پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

در اظهار نظر های جدید هیچ کس هیگواین رو در ردیف بهترین مهاجمان نوک قرار نمیده و در سبد 2 قرار میگیره بعد از سوارز ، لوادوفسکی . این یعنی انتقادات کاملا به جا هستند من با اعداد مخالف نیستم اما وقتی بازی عصبی ، تک روی های بیهوده ، ت پ از دست دادن ، عدم جای گیری مناسب و از این دست را با چشم خودم می بینم یعنی یک جای کار ایراد دارد. همه قبول دارند هیگواین مسی و رونالدو نمی شود که موقعیت سازی کنه ! اصلا من میگم شما موقعیت سازی نکن ! حداقل موقعیت سوزی هم نکن. در لیگ قهرمانان مهاجمی در دنیا نداریم که در محوطه جریمه بایسته و بگه توپ بدید گل کنم. بلکه بازی باید داینامیک باشه . هیگواین اخرین فرصت را داره که نشون بده مهاجم بزرگیه. اگه در لیگ قهرمانان و جام جهانی ندرخشه یعنی حرف عده ای قبولش ندارند درسته. من خودم هنوز بهش فرصت میدم اما اخرین فرصت هرچند امیدی ندارم . 

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away
^^^^
سوارز کلا" فرق داره! هم تکنیک داره هم سرعت داره کلا" تو لول بالاتریه مقایسه ی لواندوفسکی و سوارز هم به نظر من اشتباهه چون سوارز واقعا" بالاتره(هرچند چند وقته مثل قدیم نیست)
لواندوفسکی هم افت کرده و به هیچ وجه در سطح پارسالش نیست
در کل نمیخوام بگم هیگواین جزو بهترین مهاجم نوک های حال حاضره(چون واقعا" نیست و افت داشته)
ولی خوب انصاف رو هم بخوایم رعایت کنیم بازی یووه کجا و بایرن و بارسا کجا !
چندتا موقعیت تو هر بازی درست میکنیم و اونا چندتا؟
لواندوفسکی یه بازی پارسال ازش میدیدم 4 تا موقعیت خوب خراب کرد ولی بازم آخر بازی هت تریک کرد :|
ولی هیگواین تو یه بازی چندتا موقعیت داره؟ 2 تا موقعیت خراب کنه دیگه هیچی گیرش نمیاد !

بازم میگم قصدم این نیست که بگم هیگی خیلی تاپه ولی میخوام بگم شرایطش با سوارز و لواندوفسکی خیلی فرق داره
  • mory, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1476 ارسال

چرا میگید تو بازی های بزرگ کاری از دستش بر نمیاد؟ بازی با موناکو و 10 ها بازی دیگه که فقط به خاطر هیگواین بردیم بازیو 

این بنده خدا مگه چند بازی برای یووه انجام داده که 10 ها بازی رو برامون در آورده باشه؟ :22:

هم تحلیل ایتالیاییش هست هم تحلیل ایرانیش دیدم که با تصاویر مشخص می کنه فضا رو هیگوآین باز می کنه. بذار تحلیل تصویری این کاربر طرفداری بذارم1

https://www.tarafdari.com/node/891794

جسارتاً این تحلیل به رپرتاژ-آگهی بیشتر شبیه بود تا تحلیل. فرضاً صحنه‌ی گل اول دیبالا به بارسا رو در نظر بگیرید:

l8z2_gggg.jpeg

تحلیل‌گر گفته‌اند:

گونزالو هیگواین در گوشه ی دور محوطه ی جریمه حضور دارد و سه بازیكن بارسلونا یعنی ساموئل اومتیتی، خاویر ماسكرانو و ایوان راكیتیچ در فاصله ی یك متری هیگواین قرار دارند و به شدت از او مراقبت می كنند. در فضای نزدیك تر به كوادرادو و در تیر اول، پائولو دیبالا یك فضای كافی در اختیار دارد تا با خیال راحت توپ را كنترل كند، بچرخد و ضربه ی آخر را بزند

غیبتِ عنصرِ اصلیِ صحنه‌ی گل که حرکت باشه گمراه کننده است و البته قصد تحلیل‌گر، فی‌المثل این‌که چرا محوطه جوری رسم شده که راکیتیچ توش باشه و مانژو نباشه.

چیزی که من در فیلم این گل می‌بینم:

دیبالا بین 4-5 بازیکن بارسا صاحب توپ می‌شه و با چرخش و یک ضربه‌ی ناگهانی عالی توپ رو از یک فضای تنگ می‌فرسته گوشه‌ی دروازه؛ غیر از پاس اولی که ایگوایین به کوادرادو داد حقیقتاً به نظرم چیزی از کردیت این گل به ایگوایین نمی‌رسه. چهار عنصر دفاعی بارسا در جایی که طبیعتاً باید باشند هستند و 3 بازیکن دیگه هم تقریباً به خوبی و در فضاهایی مناسب به دفاع اضافه شدند، خوشبختانه فیلم این گل موجوده :1: و  اگه بجای این تک فریم، فیلم صحنه‌ی گل رو ببینید متوجه می‌شید که اتفاقاً اون سه نفری که اطراف ایگوایین هستند توجه خاص و ویژه‌ای معطوف ایشون نکردند و به شدت ازش مراقبت نکردند. احتمالاً منظور شما این نیست که اگه ایگوایین نبود این بازیکنان هم باید میومدن دور دیبالا حلقه می‌زدند یا داخل 6 قدم جلوی دروازه‌بانشون می‌ایستادند :22: اگه ممکنه لطف کنید جاگیری صحیح سه بازیکن بارسا که از دیبالا دور هستند رو مشخص کنید(در حالتی که ایگوایین اصلاً داخل محوطه نمی‌اومد و البته می‌دونیم که در تصویرِ کامل مانژو کنارِ ایگی و بازیکن گوشه‌ی تصویر بارساست) 

+ شک ندارم اگه ایگوایین در تیم فعلی رئال بود با همین فرمش در کورس آقای گلی بود ولی در یووه هیچ انتظاری ازش ندارم :fp: برعکس، هر حرکت جالبی ازش ببینم سورپرایز می‌شم.

• mory, Principino, MaMpIeRo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

هم تحلیل ایتالیاییش هست هم تحلیل ایرانیش دیدم که با تصاویر مشخص می کنه فضا رو هیگوآین باز می کنه. بذار تحلیل تصویری این کاربر طرفداری بذارم1

https://www.tarafdari.com/node/891794

من این تحلیل رو خوندم واقعا هم برام جالب بود از جهاتی هم قبولش دارم. ولی من فکر میکنم یه جورایی بر طبق این تحلیل همه تیم ها باید از یووه شکست بخورن چون اگر مثلا بیان از هیگواین مراقبت شدید بکنن بقیه بازیکنها آزاد هستند و میتونن گل بزنن اگر هم از هیگواین مراقبت نشه اون آزاد میشه و میتونه راحت گل بزنه. نمیدونم چطور رئال در فینال  تو این تله نیافتاد

• mory, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

در مورد فضاسازی و مشغول کردن مدافعین به خود و همه این حرفا اگه به فرض بگیریم درستم هست بازم هیچی در مورد هیگی عوض نمیشه

هم زیاد دیدیم موقعیت خراب کردن هیگی رو هم زیاد شنیدیم که یوونتوسی ها میگن 90 تا دادیم که همچین موقعیت هایی رو خراب نکنیم

این یعنی بارها و بارها هیگی موقعیت های 100 درصد رو خراب کرده

حالا واقعا مقایسش با کوا و ماتری خنده داره

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

• مهمان
موراتا در چلسی به مشکل خورده . با توجه به سن هیگواین نظرتان چیه موراتا برگرده ؟
  • Aminvo, tecra و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

موراتا در چلسی به مشکل خورده . با توجه به سن هیگواین نظرتان چیه موراتا برگرده ؟

بازیکنی که زیدان، الگری و از همه مهمتر کنته نتونن راه بندازن سخت بشه درستش کرد..

• mory, Aminvo و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
فقط عصبی بازی دقیقه آخرش ک چرا گل نزد... خخخخخخ برو عمو هیگی گل بزن نیستی دوران فوتبالت تموم شد..... امیدوارم اینجای فصل ی جایی بدرد بخوری.

هر جا بری 30 تا هم گل بزنی با سبک یوونتپس مچ نیستی
  • Pinturicchio, tecra, Huceyn و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بازیکنی که زیدان، الگری و از همه مهمتر کنته نتونن راه بندازن سخت بشه درستش کرد..

راستش تا اونجایی که من خبر دارم موراتا تو رئال بیشتر وقتا نیمکت نشین بود و تا اونجایی که من بازی های رئال رو میدیدم بیشتر بازی هایی هم  که به زمین میومد واسه رئال گل میزد. من احساس میکنم موراتا تو برنامه های زیدان جا نداشت و اونطور که شنیدم و نمیدونم راسته یا دروغ،زیدان فصل قبل نمیخواسته بازیکن جدید به تیم اضافه بشه ولی چون  پرز اصرار کرده حتما باید یه خرید مهم بشه زیدان هم اجبارا گفته پس موراتا رو بخرید و واسه همین هم بیشتر وقتا نیمکت نشین بود. تو چلسی هم که خیلی بد بازی نکرده و راستش مطمئن نیستم اگه به یووه برگرده دوباره به روزهای خوبش برگرده یا نه ولی حس میکنم بازگشتش واسه تیم خوبه

• mory, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

آقا مصاحبه اش دیدید دیگه ؟!؟! رسما تایید شد علت دور بودنش از دروازه!

نمی دونم چرا اینجا نسبت به پذیرش این مسئله مقاومت می کنید. کامل مشخصه از تاکتیک تیم

• El rey leon, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان
تک به تک خراب کردن دوری و نزدیکی :1: ندارد
  • mory, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

داداش کدوم مهاجم دنیا تو یه قرن اخیر یک به یک درصد زدن تک به تکش بودن. معمولا یه تعداد تک به تک باید گیر مهاجم بیاد از اون مهم تر وقتی تو تمرکزت رو یه مورد دیگه باشه وقتی تک به تکم گیرت بیاد احتمال از دست دادن زیاد می شه چون ذهنت مشغول چیز دیگست

الانم گل زد 

گل اسمی هم زد :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:  :nish:

• tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

یک گونزالوی فوق العاده  :8:  :8: 

• tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

8

Claudio

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

عجب اعتماد به نفسی داره!

هر دفعه که توپ بهش می رسید از وسط زمین توپ رو پرت می کرد 20 متر جلوتر و شروع می کرد به دویدن تا به توپ برسه و طبیعتا چون دفاعای حریف ازش سریع ترن توپش رو می گرفتن ولی اگه باز توپ گیرش میومد دوباره همین کار رو می کرد!

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

sh4654

sh4654

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 24 ارسال
حالا کاری ندارم به عملکردش در کله فصل (که اگه بشینیم‌ به تحلیل اونم قابله دفاعه) ولی دیشب کاملا سرحال اماده بود.
به همراه بوفون بهترین بازیکنه دیشب بود
  • MaMpIeRo, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
اولین هتریک با یووه بود ؟
  • tecra, ace of glass و cr7 از این پست تشکر کرده است

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
آره
1 هت تریک + 10 بریس* + 26 تک گل

* بریس = 2 گل در 1 بازی
  • MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

چـــاقالویم چاقالــــو

گل زدنم مثل هلـــو . :nish:

شما بهش پاس بده.بیشرفم اگه نزنه .

• Orphée, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

توپم با خودش برد خونه :nish:

• tecra, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

امشب که ال پپیتا سه تا گل زد خیلی کیف کردم چون از پیروزی پرگل یووه خیلی لذت بردم و همیشه از بردهای پرگل صفا میکنم. قبل از حرفم هم میگم که من دشمن هیگواین نیستم و باهاش دشمنی ندارم و اینم میدونم که اون اکثرا وظایفی رو که بهش محول میشه رو انجام میده. ولی راستش به نظر من زدن سه گل تو همچین بازی ساده ای کار بزرگی نیست. هیگواین شاید آقای گل هم بشه ولی بیشترش بخاطر زدن گل تو همچین بازی هاییه. بعضی بازیکن ها هستن که تو کل فصل شاید 5 تا گل واسه تیمشون بزنن ولی اونقدر تاثیر گذار و خوب و کلیدی هستن که ارکان اصلی موفقیت اون تیم میشن. پس به نظر من همیشه آقای گلی ملاک نیست بلکه زدن گل به موقع و سرنوشت ساز یا حداقل ساختن(دادن پاس گل یا سانتر منجر به گل یا...)گل به موقع و سرنوشت ساز ملاک اصلیه. این نظر شخصیمه و باز هم میگم با هیگواین دشمنی ندارم حتی هر وقت گل میزنه خوشحال هم میشم چون امیدوار میشم که کم کم بشه همون بازیکنی که مد نظرمه که در مواقع حساس و مهم به کمک تیم بیاد

• MaMpIeRo, tecra, Huceyn و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی