پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

میرالم پیانیچ - Il Pjanista

* * - - - 2 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
400 پاسخ برای این موضوع

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

با پیرلو ویدال مارکیزیو پوگبا چی کار کرد الگری ؟ بردمون فینال لیگ قهرمانان. کونته چی کار کرد با همین هافبک ها 

• MaMpIeRo, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
بزرگوار شما چرا فکر میکنی هرکس از الگری انتقاد میکنه، کنته فنه؟ داستان "خیر و شر" که نیست. به کنته هم انتقاد وارد بود که البته الان مربی ما نیست و ارتباطی نداره پیش کشیدن اون مسائل، ولی امروز الگری مربی تیمه. تیمش خوب بازی نمیکنه. جلوی میلان ده نفره هم به مشکل خورده بود تیم. الگری تا 2 سال پیش مربی بزرگی و مناسب با داشته های ما ولی بعد از فینال کاردیف دیگه چیزی برای ارائه کردن نداره. ادامه دادن باهاش در جا زدنه. امیدوارم بنده اشتباه کنم ولی الگری به وضوح از تمامی پتانسیل تیم نمیتونه استفاده کنه.
استعداد سوزی و مهره سوزی در این سیستم الگری مشهوده. یک نمونه ش هم همین جناب پیانیچ که از دوران اوجش فاصله گرفته
  • mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 369 ارسال
  • Locationتهران
@A Tribute To Buffon

با پیرلو ویدال مارکیزیو پوگبا چی کار کرد الگری ؟ بردمون فینال لیگ قهرمانان. کونته چی کار کرد با همین هافبک ها

سلام
قبلا عرض کردم ، موفق بودن یک مبحث ، نحوه ی رسیدن به اون موفقیت یک مبحث دیگر است .
بنده هم در مورد موفق بودن آلگری صحبتی نکردم ، حتی اگر آلگری قهرمان لیگ قهرمانان هم میشد و یا بشود . باز انتقاد من به نحوه ی بازی تیم است.
پیشروی کونته و آلگری در اروپا مد نظر بنده نیست که شما میخواهید با این مقایسه آلگری رو برتر از کونته نشون بدید .
اگر هم میخواهید مقایسه کنید ، نحوه بازی دو مربی رو مد نظر قرار بدید چون انتقاد ما به الگری نحوه ی بازی تیمش هست .
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

• مهمان

بزرگوار شما چرا فکر میکنی هرکس از الگری انتقاد میکنه، کنته فنه؟ داستان "خیر و شر" که نیست. به کنته هم انتقاد وارد بود که البته الان مربی ما نیست و ارتباطی نداره پیش کشیدن اون مسائل، ولی امروز الگری مربی تیمه. تیمش خوب بازی نمیکنه. جلوی میلان ده نفره هم به مشکل خورده بود تیم. الگری تا 2 سال پیش مربی بزرگی و مناسب با داشته های ما ولی بعد از فینال کاردیف دیگه چیزی برای ارائه کردن نداره. ادامه دادن باهاش در جا زدنه. امیدوارم بنده اشتباه کنم ولی الگری به وضوح از تمامی پتانسیل تیم نمیتونه استفاده کنه.
استعداد سوزی و مهره سوزی در این سیستم الگری مشهوده. یک نمونه ش هم همین جناب پیانیچ که از دوران اوجش فاصله گرفته

اولا شما بزرگ مایی ... 
دوما من هدفم از مقایسه این بود که الگری کار بزرگی کرده. کونته فن و .. کار ندارم. 
در مورد پیانیچ مثال زدی . خب من از روز اول معتقد بودم سطح پیانیچ همینه پس نمی تونم قبول کنم مقصر الگریه. تو تیم دیگه ای هم بره پیانیچ تهش همینه. همون طور که تو رم بود. یه جورایی مثل هیگواینه و فقط تو بازی های کوچیک شاید خوب کار کنه 

• Orphée, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

@A Tribute To Buffon

سلام
قبلا عرض کردم ، موفق بودن یک مبحث ، نحوه ی رسیدن به اون موفقیت یک مبحث دیگر است .
بنده هم در مورد موفق بودن آلگری صحبتی نکردم ، حتی اگر آلگری قهرمان لیگ قهرمانان هم میشد و یا بشود . باز انتقاد من به نحوه ی بازی تیم است.
پیشروی کونته و آلگری در اروپا مد نظر بنده نیست که شما میخواهید با این مقایسه آلگری رو برتر از کونته نشون بدید .
اگر هم میخواهید مقایسه کنید ، نحوه بازی دو مربی رو مد نظر قرار بدید چون انتقاد ما به الگری نحوه ی بازی تیمش هست .

در مورد نحوه بازی حق با شماست. من هدفم مقایسه با کونته و برتر نشان دادن الگری نبود چون آمار خودش گویای برتری الگری هست و نیازی به بحث نیست. در مورد سبک بازی هم من سبک بازی الگری رو بیشتر دوست دارم. تیم کونته بشدت یکنواخت و قابل پیش بینی بود. الگری هر تیمی رو به چالش میکشه. البته بازی های یووه تو سری آ میتونه جذاب تر بشه و زیادی نتیجه گرا شده تو این فصل اما علتش رو ضعف خط هافبک میدونم و حضور بازیکنان بی کلاسی مثل امره جان متوئیدی 

• mory, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
پیانیچ تهش همینه؟
یعنی این بازیکن معمولی رو چرا بارسا و سیتی میخواستن با 80 تا بخرن؟
بدون شک جز پنج هافبک برتر اروپاست.
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4145 ارسال

ظهور بازیکنانی که بین خط هافبک و حمله عمل میکنند مثل کوستا و دیبالا باعث شده پیانیچ به شغل دفاعی وادار بشه ...ضربات کاشته نزنه...از هیجده دور باشه وپاس های عمقی و پیرلویی نتونه بده و گل هم نزنه.........و در نتیجه جز ده هافبک جهان هم نباشه

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

• مهمان

پیانیچ تهش همینه؟
یعنی این بازیکن معمولی رو چرا بارسا و سیتی میخواستن با 80 تا بخرن؟
بدون شک جز پنج هافبک برتر اروپاست.

هرموفع خریدند و تو اون تیم ها درخشید بیایید بگید "دیدی گفتم"

• Delle Alpi, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

این بازیکن از اون زمان که تو رم بود و در ادامه در یووه  یه هافبک متوسط و همچنین کاملا محو در بازی های بزرگ بوده و هست  و نمیشه ازش انتظار بیشتری داشت
توانش همینه

و باز هم کاملا محو و یکی از ضعیف ترین بازیکنان تیم  در یک بازی بزرگ دیگه

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
پیانیچ آماده نبود و از همون ابتدای بازی هم مشخص بود.

اگرچه صحبت دوست عزیزمون رو در رابطه با محو بودنش در بازی های بزرگ قبول دارم.
  • Orphée, eⁿzº, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

آلگری یک کار خیلی خوب کرد و اومد با سپردن وظایف دفاعی بهش، این جنبه از بازیش رو قوی تر کرد. دوندگیش بیش تر شد، تاچ ها و توپ گیری هاش بهتر شد. اما سه تا اتفاق افتاد، یکی اینکه پیشرفت پیانیچ توی زمینه دفاعی به ترازه خودش رسید و بیش تر از اون تو دفاع بهتر نشد، پس نباید وظایف سنگین تر دفاعی بهش محول میشد. و دوم اینکه بازیکنای باکیفیتی کنارش نبودن که بهش آزادی عمل بدن تا وظایف هجومی خودش رو به نحو احسن انجام بده (کاری که توی رم در کنار ناینگولان و استروتمن خیلی خوب انجام میداد). سوم اینکه اگر به بازی پیانیچ دقت کنید خیلی هوشمندانه و با هدف پاس میده و به قول خودمون بازی رو راه میندازه. ولی بازیکنای کنارش اعم از خدیرا، متوییدی و جان و ...تو تجزیه و تحلیل این پاس هاش مشکل دارن و یا به اندازه ی کند هستن که با هرز اون پاس تمپو بازی رو می گیرن و تأثیر پیانیچ توی زمین کمرنگ تر میشه. برای همین به نظرم از سال پیش پیانیچ توی یک خط صاف حرکت کرد و آلگری باید این موضوع رو خوب می فهمید ولی لجاجت به خرج داد و دو سال از بهترین سال هاشو هرز کرد. منطق آلگری درست بود، اما ابزار ناکافی و نحوه ی اجرای اون اشتباه. 

اگر وظایف دفاعیش رو محدودتر بشه و آزادی عمل بیش تری برای رسیدن به خطوط جلوی زمین بهش داده بشه (با سپردن وظایف دفاعی بیش تر به بازیکن/بازیکنای کناریش) لول بازیش چندین درجه بالاتر میره. پیانیچ توی زمینه ی بازیسازی یکی از سه تای اول دنیاست و اگر به رونالدو، دیبالا و برنا نزدیک تر بشه به نظرم تأثیر شگرفی توی عملکردش توی زمین میذاره. چون این سه تا درک تاکتیکی خوبی دارن و منطق و هدف هر پاسی رو خوب میفهمن.

• حامد, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

پیانیچ عاشق کار با پپ هست هر هافبکی اینطوریه ولی خوب مهاجما زیاد علاقه مند نیستند ....پیانیچ برا یووه خیلی خوب بوده جای خالی پوگبا و پیرلو رو پر کردن خیلی سخته 

• Aminvo, tecra, Donnie و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

گل از روی ضربه آزاد و شوت نسبتا خوبش روی کرنر اواسط نیمه اول جزو بهترین عملکردای این فصلش بود اما دو تا کارت و در نهایت اخراج مسخره. خطاهایی که بدون هیچ دلیلی انجام داد.

قشنگ انگار بازیکنا متوجه عواقب کاراشون نیستن. یه لگ بین کاراشون و توجه به عواقب احتمالیش دارن  :22:

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad

گل از روی ضربه آزاد و شوت نسبتا خوبش روی کرنر اواسط نیمه اول جزو بهترین عملکردای این فصلش بود اما دو تا کارت و در نهایت اخراج مسخره. خطاهایی که بدون هیچ دلیلی انجام داد.
قشنگ از نظر ذهنی لَگ دارن بازیکنا. :22:

تو تیم ساندرو و پیانیچ این مرضو دارن! نتیجشم میشه این محرومیتها ک براشون ایجاد میشه... جالبه درس هم نمیگیرن
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
همون لحظه ای که کارت زرد گرفت 90% مطمئن بودم اخراج میشه.
نیمه اول عالی بازی کرد، حیف شد ...

همین چیزا نشون میده هنوز یه بازیکن سطح اول نیست.
  • eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

1t8t_13971213829_2019-03-04-10.42.07.jpg

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6043 ارسال
  • LocationKhorram Abad
رئال و در واقع زیدان ب صورت جدی ب دنبال جذب پیانیچ هستن. خود پیانیچ هم ک عشقه زیدانه و پیشتر گفته بود شماره 5 رو بخاطر زیدان برداشته!

ب هیچ قیمتی نباید بهترین و البته تنها هافبک خلاق تیم رو بفرستیم رقیب اصلیمون تو اروپا! ب اندازه کافی وضع خط میانی خراب هست با رفتن پیانیچ دیگه فاجعه میشه! ب این مدیرا هم ک نمیشه اعتماد کرد اینا هنوز دنبال جانشین پوگبا هستن :fp:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
خب رسما اعلام شده رئال ب طور جدی دنبال خرید پیانیچ هست و امروز تو مادرید با فالی رمضانی دیدار داشتن سران رئال
زیدان ب شدت بهش علاقمنده
ظاهرا یوو 80 تا 90 پیشنهاد رو قبول می کنه
من نمیدونم فروش پیانیچ چ معنی داره
اما اگه پیانیچ رو با کروس طاق بزنیم سود کردیم یا با پولش بتونیم امثال پوگبا وراتی تاندو اندومبله اریکسن ایسکو کانته .. بخریم بدک هم نیست
ظاهرا پیانیچ اولین قربانیست
  • Pinturicchio, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رفتن پیانیچ یعنی  رفتن نظم ب جا اینکه کنارش هافبک خوب بگیریم داریم میفروشیم اما من با عقل ناقصم قطعا به پاراتیچی نمیرشم چون با این دید نگاه کنم ک پیانیچ کل عمرش تو سری آ بوده و تکراری شده براس و دنبال چالشه و این که یووه میخواد اینو بفروشه و با پولش دوتا هافبک جوون تر بخره مثل پوگبا و اریکسن این یک دید خوبه اما واقعا پیانیچ خوبه 

حربه ای که سر پوگبا زدن رو میخوان با پیانیچ بزنن ...معاوضش با کروس خوبه اما قلب ادم چیز دیگه ای میگه تو دنیای بدون احساس امروز

• Orphée, mory, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امروز  داشتم اینستاگرام رو چک میکردم ک دیدم  پستی که در مورد نیمکت رئال بود و زیدان و بنزما و یکی دیگه نشته بودن رو میرالم پیانیچ لایک کرده ....خیلی شایعات وداغ کرد با حرکتش اما اگر اخر فصل گواردیولایی اومد امیدوارم پیانیچ مونده باشه چون عاشق کار با پپ بوده اما خوب اومد و گواردیولا اومد و  اصلا نساخت با وجودیت یووه این ی بحث دیگست 

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی