پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6454 پاسخ برای این موضوع

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
یوونتوسی هس ک عاشق بوفون نباشه؟ بعید میدونم

منم مثل شمام... اما واسه اولین بار تو زندگیم میخوام ازش انتقاد کنم...

این همه تواضعشو دوس ندارم واقعا هر چیزی رو در نظر بگیری زیادیش اذیتت میکنه... منم یکم غرور دارم دوس ندارم کاپیتانم، اسطورم همش تعریف بقیه رو بکنه حتی بعد از ی شکست سنگین حریفو تشویق بکنه.. چطور مسی پارسال فرازمینی نبود؟ چطور این فرا زمینی بعد از کلی سال تازه امسال تونست دروازه تو رو باز کنه؟ آخه چقد تعریف از دشمنا؟ من از مسی متنفرم از نویر از اسپانیایی ها از همشون... توقع ندارم بوفونم از همه اینا متنفر باشه ولی حداقل کاری نکنه من هوادار جلو هوادار یکی از اینا حرفی واسه گفتن نداشته باشم.. الان من با هر کی بخوام کل بندازم میگه اسطورتون خودش اعتراف کرده ک فلانی ازم بهتره یا ... خب من چی بگم واقعا...

لازم نیس حرفی رو حتی اگه حقیقت داشته باشه جار زد ک دشمنا شاد شن و خودیا ناامید و غمگین! الان توتی بیاد بگه ما هیچوقت جلو یووه عددی نبودیم... واقعا هم نبودن ولی اون ک نمیاد بگه..! درستشم همینه..

پ.ن: توتی فقط ی مثال بود وگرنه ازش بدم میاد الان هدفم این نبود ک بگم از بوفون بهتره
  • mory, tecra, ace of glass و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بوفون دوبار منو شرمنده کرد یکبار وقتی تو لیستش اسم الکسو نیاورد و یکیش همین مصاحبش البته حقیقت رو گفته ولی خوب بارسا یکبار مارو برد یکبار باخت دلیلی نداره اینهمه تمجید 

• mory, MaMpIeRo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

ده سال پیش، جانلوئیجی بوفون در صبحی سوار فیات 500 خود شد و روانه ی زمین تمرین یوونتوس گردید، مملو از ترس. از بیرون همه چیز طبیعی به نظر می رسید، اما در باطن او احساس خوبی نداشت. لحظه ای همه چیز خوب پیش می رفت، لحظه ای بعد تمام بدنش بی اختیار شروع به لرزیدن می کرد.

شماره ی یک یوونتوس و تیم ملی ایتالیا از افسردگی رنج می برد. او سه شنبه شب پس از حضور در بازی ایتالیا مقابل جمهوری چک به رکورد 136 بازی فابیو کاناوارو رسید و حالا مشترکاً با دوست قدیمی اش رکورددار تعداد بازی های ملی ایتالیا است و این می تواند درسی بزرگ برای تمام فوتبالیست ها باشد: اگر از افسردگی رنج می برید، پس به دنبال کمک باشید.

دقیقاً همان کاری که بوفون انجام داد. او با خانواده و دوستان نزدیکش صحبت کرد و متوجه شد که از یک بیماری رنج می برد و در اولین اقدام با یک روانشناس تماس برقرار کرد. گرچه کار ساده ای نبود، بوفون پنج سال بعد از این اتفاق، اعتراف کرد که در برهه ای بین سال های 2003 تا 2004، «دورانی تاریک» را سپری می کرده است.

«اگر می گفتم: 'می خواهم برای بهتر شدن اوضاع دو - سه ماهی استراحت کنم' تمام شده بودم. زیرا هر بار پس از عدم موفقیت در مهار یا توپ یا هر چیز دیگری یاد آن موقع می افتادم. هرگز نمی توانستم به خودم اجازه بدهم که برای بهتر شدن اوضاع دو - سه ماهی را کنار بنشینم.»

+

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

مصاحبه های آقای بوفون اصلا جالب نیست مخصوصا اثر بد روی تیم تازه تاسیس یووه داره

شگفتا برخی دوستان به تبیین نظرات ایشان علاقه وافری دارند.

متاسفانه رسانه ها هم اکثرا حرفهای این دروازه بان قبلا دپرس رو بیش تر منعکس می کنند.

• MaMpIeRo, tecra, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

L'Avvocato

L'Avvocato

هوادارِ یوونتوسِ سابق

• اعضا
  • 1478 ارسال

شکر ایزد که مقصر تمام باختها و ناکامی‌هایمان در سده‌ی اخیر یافت شد. خوشبختانه از سال دیگر دوران پرافتخاری پیش رو خواهیم داشت.

• mory, Principino, pezhman و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

.

.

.

.

.

.

.

هجوم( حجوم :frusty:) -راجع به(راجب) - علی‌رغم - حواس - انضباط - زمینه(ضمینه :fp: ) حضور(حظور:frusty:) - مزخرف(مضخرف) - دردِ دل(درد و دل)- توجیه( توجیح ) - دست مریزاد - نصیب - حاضر(حاظر :frusty: ) - کج دار و مریز - لهجه

وگرنه = در غیر این‌صورت

مگه نه = مگه اینطور نیست؟

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تو بازی های اخیر گل های زیادی خوردیم و انتقادات بهش هم بالا رفته ، هم خود بوفون مقصر بوده و هم نبود کیلینی و سوتی های دفاع ها و بقیه.

منتظر تحقق دوباره این کارتون هستیم

25814921602361791326.jpg

• Orphée, mory, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
حرف زدن راحته ..
شما فک کنید در استانه ۴۰ سالگی هستید و اخرین تیر های دوران بازیتونو دارید تو تاریکی رها میکنید
ادعای بهترین دروازبانی تاریخ رو بدوش میکشید و تیمتون تو ۱۷ سال اخیر که بوفون تو تیم هست هیچ جام اروپایی کسب نکرده ..
تیم ملیتونم از قهرمانی در جهان داره میرسه به حذف تو دوره مقدماتی چیزی نمونده که اخرین جام جهانیتونو از دست بدید تو ۳ بازی اخیر از اسپانیایی ها ۱۰ گل خوردید ..
۴.۱ ریال ۳.۰ اسپانیا ۳.۰ بارسا
تو ده سال اخیر تیم ملی اسپانیا ۲ بار قهرمان یورو شده که هر دو بار با حذف ایتالیا این کارو کرده
یک بار قهرمان جام جهانی شده
۳ بار ریال قهرمان سی ال شد
۳ بار بارسا قهرمان سی ال شده
۳ بار سویا قهرمان لیگ اروپا شده
اتلتیکو به هیچ تیم ایتالیایی نباخته
همیشه سر بزنگاه که میرسه تیمت تراژدی رقم میزنه ..یکم بهش حق بدید !!
واقعا من بشخصه حالم از باختن به اسپانیا بهم خورده دیگه فوتبال زهر مارم شده اینها هم از روی استیصال و عجز و درماندگی نیست واقعا حالم بهم میخوره دیگه
* در اینکه ذهنیت تیم مشکل داره و نسل ایتالیا اخته شده و دیگر‌ مشکلات هم در جریانم ولی بازم انتظارم بالاتر از این حرفاس ..
  • mory, AliReZaZa, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

amirabas1369

amirabas1369

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 609 ارسال

بوفون دوبار منو شرمنده کرد یکبار وقتی تو لیستش اسم الکسو نیاورد و یکیش همین مصاحبش البته حقیقت رو گفته ولی خوب بارسا یکبار مارو برد یکبار باخت دلیلی نداره اینهمه تمجید 

بله! بوفون استاند شرمنده کردن یوونتوسیاست! تورو دوبار ولی منو به تعداد بودناش تو گل یوونتوس شرمنده کرده!

وقتی بهترین دروازه بان دنیا بود و توی سری بی برای تیمم بازی کرد شرمنده شدم!

وقتی توی فصلای سیاه بعد از کالچوپولی عشق به یوونتوس رو برام ترجمه کرد شرمنده شدم!

وقتی از پیشنهادهای مالی سرسام آور به خاطر یووه گذشت شرمنده شدم!

وقتی با حسرت به جام قهرمانی اروپا نگاه کر شرمنده شدم! وقتی 4 تا گل خورد شرمنده شدم!

وقتی که از شدت عشق به یووه همین سه شنبه قبل نتونست یه پاس دو متری ساده بده هم شرمنده شدم!

بوفون معنای عشق به یووست! بوفون بی نظیر و تکرار نشدنیه! عشق به یووه توی تک تک حرکتاش موج میزنه! مثل یه طرفدار که توی خونه نشسته و سرشو به نشونه قهر از تلویزیون بر می گردونه، بوفون هم وقتایی که کلافه می شه انگار فوتبال کردن یادش می ره!

خوش به حال یوونتوسیا که شرمنده چنین مرد بزرگی هستن!

:135555:  :135555:  :135555:

• mory, Principino, AliReZaZa و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تمام دسته‌های نرگس دی‌ماه را در راه می‌چینم 
و وقتی از میان کوچه می‌آیی 
و وقتی قامتت را در زلال اشک می‌بینم 
به خود آرام می‌گویم: 
دوباره خواب می‌بینم! 

دوباره وعده‌ی دیدارمان در خواب شب باشد...

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

بوفون توی تیم خیلی تنهاست نه توی بازیکنا کسی هست که بتونه بهش اتکا کنه و نه از سوی کادر فنی انرژی مثبت و اینجور چیزا یهش تزریق می شه

توی سال اول کونته که بوفون بیشتر بازیا کاپیتان بود در کنارش یه الکسی بود که می خواست یووه رو به جایگاه اصلیش برگردونه یه پیرلویی بود که می خواست خودش رو ثابت کنه. بعد از رفتن الکس بوفون یه مقدار تنها شد ولی هنوز پیرلو رو داشت ولی بعد از رفتن پیرلو  بازیکنایی که بوفون یه کوچولو می تونه بهشون اتکا کنه کیه لینی و مارکیزیو و بارزالی و شاید مانژوکیچ ان که همیشه ی خدا مصدومن

در رابطه با کادر فنی هم که آدم توی بازیایی که عقب میفتیم وقتی قیافه ی مستاصل آلگری رو می بینه ناخودآگاه یاد گل خوردن میفته

توی این شرایط بوفون وقتی توپ به سمت دروازش شوت می شه به جای واکنش و تلاش وا میسته تا هنرنمایی ابر ماورای سوپر مافوق ستاره ی آرژانتینی رو ببینه . این هیچ ربطی به افزایش سن نداره این مربوط به عدم تمرکز و عدم آسودگی خیال می شه. در صورتی که همین بوفون در سال های پیش مثلا روی شوت مهر نشدنی اسکار تمام تلاششو کرد تا توپو بگیره هرچند گل شد ولی تصویری که اون گل روی اذهان به جا می ذاره کجا و تصویر گل های مسی کجا

ما می تونیم با خرید یه بازیکن بزرگ به بوفون و بالطبع به تیم روحیه و انگیزه بدیم اما آقایون بخیل تر از این حرفا هستند. آخرین باری هم که سر کیسه رو شل کردند به خاطر خوابوندن کل ناپولی بود که یه بازیکن مناسب برای بازی های لیگ داخلی خریدن. البته از حق هم نگذریم قیمت ها به طور مسخره ای بالا هستند.

راه دیگه هم تغییرات توی کادر فنیه. مثل کاری که رئالیا با بنیتز کردن. مثلا می شه گفت که توانایی های فنی زیدان از بنیتز با تجربه ، کمتر بود ولی زیدان از لحاظ روانی و مدیریتی بود که تونست رئال رو به اینجا برسونه. ولی در رابطه با آلگری چنین چیزی مقدور نیست . بالاخره مربی ایه که بارها خودش رو ثابت کرده و غیر از چند بازی همیشه خوب بوده.

تنها راهی که به ذهنم می رسه اینه که حالا که آنیلی داره می ره زندان ندود با یک توطئه اختیار باشگاه رو به دست بگیره و دل پیرو رو حداقل به عنوان مدیر فنی ای چیزی به تیم برگردونه شاید شوکی به تیم وارد بشه و یه فرجی حاصل شه  :3:

• Orphée, mory, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بوفون توی تیم خیلی تنهاست نه توی بازیکنا کسی هست که بتونه بهش اتکا کنه و نه از سوی کادر فنی انرژی مثبت و اینجور چیزا یهش تزریق می شه

توی سال اول کونته که بوفون بیشتر بازیا کاپیتان بود در کنارش یه الکسی بود که می خواست یووه رو به جایگاه اصلیش برگردونه یه پیرلویی بود که می خواست خودش رو ثابت کنه. بعد از رفتن الکس بوفون یه مقدار تنها شد ولی هنوز پیرلو رو داشت ولی بعد از رفتن پیرلو  بازیکنایی که بوفون یه کوچولو می تونه بهشون اتکا کنه کیه لینی و مارکیزیو و بارزالی و شاید مانژوکیچ ان که همیشه ی خدا مصدومن

در رابطه با کادر فنی هم که آدم توی بازیایی که عقب میفتیم وقتی قیافه ی مستاصل آلگری رو می بینه ناخودآگاه یاد گل خوردن میفته

توی این شرایط بوفون وقتی توپ به سمت دروازش شوت می شه به جای واکنش و تلاش وا میسته تا هنرنمایی ابر ماورای سوپر مافوق ستاره ی آرژانتینی رو ببینه . این هیچ ربطی به افزایش سن نداره این مربوط به عدم تمرکز و عدم آسودگی خیال می شه. در صورتی که همین بوفون در سال های پیش مثلا روی شوت مهر نشدنی اسکار تمام تلاششو کرد تا توپو بگیره هرچند گل شد ولی تصویری که اون گل روی اذهان به جا می ذاره کجا و تصویر گل های مسی کجا

ما می تونیم با خرید یه بازیکن بزرگ به بوفون و بالطبع به تیم روحیه و انگیزه بدیم اما آقایون بخیل تر از این حرفا هستند. آخرین باری هم که سر کیسه رو شل کردند به خاطر خوابوندن کل ناپولی بود که یه بازیکن مناسب برای بازی های لیگ داخلی خریدن. البته از حق هم نگذریم قیمت ها به طور مسخره ای بالا هستند.

راه دیگه هم تغییرات توی کادر فنیه. مثل کاری که رئالیا با بنیتز کردن. مثلا می شه گفت که توانایی های فنی زیدان از بنیتز با تجربه ، کمتر بود ولی زیدان از لحاظ روانی و مدیریتی بود که تونست رئال رو به اینجا برسونه. ولی در رابطه با آلگری چنین چیزی مقدور نیست . بالاخره مربی ایه که بارها خودش رو ثابت کرده و غیر از چند بازی همیشه خوب بوده.

تنها راهی که به ذهنم می رسه اینه که حالا که آنیلی داره می ره زندان ندود با یک توطئه اختیار باشگاه رو به دست بگیره و دل پیرو رو حداقل به عنوان مدیر فنی ای چیزی به تیم برگردونه شاید شوکی به تیم وارد بشه و یه فرجی حاصل شه  :3:

داداش گل گفتی واقعا. زیدان بی تجربه میاد رئال رو دوبار قهرمان cl میکنه و یه بار قهرمان اسپانیا. مطمئنا این کارها رو فقط با تاکتیک های فنی فوتبال انجام نداده بیشترش بخاطر همین مدیریت روانیه. زیدان اگه بتونه و بذارن حتی به دروازه بان تیمش هم میگه برو جلو حمله کن و گل بزن. یعنی اینقدر به بازیکن هاش اعتماد به نفس میده. ولی متاسفانه نبود این ذهنیت و اعتماد به نفس و باور و ایمان تو تیم یوونتوس بدترین آفت این تیمه. واقعا حضور کاپیتان دل پیه رو در کادر فنی و ندود در مدیریت شاید تاپیر زیادی رو تیم بذاره

• mory, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

بله! بوفون استاند شرمنده کردن یوونتوسیاست! تورو دوبار ولی منو به تعداد بودناش تو گل یوونتوس شرمنده کرده!

وقتی توی فصلای سیاه بعد از کالچوپولی عشق به یوونتوس رو برام ترجمه کرد شرمنده شدم!

وقتی با حسرت به جام قهرمانی اروپا نگاه کر شرمنده شدم! وقتی 4 تا گل خورد شرمنده شدم!

وقتی که از شدت عشق به یووه همین سه شنبه قبل نتونست یه پاس دو متری ساده بده هم شرمنده شدم!

بوفون معنای عشق به یووست! بوفون بی نظیر و تکرار نشدنیه! عشق به یووه توی تک تک حرکتاش موج میزنه! مثل یه طرفدار که توی خونه نشسته و سرشو به نشونه قهر از تلویزیون بر می گردونه، بوفون هم وقتایی که کلافه می شه انگار فوتبال کردن یادش می ره!

واقعا دمت گرم داداش که قدرشناسی از اسطوره زحمت کش رو یادآوری کردی.بوفون تو تیم یه جورایی تنهاست. اون واقعا تقصیری نداره  تنهایی نمیتونه کل بار تیم رو که به دوش بکشه. اشکال کار جای دیگه است

• tecra, ace of glass, F A R SH A D J U V E و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
حضور بوفون در مترو کرج :2laugh:

rt36_img_20170925_002708_thumb.jpg
  • mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

:speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :speechless:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:  :2laugh:

• tecra و F A R SH A D J U V E از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

- از محمد الدعایه عبور کرد! بیشترین تعداد بازی ملی در تاریخ :

1) احمد حسن (مصر) = 184

2) حُسام حسن (مصر) = 178

3) کلودیو سوآرز (مکزیک) = 177

4) بوفون = 173 = 19 سال و 345 روز!!!

5) محمد الدعایه (عربستان) = 172

7) ایکر کاسیاس = 167

19) جواد نکونام = 151

20) لوتار ماتئوس = 150

21) علی دایی = 149

24) سرخیو راموس = 147

26) کریس رونالدو = 146

در واقع بیشترین تعداد بازی ملی رو در تاریخ فوتبال بین بازیکنای اروپایی انجام داده! ولی خب بنظرم راموس و رونالدو شانس خوبی دارن برای رسیدن به گرد پای جیجی! #لجند

- بوفون تبدیل شد به تنها گلر ایتالیایی تاریخ که با پیرن لاجوردی در یک بازی (مقدونیه) ظاهر میشه!

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

Buffon1

Buffon1

دروازبان سوم

• اعضا
  • 524 ارسال
  • Locationurmia

buffon بوفون در این سن واقعا عالیه دمش گرم :53:   

• Orphée, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6363 ارسال
  • LocationRasht

- از فصل پیش تا الان ، 9 کلین شیت داشت تو لیگ قهرمانان ؛ بیشتر از هر گلر دیگه ای...

- از 2014-15 تا به امروز 18 کلین شیت در لیگ قهرمانان داشته ؛ بیشتر از هر گلر دیگه ای...

2) اُبلاک = 17

3) تراشتگن = 16

4) ناواس و نویر = 13

- گفته اگه لیگ قهرمانانو ببریم ، یه فصل دیگه هم میمونه تا جام جهانی باشگاه ها و... رو فتح کنه درسته؟!

پس بهترین سناریو اینه که این فصل ل.ق رو بگیریم ولی فصل بعدش ج.ج باشگاه ها رو ببازیم ولی دوباره ل.ق رو بگیریم! اینطوری مجبوره یه فصل بیشتر بمونه! :nish: :6:

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

They SURVIVED ... That's What Make Them Assets ! i

JB.png

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فک نکنم ، مصاحبه ش رو بیار ببینیم

• Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

Guest_A Tribute To Buffon_*
  • مهمان

آقا فرمودند اگر لیگ قهرمانان ببریم در جام باشگاه های جهان بازی خواهم کرد. 

• Escanor, ace of glass, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
آره منم خوندم البته تازه هم نیس مصاحبش...

اگه اینطور بشه واقعا تاریخی میشه.. سال آخر گرفتن اون جام لعنتی و بعد دوباره بازی کردن
  • tecra, Escanor, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

فعلا که ریلکس کرده :1:

عکس مال دیروز پریروز ـه ، میلان

80540710532781728800.jpg

پ.ن : ایلنا قیافش که بهتره بود ، اخلاق ش رو نمیدانم :1:

• mory, MaMpIeRo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند