پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6454 پاسخ برای این موضوع

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

مردِ مردم... blackeye2.gif

DdkwhqiUwAAMGkX1.jpg

تنها دروازه برندۀ عنوان بهترین بازیکن سال سری آ در تاریخ (2017)...

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

با اینکه شزنی دروازه بان خوبیه ولی احتمالا فصل بعد این جملات رو زیاد میشنویم:

"اگه بوفون رو داشتیم فلان گل رو نمیخوردیم"

یا مثلا:

"کاش بوفون رو داشتیم یکم روحیه جنگندگی به بازیکنا میداد"

• mory, eⁿzº, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال
کاملا همینطوره. الان گرمیم نمیدونیم چخبره بذار اوضاع بگذره اونوقت میفهمیم چی رو از دست دادیم. من یکی دارم دیوانه میشم خیلی سخته تصور کنم دیگه بوفون تو دروازه نیست همیشه از اومدن این روز وحشت داشتم. الان یوونتوس با رفتن الکس بزرگ و کاپیتان بوفون دیگه کاملا یتیم شده
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

دوست عزیز amirali2001

جمله ی اول شما درست است و حتی دشمنان یوونتوس نیز به کیفیت بالای او اقرار می کنند.

ولی جمله ی دوم شما به نظرم نادرست است. بنده از زمانی که طرفدار یوونتوس هستم در خاطرم نیست بوفون رهبر توانایی برای بازیکنان تیم بوده باشد، ایشان از قضا یکی از بازیکنانی بود که به راحتی و جلوتر از بقیه تحت تأثیر شرایط زمین قرار می گرفت و توانایی روحیه دادن به بازیکنان تیم در شرایط بحرانی و استرس زا را نداشت. ما هواداران یوونتوس به دیده ی تعصب به این قضایا نگاه می کنیم و ممکن است این حقیقت را برای فردی مانند بوفون در نظر نگیریم، ولی بسیار واضح و مبرهن است که "بوفون رهبر خوبی نبود و روحیه ی جنگندگی منتقل نمی کرد". 

در بهترین فرصت ممکن خداحافظی کرد. آرزوی موفقیت برای ادامه ی کریرش.

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
از بحث در این مورد منصرف شدم ممکنه کسی ناراحت بشه
  • mory, eⁿzº, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amirali2001

amirali2001

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 542 ارسال

دوست عزیز amirali2001

جمله ی اول شما درست است و حتی دشمنان یوونتوس نیز به کیفیت بالای او اقرار می کنند.

ولی جمله ی دوم شما به نظرم نادرست است. بنده از زمانی که طرفدار یوونتوس هستم در خاطرم نیست بوفون رهبر توانایی برای بازیکنان تیم بوده باشد، ایشان از قضا یکی از بازیکنانی بود که به راحتی و جلوتر از بقیه تحت تأثیر شرایط زمین قرار می گرفت و توانایی روحیه دادن به بازیکنان تیم در شرایط بحرانی و استرس زا را نداشت. ما هواداران یوونتوس به دیده ی تعصب به این قضایا نگاه می کنیم و ممکن است این حقیقت را برای فردی مانند بوفون در نظر نگیریم، ولی بسیار واضح و مبرهن است که "بوفون رهبر خوبی نبود و روحیه ی جنگندگی منتقل نمی کرد". 

در تیم فعلی قدرت رهبری را شما در کدام بازیکن میبینید؟ دیبالا؟ هیگواین؟ خدیرا؟ متیودی؟ کی؟
یعنی شما در این سالها که طرفدار یووه بودید قدرت رهبری از بوفون ندیدید؟ از این حرف واقعا تعجب کردم، بوفون بمبِ روحیه و اتحاد تیمه، چه در رختکن چه در زمین، مخصوصا بین دروازه و خط دفاع.
این البته نظر شما بود میتونید نظرات ستاره های دیگه فوتبال درمورد بوفون رو بخونید و با نظر خود مقایسه کنید.
قبل از فینال کاردیف زیدان درمورد بوفون:
"فکر می کنم باید به دستاوردهای او نگاه کنیم. او یک رهبر مادرزاد است. او در تمام طول دوران حرفه ای اش یک بازیکن استثنایی بود. او در داخل زمین یک رهبر و یک کاپیتان فوق العاده است."
پیتر چک:
"بوفون خاص است زیرا شخصیتی بزرگ دارد. او علاوه بر سیوهای خوب خود، با قدرت رهبری بالای خود تاثیر زیادی بر نمایش هم تیمی هایش دارد.در لحظات حساس او همیشه برای تیمش موثر است و احساس امنیت و آرامش را برای تیم و هواداران ایجاد می کند."
و همینطور حرفای ده ها فوتبالیست دیگه در مورد جیجی با همین مضمون
fpss_107132808_134392746cabca_thumb.jpg

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

در تیم فعلی قدرت رهبری را شما در کدام بازیکن میبینید؟ دیبالا؟ هیگواین؟ خدیرا؟ متیودی؟ کی؟
یعنی شما در این سالها که طرفدار یووه بودید قدرت رهبری از بوفون ندیدید؟ از این حرف واقعا تعجب کردم، بوفون بمبِ روحیه و اتحاد تیمه، چه در رختکن چه در زمین، مخصوصا بین دروازه و خط دفاع.
این البته نظر شما بود میتونید نظرات ستاره های دیگه فوتبال درمورد بوفون رو بخونید و با نظر خود مقایسه کنید.
قبل از فینال کاردیف زیدان درمورد بوفون:
"فکر می کنم باید به دستاوردهای او نگاه کنیم. او یک رهبر مادرزاد است. او در تمام طول دوران حرفه ای اش یک بازیکن استثنایی بود. او در داخل زمین یک رهبر و یک کاپیتان فوق العاده است."
پیتر چک:
"بوفون خاص است زیرا شخصیتی بزرگ دارد. او علاوه بر سیوهای خوب خود، با قدرت رهبری بالای خود تاثیر زیادی بر نمایش هم تیمی هایش دارد.در لحظات حساس او همیشه برای تیمش موثر است و احساس امنیت و آرامش را برای تیم و هواداران ایجاد می کند."
و همینطور حرفای ده ها فوتبالیست دیگه در مورد جیجی با همین مضمون
fpss_107132808_134392746cabca_thumb.jpg

گلی به جمالت داداش قشنگ گفتی. اصلا همین حرکتش با جورجو تو بازی با تاتنهام خودش یه نوع تزریق انگیزه بود که البته این فقط یه مورد از انتشار انگیزه های بوفونه. اون تو اکثر بازیها اینطور بازیکنها رو تهییج میکرد. یکی از دلایلی که خداحافظی بوفون رو واسه من یکی از تلخ ترین کابوس های فوتبالیم کرده همین کارهای شیرین و جذاب و دلنشینش بود
  • Aminvo, tecra و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

به نظرم حرفت هم میتونم بگم درسته هم اینکه اشتباهه

حرفت درسته چون سالها یوونتوس کاپیتانی به شخصیت الکس داشته و حتی قبل از اون کونته و .... در مقایسه با اینا آره بوفون اون رهبری که انتظار داشتیم نبوده

حرفت اشتباهه اگه بخوایم بوفون رو مقایسه کنیم با بقیه کاپیتان های تیم های مختلف مثل توتی

البته شخصیتی مثل بوفون واسه این یوونتوس زیادی بزرگ بود

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Nedved_Alex

Nedved_Alex

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 19 ارسال

amirali2001

بله با حرف شما موافقم که هیچ کدام از این بازیکنان قدرت رهبری تیم را ندارند.

ما به عنوان هوادار لحظه به لحظه بازی های تیم محبوب خودمان را تماشا می کنیم، بازیکنان و مربیان تیم های دیگر مثل ما با تعصب و دقت تمام بازی های تیم را نگاه نمی کنند (مگر سرمربی که چند بازی اخیر تیم رقیب را برای آنالیز تماشا کند) . قصد این را ندارم این بحث طولانی شود، این نظر شخصی بنده بود و دوستان یوونتوسی هم دارم که موافق و بعضی دیگر مخالف این حرف من هستند.

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- خوشبختانه و یا متاسفانه بوفون در آستانه پیوستن به PSG قرار داره.

خوشبختانه از این نظر که باز هم میتونیم ببینیمش و لذت ببریم و متاسفانه از اینکه دیگه با لباس یووه نیست.

نمیدونم کی رو باید مقصر بدونم ولی طبق همون منطق زمان خداحافظی الکس، الان هم آلگری باید مقصر باشه !!!

فکر می کنم این اتفاق کاملا نشون بده که این مسائل دست سرمربی نیست.

• mory, Principino, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
هوم. چه میشه گفت آخه پسر !
میدونی رفیق آدم ها از یه جایی به بعد باید خودشونو رها کنن، زیاد درگیر ضوابط و قواعد نباشن. مشکل اینجاست که رفیق، ما عاشقیم و تو مخیله‌مونم نمیگنجه که یه آدم عاشق بخواد عشقشو با کسی تقسیم کنه!
جی‌جی تو خودِ خود یووه بودی. هسته‌ی اصلی این عشق.
شاید منطقا حق با تو باشه پسر، هنوز هم میتونی چندسالی تو اوج باشی، سوژه اصلی پاریسی باشی که ادبیات عاشقانه‌ش حالا یه سمبل وفاداری به خودش میبینه. ولی آخه رفیق آدم عاشقی عین ما که منطق حالیش نمیشه!
چند روز پیش همینجا گفتم که :"اگه بره یه تیم دیگه ناراحت نمیشم" ، باید بگم دروغ گفتم. آدم همیشه برای فریب دادن خودش داستان میبافه، خیالاتی میشه و به خودش دروغ میگه تا از واقعیت فرار کنه، باید بگم رفیق خیلیم ناراحت میشم از خیلی هم خیلی تر!!
ولی ای کاش حداقل برای ادامه‌ی بازیت پاریس رو انتخاب نمیکردی.

تو هم از ما نبودی!
تو هم با من نبودی یار!
ای آوار!
ای سیل مصیبت‌بار!

#شهیار_قنبری
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

بهمن نمیخوام نبش قبر کنم و نظر شما محترمه .

ولی بوفون 90 درصد بازیهای تیم رو فیکس بوده و بی برو برگرد انتخاب اول سرمربی بوده ولی کونته در حضور الکس به بوریلو بازی میداد ...

این سوال بزرگیه که بی جواب مونده ؟

در مورد الکس مقصر صد در صد آنیلی بود ولی کونته هم باهاش همراهی کرد ...کونته الکس رو در عین شایستگی بازی نمی داد ...

هنوز تصمیم قطعی بوفون برای فصل بعد مشخص نیست ولی امیدوارم بوفون یک تودهنی محکم به آنیلی بزنه .

• GioVanni Agnelli, Principino, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

بهمن نمیخوام نبش قبر کنم و نظر شما محترمه .

ولی بوفون 90 درصد بازیهای تیم رو فیکس بوده و بی برو برگرد انتخاب اول سرمربی بوده ولی کونته در حضور الکس به بوریلو بازی میداد ...

این سوال بزرگیه که بی جواب مونده ؟

در مورد الکس مقصر صد در صد آنیلی بود ولی کونته هم باهاش همراهی کرد ...کونته الکس رو در عین شایستگی بازی نمی داد ...

هنوز تصمیم قطعی بوفون برای فصل بعد مشخص نیست ولی امیدوارم بوفون یک تودهنی محکم به آنیلی بزنه .

- کاملا منظورت رو میدونم، ولی قبول داری نیمکت نشین کردن بوفون واقعا سخته ؟

در واقع نیمکت نشین کردن الکس حتی 1% هم توجیه فنی داشت ولی بوفون رو با چه توضیحی نیمکت نشین می کردند ؟!

در کل میخوام بگم یه خورده تو قضیه رفتن الکس، کونته زیادی "بلد" شد و این تصمیم مدیریت بود.

این نفرت ها، آه و ناله ها هم راجع به قضیه کونته رو من فقط اینجا دیدم و توی سایر صفحه های طرفداری یووه در سراسر دنیا خیلی کم دیدم واقعا.

شاید بهتره عینکمون رو در بیاریم و تمیز تر ببینیم ...

• mory, Principino, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال
بوفون & ! پاریس$!

با توجه به مصاحبه ناصر الخلافی که چند روز پیش گفته بود حضور بوفون باعث افتخار است ولی دروازه بان فصل قبلشون دروازه بان شماره یک این فصل هم خواهد بود بعید میدونم بوفون تصمیم بگیره نیمکت نشین پاریس بشه.
  • mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

گلر فعلی عرب پاریسی گلر خوبی نیست..

حضور بوفون در عرب پاریسی ریسک زیادی داره براش........از لحاظ عملکرد

• mory, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2635 ارسال
هر تصمیمی بخواد میتونه بگیره و به نظر ما هم بستگی نداره.
برای این تیم تموم وجودش رو گذاشت و قطعا با خیالی راحت از این تیم میره.
اما به هر حال انتقالش به پی اس جی شوکی مثل انتقال بونوچی بهم وارد میکنه ...
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فاک !  

دیدن بوفون تو لباس یه تیم دیگه خیلی عجیب خواهد بود

ولی باید روحیه شو ستایش کرد . خیلی  از ما میگیم بوفون میره جا دیگه نیمکت نشین میشه و پرستیژ ش رو از دست میده ، اما بوفون مگه خودش این قضیه رو نمیدونه که داره ریسک بزرگی میکنه ؟

بوفون یک بار دیگه ما رو سربلند میکنه

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

• مهمان
ماروتا
“If he wants to play, go and play. If he doesn’t want to play, the door is always open for him at Juventus.”

تو کی هستی در مورد بوفون نظر بدهی
  • mory, eⁿzº, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

Juventus general manager Giuseppe Marotta promises “the door is always open” for Gianluigi Buffon if he decides not to continue playing

به نظرم تیتر گویا ست.

• Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

Juventus general manager Giuseppe Marotta promises “the door is always open” for Gianluigi Buffon if he decides not to continue playing

به نظرم تیتر گویا ست.

از عصری که تو فوتبال ایتالیا خوندم دارم خودمو جر میدم

آخه یعنی چی ¡¡¡¡¡

بوفون گویا زرنگ تر بوده و خودش خدا حافظی کرده و نذاشته جریان الکس تکرار بشه

الکس اگه تا ۵۰ سالگی هم شده بود تو تیم میموند اما خیلی شیک و مجلسی آنیلی و کنته .......
  • Aminvo, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی