پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1-کاپیتان جانلوئیجی بوفون - Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6028 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: 1-کاپیتان جانلوئیجی بوفون - Superman (40 کاربر رای داده است)

گزینه مورد علاقه شما برای بوفون فصل آتی

1. تواناییشو داره ، میتونیم سال دیگه قهرمان بشیم (20 رای [50.00%])

درصد آرا: 50.00%

2. تواناییشو داره ، ولی خدایا بسه دیگه بابا خسته شدیم بوفون لایق این همه تراژدی نیست (17 رای [42.50%])

درصد آرا: 42.50%

3. تواناییشو نداره ، شزنی گزینه بهتریه (3 رای [7.50%])

درصد آرا: 7.50%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

- از همین چیزا می ترسیدم ! فکر کنید مثلا توی CL و یک بازی مهم، بوفون روی نیمکت باشه !

اصلا نمیشه قبول کرد.

PSG که قهرمان بشو نیست، امیدوارم توی همون مرحله گروهی حذف بشن که چنین توهینی رو نبینم.

بوفون باید میدونست که مثل ایتالیا و یووه بهش احترام نمیزارن اونجا ...

• Orphée, mory, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

- از همین چیزا می ترسیدم ! فکر کنید مثلا توی CL و یک بازی مهم، بوفون روی نیمکت باشه !

اصلا نمیشه قبول کرد.

PSG که قهرمان بشو نیست، امیدوارم توی همون مرحله گروهی حذف بشن که چنین توهینی رو نبینم.

بوفون باید میدونست که مثل ایتالیا و یووه بهش احترام نمیزارن اونجا ...

فرانسویها قلبا بوفونی نخواهند بود . مالکانه پاریسی بوفون رو خریدن نه فرانسویها 

بوفون جام جهانی رو از اونا گرفت ، هیچوقت نمیتونن باهاش کنار بیان . تلاش بوفون زیدان رو اخراج کرد و...

بوفون اشتباه کرد رفت فرانسه 

توی انگلیس و اسپانیا براش احترام بیشتری قائل بودن بخصوص انگلیس که اصولا دروازه بانهای خوب نداره

امیدوارم اشتباه بکنم 

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

A Tribute To Buffon

A Tribute To Buffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1166 ارسال
طرفداران پاریس اصلا اصالت ندارند. برید کامنت های اینستاگرامشون رو بخونید فقط عشق نیمارند حتی به امباپه هم اهمیت نمیدند در مقابل نیمار. فوتبال رو نمیفهمند. واقعا طرفداران یوونتوس خیلی فهیم هستند بدون اغراق این رو میگم. البته یکم بعضا زیادی فهیم. چون نباید خیلی بازیکنان حریف احساس راحتی کنند
  • Orphée, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

طرفداران پاریس اصلا اصالت ندارند. برید کامنت های اینستاگرامشون رو بخونید فقط عشق نیمارند حتی به امباپه هم اهمیت نمیدند در مقابل نیمار. فوتبال رو نمیفهمند. واقعا طرفداران یوونتوس خیلی فهیم هستند بدون اغراق این رو میگم. البته یکم بعضا زیادی فهیم. چون نباید خیلی بازیکنان حریف احساس راحتی کنند

موافقم پاریس اصولا قدمتی نداره و اصالتی نداره 

اگر با توخل بتونن مقام اروپایی بیارن باید فاتحه فوتبال رو خوند !!!

• Orphée, mory, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

- رکورد : از سال 2004 بوفون همواره در لیست نامزدهای بهترین دروازه بان سال فیفا بوده !

البته رونالدو هم با بوفون در این رکورد سهیم هست.

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1847 ارسال

ايلاريا داميكو در گفتگو با TV Sorrisi e Canzoni

شريك زندگي جانلوئيجي بوفون، روزنامه‌نگار، فعال اجتماعي، مفسر تلويزيوني و مجري سابق شبكه Sky Sports 

(44 ساله)

من و جي‌جي به خاطر نوع كار و حرفه‌مان به ناچار كمي متفاوت‌تر از ساختارهاي مرسوم و رايج در زندگي رفتار مي‌كنيم و معمولاً در بيشتر اوقات هر كدام سرگرم گذراندن زندگي شخصي‌ خودمان هستيم. با اينكه روزهاي نخست تمايلي زيادي به اين شيوه نداشتم اما در نهايت پذيرفتم كه او يك فوتباليست سرشناس است و چاره‌اي جز گرفتن اين تصميم نيست. شايد گاهي دوري ما به يك ماه نيز بيانجامد و من در جايي بسيار دور تر از او به تنهايي زير آسمان قدم بزنم اما تماشاي شوق ماجراجويي و روياي كسب ليگ قهرمانان اروپا توسط جي‌جي و تماشاي جام قهرماني در دستان او به من آرامش و صبوري مي‌دهد.

ما خانواده‌اي با فاصله‌اي بسيار زياد از يكديگر هستم؛ خانواده‌اي با خانه‌هاي فراوان اما در عين حال در كنار همديگر بودن‌هايي كمتر از همه. گاهي در خانه‌مان در تورين هستيم، گاهي در خانه ميلان و گاهي خانه جديدمان در پاريس. خانواده كوچك ما در سه ضلع يك مثلث، دائم در حال رفت و آمد است. با چنين سبك متفاوتي از تعريف معناي خانواده؛ كار براي بچه‌ها كمي دشوار مي‌شود. آنها گاهي در روزهاي آخر هفته پيش او و گاهي در باقي روزها كنار من هستند. اين طرح، تصميمي مشترك از طرف هر دوي ما بوده است. با اين حال سعي مي‌كنيم اين ايده‌ها را به بچه‌ها نيز انتقال بدهيم و تلاش كنيم تا با استفاده از تمهيداتي از اين دست، زندگي آرام و مطبوعي را براي آنها فراهم كنيم.

ما در روزهاي بسيار دشواري از زندگي‌مان با يكديگر آشنا شديم.  هر دو شرايط تقريباً مشابه‌اي را در زندگي‌مان مي‌گذرانديم. اولين ديدار و گفتگويمان سه ساعت طول كشيد و يادم است در پايان با ناراحتي به خانه بازگشتم. همان شب وقتي به ديدار و صحبت‌هايمان فكر مي‌كردم خودم را دلداري مي‌دادم كه اشكالي ندارد؛ هر چه باشد او يك فوتباليست است و سبك خاص خودش را در زندگي دنبال مي‌كند. با اين همه چيزي در درون من شكل گرفته بود؛ چيزي كه در آن احوالات نابسامان «زيبا» بود. يك زيبايي كه در نهايت اتفاقات بعدي را به وجود آورد و من را در كنار جي‌جي قرار داد.

q8jb_sky-calcio-mondiale-2006-1150x748.j

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 17241 ارسال

- رسما تبدیل شده به نیمکت نشین !

با توجه به اینکه 3 بازی ابتدایی ـه CL رو هم محروم ـه واقعا معلوم نیست چه سرنوشتی در انتظارش باشه.

واقعا دارم حرص می خورم ...

• Orphée, tecra, Camel Blue و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

AliReZaZa

AliReZaZa

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1068 ارسال
  • LocationTehran,Iran

واقعا هدفش رو هم درک نکردم از رفتن به پاریس! قطعا مالی نبوده. اثبات به خود و دیگران هم نبوده چون نصف دنیا دارن میگن بهترین دروازبان تاریخی. پس چی می مونه دیگه؟

ولی یه پایان دردناک تو لباس یه یه تیم غریبه تو یه کشور دیگه رو ترجیح بدی به خداحافظی باشکوه تو ورزشگاه خودی میون اشک هوادارا عجیبه برای من!  واقعا لیاقتت این نبود کاپیتان! کاش قبل این تصمیمت یکم بیشتر مشورت میکردی

• Orphée, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 174 ارسال

واقعا هدفش رو هم درک نکردم از رفتن به پاریس! قطعا مالی نبوده. اثبات به خود و دیگران هم نبوده چون نصف دنیا دارن میگن بهترین دروازبان تاریخی. پس چی می مونه دیگه؟

ولی یه پایان دردناک تو لباس یه یه تیم غریبه تو یه کشور دیگه رو ترجیح بدی به خداحافظی باشکوه تو ورزشگاه خودی میون اشک هوادارا عجیبه برای من!  واقعا لیاقتت این نبود کاپیتان! کاش قبل این تصمیمت یکم بیشتر مشورت میکردی

حق باشماست . واقعا من فکر کردم موقع بستن قرارداد این مسائل رو در نظر گرفته 

نمیدونستم قراره روی نیمکت پاریس بشینه .

اگه میرفت جنوا یا امپولی شرف داشت به پاریس!

کاش میرفت انگلیس اونجا براش میمردن . 

خیلی تلخه رفتنش و نبودنش تلخه

دیدنش روی نیمکت پاریس تلختر 

واقعا حق بوفون این نبود . خیلی ناراحتم . غریبانه تر از این نمیشه!!

• Orphée, AliReZaZa, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی