پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو پیاتسا

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- پیاتسا حالا چهارمین خرید گرون دوران آ.آنیلی هست! : 1) دیبالا = +32 م 2) پیانیچ = 32 م 3) ساندرو = 26 م و همچنین هشتمین کروات تاریخ باشگاه هست...

- پیاتسا با شکستن رکورد مودریچ [21 م] حالا گرونترین بازیکنیه که از لیگ دسته اول کرواسی ترنسفر میشه!

- 91 % دریبلهای پیاتسا در یورو 16 موفق بودن، بیشتر از هر بازیکنی که بالای 10 بار اقدام به دریبل زنی کردن... [مقابل اسپانیا، 7/8 دریبلهاش موفقیت آمیز بودن!]

- پیاتسا بیشتر از هر بازیکنی که حداقل یک بازی رو در یورو 16 از اول شروع کردن، دریبل زده [هر 10.1 دقیقه]...

- پولهاشو میده به پدرمادرش! و اشتهای عظیمی حتی برای عشقش "ماشین" هم نداره و بُتش رونالدینیو ـه...

- پیاتسا هیچوقت با دیناموزاگرب در فصل 2014-15 در لیگ کرواسی نباخت...

- گوآردیولا بعد از بازیشون در دسامبر گذشته مقابل دینامو زاگرب : پیاتسا و کوریچ استعدادهای استثنایی هستن و بدون شک کریرهای بزرگی خواهند داشت...

- سرمربی دینامو زاگرب، ز.کرانچار سرمربی سابق پرسپولیس و سپاهان هست...

+ پست تخصصیش همونطور که خودش اینجا گفته، هافبک تهاجمی ـه.

نقات قوتش بنظر من : سرعت، قدرت بدنی، تفکر پیروز و خلاقیت هست. علی رغم قد بلندش فرز و چابکه و دریبلر بزرگیم هست...

نقاط ضعفش بنظر من : خودخواهه و مثلاً وقتایی که لازم نیست هم شانسشو برای دریبل امتحان میکنه، درحالیکه میتونه کارای ترکیبی با هم تیمیاشو امتحان کنه. علی رغم قد بلندش، تو نبردای هوایی موفق نیست...

ولی خب همونطور که آلگری تونست این مشکلو تو کوآدرادو درست کنه و کاملاً در خدمت تیم درش بیاره، بنظرم در مورد پیاتسا هم میتونه...

یادمه که کوآدرادو دیگه اون ماه های آخر کاملاً ساده بازی میکرد و فقط وقتی لازم و بنفع تیم بود، دریبل میزد...

++ آمارش در دینامو زاگرب :

jidy_ss.jpg

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

اصلا تا حالا ازش بازی ندیدم اما امیدوارم موفق باشه واسمون.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

مصاحبه کوتاهش :

- خیلی خوشحالم که به باشگاهی بزرگ پیوستم ، مشتاقم برای شروع فصل و رقم زدن موفقیت با هم تیمی ها ! 

- میخوایم برای فصل جدید لیگ و کوپا رو دوباره بگیریم و همینطور اگه امکانش باشه سی ال رو ...

- شماره #20 رو انتخاب کردم چون شماره ام تو دینامو زاگرب و تیم ملی کرواسی هم همنیه !

- به همه هواداران یوونتوس سلام میکنم و امیدوارم که خوشحالتون کنم در سال های آینده .

1z8bhy3duijcnkd9qskl_thumb.png

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

تاپیکش خیلی مظلومه ... 

مصاحبـه امروز ِ ـش :

من همیشـه میخواستم به بیانکونری ملحق بشم ، البته که پیشنهاد های دیگـه ای هم بود اما من فقط یوونتوس رو میخواستم !

میدونم که اینجا برای بودن در ترکیب اصلی باید سخت مبارزه کرد ، من اینجا اومدم و باید خودم رو ثابت کنم .

افراد زیادی از من پیراهن یوونتوس رو خواستند ، فکر کنم دفعه بعدی باید با کامیون [ :nish: ] به زاگرب برم ! 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS

چیزی که واقعا منو متحیر خودش کرده انعطاف فوقلادش حین استارت وو دریبلینگش هست که به صدم ثانیه با رقص کمر خودشو از بین بازیکنان حریف جدا میکنه

امیدوارم مثل قضیه دیبالا نشه و چون از اول ب تیم اضافه شده اوایل خوب بهش بازی بده که به مراتب یار فیکس تیم بشه

بی صبرانه منتظردیدن بازیش هستم :8: :8:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

مصاحبۀ چند وقت پیش مادرش با گاتزتا که خیلی جالبه + اون بخشایی رو میذارم که ندیدم جایی بذارن :

- متکلم به چند زبانه ؛ پرتغالی، انگلیسی، اسپانیایی + طبیعتاً کرواتی! رو از طریق فوتبال یاد گرفته و با این زبونا با هم تیمیاش حرف زده... [انگلیسیش مخصوصاً پرفکت ـه! اینجا اولین مصاحبه ش با لباس یووه رو ببینید]

- کانالهای آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی رو بالا پایین میکرد تا بتونه اوناییکه فوتبال پخش میکنن رو پیدا کنه...

- در مدرسه دانش آموزی تاپی بود و یکی از معدود فوتبالیستاییه که تحصیلاتشو کامل کرده...

- همیشه زودتر از اون چیزی که دکترا پیش بینی میکردن از مصدومیت برمیگشت...

- ساکته ولی ذهنیت قوی داره. از 8 سالگی مثه یه بازیکن حرفه ای تمرین میکرد، حتی در خونه...

+ مصاحبۀ ایجنتش [نالتیلیچ] با توتو هم همینطور + اون بخشایی رو میذارم که ندیدم جایی بذارن :

- پیاتسا از ک.رونالدو کندتر ولی غیرقابل پیش بینی تره. حرکاتش در زمین منو یاد ساویسویچ میندازه.. این مقایسه هارو انجام میدم چون واقعیت دارن و نمیخوام رو بچه فشار بیارم...

- در ضد حملات/فضاهای باز ویرانگره و در فضاهای تنگ تر از تکنیک باورنکردنیش استفاده میکنه.. نقاط ضعف؟! باید رو تموم کنندگی و نبردای هواییش کار کنه...

- میدونه که تضمینی برای بازی کردن نداره ولی از رقابت در یووه نمیترسه و برعکس انگیزه شو بیشتر میکنه [@DomenicoBerardi]...

- از شخصیت و هوش لازم برای تبدیل شدن به یک نماد در یووه برخورداره.. یووه رو بخاطر اینکه پروژه ای برای پیروزی در سری آ و UCL ـه انتخاب کرد...

- گالیانی موقع مذاکره در مورد پیاتسا بیش از حد معمول عجیب بود. بهش 2 برابر $$$ یووه پیشنهاد کرد ولی پیاتسا فقط یووه رو میخواست و کاری از دست گالیانی ساخته نبود...

- یووه 2016 اونقدرا برای یووه در خرید پیاتسا تعیین کننده نبود. فارغ از یورو، اونها بهرحال میخردینش.. ماروتا و پاراتیچی 3 سال بود که پیاتسا رو دنبال میکردن. باید واقعاً قانع شده باشن که حاضرن 23 میلیون € واسش بدن...

- زنگای مانژوکیچ به پیاتسا در تصمیمش نقش موثری ایفا کردن چون این 2 تا دوست نزدیکن...

- از اون موقعی که کراسیچ رو در 2010 به یووه بردم چی تغییر کرده؟! اون موقع یووه یه خونۀ خوب بود، الان یه آسمون خراش ـه!!

P.S : دورتموند + لیورپول + ولفسبورگ + فیورنتینا + میلان [که 2 برابر یووه بهش حقوق میداد] رو رد کرد تا به یووه بیاد علی رغم رقابت بیشتر! [@DomenicoBerardi]

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

اتفاقاً دیبالا هم هر وقت بازی میکرد بهتر از بقیه بود 

فقط این آلگری بود که قانع نمیشد بهش بازی بده و بهانه آماده نبودنو مچ نبودنو از این حرفا رو میاورد

الانم همونطوری که هیگواین باید از همون اول وارد ترکیب اصلی شه پیاتسا هم باید باشه تو تیم اصلی 

• alexdelpiero, Signora Omicidi و ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- یچیزی که خیلی در موردش دوس دارم اینه که سبک بازیش عمودیه! اگه دقت کنید، خیلی کم افقی حرکت میکنه... همیشه به سمت دروازه و همیشه به دنبال گل زدن و پاس گل دادنه... خیلی ازین لحاظ شبیه موراتاست...

- دیروز هم رسماً معرفی شد... اون بخشایی از حرفاشو میذارم که ندیدم جایی بذازن :

./ بازی در لیگای معتبر دیگه؟! یووه آیندۀ منه و در حال حاضر به چیزای دیگه فکر نمیکنم.. میخوام لیگ قهرمانان رو ببرم. پسر خوبی بودم و همیشه تو مدرسه خوب کار میکردم...

./ دانش آموز عالی تو مدرسه بودم. 2 تا خواهر بزرگتر دارم که تو کارای مدرسه کمکم میکردن...

./ همیشه ندای قلبم رو به پول ترجیح میدم و همیشه هم تو زندگی همینکارو انجام خواهم داد... [ممکنه بعد علیه ات در یک دادگاه صالح استفاده بشه :دی]

./ تا اینجا در طی دوران بازیگریم، هم تو وینگ چپ بازی کردم و هم بعنوان هافبک تهاجمی. ولی اینجا فارغ از پستی که بازی میکنم، هر چی دارم میذارم...

e4cc_11.jpg

+ پدرش پروفسوره و مادرش دکتر! ازدواجی تیپیکال در شوروی و کشورای نزدیک بهش [ازدواج یه معلم + دکتر]...

• eⁿzº, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

- یچیزی که خیلی در موردش دوس دارم اینه که سبک بازیش عمودیه! اگه دقت کنید، خیلی کم افقی حرکت میکنه... همیشه به سمت دروازه و همیشه به دنبال گل زدن و پاس گل دادنه... خیلی ازین لحاظ شبیه موراتاست...

دقیقن.. حرکاتی که انجام میده خطرناک هستن و بوی موقعیت خطرناک میده.. بعبارتی، بهره وری حرکاتش بشدت بالاست. اهل دریبل بیخود و حرکات بی فایده نیست. تکنیکش هم بر خلاف بازیکنایی که 40 بار رقص پا می کنن تا شاید یکیو دریبل بزنن کاملن مختصر مفیده..

یه نکته دیگه، از رو صحبت ها و نگرشی که داره بنظر باهوش میاد..میدونه که از خودش و یوونتوس چی میخواد و به جایگاهش اشراف داره.. 

در میان بازیکنای بزرگی که امسال به یووه اومدن، پیاتسا گزینه ایه که امسال آدمو با بازی هاش به وجد میاره..مخصوصن اگه هماهنگیش با بقیه و بخصوص با دیبالا بگیره..

• Orphée, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

مارکو در همین چند دقیقه کیفیتشو نشون داد یه بازیکن تکنیکی و باهوش که مطمئنا میتونه آینده درخشانی رو داشته باشه بخوبی مدافع حریفو جا میذاره و خودشو توی موقعیت خطرناک قرار میده این چیزیه که توی بازیهای بزرگ یووه نیاز داره امیدوارم تو سی ال بتونه بدرخشه  :8: 

3rtb_d003.variant1400x78713_(copy)_(copy

38kb

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
کراسیچ :22: و دیگر هیچ .
دقیقا منو یاد کراسیچ میندازه . البته باید بازی های بیشتری ازش ببینم . کراسیچ از concentrate :1: پایینی برخوردار بود . امیدوارم پیاتسا بیشتر از مغزش استفاده کنه .
خلاصه سر همون پا عوض کردنش بدجور تو قلب من جا کرده .
عاشق این مدل بازیکنای فانتزیم .
جووینکو :22: :(
  • mory, MaMpIeRo, Signora Omicidi و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

یه نکته خیلی مثبتی که داره و برای این یووه از نون شب واجب تر هست اینه که قدرت حفظ توپ بالایی داره. 

تکنیک و قدرت بدنی که داره بهش اجازه میده راحت توپ رو نگه داره..اگه نخواد کسی نمیتونه توپو ازش بگیره..دیشب یه صحنه بود که دو نفر خواستن ازش توپ رو بگیرن و آخر مجبور به خطا شدن..

مشکلی که هست و باعث میشه از ترکیب اصلی دور باشه تجربه پایینشه.. این باعث شده در زمین یه مقدار سردرگم باشه.. 

اگه کسی نمیدونست که پیانیچ همین امسال به یووه اومده و بازی های دوستانه رو نگاه می کرد، فکر می کرد چندساله در یووه توپ میزنه. همون اول خودشو در ترکیب جا انداخت. می دونست که چه نقشی رو در زمین پیاده کنه و وظایفش چیه. ولی بازیکنای جوون تا بیان خودشونو پیدا کنن زمان زیادی می بره. مربی میتونه کمک کنه که این زمان کم بشه ولی الگری بنظرم به این قضیه توجه زیادی نمیکنه. 

به گواردیولا علاقه زیادی ندارم ولی آدم بازی تیمشو نگاه میکنه راحت میفهمه که شرح وظایف هر بازیکن در زمین چیه.. گواردیولا برای تک تک بازیکناش برنامه مشخص داره، هر پست یه سری اختیارات و نقش مشخصی در تیم داره. برای همین یه بازیکن جوان مثل کومان راحت نقش خودشو در تیم یاد میگیره و این سردرگمی های اقتضای این سن رو نداره. در نتیجه راحت تر جا میفته.

الگری از طرفی معلوم نیست چه نقشی میخواد به پیاتسا بده. چون اصلن معلوم نیست با چه ترکیبی بازی کنیم. امروز با ترکیب 3-5-2 پیاتسا مهاجم ذخیره دیبالاست. فردا ممکنه 4-3-1-2 بازی کنیم و اونموقع بازم معلوم نیست که پیاتسا بعنوان پشت مهاجم بازیکن اصلیه یا پیانیچ اونجا بازی میکنه. در این صورت باز پیاتسا ذخیره پیانیچ خواهد بود یا ذخیره دیبالا یا هردوی این گزینه ها.. اینا خود بازیکن رو هم گیج میکنه..

• pezhman, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- این جملۀ آلگری در موردش مهم بود بنظرم : پیاتسا تونست یه موقعیت گلزنی ایجاد کنه در طول همون چند دقیقه ای که بزمین اومده بود.. ادامه داد : بازیکن خیلی جالبیه. میتونه بعنوان متزالا در 3-5-2 یا ترآکورتیستا در 4-2-3-1 بازی کنه..

آلگری همونطوری که با دیبالا، موراتا و ساندرو رفتار و کم کم به ترکیب اصلی واردشون کردو داره در مورد پیاتسا هم انجام میده. تو هر 3 نفر قبلی هم جواب داد استراتژیش...

- مصاحبۀ جدید پیاتسا (برخلاف حرفی که قبلاً زده بود، حالا میگه که پست مورد علاقه ش هافبک تهاجمی نیس!) :

./ در 3-5-2 یووه میتونم بعنوان مهاجم دوم بازی کنم و یا در نهایت کمی عقب تر برم و ترکوآرتیستا وایسم. ولی ترجیحم با اختلاف زیاد وینگره و ترجیحاً وینگر چپ. ازونجا میتونم با پای راستم تو بزنم..

./ کافیه یه دقیقه با بوفون صحبت کنی تا بفهمی که چه اسطوره ای در مقابلت قرار داره..

./ نگرانی از نیمکت نشینی؟! قطعاً نگران نیستم. میدونم که اینجا یووه ست و باید ارزشمو به اثبات برسونم..

./ در مورد شرایط مانژوکیچ بعد از خرید ایگوایین : مشکلی نیس، ماریو میدونه که به همه فرصت بازی میرسه. اون بود که بهم گفت بیام اینجا و توضیح داد که یووه تیمیه از قهرمانان. اینجا بودنمو مدیون اونم...

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tywinsmiles1_m6n6.jpg

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال

این پسر موقعی که توپ دستش میاد فقط میخوام گریه کنم

اخه چرا انقدر باید دیر بیاد تو زمین؟!

حداقل از دقیقه 70-75 بیاره تو زمین

تا پا به توپ میشه،بازی تموم میشه

خیلیه که این استعداد فوق العاده رو داشته باشی ولی 80-85 دقیقه بزاریش رو نیمکت

میترسم،میترسم از اون روزی که پیاتسا با این حماقتا فوتبالش نابود بشه یا حداقل اینکه یووه هیچ استفاده ای ازش نکنه

خیلی ناراحت پایتسا هستم

هرطوری فکرشو میکنم حقش این نیست

:2:

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4107 ارسال

در فرصتهای محدودی بهش داده شده اون عجله و شتاب دیدم..

متاسفانه الگری در خط حمله خیلی دستش بازه و هر کی رو نیمکت بذاره مجبوره شرمنده شون بشه.

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

دیبالا رو دوبرابر براش پول دادیم اما تا چند هفته بهش بازی نمیداد . مطمئنا پیاتسا هم بهش بازی میرسه 

• Orphée, mory, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

به نظرم تعویضش اشتباه بود، من ترجیح میدادم. دیبالا رو تو زمین نگه میداشتیم و کوادرادو رو جای دنی الوز میووردیم.

• alireza.de710, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

به نظرم تعویضش اشتباه بود، من ترجیح میدادم. دیبالا رو تو زمین نگه میداشتیم و کوادرادو رو جای دنی الوز میووردیم.

اصلا 2 تا تعویضمون سوخت ! اورا و آساموآ ... 

• mory, alexdelpiero, Signora Omicidi و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

اصلا 2 تا تعویضمون سوخت ! اورا و آساموآ ... 

همین الان تو تاپیک بازی همینو نوشتم.

• alexdelpiero, Georgia , Massimiliano Allegri و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این پسر به نظر حرفایی برای گفتن در آینده داره  :8:  :worship: 

باورم نمیشد بیاد زمین اونم جای دیبالا  :worship: علگری رو که نشون داد فکر کردم کوادرادو رو صدا کرد 

همینکه به کوادرادو ترجیحش داده خیلیه  :1: 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی