پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مهدی بن‌عطیه - Benagol

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
182 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

فروختنش؟! عجب خریتی کردن مدیرا.. الان کیه لینی یا بونوچی و حتی اگه هردو در یه بازی CL مصدوم یا محروم بشن که شانس محرومیت هم خیلی بالاست تکلیف چیه؟! بارتزالی که چندین ماهه مصدومه و با سنی که داره معلوم نیست شرایط بازیش چطوری باشه و نمیشه بهش اتکا کرد.. روگانی که خود مربی قبولش نداره.. اولین و تنها گزینه قابل اتکا بن عطیه بود که داری میفروشیم.. واقعن نمیدونم تو مغز مدیرا چی میگذره که عرضه نداشتن بازیکنی که قرارداد داره رو وادار به موندن کنن.. حالا طرف اصرار به رفتن داره و داره برنامه هاتو بهم میزنه حداقل گرون بفروش و مجبورش کن باشگاهی بره که تو میخوای نه اون.. این چه مدلشه دیگه.. سر همین مصدومیت دفاع و ذخیره نداشتن خیلی راحت ممکنه از CL حذف بشیم..  :62:

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

جا داره در یه پست جداگانه بگم که از پنالتی دقیقه نود ایشون جلو رئال، مجبور کردن مدیرا به فروش وسط فصل و گذاشتن دست مدیرا تو پوست گردو تا نیمکت نشینی روگانی، بقول خارجیا

there is no love lost between me and him

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

آرش اونقدر نگران تیم و مصدومیت بونوچی! ـه که هنوز تاپیکشو تو بخش بازیکنای اصلی نگه داشته! B)

درسته که این چند سال بد فروختیم ولی بنظرم این یکی رو بلحاظ قیمت بد رد نکردیم! 20 میلیون خریدیمش و داریم 15 م میفروشیم که 5 تاش بونوسه و راحت الوصول. درسته 2016، گرونترین خرید تاریخ 100 م بود و الان 200 ولی بحث استهلاک جنس رو هم در نظر بگیرید! :1: 40 % دورانش تو یووه رو فیکس بود و تو 60 % بقیه هم بهرحال بازی کرد و تو آب نمک نبود... من زیاد خوشم نمیاد ازش بخاطر اون خطا یا حالا بی احتیاطی که پارسال تو برنابئو انجام داد (اخراج بوفون) و بونوچی علی رغم تموم محدودیتهاش خیالمو بیشتر جمع میکنه...

+ اینو جاهای دیگه هم گفتن ولی بهرحال خالی از لطف نیست؛ پسرش Kays کاپیتان U7 یووهست و کفشاشم از نوع CR7... امیدوارم یه بند بازخرید حداقل برا پسرش بذاریم! :1:

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad

آرش اونقدر نگران تیم و مصدومیت بونوچی! ـه که هنوز تاپیکشو تو بخش بازیکنای اصلی نگه داشته! B)

درسته که این چند سال بد فروختیم ولی بنظرم این یکی رو بلحاظ قیمت بد رد نکردیم! 20 میلیون خریدیمش و داریم 15 م میفروشیم که 5 تاش بونوسه و راحت الوصول. درسته 2016، گرونترین خرید تاریخ 100 م بود و الان 200 ولی بحث استهلاک جنس رو هم در نظر بگیرید! :1: 40 % دورانش تو یووه رو فیکس بود و تو 60 % بقیه هم بهرحال بازی کرد و تو آب نمک نبود... من زیاد خوشم نمیاد ازش بخاطر اون خطا یا حالا بی احتیاطی که پارسال تو برنابئو انجام داد (اخراج بوفون) و بونوچی علی رغم تموم محدودیتهاش خیالمو بیشتر جمع میکنه...

+ اینم جاهای دیگه هم گفتن ولی بهرحال خالی از لطف نیست؛ پسرش Kays کاپیتان U7 یووهست و کفشاشم از نوع CR7... امیدوارم یه بند بازخرید حداقل برا پسرش بذاریم! :1:

آخه هنوز رسمی نشده! ی شایعات ریزی هم هست ک با مصدومیت بونوچی یووه شاید نذاره بن عتیقه بره! من ک جلو آتلتیکو نمیتونم ب روگانی اعتماد کنم! کاسرس هم معلوم نیس تو چ سطحیه الان! چطور زنیت ، ویتسلو از تورین برگردوند روسیه ما نتونیم اینو نگه داریم؟! اصلا بچشو میتونیم گرو برداریم :1:
  • Orphée, tecra, Senmorta و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

^^

- اتفاقا من به روگانی بیشتر از بن عطیه اعتماد دارم ! :22:

ظاهرا امروز میره قطر برای امضای قرارداد.

• Orphée, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
تست پزشکیشو داد کاش لحطه اخر نگهش میداشتن هیچ مدافع وسط مطمینی برا بازی سی ال کنار دکتر نداریم
روگانی عالیه اما تو سی ال کم تجربست
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خب رسما با قراردادی ب مبلغ 8 میلیون ب اضافه 2 میلیون پاداش ب الدحیل قطر پیوست!

از اولم برای من بازیکن نچسبی بود حقیقتا و کلا هم ب کارمون نیومد چندان! فصل اولش ک مصدوم بود و نیمکت نشین فصل دومش فیکس شد اما اون پنالتی لعنتی رو ب رئال داد پنالتی ک هنوزم نمیدونم واقعا خطا بود یا ن اما تو اینکه بن عطیه اشتباه کرد هیچ شکی ندارم! فصل سومش هم ک وقتی بهش نیاز داشتیم گذاشت رفت اونم با ی قیمت بسیار کم! البته خودش حقوق خوبی میگیره! از طرفی ب نظرم بازیکنی ک ذهنیت قوی نداره و پول رو ب بازیکن یووه بودن ترجیح میده جاش تو یووه نیس...

تو این دو سال و نیم حضورش 5 گل زد ک سه تاش ب میلان بود! دو تا از اون سه گل ک تو فینال جام حذفی بود یکیش هم تو سری آ. دو گل دیگرش رو هم ب کروتونه و رم زد...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

فروختنش؟! عجب خریتی کردن مدیرا.. الان کیه لینی یا بونوچی و حتی اگه هردو در یه بازی CL مصدوم یا محروم بشن که شانس محرومیت هم خیلی بالاست تکلیف چیه؟! بارتزالی که چندین ماهه مصدومه و با سنی که داره معلوم نیست شرایط بازیش چطوری باشه و نمیشه بهش اتکا کرد.. روگانی که خود مربی قبولش نداره.. اولین و تنها گزینه قابل اتکا بن عطیه بود که داری میفروشیم.. واقعن نمیدونم تو مغز مدیرا چی میگذره که عرضه نداشتن بازیکنی که قرارداد داره رو وادار به موندن کنن.. حالا طرف اصرار به رفتن داره و داره برنامه هاتو بهم میزنه حداقل گرون بفروش و مجبورش کن باشگاهی بره که تو میخوای نه اون.. این چه مدلشه دیگه.. سر همین مصدومیت دفاع و ذخیره نداشتن خیلی راحت ممکنه از CL حذف بشیم..  :62:

هنوز از این پست 48 ساعت نگذشته که پیش بینی شما محقق شد 

• mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

ممنون مهدی بازیکن عالی بود .....اما صبور نبود و کم هم بهش بازی دادیم متاسفانه ...اما کاسرش هم خوبه .........

ب هر حال بن عطیه دوس داشتنی بود :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

ممنون مهدی بازیکن عالی بود .....اما صبور نبود و کم هم بهش بازی دادیم متاسفانه ...اما کاسرش هم خوبه .........

ب هر حال بن عطیه دوس داشتنی بود :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :thank:  :53:  :53:  :53:  :53:  :53:

راستش من همه بازیکنای یووه رو دوست دارم ، مهدی هم اگر بود بهتر بود 

نمیدونم کاسرس الان چطوره 

یه کم خرافاتی هم هستم

اگر روبروی تیمای بزرگ بازیکنای مهممون (مثلا یه بازیکن اصلیمون مثل بونوچی)مصدوم باشن برنده ایم  :1:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

بنازم به این نظر . ممنونم عالی :53:

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
خود بن عطیه الان داره گریه میکنه.
  • GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
شَم گلزنیش فراتر از یک مدافع هست... چند روز پیش اولین گلش رو ب الاهلی زد امروز هم تو لیگ قهرمانان آسیا تونست ب استقلال گل بزنه! جالبه اول ی گل زد داور آفساید گرفت بعد دوباره گل زد! تو یووه ک ن ولی تو مراکش و همین الدحیل علاوه بر دفاع کردنش رو گلهاش هم حساب باز میکنن!
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
خارج از علگری ک زیاد بهش بازی نداد و اجازه ای که مدیریت بهش داد برا خروج خود بن عطیه واقعا مقصره
خودش فهمیده میتونست نیم فصل دوم بیشتر بازی کنه
نباید زود تصمیم میگرفت
  • mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

وقتی شنیدم بونوچی داره برمیگرده یووه ، به دیدنه الگری رفتم 

بهش گفتم داستان چیه ؟

گفت تو و کیلینی فیکس هستید و بونوچی بجای تو خواهد بود

ولی عملا این اتفاق نیفتاد 

منم تیمو ترک کردم . همبازیهام خواستند نظرم رو عوض کنند ولی من نظرمو عوض نکردم

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
لا استامپا گزارش داده یووه ب دنبال بازگردوندن بن عطیه هست! شاید در وهله اول اینطور ب نظر برسه ک با رفتن آلگری ممکنه فرصت برای برگشت بن عطیه مهیا باشه اما اگه مثلا ساری بیاد یووه بن عطیه ن تنها بعد از کیه لینی و بونوچی قرار میگیره بلکه با توجه ب علاقه شدید ساری ب روگانی رسما مدافع چهارم میشه! ب هر حال قیمت پایینی داره و اگه خودش راضیه میصرفه ک بیاد! خودم نظرم رو مانولاسه اما خیلی گرونتره!

اینکه مدام دنبال برگردوندن بازیکنای سابق هستیم نشان از ضعف مدیریته!
  • GioVanni Agnelli, mory, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

^

میدونم الان حس میکنید مجنون شدم  :fp: 

ولی بن عطیه فعلا رو از دلیخت بیشتر قبول دارم 

سرمایه گذاری روی مدافع جوان هلندی رو معقول نمیبینم با پولی که برای دلیخت میدیم میتونیم

اریکسون یا یه هافبک خوب بخریم و فعلا با همین مدافعا کجدار و مریز راه بریم

مربی بعدی باید روی روگانی کار کنه و اگر جواب نداد اونوقت دنباله یه مدافع با سبک ایتالیایی باشیم

• ace of glass, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
چرا مجنون؟ نظرت منطقیه
برای هافبک خوب تو بازار دیوونه کننده فعلی باید حداقل ۸۰ تا بدیم
پس چه بهتر که دست به دفاع و دروازه و حمله نزنیم
هافبک و نیمکت رو تقویت کنیم
  • ace of glass, D E L P I E R O و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

کار با گواردیولا چطور بود؟

گواردیولا از نظر تاکتیکی بهترین مربی دنیاست و کس دیگری را بهتر از او نمی‌بینم. اما از نظر رابطه گواردیولا با بازیکنانش او را چندان نمی‌پسندم. از این نظر او برایم چندان مربی جذابی نیست.

• eⁿzº, L'Avvocato, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
گفته الگری بهم گفته بود تو فیکسی و بونوچی باید بجنگه واسه برگشتن به ترکیب اصلی - که البته نگفت که بونوچی تو اون مدت جنگید یا نه! - ولی من چهاربازی نیمکت نشین بونوچی شدم و بعدش به الگری گفتم دیگه تو تیمی که مربیش تو باشی بازی نمیکنم.

بن عطیه احتمالا متوجه این قانون نانوشته نشده بود که هر فصل بعد از حذف/باخت تو چمپیونزلیگ متهمای اول شکست تیم باید تیم رو ترک کنن. خودش سر همین قانون نانوشته به ترکیب اصلی تیم رسید و سر همین هم از تیم طرد شد ...
  • mory, Senmorta, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی