پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6454 پاسخ برای این موضوع

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

تا به حال از این زاویه بهش نگاه نکرده بودم ، شروع قصه از روسیه و بعد از 21 سال تمام شدن داستان در همان جا.

درست مث قِصه ها ..

پستا رو از بالا شروع کردم خوندم به این پست که رسیدم حالم گرفته شد.

لعنت به تو ونتورا که کار به این سادگی رو هم نتونستی به سرانجام برسونی!

قصه ما به سر نرسید  :2:

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال

از 25 بازی باقیمانده تا پایان فصل باید 21 بازی رو تو زمین باشه تا بتونه رکورد 647 بازی مالدینی رو بزنه. رکوردهای ملی رو که جناب ونتورا زحمتش رو کشید این‌جا هم با آلگری و مدیریت بساط داریم. آقای مدیر! هنوز هم با همون استوراری بی‌ادعا کارمون راه می‌افتاد، هم خرید نتو و هم خرید شزنی در این مقطع خریدهای غیرلازمی بودند. الان دمِ جام جهانی یا باید دروازه‌بان ملی‌پوش لهستان رو نیمکت‌نشین کنیم یا رکوردهای بوفون رو به فنا بدیم که البته با تفکرات مدیران و مربیمون احتمال دوم رو ضعیف نمی‌دونم.

+فلسفه‌ی بازی دادن به شزنی مقابل سمپدوریا چی بود؟ خستگی بوفون؟ مگه دروازه‌بان خسته میشه؟ روحیه‌ی بد بوفون؟ از رو نیمکت که چنین چیزی رو نمی‌دیدیم.

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حاجی چهارم شده  سه تای اول مادر خرابن ......کاش جیجی اول میشد ......برای سال بعد میتونه با قهرمانی سی ال اول بشه هرچند فوتبال الان = تبلیغات   حق هیچ بشری 5 توپ طلا نیست

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

گور پدر فرانس فوتبال و بقیه ، برای ما جی جی همیشه اوله

• Pinturicchio, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا چهارم شدن کاپیتان ک افتخاری واسه خودش و ما نیست چون همیشه عادت داشتیم شماره 1 شدنشو تبریک بگیم... اما همین ک وقتی بوفون رو میبینیم تو این سن میاد چهارم میشه و یکی مثل دخئا ک تو اوجشه بیستم میشه خیلی حرف توشه... کاسیاس کجاست؟ ذخیره شده تو پورتو! و بقیه...

بعد از رفتن الکس دلم ب وجود خودت خوش بود :6: بعد از رفتن تو چ کنم؟ بعد از رفتنت تشخیص دروازه خودی مشکل میشه چطور میشه قبول کرد دروازه ی یووه بوفون رو نداشته باشه...

خلاصه ک خیلی متاسفم واسه کسایی ک در آینده قراره یوونتوسی بشن! هیچوقت این غروری ک ما داشتیمو نمیتونن داشته باشن! غرور داشتن بوفون تو دروازه... اگه الان کسی هست ک تردید داره واسه یوونتوسی شدن بهتره تا دیر نشده عجله کنه!
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
به شکل کاملا احمقانه ای قراره بوفون به رکورد مالدینی برای بیشترین بازی سری آ نرسه ! باید ###### تو این تمرینای تیم و کادر پزشکی و بدنسازیش که تو هر برهه زمانی حداقل ۴ تا بازیکن خفن تیم مصدوم هستن
بقیه بازی ها هم که الگری یاد گرفته بوفون رو میذاره نیمکت !! استراحت کنه دروازبان مگه استراحت میخواد
ساندرو وینگ بک تیمه هر بازی به اندازه تهران تا مشهد داره دوندگی میکنه اخرشم بیشترین تعداد بازی رو داره بعد بوفون تو چند متر دروازه باید استراحت کنه
آخه چرا باشگاه من تو مخی ترین باشگاه توی پرداختن یا نپرداختن و بد پرداختن به جزئیاته !
  • mory, MaMpIeRo, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من نمیگم دوست ندارم بوفون رکورد مالدینی رو بزنه اما اگر نرسه چی میشه مگه ؟ چیزی از ارزش هاش کم میشه ؟ یا مثلا باعث میشه اسم بوفون جاودانه نشه ؟

• mory, MaMpIeRo, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان

رکورد بی خودی هست . وضعیت امادگیش مهمه که تو لیگ قهرمانان اماده باشه 

• Aminvo, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

من نمیگم دوست ندارم بوفون رکورد مالدینی رو بزنه اما اگر نرسه چی میشه مگه ؟ چیزی از ارزش هاش کم میشه ؟ یا مثلا باعث میشه اسم بوفون جاودانه نشه ؟

دقیقا من هم نظرم همینه! 

بوفون بهترین دروازبان تاریخه (یا حداقل یکی از سه تا). کلی هم جایزه شخصی برده . رکورد بیشترین بازی سری آ به چه دردش می خوره؟

این رکوردا بیشتر به درد بازیکنای بی افتخار (یا کم افتخار) مثل بازیکنای داخلیمون (مثل علی دایی و بیشترین گل زده ملی) می خوره وگرنه مسی و پله و مارادونا که نصف علی دایی گل زدن افتخار مهمیو از دست دادن؟؟ حسرت جایگاه علی دایی رو دارن؟ :1:

سجاد جان کیپ کالم :1:

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

مقایسه علی دایی و مسی و رونالدو اشتباهه 
علی دایی از اسطوره های بزرگ ایران و آسیاست که تمام دنیا اون رو به عنوان بازیکن بزرگی می شناسند
فوتبال فقط رونالدو و مسی و حتی بوفون نیست 
خواهشا ارزش های اسطوره های ملی رو پایین نیارید 

• Orphée, Aminvo, AliReZaZa و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran

قصد من توهین نبود برادر. شما لحن رو متوجه نشدی

به هر حال باید پذیرفت که بازیکنهای تیم ملی ایران ت(حتی بهتریناشون) تو رده پایینتری ار بازیکنای درجه یک یوونتوس و تیم ملی ایتالیا و برزیل و آرژانتین و بهترین بازیکنهای تاریخ با مجموعه ای از افتخارات فردی و گروهی قرار میگیرن 

گاهی برای من نوعی چیزی افتخاره (رتبه هزار و خورده ای کنکور) که برای یه آدم موفق (رتبه یک کنکور) شبیه شوخی می مونه. اینجام شبیه همونه به نظرم. برای بوفون رکورد بیشترین بازی تو سری آ شبیه شوخیه

• Aminvo, tecra, Senmorta و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6036 ارسال
  • LocationKhorram Abad
ولی ب نظر من ک همه بازیکنا تلاش میکنن خیلی از رکوردارو ب نام خودشون ثبت کنن حالا این یکی ک دم دست ترینه چرا باید با کج سلیقی آلگری از دست بره؟

اصلا هم رکورد بی اهمیتی نیس من دوس دارم سالها بعد اگه حرف رکورددار بازی تو سری آ وسط اومد اسم اسطوره تیم خودم اونجا باشه ن اسطوره رقیب...

بعدشم اگه بوفون قرار بود اینطور فک کنه ک من بوفونم و بهترینم و این رکوردا در حد من نیست ک همون 6 7 سال پیش فوتبالو می بوسید میذاشت کنار... من ک بی صبرانه منتظرم این رکورد هم ب نام بوفون ثبت بشه. مایه افتخاره ک بوفون بیشترین بازی ملی+بیشترین بازی تو سری آ رو با هم داشته باشه...
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1471 ارسال
نمی‌دونم چرا به نظر من رکورد مهمی می‌رسه :39: حالا این رکورد که به نام یه اسطوره‌ی دوست‌داشتنی مثل مالدینیه ولی رکورد بیشترین کلین‌شیت که کلی برای شکستنش حرص خوردیم احتمالاً از این رکورد هم بی‌اهمیت‌تر بوده وگرنه دست یه دروازه‌بان معمولی مثل سباستیانو روسی نبود.

اگه‌ می‌شد تضمین کرد که به عوض این رکورد حتماً یه دونه سی ال می‌گیریم می‌تونستم با دیدگاه شما موافق باشم ولی خودمون می‌دونیم چه با بوفون و چه بدون بوفون، سی ال چقدر از تیم‌های ترسو و بدشانس دوره :fp:

Camel Blue :
منم همینطور امیر خان خیلی واسم مهمه ! واس خودم مهمه ..
لطفا ببخشید که توی پست شما دست بردم :1: :8:

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

As long as there’s life there’s hope

"Buffon"

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6351 ارسال
  • LocationRasht

i#OldButGold

DO18wMnW4AAG3vA1.jpg

- 175 بازی ملی برای ایتالیا انجام داده، حداقل 39 تا بیشتر از هر بازیکن دیگه ای! + چهارمه بلحاظ تعداد بازی ملی در تاریخ فوتبال...

- بیشترین تعداد بازی بعنوان کاپیتان ایتالیا (79) ، 5 تا بیشتر از مالدینی + اولین بازیکن اروپایی که موفق به انجام 175 بازی ملی در تاریخ میشه...

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- اگه قراره که یک سال دیگه هم بوفون بازی کنه، امیدوارم در پایان فصل نیمکت یووه دچار تغییرات بشه.

در واقع به بیان دیگر، امیدوارم در صورت تغییر در نیمکت، بوفون یک سال دیگه هم بازی کنه ...

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
بیا برگرد که برد و کلین شیت بدون تو هیچی نیس.

کلا ریدم تو فوتبال بدون تو
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

حالا چهارم شدن کاپیتان ک افتخاری واسه خودش و ما نیست چون همیشه عادت داشتیم شماره 1 شدنشو تبریک بگیم... اما همین ک وقتی بوفون رو میبینیم تو این سن میاد چهارم میشه و یکی مثل دخئا ک تو اوجشه بیستم میشه خیلی حرف توشه... کاسیاس کجاست؟ ذخیره شده تو پورتو! و بقیه...

بعد از رفتن الکس دلم ب وجود خودت خوش بود :6: بعد از رفتن تو چ کنم؟ بعد از رفتنت تشخیص دروازه خودی مشکل میشه چطور میشه قبول کرد دروازه ی یووه بوفون رو نداشته باشه...

خلاصه ک خیلی متاسفم واسه کسایی ک در آینده قراره یوونتوسی بشن! هیچوقت این غروری ک ما داشتیمو نمیتونن داشته باشن! غرور داشتن بوفون تو دروازه... اگه الان کسی هست ک تردید داره واسه یوونتوسی شدن بهتره تا دیر نشده عجله کنه!

ناز نفست داداش خیلی شیرین گفتی واقعا. واقعا که فخر و مباهات و جذابیت  یوونتوس و طرفدارهاش تا الان بعد از کاپیتان  الکس، کاپیتان بوفون بوده

• mory, El rey leon, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

GIGI1BDAY#

ztaa_dfd.jpg

happy birthday#

Tavalod Hazrat

• mory, El rey leon, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

• مهمان

4 روز دیگر تولد حضرت است 

• mory, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی