پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
عملکردش تو منگنه کردن دو مدافع وسط رئال برای مانژو خوب بود. مانژو هم اگه ژنش برای بازی های بزرگ بود انقدر تو طول فصل اذیت نمی کرد. بر حسب تک بازی نه اون رو بزرگ کنید نه برنید تو سر این. تاکتیک سانتر رو تیر دو بود برای مانژو کلا توپ برای هیگی نبود. دیبالا نباشه دیگه تغذیه نمی شه. امسالم خوب عمل کرد دمشم گرم. یه نگاهی به بازی اینتر و یووه و تعداد گلایی که مانژو خراب کرد بندازید می فهمید چی می گم. من هنوزم می گم تیم مشکل تاکتیک در حالت کلی داره. این تک بازی رئال ملاک نیست. این یه بازی بود برای یه تیم فوق العاده با احساس ولی با این خط حمله اینطوری بازی نمی کنن. ایراد به شخص الگری بر می گرده که نشون داده برعکس کنته اصلاح پذیره
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

دوباره از اول بازیو دیدم بازیکنی ک تمام توپ هایی ک از فشار خارج میشدیم رو ب خاطر ضعف تکنیک و ضعف قدرت بدنی لو میداد و تبدیل ب ضد حمله برایرئال میشد ....اگه ی مهاجم نوک داشتیم جای این بازیکن تموم شده کارمون راه میفتاد هر چند این فصل تو اروپا خوب بوده اما خیلی انتظار بیشتر بود ...

خجالت اوره تمام توپ های هوایی رو میترسه و جاخالی میده 

bb27_out_thumb.gif

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 604 ارسال
- آمار هیگی در یوونتوس مقابل بارسا و ریال :

۷ بازی (۶۲۴ دقیقه) ------> ۰ گل ----- ۱ پاس گل ----- ریتینگ متوسط ۶.۹۲

۶۲۴ دقیقه میشه ۶ دقیقه کمتر از ۷ تا ۹۰ دقیقه کامل ...

مثل همیشه آمار همه چیز رو نشون نمیده ولی به نظرم نمایش هیگی تو این ۷ بازی مقابل بارسا و ریال خوب نبوده در مجموع

- آمار کلی هیگی با یوونتوس در لیگ قهرمانان :

۲۲ بازی (۱۸۷۰ دقیقه) -----> ۱۰ گل و ۲ پاس گل ، یعنی تقریبا هر ۲ بازی ۱ گل

البته تو چند تا از بازیای ل ق خوب کار کرده ولی به نظرم باز هم در مجموع عملکردش جالب نبوده ، اینکه سبک بازی یوونتوس و مربیگری الگری چقدر رو این موضوع تاثیر گذاشته جای خود داره ولی به نظرم عدم گلزنی و خوب نبودن هیگواین نسبت به انتظارات تو اکثر بازیای مهم و حساس رو نمیشه نادیده گرفت و تیم به یه مهاجم تاثیر گذار و تعیین کننده تو بازیای سخت اروپایی احتیاج داره ، متاسفانه دیبالا هم تو اروپا به غیر از بازی رفت مقابل بارسا اون مهاجم ایده آلی که انتظارش رو داریم نبوده ولی اگه بمونه به آینده ش تو یووه امیدوارم ...
  • Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

آقا برفرض وظیفه ش تو برنابئو فضاسازی برای مانژو بود، آیا از سومین خرید گرون تاریخ در زمان خودش، نمیشه انتظار داشت همچین فرصتی رو گُل کنه؟ یووه این مرحله رو تو بازی رفت باخت چون برخلاف رم به گُل چهارم نیاز داشت و بعد از رسیدن به 3 گل بنزین تموم کرد و [با فاکتور گیری از تعویضا] نایی در 15-20 دقیقۀ پایانی نداشت. حالا ازون موقعیتی که تو برنابئو از دست داد، یا پاسای افتضاحش هم حرفی نزدم...

با احتساب هزینۀ ترنسفر + حقوق، فصلی ~30 میلیون خرج رو دست باشگاه میذاره (و این روند احتمالاً تا 3 سال آینده ادامه داره)، اونم برای باشگاهی که 20 میلیون بودجه شه! و این تقریباً برابر با هزینه ایه که رئال سالانه بابت رونالدو، از 2009 تا 2018 و قبل از آخرین تمدید قراردادش داده! هیچکس انتظار عملکرد فنی رونالدو رو از ایگوآیین نداره و همینطور عملکرد غیرفنیش بلحاظ درآمدای تبلیغاتی. ولی تو 2 قدمی و در سطحی که جزئیات تعیین کننده ان، کوبوندن تو دست گُلر و وسط دروازه، خیلی زور داره!

دمش گرم که در قهرمانی پارسالمون در سری آ، نقش محوری ایفا کرد ولی ما فقط برای ایتالیا نخریدیمش! فقط با یه معیار سنجیده خواهد شد در پایان : لیگ قهرمانان باهاش آوردیم یا نه...

هدف اول و آخر ما هم که اسکودتوست و تا زمانی که اونجا گل بزنه، فارغ از اینکه تو بازیای بزرگ محو میشه یا نه، مهاجم نوک فیکس ما در آیندۀ نه چندان نزدیک خواهد بود! موراتا مثه ایگوآیین قاتل تیمای عُمدتاً کوچیک سری آ نبود ولی در عوض به چه تیمهایی گُل میزد... :hang:

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

^^^^^^^^^^^^

برای دیبالا هم از این قوانین می ذاری یا نه ؟؟؟؟؟ :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

ایرادی که من می بینم تفاوت گذاشتن موقع بررسی عملکرده. 

الان چرا تو تایپیک دیبالا نیستید پس ؟؟ مگه همون حقوق نگرفته با لقد گذاشت رو شکم بازیکن حریف؟ همون قدر خرج نذاشته !دیبالا ستاره تیم نبود مگه ؟

فرق نذاریم بهتره. هنوزم می گم جزو سه مهاجم نوک دنیاست حالا از هر نظر اما خب می شه بررسی کرد یه بازنده تمام عیار هست یا نه که ما از این متهم به بازنده های تراژیک تو تیم زیاد داریم. کیلینی/ بارزالی / حتی بوفون بعد 2006 

اینکه ذاتا یه لوزر هست یا نه باید برررسی بشه اما فرق نذارین. تو تایپیک اون عقده ای هم برین  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

ولی امسال تو چمپم سهم خودش ایفا کرد بازی تات و کافیه. همه تیم اگه سهم خودشون ایفا می کردن ما فینال بودیم البته شانس در نظر نگرفتم

• Aminvo, tecra, Mohammad Boushehri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

دیبالا رو 90 میلیون خریدیم؟

دیبالا از 2015-2017 و قبل از تمدید، سالی 7.9 تموم شده برای یووه با احتساب حقوقش (28 % ایگوآیین) و از 2017-2022 هم فصلی 12.8 یا 45 % ایگوآیین... :fp:

من تو تاپیک ایگوآیین هم از دیبالا انتقاد کردم بابت -6- گُلش در ل.ق [link] چه برسه به تاپیک خودش بابت لیمیتهای فکریش [1 + 2] پس شرمندۀ اخلاق ورزشکاریت :1:

دیبالا اشتباه کرد گذاشت رو شکم حریف ولی 25 سالشه و بازیکن پالرمو بوده و ایگوآیین 30 سالشه و سالها بازیکن رئال و تیم ملی آرژانتین...

پ.ن : دقت کن که همون موقعیتی که ایگ از دست داد و کلیپشو گذاشتم رو دیبالا ساخت...

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^^^^
فراز بین بازیکنا فرق می ذاری. مطلب کاملا مشخصه. سی سالشم بشه دیبالا یا مورتا تو باز یه بهانه ای می سازی. بازیکن رو دوست داری حقم داری ولی خب نمی شه تو نقد تفاوت گذاشت. عملکرد امسال دیبالا کاملا جای سوال داره. در حالت کلی خوب بوده نه خیلی خوب ولی مقطعی فراز و فرود زیاد داشت. هیگی هم همینطور. این ولی توپ خراب کرده اونم کرده. تو همون بازی رئال. فکرم نکنم دو سال دیگه فرقی هم بکنه. ملاک حال افراده. سه ساله داره تو یووه بازی می کنه از سال دوم هم هنه ی هزینه ها براش بوده، هیچی به هیچی! حالا ایشالله از سال بعد قد مسی گل می زنه و بازی می کنه ولی در حق هیگوآین بی معرفتی داره می شه. اولین نقطه شکست ما اون اخراج دایو بازی های احمقانه اش بود. همه ی دنیا می دونن چربش داور به سمت رئاله این چند ساله بعد اقا دایو می زنه !!!! من با رد کردن هیگی اصن مخالف نیستم همونطور که با فروش دیبالا موافقم. هر دو در یه حد بودن برای ما و من واقعا نمی بینم بینشون کسی کار بیشتری کرده باشه مگر هیگی که حداقل دو سه تا بازی چمم دراورده. همون بازی معروف بارسلونم هیگی خیلی تاثیر گذار بود

اینم اضافه کنم هم من هم خودت کلی بازیکن تاثیر گذار تو زندگیمون دیدیم پس فعلا با اسم دیبالا لکه دارش نکنیم تا ایندخ که بهتر بهتر بشه

ویرایش مرد بازی های کوچیک و بزرگم به نظرم نداریم هر بازی یه پیروزی داره و اون باید برامون باشه. پیروزی بنونتو کاره دیبالا بود دمش گرم
  • Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

@mee present من بعضا فکر میکنم از ماروتا پورسانت میگیری دوست عزیز  :1: راهش را به ما هم نشان بده  :pep:

• Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
نکته
فراز تقصیر هیگوآین نبوده که قیمتش نود میلیونه حقوق باید حساب کرد. با اون ۹۰ میلیون هم به نظرم بهتر هیگی نبود (الان می گی مورتا :( )
در هر صورت خرید خوبی بوده که تو این فرم قشنگ سرویسش کردید اما نظرتون قابل احترامه
  • Orphée, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

@mee present من بعضا فکر میکنم از ماروتا پورسانت میگیری دوست عزیز :1: راهش را به ما هم نشان بده :pep:

اقا پورسانت چیه واقعیت شما یه سر به سایتای ایتالیایی بزن. بحث هیگی و ۹۰ میلیون خیلی وقتهومطرح نیست اینجا مطرحه.
البته همه ی شما دیبالا فنید !!! به خاطر همبن از راه رستگاری دور شدین : )))))) دیبالا هم شد بازیکن : )))))
  • Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هر موقع میبازیم تاپیک هیگواین 10 برابر زمانی که گل میزنه پست میخوره :1:

• Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان

اقا پورسانت چیه واقعیت شما یه سر به سایتای ایتالیایی بزن. بحث هیگی و ۹۰ میلیون خیلی وقتهومطرح نیست اینجا مطرحه.
البته همه ی شما دیبالا فنید !!! به خاطر همبن از راه رستگاری دور شدین : )))))) دیبالا هم شد بازیکن : )))))

من شخصا از دیبالا خوشم نمیاد امیدوارم کسی ناراحت نشه. از اینکه علاقه به فروشش داری گفتم حتما پورسانت میگیری :1: 
خب شما نظر جامعت برای فروش در تایستان و خرید جانشین چیه ؟
اصولا چرا باید بفروشیم ؟ چه کسی رو باید بخریم. و اینکه به نظرت انسجام باعث پیشرفت میشه یا نه ؟ یعنی اینکه دو فصل مربی کمترین تغییرات و بیشترین کیفیت رو داشته باشه

• Orphée, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

من شخصا از دیبالا خوشم نمیاد امیدوارم کسی ناراحت نشه. از اینکه علاقه به فروشش داری گفتم حتما پورسانت میگیری :1: 
خب شما نظر جامعت برای فروش در تایستان و خرید جانشین چیه ؟
اصولا چرا باید بفروشیم ؟ چه کسی رو باید بخریم. و اینکه به نظرت انسجام باعث پیشرفت میشه یا نه ؟ یعنی اینکه دو فصل مربی کمترین تغییرات و بیشترین کیفیت رو داشته باشه

فروش دیبالا امسال انجام نمی شه چون جسارتش تو مدیریت الان نیست. زمان پوگبا فرق می کرد. عدم تغییرات برای تیمیه که 120 میلیون بودجه داشته باشه و سقف حقوقش 15-16 باشه نه تیم ما ! دومین مسئله اینکه هنوزم می گم پیراهن شماره ده یووه با تن شدن دیبالا و پوگبا هرزه شد رفت. اصن شکی به این مسئله نیست. اخلاقای مسخره ی این دو نفر و البته لوس بازی های دیبالا، من رو به عنوان یه فن باشگاه به حالت تهوع دچار کرده. به هیچ عنوان قواره های یووه نیست. مثالشم که اومد و بازی برگشت رئال و یووه. یک دلی . یه رنگی. همت تیم. همه چی بوی دهه نود یووه رو می داد. این بازیکن نه از جنس باشگاهه نه خون باشگاه تو رگاش جریان داره نه عاشق باشگاه (عاشق باشگاه اونیه که با سر رفت تو صورت داور) به خاطر همین تیمی که دیبالا توش نبود احساسی ترین بازی این فصل یووه رو به نمایش گذاشت (درمورد هیگی هم تقریبا همینه). اما به هر حال به عنوان یه ستاره فعلی، مدیریت تا جای ممکن نگهش می داره و از نظر تجربی درستشم همینه. احساسات الان باید ریخت دور اما این چیزی از نشونه هایی که این فصل برامون داشت کم نمی کنه. در هر صورت به هیچ عنوان باور  به این نداره ثبات تیمی شرط لازمیه. حتی نمی دونم صفت شرط کافی روش بذارم یا نه. تیم داره کارش می کنه چه با تغییرات زیاد چه با کم. مهم اینکه نهایتا در پیچای مهم ما یوونتوس تو زمین ببینیم نه یه مشت اسم. این خیلی کافیه. بازی خوب بد زیاده مهم اینه تهش اون افتخار تیمی وجود داشته باشه. چون من بابت جام باشگاه و اینا عاشق یوونتوس نشدم. من همیشه یادمه این تیم برعکس رئال، برعکس بارسا، برعکس اینتر و میلان یه من واحد بود. نه گروه نه شخص. یووه نماد یه تیمه و هر وقت هم به اصل خودمون بگرشتیم خوب بودیم. پارسال که تماما اینطوری بودیم. (البته می گن زمان پلاتینی اینطوری نبوده)

این یوونتوس با وضعیت فعلی اقتصادی داره خوب مدیریت می شه. اگه چیزی بیشتری می خوان هنوز تو توانش نیست باید منتظر باشین

• tecra, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

rhd3_capture.jpg111.jpg

وقتی تو این صحنه نتونی بزنی کی میخوای بزنی 

وقتی تو صحنه پایینی تعلل کردی و زاویه رو بستی در صورتی ک اگه تکنیک داشتی الان گل زده بوده 

nfh_out_thumb.gif

http://uupload.ir/files/nfh_out.gif

• eⁿzº, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

چرا تو تیم منتخب این هفته سی ال ِ هو اسکورده ؟ :39:

• tecra, amirali2001 و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 365 ارسال
  • Locationتهران

چرا تو تیم منتخب این هفته سی ال ِ هو اسکورده ؟ :39:

شاید کمک کرده رئال صعود کنه :دی
آباژور بود توی بربابئو :|
  • Orphée, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

10 نفر باید ماییده بشن تا هیگواین گل بزنه فقط جلو تاتنهام این چند سال خوب بوده ...

واقعا اگه مهاجم خوبی داشتیم الان خیلی عالی تر بودیم 

پاسی ک الان مارکیزیو داد شبیه پاسی بود ک ب برگکمپ داده شد و با کنترل فوق العاده گل زد اما هیگواین چ کار کرد ...الان میذارم 

• MaMpIeRo, Pinturicchio, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

آیا از سومین خرید گرون تاریخ در زمان خودش، نمیشه انتظار داشت همچین فرصتی رو گُل کنه؟

و امروز مقابل « کروتونه » تحقیقاً تکرار و بدون هیچ گونه ظرافتی، باز هم ساده ترین راه انتخاب شد؛ قدرتی و به وسط دروازه :fp: :

Capture12.jpg

بعضی وقتا فکر میکنم مثه پرتقال کوکی باید بعضی بازیکنارو تو اتاق حبس و مجبورشون کرد کلیپای مانژو رو ببینن و از گرینتا و عزمش نُت برداری کنن...

بالاتر از اون بنظرم اگه میخواستیم بازیکنی رو تو آزمایشگاه بسازیم که انعکاسِ خصوصیات و کیفیات یوونتوس باشه، محصول خیلی به مانژو نزدیک بود...

شایدم دست سرنوشت میخواد که جلوی باشگاه محبوبش ناپولی :1: مثه همیشه بترکونه...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال
^^^^^^^^
پست تو تایپیک دیبالا فراموش نشه. منتظریم :D :D

افتضاح بود این بازی و البته کل تیم افتضاح بود. سر زن خوبی نیست و کلا این چند بازی رو هوا بودیم از بازی خارج شد. کلا خط حملمون بد بود خاک تو سر تک تکشون
  • Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6289 ارسال
  • LocationRasht

- تعداد گُلای این فصل جکو در لیگ قهرمانان (7) > بهترین فصول ایگوآیین در لیگ قهرمانان (5)

- جکو در هر 3.26 بازی در تاریخ ل.ق گُل زده؛ 15 گُل در 49 بازی > هر 3.34 بازی یه گُلِ ایگ در تاریخ ل.ق؛ 23 گُل در 77 بازی

- مجموع گُل + پاس گُل های جکو در این فصل لیگ قهرمانان (10) > بیشترین مجموع گُل + پاس گُل های ایگوآیین در یک فصل لیگ قهرمانان (6)

جکو برای چه تیمایی بازی کرد و چی بود آمارش، ایگوآیین برای چه تیمهایی بازی کرد و چی بود آمارش...

تو یووه وظیفه ش فضاسازی برای مانژو بوده، ناپولی کوچیک بود... 7 سال تو تیم کهکشانی رئال چیکار میکرد وقتی 2 فصل پیاپی هیچ گُل و پاس گُلی تو ل.ق نداشت؟

خسته شدم بخدا... درخشش جکو خیلی برام زور داره و تیر خلاصی بود واقعاً! حالا ایگوآیین هم 5 تا گل به رم و اینتر میزنه و همه این چیزارو یادشون میره...

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی