پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6454 پاسخ برای این موضوع

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال

انصافا دیشب خوب بود!

در کل به نظرم بعد از مصدومیت بهتر شده...

روی هیچ کدوم از گل های دیشب هم نمیشه بهش خیلی خرده گرفت

• mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

روی گل کاملا مقصر بود ، نه تقصیر آلگری میشه گذاشت نه تقصیر خط دفاع و نه تقصیر کس دیگه .
روی چینش خط دفاع اشتباه کرده بود و اون سمت رو خالی گذاشته بود .

ولی فدای سرش . صد تا گل دیگه هم اینجوری بخوره اشکالی نداره ، اینقدر زحمت کشیده واسه تیم که این اشتباهات چیزی نیست .

• mory, MaMpIeRo, Pinturicchio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

کامنت های زیبای شما دوستان را خواندم کمی دلگرم شدم 
به امید صعود 

• tecra, ace of glass و Jevdelffon از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
روی گل اول هم میتونست بهتر عمل کنه ، نباید اینقد جلو میومد تجربه بازی های بوفون نشون داده تک به تک هارو برخلاف نویر و ترشنگن اگر خیلی جلو نیاد بهتر میگیره ،چه بسا اگر ۲ ۳ متر عقب تر بود توپ گل نمیشد و کین دریبلش نمیکرد ..
گل دوم هم بنظرم مقصر بود هم دیواره دفاعی نادرست بود هم زود پرید تقریبا ، قبل از زدن ضربه تو دلم گفتم خیلی بد چیده دیواره رو ! کلا موقع ضربات ایستگاهی بیشتر از پنالتی استرس میگیرم

ولی واقعا ناراحت نیستم ازش فدای سرش
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال
تجربه بازی های بوفون نشون داده تک به تک هارو برخلاف نویر و ترشنگن اگر خیلی جلو نیاد بهتر میگیره

دقیقا ! تو اون صحنه من منتظر بودم که مثل خیلی از تک به تک هایی که بوفون باهاشون روبرو شده با بازیکن قدم برداره و توپش رو بزنه اما نمی دونم چرا انقدر رفت تو پاش ! البته نمیشه سرعت کین 24 ساله رو هم نادیده ( 24 سالشه دیگه آره ؟ یا نه ؟ :1:

همونطوری که اون پنالتی ایگوایین باعث شد گل اولش رو خیلی ها یادشون بده، اشتباه بوفون تو چیدن دیوار دفاعی هم باعث شده اون سیو بی نظیرش از 2 قدمی رو همه یادشون بره ! بابا طرف از 2 قدمی ضربه سر هری کین رو گرفته خدایی ایول داره حالا هر کی می خواد باشه :8: :21: :1:

• mory, Pinturicchio, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
وقتی کل تیم بد بازی میکنه طبیعیه ک گلر هم دیر یا زود تسلیم بشه و کم بیاره... قبل از اینکه کاملا بچپیم تو دفاع ک بوفونم عالی بود...
  • mory, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یه سری دوستان و کارشناسان میگن باید شزنی بازی کنه و وقت خداحفظی رسیده و یووه با بوفون به سی ال نمیرسه.

برای این دوستان باید یاداوری کرد  که  هدف قهرمانی سی ال با بوفون ـه ، ما سی ال رو برای بوفون میخوایم.سال های اینده که دیر یا زود میشیم اما چه فایده داره وقتی اونی که باید باشه دیگه نیست؟

ناز نفست داداش حرف دل منو زدی قهرمانی این جام بدون بوفون واسه من یکی کوچکترین ارزشی نداره
  • tecra, D E L P I E R O و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

وقتی کل تیم بد بازی میکنه طبیعیه ک گلر هم دیر یا زود تسلیم بشه و کم بیاره... قبل از اینکه کاملا بچپیم تو دفاع ک بوفونم عالی بود...

دمت گرم رفیق. من نمیدونم چرا دوستان عزیز یه کم کم لطفی میکنن و همه تقصیرها رو میندازن گردن اون. بابا اونم که هرکول یا سوپرمن یا رویین تن نیست بالاخره گل میخوره. وقتی تیم کامل میاد عقب و به تاتنهام میگه تشریف بیارید جلو، بوفون بیچاره چیکار باید بکنه همش که اون نباید تاوان اشتباهات مربی و تیم رو بده. چطور از وقتی از مصدومیت برگشت تا این بازی هیچ گلی نخورده بود؟! این بازی هم بجز اون دو گل که اونم به نظر من خیلی تقصیر اون نبود،تو بقیه لحظات خیلی خوب بود
  • tecra, D E L P I E R O, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
ته دلم دوست دارم تا 50 سالگی بازی کنه .
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1364 ارسال
  • Locationقزوین

https://www.si.com/s...tract-extension

Gianluigi Buffon is reportedly angry at Juventus after being asked to almost half his wages in order to secure a 12 month contract extension which will see him play second fiddle to Wojciech Szczęsny. According to CalcioMercato, the 40-year-old goalkeeping legend does not want to close the curtain on his ...

ظاهرا باشگاه در راستای سیاست های حمایت از اسطوره هاش ، برای تمدید قرارداد ، فقط نصف مبلغ قرار داد قبلی بوفون رو بهش پیشنهاد داده

جالبه که سال آخر دل پیرو هم دقیقا همچین اتفاقی افتاده بود

تاریخ تکرار می شه

البته بوفون هم می تونه مثل الکس با سفید امضا کردن قرارداد ، سطل رنگ قهوه ای رو بر سر و روی مسئولین بپاشه

• mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
اگه واقعیت داشته باشه باید آنیلی فکر قبر واسه خودش باشه
  • tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

وقتی میبینی که بدترین نتیجه رو گرفتیم ولی بوفون رو میبینی میگی ولش فدایت!! :1:

• tecra, L'Avvocato, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
چرا دیشب بعد از اینکه از خط محوطه جریمه خارج شد و دید توپ داره از بالا سرش رد میشه باز سعی کرد با دست توپو بگیره؟!!! عجیبه با این همه تجربه اگه دیشب اخراج میشد کارمون خیلی سخت میشد
  • Orphée, tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
^
[صرفا یک تجربه شخصی]
من از 7 - 16 سالگی بمدت 9 سال بسکتبال بازی میکردم و از 16 سالگی که مچ پام شکست تو بسکتبال دیگه نتونستم به این رشته وزین ادای دین بکنم و بازی رو ادامه بدم بصورت لجندری از بسکتبال خداحافظی کردم :nish:
از حدود 17 سالگی تا الان که 24 سال دارم [کوچیک شما] حدود 7 سالی میشه بواسطه بازی با دست قوی و پای ضعیف دروازبان فوتبال و فوتسال هستم ، به عنوان آخونده [آخوند =پیر/ریش سفید] دروازبان ها میگم این بالا آوردن دست یک امر کاملا غریزی هست ! و هیچ کاریش نمیشه کرد بوفون هم بیشتر از سن من تو دروازه بوده پس طبیعتا یک امر خیلی خیلی ناخوداگاهه که توپ بسمتش میاد دستش رو حرکت بده ‌..
جدیدا هرکس از بوفون ایراد بگیره ما خیلی خوشمون میاد
ما دوس داریم ایرادای جدید همه شمارو ..

http://uupload.ir/fi...6300bf888e5.jpg
اینم حالت برعکسش هست که تو بسکتبال شخصی که در حال دفاع هست اگر بازیکن مهاجم پاسی بده که از مدافع کاری بر نیاد ناخوداگاه ممکنه تو بعضی موارد سعی کنه با پا توپ رو متوقف کنه ! تو این عکس هم گرین رو میبینید [لباس آبی] که پاهاشو آورده بالا جلوی توپ رو بگیره
  • mory, Pinturicchio, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ایراد چیه خب اشتباه کرد دیگه فدا سرش... من فقط واسم جالب بود همچین حرکتی از بوفون. همین
  • tecra و ace of glass از این پست تشکر کرده است

• مهمان

@Camel Blue گل گفتید ... من که از دیدن بوفون لذت می برم بعضی وقت ها میگم کاش یه شوتی چیزی بزنند بوفون بگیره لذت ببرم حتی با اینکه ممکنه به ضرر بووه بشه 

• tecra, ace of glass, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

میدونم این پست بعدا واسم شر میشه ولی خب سر دلم مونده بود .
اگه میخواد این فصل چمپیونز رو بالای سر ببره باید یه مقدار کمتر بازی کنه و انرژیشو واسه بازی های خاص نگه داره .
یه مقدار سنش رفته بالا و رفلکس های قبلشو نداره برای همین انرژیشو حفظ کنه هم واسه خودش بهتره هم واسه تیم . بوفون چند سال پیش هیچ کدوم از گلای جلوی تاتنهام رو نمیخورد . یاد رفلکساش جلوی سلتیک و لیون که میفتم خودش یه پا اپیلاسیونه .
به طور مثال این هفته میشد جلوی لاتزیو بازی نکنه و جلوی تاتنهام فیکس باشه یا برعکس .
رکورد بازی از دست رفته و الان فقط باید به جام فکر کرد .

• mory, Delle Alpi, MaMpIeRo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

روی هر 3 گلی که رفت و برگشت از تاتنهام خوردیم به نسبت کم و زیاد مقصر بود
همین گل اخر سر همین کند شدن و سن بالا نتونست سریع بلند بشه و توپو بگیره

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

بوفون همیشه یوونتوس را در رسیدن به فینال به بهترین شکل باری کرده یعنی 2003 حتی در فینال یک تنه داشت یووه را قهرمان میکرد در سال های بعد هم همین طور . اما سایر تیم ها دروازه بان هایشان با اینکه اشتباه میکردند اما اخر قهرمان می شدند ببینید چه دروازه بان هایی با چه اشتباهاتی قهرمان شدند 
امسال در 40 سالگی این اشتباهات عادی است و انشالله با قهرمانی همراه باشه . از نظر روحی تاثیرش رو شما بررسی نمی کنید تیم بخاطر بوفون بازی میکنه مدافعان به عشق بوفون بازی می کنند. زنده باد مربی با شعور الگری که بوفون را تمجید می کند و در مهم ترین بازی ها بهش بازی میده . ببینید اسپالتی و سایر مربیان با بزرگان چه کردند . 

• eⁿzº, Pinturicchio, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

Buffon to retire

:141:

• MaMpIeRo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی