پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
توز هم جام جهانی قبل به تیم ملی آرژانتین دعوت نشد
بازیکن بدی بود؟
  • AliReZaZa, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

پس چرا اروپا گل نمیزنه ؟ چرا تیم ملی دعوت نمیشه . مگه قحط الرجال نیست ؟ 
موسی کین  بهتره 

بازی با برزیل رو خودم دیدم و نیمه اول فیکس بود ، یه چند تا حرکت ترکیبی با دیبالا هم زد . بعد اون بازی هم یه مقدار با سمپائولی به مشکل خورد که به نظرم درست میشه .
مویس کین شاید در آینده بهتر از هیگواین بشه ولی الان اندازه شکم گنده هیگواین هم نیست :1:

• AliReZaZa, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
عجیبه خود رونالدو چاق بود کلی حرف و حدیث و اسم براش گذاشتن اونم رونالدو. الان میان میگن چاقی مهم نیست! فقط یک بار دیگه فینالو ببینین یک کورس رو تونست ببره بیاین خرچی میگین بگین! چاق بودن یکی از بزرگترین مشکلات یک بازیکن میتونه باشه چه بسا اگر نرمال بود الان یه تیم دیگه میخریدش و به یووه نمیرسید! یووه اینو نمیخرید تیم بعدیش قطعا از ناپولی پایین تر بود .جالبه سر بدیهیات باید انقدر بحث کرد. اون مربیان هم اگر بازیکن بهتری خریده میشد مطمعن باش که این گزینه اصلی نبود.بحث رو یجور دیگه مطرح کنیم
هیگواین قبل از اومدن به یووه کدوم تیمها احتمال داشت بخرنش و با چه قیمت؟
اخه ظاهر فیزیکی یه اسب رو موقع خریدن توجه میکنن فوتبالیسته ها
ینی میفرمایید طرف چاقه همینه که هست؟
  • tecra, L'Avvocato, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
من بحث رو ادامه نمیدم

برام ثابت نشد که ما به هیگواین نیاز حیاتی داشتیم، هیچ تناسبی هم بین شرایط موجود تیم و شرایط فعلی این بازیکن نمیبینم

تنها چیزی هم که این خرید رو باهاش توجیه کردید قحط الرجال فعلی بازار هست و ولاغیر
  • MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

توی بحثی جالبی که در این تاپیک هست یک دیدگاه هست که پوگبا را دادیم و ایگوایین را گرفتیم و اگر پوگبا را نگه داشته بودیم خیلی بهتر بود یا حداقل همین قدر تاثیر داشت. نکته اول این هست که پوگبا را نمی شد نگه داشت با حقوقی که بهش پیشنهاد شده بود و خودش  و رایولا تصمیم گرفته بودن که از تیم برن با اون همه تبلیغات و مقدمه چینی ها. ظاهرا این از اول هم مشخص  شده بوده که پوگبا برای موندن یوونتوس نیست.

ولی آیا خرید ایگوایین به اندازه پوگبا یا بدون در نظر گرفتن پوگبا برای تیم با این قیمت معقولانه بود؟؟

من در کل بحث نظرم با Moha یکی هست و اصلا ضرورتی برای حضور بازی کنی با قیمت و مشخصات ایگوایین توی تیم نمی دیدم. ضمن اینکه با 90 میلیون که دوستان معتقدند کاری نمیشه کرد حداقل میشد تولیسو و لاکاتزه را همزمان از لیون به تیم اضافه کرد با حقوقشون با هم. میشد همزمان گابریل ژسوس و گابی گل را گرفت و بهشون فرصت داد ببینم کدوم شکوفا میشن. ضمن اینکه هر دو مخصوصا گابریل ژسوس در دقایق اندکی هم که بازی کرد نشون بازیکن توانمندی هست. به نظر من خیلی مانور ها و اقدامات دیگه میشد کرد.  این که بگیم حتی در بازار بازیکن مناسب نبود بستن چشم به روی واقعیت ها هست. حقیقت این هست که مدیریت نخواست ریسک کنه و روی جوانان فوق العاده با استعداد قمار کنه و ترجیح داد روی ایگوایین ریسک کنه، ریسکی ثابت شده بود در فینال ها و بازی های خاص اون باز دهی لازم را نداره. 

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اولین فصل هیگواین در یووه 55 بازی 32 گل ، چیزی بالاتر از شگفتی و کیفیت، شاید بیش از 3 بازیکن در جهان نباشن که میتونستن همچین آمار خارق العاده ای در اولین فصل حضورشون داشته باشن

در کدوم بازیکن میتونید 72% گلزنی در تمام بازی های یک تیم رو پیدا کنید و قیمتش زیر 100 میلیون باشه؟ 

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

توی بحثی جالبی که در این تاپیک هست یک دیدگاه هست که پوگبا را دادیم و ایگوایین را گرفتیم و اگر پوگبا را نگه داشته بودیم خیلی بهتر بود یا حداقل همین قدر تاثیر داشت. نکته اول این هست که پوگبا را نمی شد نگه داشت با حقوقی که بهش پیشنهاد شده بود و خودش  و رایولا تصمیم گرفته بودن که از تیم برن با اون همه تبلیغات و مقدمه چینی ها. ظاهرا این از اول هم مشخص  شده بوده که پوگبا برای موندن یوونتوس نیست.

ولی آیا خرید ایگوایین به اندازه پوگبا یا بدون در نظر گرفتن پوگبا برای تیم با این قیمت معقولانه بود؟؟

من در کل بحث نظرم با Moha یکی هست و اصلا ضرورتی برای حضور بازی کنی با قیمت و مشخصات ایگوایین توی تیم نمی دیدم. ضمن اینکه با 90 میلیون که دوستان معتقدند کاری نمیشه کرد حداقل میشد تولیسو و لاکاتزه را همزمان از لیون به تیم اضافه کرد با حقوقشون با هم. میشد همزمان گابریل ژسوس و گابی گل را گرفت و بهشون فرصت داد ببینم کدوم شکوفا میشن. ضمن اینکه هر دو مخصوصا گابریل ژسوس در دقایق اندکی هم که بازی کرد نشون بازیکن توانمندی هست. به نظر من خیلی مانور ها و اقدامات دیگه میشد کرد.  این که بگیم حتی در بازار بازیکن مناسب نبود بستن چشم به روی واقعیت ها هست. حقیقت این هست که مدیریت نخواست ریسک کنه و روی جوانان فوق العاده با استعداد قمار کنه و ترجیح داد روی ایگوایین ریسک کنه، ریسکی ثابت شده بود در فینال ها و بازی های خاص اون باز دهی لازم را نداره. 

بحث قیمت خیلی به مذاکرات بستگی داره .
همین الان تولیسوی رو بایرن با 41 میلیون به علاوه 7 تا پاداش خرید .
لاکازت هم لیبل 75 میلیونی داره ، باید ببینیم در آینده با چه قدر میره .

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به من بود میفروختمش و با هر قیمتی شده ام باپه رو میخریدم .

هم تمام کنندگیش از هیگی کم نداره . هم مثل هیگی منتظر نمیمونه تا توپ بهش برسه و اگه توپ بهش نرسه کاراییش صفر شه . سن و سال خوبی داره و حداکثر چاق نیست

یوونتوس برای بزرگ تر شدن نیاز به همچین خریدهایی داره . امثال هیگی اگه جواب هم بدن نقش یک مسکن دارن ولی درد رو درمان نمی کنن

در مورد فصل هایی که ماتری و ووچینیچ تو ترکیب داشتیم و آرزومون یکی مثل هیگی بود آره صد در صد آرزو داشتیم . ولی سبک بازی الان یووه با اون موقع یکیه ؟

اون سال موقعیت زیادی رو دروازه حریف خلق میکردیم نمیتونستیم گل بزنیم. تو اون سبک بازی هیگی فوق ستارس. ولی تو این سبک بازی که توانایی خلق موقعیتمون کمه نیاز به بازیکنی داریم که بتونه موقعیت خلق کنه نه فقط ی تموم کننده

• mory, GG.B1, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

بحث قیمت خیلی به مذاکرات بستگی داره .
همین الان تولیسوی رو بایرن با 41 میلیون به علاوه 7 تا پاداش خرید .
لاکازت هم لیبل 75 میلیونی داره ، باید ببینیم در آینده با چه قدر میره .

حرف شما کاملا درست هست و حقیقت هم این هست که پارسال لیون تولیسو را با قیمت 35 میلیون هم به ناپول نداد البته بازیکن هم خیلی علاقه مند به ناپولی نبود ولی قیمت لاکازت و تولیسو امسال به دلیل حضورشان و بازی های خوبشان در لیگ قهرمانان و در نتیجه تو چشم بودن زیاد شد. پارسال شاید میشد کمتر خرید این بازیکنان را.

ولی صحبت من اصلا در خصوص بازیکن خاصی نیست، من به صورت کلی در مورد بازیکنانی صحبت می کنم که می تونند لاکازت و تولیسو، گابریل ژسوس و ...  باشند. باید باشگاه همونطور که روی دیبالا سرمایه گذاری کردیم و جواب گرفتیم با 90 میلیون روی جوان بسیار مستعد و موفق روز سرمایه گذاری می کرد. دقیقا با این مبلغ می شد هر دو بازیکن گابریل ژسوس و گابی گل را خرید. میشد دمبله و یوری تیلماسن و باتشوایی و ... را خرید کرد و روشون سرمایه گذاری کرد. با این تفاوت که بجای اینکه مهاجمی داشته باشیم که در 29 یا 30 سالگی چندمین فینال نا موفقش را پشت سر میزاره، مهاجم جوانی داشتیم که تجربه نیمه نهایی فینال لیگ قهرمانان را داشته و حذف شده ولی ابتدای جوانی، تجربه ای بزرگ کسب کرده. منکر زحمت ها و گل های بعضا مهمی که ایگوایین در سری آ برای تیم زده نمی شم. مثل گل فوق العادش به تورینو، ولی ایگوایین گران ترین و اشتباه ترین خرید تاریخ یووه هست. 

الان هم با توجه به صحبت های آلگری انزوزی در گزینه ها هست، این طرز تفکر باشگاه بسیار اشتباه هست. انزوزی یک بازیکن مسن به خط هافبک پیر یووه اضافه می کنه. 

شاید اگر باشگاه دو بازیکن جوان می خرید و امسال بین 8 تیم حذف می شدیم و با اختلاف یک امتیاز قهرمان می شدیم و جام حذفی هم نگرفته بودیم، من الان اینجا داشته در خصوص تزریق بازیکنان جوان بی تجربه به تیم شکایت و گله می کردم، ولی می دونستم این داستان بی تجربه گی با همون ابعاد سال دیگه تکرار نخواهد شد و این بازیکنان آینده تیم را می سازند.

• mory, eⁿzº, GG.B1 و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

^ اومدم دیشب جواب بدم که درگیر بودم . منم حرف شما رو قبول دارم ماروتا هم حرف شما رو قبلو داره ولی به صورت پیشرفته تر .
خرید های فصل قبل از لحاظ استراتژی خرید از نظر شخص من بی نقص بود . لیست خرید ها رو با هم یه چک بکنیم .
جوان و آینده دار : ینتانکور از بوکا ، ماندراگورا رو آوردند تو تیم اصلی ، مارکو پیاتسا ، کالدرا از آتلانتا ، اورسولینی از آسکولی .
پخته و تثبیت شده : آلوز ، بن عطیه ، هیگواین ، پیانیچ .

خرید های امسال هم همین وضعو داره ، شیک 21 ساله و آینده دار ، انزونزی 29 ساله و با تجربه .

یووه یه هارمونی تو خرید هاش داره که هم بازیکن مستعد می خره هم بازیکن با تجربه ، که به جاش تیم جوون باشه و به جاش با تجربه .
یووه نمیره 40 تا واسه ژسوس بده ، ولی به جاش میره 40 تا میده پیانیچ رو بخره . بازیکن هایی که تازه هایپ شدند احتمال عقبگردشون هست ولی ستاره تثبیت شده شاید فرم مقطعیش رو از دست بده ولی کیفیتش ثابت میمونه .

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

behnam_juve

behnam_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 475 ارسال
بعضیا میگن تیمای دیگه گند زدن به بازار دیگه نمیشه انتظار قیمت پایین رو داشت! به ضرس قاطع عرض کنم یووه یکی از تیم هایی بود که گند زد به بازار و قیمت هارو کشید بالا. الان دیگه نمیشه نگاه کرد به مهاجمای تاپ این صد اونا چند؟
  • Pinturicchio, tecra, Gin و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

بعضی ها میگند باید لقمه رو اماده کنیم بذاریم دهن آقای هیگواین 
اما یه دوستی هم درست میگه تقصیر هیگواین نیست این سبک بازیشه نمیشه انتظار داشت 
اونی که خریده باید جواب بده 
یووه اگه مثل ناپولی جلو رئال بازی میکرد حتما هیگواین گل میزد 

• tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

بعضیا میگن تیمای دیگه گند زدن به بازار دیگه نمیشه انتظار قیمت پایین رو داشت! به ضرس قاطع عرض کنم یووه یکی از تیم هایی بود که گند زد به بازار و قیمت هارو کشید بالا. الان دیگه نمیشه نگاه کرد به مهاجمای تاپ این صد اونا چند؟

اصلا و اصلا اینطور نیست
ما ی فوروارد تک آقای گل 30 گل زده رو خریدیم اینقد
بایرن ان سال پیش خاوی مارتینز رو 40 تا خرید یا پارسال رناتو 18 ساله هندونه در بسته رو خرید 60تا که الان هم مث سگ پشیمونه.

از انگلیسیا نگم که وضعشون خیلی خرابه
گند رو تیمای دیگه سالهاست زدن و میزنن الکی به یووه گدا ربطش ندید .
  • GioVanni Agnelli, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

^ اومدم دیشب جواب بدم که درگیر بودم . منم حرف شما رو قبول دارم ماروتا هم حرف شما رو قبلو داره ولی به صورت پیشرفته تر .
خرید های فصل قبل از لحاظ استراتژی خرید از نظر شخص من بی نقص بود . لیست خرید ها رو با هم یه چک بکنیم .
جوان و آینده دار : ینتانکور از بوکا ، ماندراگورا رو آوردند تو تیم اصلی ، مارکو پیاتسا ، کالدرا از آتلانتا ، اورسولینی از آسکولی .
پخته و تثبیت شده : آلوز ، بن عطیه ، هیگواین ، پیانیچ .

خرید های امسال هم همین وضعو داره ، شیک 21 ساله و آینده دار ، انزونزی 29 ساله و با تجربه .

یووه یه هارمونی تو خرید هاش داره که هم بازیکن مستعد می خره هم بازیکن با تجربه ، که به جاش تیم جوون باشه و به جاش با تجربه .
یووه نمیره 40 تا واسه ژسوس بده ، ولی به جاش میره 40 تا میده پیانیچ رو بخره . بازیکن هایی که تازه هایپ شدند احتمال عقبگردشون هست ولی ستاره تثبیت شده شاید فرم مقطعیش رو از دست بده ولی کیفیتش ثابت میمونه .

روی سیاست باشگاه که شما نوشتید فکر کردم و واقعا نتونستم به این نتیجه برسم که این سیاست، خط مشی درستی هست. به عنوان مثال شما انزوزی را گفتید، انزوزی 29 ساله که نهایتا 3 سال می تونه در اون پست بدرخشه واقعا 40 میلیون یا حتی 30 میلیون. اون هم در خط هافبکی که خدیرا و مارکیزیو به اندازه کافی تجربه را به تیم می تونند منتقل کنند. بعد هم بازیکنی مثل انزوزی اگر جاه طلب بود قراردادش را حداقل به این صورت با سویا تمدید نمی کرد که نشان دهنده این فکر هست که خودش را در همین سطح دیده.

مانژو به راحتی با این همه فینال و حضور در رقابت ها بزرگ می تونست تجربه را در خط حمله به دیگران هم منتقل بده، ولی باشگاه برای حل این مسئله 90 میلیون هزینه می کنه تا این تجربه که به نظر من تجربه باختن در فینال ها هست را منتقل کنه!!!

به نظر من سیاستی که باشگاه در خرید ها انتخاب کرده، تا چند سال قبل قابل قبول بود ولی با سرمایه بالا دارن همون سیاست گذشته را به کار می گیرند، از آنلکا و ... رسیدیم به هیگوایین و انزوزی. باشگاه نیاز داره یک تجدید نظر در دیدگاه و نوع نگرشش داشته باشه.

ویدئو زیر عملکرد نسبی و غلط ایگوایین در فینال امسال هست. قبول دارم که یک بازیکن را نمیشه با یک بازی و یک نمایش قضاوت کرد، ولی شما بعضی از بازیکنان را برای مقاصد خاص خریداری می کنی و اگر نتیجه این باشه به نظر من فاجعه هست. مانژو با تمام فدارکاری که در بازی فینال کرد و دو منطقه را کاملا پوشش داد یک سوپر گل هم زد. و مطمئنا بعد از یک فصل طاقت فرسا، مشخص بود که آخر بازی کاملا تحلیل رفته و توان نداره. البته مانژو خودش را در بازی لیگ قهرمانان بارها ثابت کرده.گلش به منچستر سیتی روی پاس پوگبا را هرگز فراموش نمی کنم. فقط و فقط هم 18 میلیون خریداری شده.

دانلود ویدئو – حجم 5 مگ

@ دایی احمد

بایرن با خرید تولیسو امسال رکورد نقل و انتقالات بوندسلیگا که متعلق به خودش بوده را با مبلغ 41 میلیون یورو شکست. بایرن خرید بالای 41 میلیون یورو در تاریخش نداشته چه برسه برای رناتو سانچز 60 میلیون بده. سقف خرید بایرن همیشه 40 میلیون بوده و ظاهر امسال این مبلغ مقداری افزایش داشته. البته اگر این بونس ها فعال باشه این رکورد به 47 میرسه. میشه فرض کرد بایرن پس از سالها سقفش را 50 میلیون رسونده. با درآمد و ثبات خیلی بالایی که دارند.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
^^^
واقعا بحث جالبی بود
من فکر میکنم تو زمینه استعدادیابی کمی ضعیف عمل کردیم
همین دیبالا و ساندرو یا پیاتسا که میبینید نمیشه گفت ما اولین تیمی بودیم که استعدادشون رو کشف کرده، دیبالا جایگاهش تو پالرمو به حدی بود که چنتا بازی که من ازش دیدم بازوبند کاپیتانی رو بسته بود، یا ساندرو که همه استعدادش رو شناخته بودند
میتونستیم بلوتی رو سال پیش که هنوز همچین بند فسخی نداشت بگیریم یا لاکازات فروارد لیون
تنها استعدادی که باشگاه تونسته خوب کشفش کنه همین اورسولینیه که معلوم نیست، شاید فصل بعد قرضش دادن و نابود بشه
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz

روی سیاست باشگاه که شما نوشتید فکر کردم و واقعا نتونستم به این نتیجه برسم که این سیاست، خط مشی درستی هست. به عنوان مثال شما انزوزی را گفتید، انزوزی 29 ساله که نهایتا 3 سال می تونه در اون پست بدرخشه واقعا 40 میلیون یا حتی 30 میلیون. اون هم در خط هافبکی که خدیرا و مارکیزیو به اندازه کافی تجربه را به تیم می تونند منتقل کنند. بعد هم بازیکنی مثل انزوزی اگر جاه طلب بود قراردادش را حداقل به این صورت با سویا تمدید نمی کرد که نشان دهنده این فکر هست که خودش را در همین سطح دیده.

مانژو به راحتی با این همه فینال و حضور در رقابت ها بزرگ می تونست تجربه را در خط حمله به دیگران هم منتقل بده، ولی باشگاه برای حل این مسئله 90 میلیون هزینه می کنه تا این تجربه که به نظر من تجربه باختن در فینال ها هست را منتقل کنه!!!

به نظر من سیاستی که باشگاه در خرید ها انتخاب کرده، تا چند سال قبل قابل قبول بود ولی با سرمایه بالا دارن همون سیاست گذشته را به کار می گیرند، از آنلکا و ... رسیدیم به هیگوایین و انزوزی. باشگاه نیاز داره یک تجدید نظر در دیدگاه و نوع نگرشش داشته باشه.

ویدئو زیر عملکرد نسبی و غلط ایگوایین در فینال امسال هست. قبول دارم که یک بازیکن را نمیشه با یک بازی و یک نمایش قضاوت کرد، ولی شما بعضی از بازیکنان را برای مقاصد خاص خریداری می کنی و اگر نتیجه این باشه به نظر من فاجعه هست. مانژو با تمام فدارکاری که در بازی فینال کرد و دو منطقه را کاملا پوشش داد یک سوپر گل هم زد. و مطمئنا بعد از یک فصل طاقت فرسا، مشخص بود که آخر بازی کاملا تحلیل رفته و توان نداره. البته مانژو خودش را در بازی لیگ قهرمانان بارها ثابت کرده.گلش به منچستر سیتی روی پاس پوگبا را هرگز فراموش نمی کنم. فقط و فقط هم 18 میلیون خریداری شده.

دانلود ویدئو – حجم 5 مگ

@ دایی احمد

بایرن با خرید تولیسو امسال رکورد نقل و انتقالات بوندسلیگا که متعلق به خودش بوده را با مبلغ 41 میلیون یورو شکست. بایرن خرید بالای 41 میلیون یورو در تاریخش نداشته چه برسه برای رناتو سانچز 60 میلیون بده. سقف خرید بایرن همیشه 40 میلیون بوده و ظاهر امسال این مبلغ مقداری افزایش داشته. البته اگر این بونس ها فعال باشه این رکورد به 47 میرسه. میشه فرض کرد بایرن پس از سالها سقفش را 50 میلیون رسونده. با درآمد و ثبات خیلی بالایی که دارند.

داداش گلم 35 تا هم واسه ی هندونه در بسته 18 ساله زیاده
شما ی نیگا به خدیدا شهر منچستر بکن ببین کیا ....دن تو مارکت و یووه کلا به حساب نمیاد
  • mory, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

Posted Image

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط بخریییییییییین مهم نیست فقط بخریین 100 تا 150 تا ....مهره کم داریم بخریین 

• tecra, Georgia و Buffon1 از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
ببخشید هیگی
لاکازات با 50 میلیون داره میره آرسنال
اونوقت ما تو رو 90 میلیون خریدیم
ببخشید
ولی رفتی تو پاچمون
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

آرسنال از همین دست بازیکنا می خره که هیچوقت موفق نمیشه  :1: 

معلوم نیست جواب بده لاکازت تو آرسنال یا تیمه دیگه ریسکش بالاست به هر حال برای همین هم هست که آرسنال تو خریدش بی رقیب بود 

• MaMpIeRo, El rey leon, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
لاکازت رو با هیگی مقایسه میکنید؟