلسی، پاریسن ژرمن و آرسنال که توی پول غوطه ورن !!  من خودم به شخصه ترجیح می دم بعد از رفتن پگبا یک بازیکن با لیبل ستاره ( با هر قیمتی !!! ) به تیم اضافه بشه تا 3-4 تا بازیکن معمولی. دوست دارم مثل زیدان بعد از رفتنش یه سـتـاره مثـل بوفـون و 2 تـا بـازیکـن فـوق العـاده مثـل تـورام و ندود اضـافـه بشن. نمی خـوام بشیم مثل تاتـنهام که بـا پـول گـرت بیـل هیـچ غلطی نکرد !! بازم تکرار می کنم از دست دادن پگبا بدون اضافه کردن یک ستاره بزرگ ( حتی در حد اسم ! ) به تیم، فقط و فقط به شخصیت تیم تو آینده ضربه میزنه.

.

3 - جذب ایگوایین هم بـیرون زمـیـن بـرامون مفـیـد هـستـش هم توی زمین. توی زمین مدافع حریف رو میترسـونه. مـدافعـی که روبـروی ایـگوایـیـن قـرار مـیـگیره بـه ایـن فکـر نـمی کـنه که ایـن تـو فیـنـال جـ.جـ موقـعیـت خراب کـردِ یا مـرد بازی های بزرگ نیست پس ولش کنم بزارم بره جلو !!! با خودش فکر میکـنه ایـن مهاجم گـلزنـه پـس یه لحـظه ازش غفلت کنم گل خوردیم. به قولی میره زیر فشار. حالا زیر همین فشار یا تمرکز یارگیریش رو از دست میده و از بقیه بازیکنای تیم غافل میشه یا توسـط خود ایگوایین از پیش رو برداشته میشه. یه لحظه تصور کنید بازی برگشت با ناپلی یه بازیکن مثل دیبالا و مانژوکیچ کنار ایگوایین بازی می کرد و مدافع های ما هم مدافعانی در سطح BBC نبودن !! چه اتفاقی می افتاد ؟

تو بیرون زمین هم باعث میشه اسم باشگاه برای بقیه بازیکن های فوتبال جذاب بشه. میشیم تیمی که موفقیت واسـش مهـمـه و داره واسـش میجـنگه. میشیم تیمی که خیلی ها آرزوشون میشه برامون بازی کنن ،،،،،

.

4 - خدا رو چه دیدیدن، شاید جذب ایگوایین اصلا دلیل موندگاری پگبا توی تیم شد. همینطور قهرمانی جی جی بوفون توی لیگ قهرمانان ،،،،،

بهترین پست در مورد این انتقال

منم خیلی خوشبینم به موفقیتش تو یووه

• alexdelpiero, Signora Omicidi, Huceyn و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

خدایـــــا ،
خــط و نــشــان دوزخــت را بــرای مـن نکـــش ،

جهنــــم تــــــر از دنیــــــایــت نـــدیدم..

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

پس انچنان پولیو ضرر نکردیم چون راحت اسکودتو رو ک بگیریم سود حاصلش پول هیگوایین رو در اورده

میشه از نظر اقتصادی توجیه کنی من رو ؟ در آمد یووه حاصل از دوم شدن و اول شدن چقدر اختلاف داره ؟ چقدر سود می کنیم که راحت 95 میلیون در میاد :1: ؟

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

میشه از نظر اقتصادی توجیه کنی من رو ؟ در آمد یووه حاصل از دوم شدن و اول شدن چقدر اختلاف داره ؟ چقدر سود می کنیم که راحت 95 میلیون در میاد :1: ؟

ترجیح میدادم بعد رسمی شدن هیگوایین تو فروم تورو دیگه نبینم چون حرف زدی دیگه گفتی هیگی بیاد من دیگه یوونتوسی نیستم

بعد جالبه برام تو بحثاش شرکت هم میکنی

یه سوال ازت دارم؟ باشگاه ها سالیانه 300 چهارصد میلیون پول خرج میکنن ک فقط و فقط قهرمانی بیارن خب پس ما یکم بیشتر خرج کردیم که قهرمانیو صد در صدی کنیم و ارزش گرفتن اون اسکودتو بیش از 95 میلیونیه ک صرف هیگوایین میشه

• alexdelpiero و Donnie از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- نمي تونم بگم مخالف چنين خريدي هستم، چون مهاجم بزرگي ـه و دقيقا چيزي هست كه ميخوايم.

ولي اگه قرار باشه با پول فروش پوگبا ما هيگوايين رو خريداري كنيم، پس تكليف خط هافبك چي ميشه ؟

خط هافبك به مشكل خواهد خورد مگر اينكه خريد جديدي در پيش باشه ...

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال

ببین سجاد جان ، شما و سایر بچه های این فروم بهتر از من در جریان تاریخ یوونتوس و نحوه ی مدیریتش هستید ! یوونتوس هیچوقت نمیاد یه بازیکن رو به زو با قیمت نجومی بفروشه ! همیشه سعی کرده نگهش داره . الان دو سالی هست که قیمت پوگبا همین 100 میلیون حداقل هست ، پس چرا نفروخته ؟

الانم هیچ دلیل قطعی ای وجود نداره که خرید ایگوایین پولش از راه فروش پوگبا بدست بیاد !

یوونتوس در شرایطی پوگبا رو میفروشه که خدش بخواد و اگه خودش خواسته چه منافاتی داره با اون پول ما مهاجم تاپ بخریم ؟؟

Posted Image

Can you feel it coming
Can you feel it coming

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

نظرمو بعدا در رابطه با هیگواین و سایر خرید و فروش ها اعلام می کنم. ولی اصلا اینجوری نیست که یوونتوس پوگبا رو فروخته تا هیگواین رو بخره. یووه منابع مالی لازم رو برای خرید هیگواین بدون فروش پوگبا در اختیار داره. یعنی اگه پوگبا بخواد بره که محتمل هم هست، یووه پول کافی برای یک خرید بزرگ دیگه رو هم داره و حتما باید یک خرید بزرگ انجام بده. بودجه ابتدایی + فروش ها برای خرید هیگواین کافیه. نهایت 20 تام مثلا از طریق 120 تای پوگبا تامین بشه. بخش عمده ای از بقیه ش باید صرف یه خرید بزرگ برای جانشینی پوگبا باشه که قطعا مدیریت در صورت فروشش همچین کاری رو خواهد کرد. بانک که باز نکردیم.:دی

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
احتمال داره اسپانسر یا اکسور این پول رو یا حداقل بخشیش رو تامین کرده باشن

در کل بدم نیومد که یووه هم به صف پول خرج کنا پیوست

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

تعجب میکنم انقد مثبت به قضیه مالی نگاه می کنید که یووه توانایی پرداخت همچین پولی رو داره..

معلومه که داره ولی در حالت عادی همچین حرکتی نمیزنه.. یووه آنیلی با کلی صرفه جویی و گدا بازی سر خرید بازیکن تراز مالی خودشو تونست بعد از چند سال از منفی به 7+ (رقم دقیقشو مطمئن نیستم) برسونه.. الان فکر می کنید بعد از این همه رنج خیلی راحت یهو میاد دوباره ترازشو بخاطر یه بازیکن منفی کنه؟!  :22:

میگن ( :1:) قسط اول هیگواین از پول فروش بازیکنای مازاد جور میشه. اولن یادمون باشه که با فروش پوگبا خط هافبکمون کلن تعطیل میشه.. نه رو خدیرا و نه رو مارکیزیو نمیشه حساب جدی باز کرد. روی هم شاید اندازه یه بازیکن..پس به یه هافبک جدید برای ترکیب اصلی نیاز هست.  

دومن بازیکنای مستعد فروش اکثرن از خط هافبک هستن (پریرا، لمینا، هرنانز، آساموا). اینا بازیکنای مازاد نیستن..هافبک های ذخیره تیم برای ترکیب 3 هافبکه (یا 4 هافبکه با ترکیب 4-3-1-2) هستن. بفرض اینا رو بفروشیم باید دو برابر همین قیمت ها پول بدیم بازیکن جانشین بگیریم؟  :fp:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

این حرفا که دوستان می زنن از سر چیزی هست که دوست دارن. مثه روز روشنه که پوگبا می خواد بره و حتی قرداد هم شاید امضا شده. احتمال داره ماروتا داره سعی می کنه نگهش داره اما به نظر من خرید هیگوآین واکنشی به رفتن پوگبا هستش. که از نظر اقتصادی، آینده نگری و فوتبالی واکنشی درسته. شاید واقعا پوگبا بمونه ولی نظر الان طبق شواهد همینه برای من. 

باز می گم این واکنش درسته ! چون تو دوباره ستاره به دست آوردی ! بعدم با باقی پول پوگبا و پول هایی که داری می شینی خط هافبک ترمیم می کنه. با چه بازیکنی ؟ هنوزم من نفهمیدم دنبال چه نوع خریدی هستن ولی تمام توانشون رو باید بذارن که این خریدا انجام بشه. شاید دو خرید انجام بدن که به نظرم حرکت خوبیه. اگه درست و باهوش عمل کنن حتی تیمی قوی تر گیرشون می یاد! نکته مهم دو قسطی بودن هیگی هستش.

بین این بازیکن هایی که می گید مازاد بودن لمینا غلطه. با شرایط جدید پریرا بهتره حفظ بشه. هرنانس با هر قیمتی اگه لازم نیست می تونه بره. و ما نیاز داریم به دو خرید. یکی برای نیمکت یکی برای ترکیب احتمالی اصلی. به این مسئله با احساسات فکر نکنیم بهتره. این هفته فکر کنم خیلی از این مسائل مشخص بشه چون یووه اگه می خواد کاری کنه الان باید انجام بده.

پوگبا اگه می خواست بمونه تا الان یه مصاحبه ای می کرد. هر وقت مصاحبه کرد ازش دفاع کنید

اصن اگه موند من خودم می یام می گم دمت گرم فقط اون شماره ده بده یه شماره دیگه بردار !!!!

بدبینانه ترین حالت در نظر گرفتم که اونقدرم بد نیست

• El rey leon, Signora Omicidi, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

God father1897

God father1897

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 21 ارسال
  • Locationtehran

دوستانی که از خرید هگواین انتقاد میکنن مثل اینکه یادشون رفته ما این فصل آلوارو موراتا رو از دست دادیم،چه بازیکنی و میتونستیم بجاش بخریم بهتر از هیگواین،به نظر خودتون تو این بازار الان چنتا مهاجم در سطح هگواین هست که یووه میتونست جذبشون کنه (بنزما،کاوانی،لواندوفسکی و سوارز) از این 4 تا الان کسی بهتر هست؟،آیا رئال،بایرن،پاریس و بارسا می اومدن بهترین مهاجمشونو به ما بدن؟؟

مسئله مهم تر مالیت بر خریدی هست که اگه میخواستیم از بیرون ایتالیا بازیکن بگیریم باید پرداخت میکردیم،مالیات بر خرید نرخش حدود 50% تو خریدای بالای 50میلیون یعنی ما اگه میخواستیم جای هیگواین لوکاکو هم با 60 تا بگیریم قیمتش برامون حدود 90 تموم میشد به نظر خودتون الان خرید هیگواین هنوزام خرید خوبی نیست؟؟

نکته بعدی اینه که بعضی از دوستان دارن قصاص قبل از جنایت انجام میدن،کی گفته پول خرید هگواین از فروش پوگبا تامین میشه؟؟بزارید اول بفروشنش بعد اگه هافبکی در حدش نخریدن بعد بیایید انتقاد کنید،اتفاقا الان که یووه هگواین خریده احتمال موندن پوگبا بیشتر شده(الان واقعا یووه با این خرید جزو 5 تا تیم برتر اروپا شده)خود پوگبا هم شخصیت جاه طلب و بلند پردازی داره،خودش ام میدونه شانس بردن توپ طلا اکثرا مال بازیکنی هست که بتونه تو CL خودشو نشون بده

یه نکته دیگه هم این میتونه باشه ما با خرید هگواین و پیانیچ تونستیم 2تا رقیب مستقیممونو تو لیگ تضعیف کنیم،حالا بعضی از دوستان میگن این چه ضعیف کردنیه که به رقیبمون 90 پول دادیم،بازم برمیگردام به حرف اول ام آیا الان ناپولی میتونه با 90 مهاجمی در حد هگواین بگیره؟؟؟

و در آخر این خرید برای من مهمترین و بهترین قسمتش پیغامی بود که یووه با این خرید به بقیه اعلام کرد زمان کالچوپولی و ضعیف بودن یووه تموم شده،الان یووه دوباره داره میشه همون تیم مخوف دهه90 و تیم قبل کالچوپولی،پس مهمترین هدف این خرید و من پیغامی میبین ام که اگر بتونیم پوگبا رو هم نگه داریم دیگه هیچ تیمی نمی تونه به ستارهامون حتی چپ نگاه کنه چه برسه به خریدنشون

• Orphée, mory, pezhman و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

سال قبل ما 50 تا بودجه داشتیم. امسالم باید داشته باشیم همچین چیزی. معمولا باشگاههای کوچیک هستن که تو نقل و انتقالات درآمد زایی می کنن!

با فرض قطعی بودن هیگواین، ما نیازی به زاتزا نداریم. پریرا رو هم باشگاه می فروشه به احتمال فراوان. هرنانزم اضافیه و فروخته بشه معقوله. موراتا را هم که فروختیم. بقیه بماند. ذخیره ها تکمیله کاملا با این فروش ها.

ازین فروش ها حداقل 85 تا دست باشگاه رو می گیره که اگر با بودجه جمع بشه و خریدهای امسال ازش کم بشه، یه چیزی حدود 20 میلیون یورو کم داریم که با توجه به اینکه پول هیگواین رو تو دو قسط میدیم، کاملا قابل حل هست و نیازی به فروش هیچ کس نیس تا اینجا. نیاز هم باشه برای اون حدود 20 میلیون، یکی مثل اساموا فروخته میشه مثلا نه یه بازیکن 120 میلیونی! من نمیگم پوگبا می مونه. ولی دو نکته واضح است: 1. خرید هیگواین ربطی به پوگبا نداره. 2. در صورت فروش پوگبا باشگاه مبلغ بسیار زیادی برای خرج کردن در اختیار داره. (منچسترم مث یووه نیس. کارش نقدیه:دی)

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
همرو فروختی که پویا، کی رو نیمکت بشینه؟ اونوقت موج مصدومیت های دائمی ای که آلگری با خودش همیشه همراه داره رو چکار کنیم؟

هیگواین رو هم با موراتا مقایسه نکنید، اصلا کلا اسم ها رو با هم مقایسه نکنید، مقایسه وقتی درسته که فاکتورها و تواناییها مقایسه بشه، نه آمار و اسم و رسم.هیگواین تارگته، سرعت بالایی نداره، حرکت انفجاری نمیتونه انجام بده، ضدحمله ای مثل گل کواد به بایرن رو نمیتونه ترتیب بده، با موراتا اصلا قابل مقایسه نیست، دلیل درخشش موراتا توی اروپا هم تو همین فاکتورهای نداشته ی هیگواین میتونید جستجو کنید
  • mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

همون فلیپو اینزاگیه.................

• Signora Omicidi, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی