پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

گونزالو هیگواین - ‏El Pipita

* * - - - 3 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1246 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

امیدی به آینده فوتبالیش نداره دیگه!
الان فقط حقوقی که میگیره براش مهمه که رم قطعا این حقوق رو نمی تونه بهش بده
تو دنیایی که بازیکن ۲۶ ساله واسه پول میره چین از یه بازیکن پا به سن گذاشته بیشتر از این نمیشه توقع داشت

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

من درک نمی کنم چرا بهش توهین می کنید
من در این زمینه کاملا بهش حق میدم که قبول نکنه بره رم یا هر جای دیگه که مجبورش کنن

بازیکنه انسانه کلی امید و آرزو داره ماشین نیست که امروز بخای فردا نخای بدی یکی دیگه

بازیکن کوچیکی نیست خودتونو بزارید جای اون این همه زحمت و سختی  کشیدی با کلی امید و آرزو فوقش 3 سال از فوتبالت مونده باشه بیان بگن برو به تیمی که ما میگیم میخاد خوشت بیاد میخاد نیاد قبول می کنید ؟
 خریت تاریخی در خریدش صورت گرفت به علت غرور کاذب مدیران یووه و هنوز آثارش مونده
وقتی قراداد 5 ساله میبندی یعنی ما تورو این 5 سال بهت نیاز داریم اون زمان  که تو اوج فوتبالش و محبوبیت تو ناپل بود بیای راضیش کنی بیاریش یووه با کلی حاشیه و وعده وعید و بعد دو سال یهو نظرت عوض بشه بخای مثل تفاله مجبور کنی از سطح اول اروپا بره میلان  بدون امید هیچ جامی و بعدم رم
هیگوایین پشیمون نشده مدیران یووه الان پی به خریتشون بردند و پشیمونند پس میتونند قیمتو پایین بیارن هر جا که دوست داره بره

• mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
من ک هیچ حقی بهش نمیدم! مگه قراره همه بازیکنها تا آخر قراردادشون تو باشگاه بمونن؟ 90 میلیون برای بازیکن 29 ساله پول ندادیم ک 2 ساله ببندیم واضحا رو پول فروشش هم حساب کردیم. فروش بازیکنها پیش از پایان قرارداد کار رایجیه و باشگاه کار اشتباهی انجام نمیده. اگه هیگواین اوضاعش تو ناپل گل و بلبل بود چرا اومد یووه؟ منتی نداره بالاترین دستمزد سری آ رو میگرفت. اومد جام و افتخار کسب کرد. بیشتر تو چشم بود اتفاقا باید ممنون یووه باشه... توز همسن این بود با 1 دهم قیمت این اومد نصفشم حقوق نگرفت آمار گلشم تقریبا با هیگواین برابره! بعد 2 سال هم رفت آرژانتین بدون جار و جنجال! حالا آقا واسه رم ناز میکنه! 3 فصل حقوقی گرفت ک هیچ جا بهش نمیدادن حالام فرصت داره تو ی تیم خوب بازی کنه اما میخواد سر بار تیم بشه احتمالا خبر نداره 32 سالشه و همسن هاش اوضاع بدتری دارن!

یووه همچنان علاقه داری هیگواین رو ب عنوان بخشی از پول زانیولو بده رم هم بدش نمیاد و فقط هیگواین راضی نشده! رم هم بیکار ننشسته و ماریانو دیاز رو ب عنوان پلن بی زیر نظر داره... اگه هیگواین بخواد لجبازی کنه خاطرات 2 سال درخششش رو هم خراب میکنه و منفور میشه
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

ssrk_192147086-9af4b45a-7a20-495b-a3b4-3

• GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- یعنی برای هر مناسبتی من باید بیام تذکر بدم که لطفا توهین نکنید ؟!

هیگواین از همون اول هم برای من محبوب نبود ولی دلیل توهین چیه واقعا ؟!

خسته شدم از این همه پاک کردن پست، من بعد از این با کاربر برخورد میشه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من این خط حمله رو میخوام

ba4467e9_a46b_4c85_acde_9ca29d21d2b6.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

امیدوارم تجربه همکاریش با رونالدو در رئال بتونه تو یووه هم به کار بیاد. شاید رونالدو بتونه مهاجم تمام کننده ای مثل هیگواین رو تغذیه کنه

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند

بارها دیدیم هگوان خودخواه است موقعی توپ بهش میرسه

افت کرده اون بازیکن سابق نیست

چل و میل دکش کردن

اینهم ذوقش گل کرده میخاد با رونالدو بازی کنه

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

عجب کلاه گشادی لئوناردو و میلان سر مدیران یووه گذاشتند

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
این تشویق و استقبال هوادارا از هیگواین بخاطر عربده کشی و حرص زدنش برای گلزنی ب یووه تو بازی رفت سال پیش مقابل میلانه؟! حالا خوبه پنالتیش گل نشد وگرنه مشخص نبود چیکار میکرد! الانم مثل کنه چسبیده و نمیره و ممکنه مانع اومدن ایکاردی بشه

امیدوارم با گرفتن ایکاردی ایشون حساب کار دستش بیاد و بدونه جایی براش نیس و جدا بشه. اگه نشد هم چاره ای نیس نیمکت نشین بشه! هرجور شده نباید بذاریم فرصت جذب ایکاردی از دست بره
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- هیگواین اگه باعث از دست رفتن ایکاردی بشه شخصا برای من تبدیل میشه به منفور ترین بازیکن یووه.

از طرفی این تلاشش رو که میبینم بدم نمیاد بمونه ولی موندن هیگواین یعنی عدم جذب ایکاردی.

یووه نباید برای یک بازیکنی که نهایتا 2 سال دیگه فوتبال نسبتا مفید داره بازیکنی مثل ایکاردی رو از دست بده.

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

من این خط حمله رو میخوام

ba4467e9_a46b_4c85_acde_9ca29d21d2b6.jpg

دو پادشاه در یک اقلیم نگنجند

udl5.png
  • tecra, Georgia , ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

از حیث با نمک بودن کامنت محمد قاسمی!

8yb3_capture.png

• mory, eⁿzº, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

- هیگواین اگه باعث از دست رفتن ایکاردی بشه شخصا برای من تبدیل میشه به منفور ترین بازیکن یووه.

از طرفی این تلاشش رو که میبینم بدم نمیاد بمونه ولی مونده هیگواین یعنی عدم جذب ایکاردی.

یووه نباید برای یک بازیکنی که نهایتا 2 سال دیگه فوتبال نسبتا مفید داره بازیکنی مثل ایکاردی رو از دست بده.

من هیچ وقت به هیچ کسی توهین نمیکنم اما اگر بخوام بکنم. هیچ کسی رو  به اندازه ایکاردی شایسته توهین نمیدونم.

در زندگی شخصی و زندگی فوتبالی ش کثیف ترین کار هارو کرده و مقایسه ش با هیگواینی که همیشه کله ش رو انداخته پایین و بی حاشیه کارش رو کرده . توهین به هیگواینه.

تا حالا فکر کردید چرا کونته نمیخوادش ؟ کونته ایا نمیفهمه ؟ اینقدر یک بعدی نگاه کردن به مسئله جذب ایکاردی رو نمیفهمم.

D_WwtBEXUAAwRax.jpg

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad

تا حالا فکر کردید چرا کونته نمیخوادش ؟ کونته ایا نمیفهمه ؟ اینقدر یک بعدی نگاه کردن به مسئله جذب ایکاردی رو نمیفهمم.

D_WwtBEXUAAwRax.jpg

چون کونته نمیخوادش مام باید چشم بسته قبول کنیم مگه کونته عقل کله؟! کونته دیگو کاستا رو هم نخواست و ب جاش موراتا رو آورد و قبر خودشو کند! الانم داره همون اشتباهو تکرار میکنه!

--------------------------------

مشکل اینه ما از دوران اوج هیگواین هم راضی نبودیم الان ک ب شدت افت هم کرده ب چی این آقا باید دلخوش کنیم؟!
  • mory, eⁿzº, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1375 ارسال
  • Locationقزوین

چون کونته نمیخوادش مام باید چشم بسته قبول کنیم مگه کونته عقل کله؟! کونته دیگو کاستا رو هم نخواست و ب جاش موراتا رو آورد و قبر خودشو کند! الانم داره همون اشتباهو تکرار میکنه!

--------------------------------

مشکل اینه ما از دوران اوج هیگواین هم راضی نبودیم الان ک ب شدت افت هم کرده ب چی این آقا باید دلخوش کنیم؟!

این که ما از اوج هیگواین راضی نبودیم بیشتر تقصیر ما و تاثیر پذیریمون از رسانه ها، خصوصا رسانه های طرفدار مسیه.

کاری به بحث تبلیغاتیش ندارم ولی از لحاظ فنی، آمار امسال رونالدو و همچنین نتیجه ی کارش مشابه یا حتی پایین تر از فصل اول هیگواین بود ولی رونالدو می شه فرازمینی، بهترین بازیکن فصل ولی هیگواین می شه چاق گرون قیمت و عامل همه ی شکست های تاریخ یووه
ما از رونالدو انتظار نداشتیم که بازی آژاکس معجزه کنه و وقتی غقبیم به تنهایی 2 تا گل بزنه و صعود کنیم در صورتی که این انتظار رو از هیگواین توی بازی با رئال داشتیم.

نمی شه هم فقط گفت که رونالدو به علت سبک بازی آلگری از تمام توانش استفاده نمی شد، هیگواینم می تونه دقیقا همین گلایه رو داشته باشه.

به نظر من که ما به هر حال غیر از رونالدو و دیبالا و کاستا یه مهاجم می خوایم و چه اشکالی داره این مهاجم هیگواینی باشه که هماهنگی خوبی با رونالدو و دیبالا داره و برای موندن توی تیمی که بهش علاقه داره، به هر دری داره می زنه.

• mory, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6035 ارسال
  • LocationKhorram Abad
^
رونالدو ک 2 گلشو ب آژاکس زد دیگه مشکل این بود جز رونالدو بقیه کاری نکردن و خب ی دست هم صدا نداره! بازی قبلشم ی تنه بازیو در آورد مقابل اتلتیکو. هیگواین میتونست اینکارارو بکنه؟! اینکه من گفتم اوج و درخشش منظورم تو سری آ بود! تو بازیهای بزرگ امسال رد پای رونالدو دیده میشد درست بر عکس هیگواین! بله آمار گلزنی هیگواین جلو امثال اسپال و بنونتو خیلی بهتر از رونالدوئه!

الانم انصافا با هیگواین پدرکشتگی نداریم اگه فرصت جذب ایکاردی نبود مشکلی با موندن هیگواین هم نبود اما الان با ی دو دوتا چهار تای ساده میشه فهمید جذب ایکاردی جوون با نصف قیمت بهتر از نگه داشتن هیگواین افت کرده سن بالاست! هیگواین فوق فوقش تا 2 سال جواب بده تازه اگه جواب بده! اما ایکاردی حداقل 5 سال کارمونو راه میندازه...
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21097 ارسال

- رم پیشنهاد کاپیتانی رو داده به هیگواین !

برخی منابع میگن که قبول کرده و برخی هم از جواب رد هیگواین نوشتند.

چیزی که واضح هست عزم رم برای جذب هیگواین ـه.

• حامد, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

برادرش امروز میاد تورین تا تکلیف ش رو مشخص کنه

احتمال موندش کمه

D_l6OK7W4AEYVeM.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
واقعا بعضیا احساساتی هستن و از راه میرسن توهین میکنن
هیگوایین به بازیگن حرفه ایه همونطور ک گذشته ناپولیش رو به خاطر قرارداد با یوو از بین برد بابدم الان طبق مفاد قرارداد حرفه ای رفتار کنه
شاید هیگواین دوست نداشته باشه بره وستهام شاید بخاد رو سکو بشینه اما بازم دلیلی بر توهین نیست.

هیگواین واصح انگیزه داره تو یوو بمونه اما احتمالش کمه و ممکنه مقداری از حقوق هیگواین تو رم رو یوونتوس بپردازه.

راستی سینا ازت خواهش میکنم عکس عنتری جام دزد رو رو امثات نزار البته نطر شخیصه
  • alexdelpiero, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی