پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مارکو پیاتسا

* * * * * 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
228 پاسخ برای این موضوع

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

، اصلا شماها راست میگین و کل اتفاقات دیشب از رو شانس و بخت خوب مکس اتفاق افتاد که باعث شد ببریم ؛ شما خوبید ...

این همه بازی تو فصل داشتیم  پیاتسا رو فیکس نذاشت ، ی عده اومدن همینجا فحشش دادن گفتن داری گند میزنی تو استعداد بازیکن و اون 20 میلیون و غیره و ضاله ... مقاومت کرد کار خودشو کرد دقیقا اون کاری رو که با دیبالا کرد با اینم کرد و همون اول بهش بازی نداد ... گذشت و گذشت بعد 5-6 ماه از شروع فصل از طرف رونمایی کرد .

- همین ی مورد باعث میشه من بهش ایمان داشته باشم ... حتی اگر تمام اتفاقات و نتیجه های دیشب و کل این دو سال و نیم اخیر شانسی بوده باشه یا میراث مربی با دانش قبلی بوده باشه !

ویرایش شده توسط اُم البنین 24 February 2017 - 10:39 AM.
هرکسی نقد میکنه بهر دلیلی اراجیف نیست حرف هاش ..

• mory, alexdelpiero, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Escanor

Escanor

Goodbye Baby

• اعضا
  • 1312 ارسال

من شکلی که پژمان جان با قضیه برخورد میکرد رو بیشتر دوست داشتم. منتقدا رو با شلوارک میدید در حالی که چیپسشون رو زدن تو ماست مو سیر و با دست چرب دارن تایپ میکنن :1: اما خب بعد از اون منتقدین درس گرفتن و با کت و شلوار و سیگار برگ میان و "اراجیف" میگن. من این رو پیشرفت میبینم اگر چه دیدنشون با شلوارک رو بیشتر دوست داشتم ولی خب.... از منبر بالا نمیرم. کلا ارزش نداره. شبیه پدر بزرگا میشه آدم. از خجالت هم دربیاید. بوس بوس :53:

در مورد شانس:

زمانی که یه تیمی اتوبوس پارک میکنه شما به شانس هم احتیاج داری. به نظرم رو گل اول شانس آوردیم هر چند گل دوم کاملا بر خلاف گل اول بود. فکر نمی کنم چیز بدی باشه شانس آوردن. برای بردن CL و در مجموع یک تورنومنت حذفی تنها کیفیت لازم نیست و شما نیاز به شانس هم داری. گل نزدنه پورتو هم ربطی به شانس نداشت. قبل اخراج بازیکنشون هم موقعیتی بهشون ندادیم و شک ندارم اگر اخراج هم نمی شد اتفاق خاصی نمیفتاد. اخراج بازیکن حریف هم ربطی به شانس نداره. طرف اشتباه کرد و چوبش رو خورد. 7 بار گفتم شانس که با این یکی شد 8 تا  :fp:

در مورد نتیجه و کیفیت بازی:

مجددا میگم به نظرم خوب نبودیم ولی توی این شکل بازی ها که تیم حریف بسته بازی میکنه نمیشه توقع چندانی داشت. مهم این بود که نتیجه رو گرفتیم و تا زمانی که نتیجه بگیریم من حاضرم به زشت ترین و بدترین شکل ممکن بازی کنیم. در مورد نتیجه ای که توقع داشتم، قبل بازی میخواستم پست بدم و بگم مساوی هم نتیجه ی خوبیه. شاید عجیب باشه که باخت با اختلاف یک گل و البته حداقل یک گل زده هم برام اوکی بود. البته پنهون نمی کنم که اگر میباختیم از خجالت آلگری حسابی در میومدم :1:

در مورد پیاتسا:

از رفتاری که آلگری در پیش گرفته کاملا حمایت میکنم. به نظرم کار درستی رو داره میکنه. هر کسی نظری داره. بعضیا توقع دارن بازیکنی که گرفتیم و استعداد خوبی داره و پول زیادی هم بابتش دادیم سریع وارد ترکیب بشه. نظر من به نظر آلگری نزدیک تره. اگر کمک میکنه یادمه کنته هم یورنته رو تا هفته ها بازی نمیداد به اون شکل. پیاتسا کم کم وارد ترکیب اصلی میشه. شک ندارم. ممکنه این فصل این اتفاق نیفته مثل ساندرو که فصل اول آنچنان که باید فرصت پیدا نمی کرد اما اون روز بالاخره میاد. این پسر جدا از استعداد خوبی که داره باهوش به نظر میرسه. امیدوارم یه روزی برامون یه ستاره بشه.

• pezhman, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

توتو یووه با ولادا بورازون ایجنت معروف کروات مصاحبه کرده .

من از معملکرد پیاتسا شگفت زده نشدم ، من همیشه میگفتم که دیر یا زود او پتانسیل بالای خودشو نشون میده .صحبت های آلگری در باره او نشان دهنده رضایتش از اوست . او یک بازیکن حرفه ایست که آینده درخشانی دارد .دیر یا زود همه او را به چشم یک بازیکن بزرگ میبینند . من فکر میکنم او اماده است و تنها چیزی که نیاز دارد کمی بازی مستمر است . من شرط میبندم ( اعتقاد دارم ) که در آخر فصل او به یک سطح بالا از فوتبال میرسه . او با وجود مربیی مثل آلگری بدون شک میتونه ارزش خودش رو ثابت کنه . یوونتوس استعداد های بزرگی داره من جمله بازیکن های ایتالیایی که تازه خریداری کرده .

• alexdelpiero, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
پیاتسا بازیکن خوبیه، غیر از مهاجم نوک میتونه تو بقیه پستای هجومی بازی کنه اما هنوز کم تجربه است و تمرکز کافی نداره، باید تو سری آ بیشتر بهش بازی بدیم و مانژو رو نگه داریم واسه ذخیره هیگواین، البته قرض دادن به ساسولو هم از گزینه های روی میزه که زیاد ازش خوشم نمیاد
  • alexdelpiero, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مصدوم شد ، بدجور هم مصدوم شد.

• GioVanni Agnelli, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فوتبالش نابود میشه با مصدومیت ها ....بهتره تیم ملی رو یا کنار بذاره یا هر بازی بازی ندن بهش ...شانس بدی داریییییییییییم

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

25 میلیون دادیم برای بازیکنی که جواب نداد و حالا هم مصدوم شد...................

• alexdelpiero, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

اینجوری که زانوی این بچه پیچ خورد، فصل بعد تو زمین میبینیمش...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
پیاتسا که مصدوم شد
استورارو هم که نرفته تیم ملی آمادس
- منظورمو میگیرید ؟
  • alexdelpiero, tecra, Senmorta و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

کاش مثل زمانی که کیلینی رو قرض دادیم فیوره، پیاتسا رو هم قرض می دادیم بهشون

این بشر نیاز به بازی داره فصل بعد تا دوباره رو بیاد و از طرفی هم یه تیمی مث ساسولو زیادی براش کوچیکه

کاش روابطمون با تیمای دیگه سری آ انقدر بد نمیشد ولی حالا که بد شده امیدوارم بریم سراغ تیمای نیمه قوی لیگهای دیگه که حاضرن بازیکن قرضی بگیرن. تیمایی مث ویارئال و والنسیا و ...

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

مصدوم شد ، بدجور هم مصدوم شد.

فصل برای پیاتسا به پایان رسید.

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
سلامی دوباره به استورارو
  • alexdelpiero, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

این غیبت پیلاسا در بازی با دایوسلونا زمانی که نیاز به انتحاری شدن است ضربه بزرگیه

• Pinturicchio, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حدسم این بود ک این پسر تو سی ال میترکونه اما قهرمانیمون از بین رفت با رفتن پیاتسا ....اگه 10 درصدم شانس داشتیم دیگه نداریم

capture1_gp2v.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21106 ارسال

- دوست دارم الان پژمان بیاد از تجربیاتش درباره رباط صلیبی صحبت کنه :nish:

مصدومیت بد موقعی بود خیلی، به نظرم کم کم داشت خودش رو پیدا میکرد تو تیم ولی با این مصدومیت خراب شد.

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
مدت مصدومیتش دقیقا چقدره؟
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan
^^^^^
بین 6 تا 8 ماه !
  • tecra, L'Avvocato, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

فقط مصدوم نشد فکر کنم قبل از اینکه شکوفا بشه پر پر شد

• alexdelpiero, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 993 ارسال
  • LocationKurdistan

یه سرمایه گذاری اشتباه و هزینه هدر رفته، علیرغم استعداد زیادی که داشت خودش رو با سبک بازیهای سری آ وفق نداد و به کار تیم نیومد
متاسفانه مصدومیت رباط صلیبی آینده اکثر فوتبالیستها رو نابود میکنه! پیاتسا خیلی سخت بتونه به  فرم قبلیش  برگرده
حتی مارکیزیو هم بعد از مصدومیت رباط صلیبی دیگه اون بازیکن قبلی نشد

• mory, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
خیلی عذر میخوام، نمیخوام خاطرتون رو مکدر کنم ولی بخش اعظمی از روند رشد یک استعداد مربوط به مربی تیم هست.

البته فقط پیاتسا نیست متاسفانه و موارد اینچنینی رو بارها مشاهده کردیم توی سال های اخیر
  • mory, tecra, L'Avvocato و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی