پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

1- جانلوئیجی بوفون - ‏Superman

* * * * * 6 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6456 پاسخ برای این موضوع

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4161 ارسال

خبر حزین

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

بوفون در مراسم جیانی بررا برای دریافت جایزه ی ورزشکار برتر سال حضور پیدا کرد و در حاشیه آن صحبت های مهم ، اگر چه تلخی ، کرد :

• اگر بتوانم خودم را تا جام جهانی ۲۰۱۸ برسانم ، ادامه می دهم ، بعد از آن درها را خواهم بست و دیگر فوتبال بازی نمی کنم.
  • فرم یوونتوس؟ این یووه ای است که دوره ای استثنایی را پشت سر می گذارد ، اگر وضعیت ذهنی و فیزیکی عالی نداشته باشید نمی توانید ۱۱ برد پیاپی کسب کنید.
  • با این حال ، با همه ی این چیزها باید خیلی دقت کنیم ، چون رکوردها و نوارهای پیروزی دیر یا زود خواهند شکست ، پس باید تلاش کنیم تا جایی که می توانیم این نوار پیروزی را ادامه دهیم ، تا برای دوره های سخت تر ، امتیاز ذخیره کنیم.
  • دیبالا؟ او سال قبل در پالرمو کارهای باورنکردنی انجام داد ، اما اینکه کاری را در یک باشگاه کوچک انجام بدهید چیز دیگری است ،  تکرار آن در یووه سخت تر است و این شگفت انگیز است که او توانسته اینقدر سریع با تیم منطبق شود.

ماروتا هم چند کلمه در ستایش از بوفون گفت :

• بوفون یک قرارداد سفید دارد ، او در مورد سرنوشتش تصمیم می گیرد.او تا وقتی بخواهد می تواند بماند.

او سپس در مورد درگیری لفظی مانژوکیچ و دروسی در جریان بازی یوونتوس و رم صحبت کرد ، جاییکه دروسی مانژو را "کولی کثافت" خطاب کرده بود. البته طبق قانون و با توجه به عدم گزارش داور بازی از این حادثه که توسط دوربین های تلویزیونی ثبت شده بود ، محرومیتی گریبان دروسی را نخواهد گرفت.

• ما همه دچار اشتباه می شویم ، این چیزهایی است که هر یکشنبه در زمین بازی گفته می شود.اگر اتفاقی افتاده و شما مقصر شمرده شده اید ، واضح است که باید عذرخواهی کنید.

• mory, Atomic Ant, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

شک ندارم که  اون روز فوتبال برای من تموم خواهد شد ....اصلا نمیخام بهش حتی فکر کنم...تحمل فوتبال ، یوونتوس و حتی زندگی بدون دیدن هفتگی عشقم تو قاب تلوزیون توی لباس سیاه و سفید در توان من یکی نیست... 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

avfm_screen_shot_1394-11-07_at_1.18.58_a

مارکی در مورد جیجی :

"بوفون همواره کاپیتان ماست ، شما هر روز او را با نرژی می بینید.بعد از تمام این دوری هایی که در طول این سال ها تحمل کرده ، می بینید وقتی  به زمین می آید اولین کسی است که تیم را تشویق می کند.برای من ، برای همه مهم است که همیشه الگویی مانند او داشته باشیم."

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1238 ارسال
  • LocationMashhad

Gianluigi Buffon - Immortal - 2015-2016

9j13oilc86hqcbthxdkx_thumb.jpg

RodFile

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
زیاد فرصت نداریم برای لذت بردن از فوتبال
نمیدونم چی بگم
بعد رفتن اله دلمون به جی جی خوشه
جی جی که بره، نمی دونم چه بر سر فوتبال و یووه و البته ما خواهد اومد!!
اصلا نمیتونم به این موضوع فکر بکنم، بهتره از بودن جی جی لذت ببریم
خیلی سخته، خیلی...
این چند خط رو با بغض نوشتم وای به حال اون روز
.
.
.
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تولدت مبارک ای بهترین ِ بهترین ها. بوفون یه عشق ازلی و ابدیه. :6: همیشه به این افتخار می کنم که طرفدار تیمی بودم که بوفون توش بازی می کرده.  :8: 

قطعا مهم ترین بازیکن دهه اخیر یووه و یکی از وزنه ها و شخصیت های تکرارنشدنی و ماندگار یوونتوس، فوتبال ایتالیا و تاریخ فوتبال.

از بودنش لذت ببریم تا هست. :53: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

من حقیقش به خاطر بوفون یوونتوسی شدم . داشتم یه بار فوتبال می دیدم دیدم از دروازه بانی بوفنو که اون موقع نمی شناختمش خیلی خوشم اومد . از اون به بعد دنبال این می گشتم بازی هاش رو ببینم ... 10 یا 9 سالم بود ... این شد که یوونتوسی شدم . حرفی دیگه ای در مورد بوفون واقعا ندارم که بزنم ... 

odv6l0t2dwm21vc5jfty.jpg

تنها آرزوی فوتبالیم هم اینه که تو این 2-3 فصل باقی مونده قهرمان چمپیونز لیگ بشیم 

:141:  :141:  :141:

• Bianconero Amore, mory, alborz_k و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ERF_JU

ERF_JU

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 610 ارسال
  • LocationUrmia

تولدت مبارک عشقم ♥... فوتبال با وجود تو برام رنگیه ، یووه با وجود تو رنگش سیاه و سفیده... خیلی وقته که روزای تولدت هر ساله به جای خوشحالی غم تو دل تیفوسیها میشینه...غم نزدیک شدن به روز موعود! ....هیچوقت نمیخام تاریخ اون روز رو به خودش ببینه، روزی که مرگ فوتبال هست ، حداقل برای من...

ای کاش تولدت مبارک می بود ... 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
تصویر
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Proud_of_Ju#

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اصلا ناراحت نیستم ، تو با دونه های ریش سفید هنوزم زیبا ترین مردِ دنیای من هستی ، تولد 38 سالگیت مبارک دوست داشتنی ترین رویای من ..
ای کاش کسری از ثانیه ، در آغوشت می‌گرفتم ..

تو ای همیشگیِ من ، تو ای خودِ شور و شرابِ شیرازِ من .. تو ای دیدگانت نور هستی ، تو ای خوش قلب ترین تو ای محبوب من ،، همیشه بخند فداتـ شم ♥
  • Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

:8: Happy Birthday Captain

ablo_buffon_in_wpap_by_ihsanulhakim-d8xb

• MaMpIeRo, alexdelpiero, El rey leon و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21224 ارسال
  • LocationDeutschland

- تولدت مبارك بهترين و جاودانه ترين شماره 1 فوتبال ...

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

بوفون، هدیه خداوند به فوتبال ! به مناسبت تولد جی جی بوفون ،،،

53482448976571182747.jpg

1- وقت های اضافه دوم، نیمه نهایی جام جهانی 2006 آلمان. بازی نفس گیر 2 تیم آلمان و ایتالیا به پایان خودش نزدیک می شد و خیلی ها به این فکر می کردن که نتیجه این بازی رو ضربات پنالتی مشخص خواهد کرد. ایتالیا سراسر حمله شده بود و 2 بار هم تیرک دروازه رو به لرزش در اوورده بود اما دروازه آلمان فرو ریختنی نبود !! در میان همین حملات، آلمانی ها طی یک توپ ربایی یک ضد حمله وحشتناک رو ترتیب دادن. 4 مهاجم در مقابل فقط 2 مدافع !! آلمانی ها همگی نیم خیز شدن. یک موقعیت خیلی خوب گلزنی برای اینکه تیمشون بتونه در خاک خودش راهی فینال بشه و ایتالیا رو حذف کنه. توپ به پودولسکی رسید و این بازیکن جوان که داشت بهترین تورنمنت زندگی خودش رو تجربه می کرد، توپ رو با تمام قدرت به سمت دروازه شلیک کرد. آلمانی ها به هوای گل از جای خودشون بند شدن اما یک نفر اون شب قصد نداشت باعث شکست تیمش بشه. یک نفر اونجا بود که باعث شد دروازه ایتالیا هم فرو ریختنی نباشه !! جی جی بوفون با یک عکس العمل زیبا توپ رو دفع کرد و امید آلمانی ها رو نا امید کرد !! 4 دقیقه بعد از این مهار فوق العاده، گروسو دروازه آلمان رو باز کرد و ایتالیا رو به فینال برد. این عکس العمل بوفون بعد از بازی گم شده بود ! کسی بهش اشاره نمی کرد. اصلا انقدر سرعت توپ و مهار بوفون زیاد بود که کسی متوجه نشد چه اتفاقی افتاد !! اما همه باید بدونن که اون مهار، سرنوشت فوتبال ایتالیا رو تغییر داد. مهار فوق العاده بوفون با یک عکس العمل سریع در تاریخ فوتبال ایتالیا ماندگار خواهد ماند ،،

2 - بعد از جام جهانی ایتالیا در گرداب کثیفی فرو رفت. گردابی که یوونتوس رو به عنوان مقصر شماره 1 راهی سری B کرد ! یوونتوسی که دروازبانش جی جی بوفون بود. بهترین گلر وقتِ دنیا ! موندن توی یوونتوس برای جی جی یک معنی داشت : بازی در سری B، اونم وقتی که در اوجِ دوران بازی خودت هستی. جی جی تصمیم خودش رو خیلی زود گرفت : " می مونم و به یوونتوس کمک می کنم " ! همین تصمیم بوفون رو تبدیل به یکی از قابل احترام ترین فوتبالیست های دنیا کرد. و خوش به حال یوونتوسی ها که در اون دورانِ سیاه، جی جی بوفون رو در کنار خودشون می دیدن. بوفونی که به راحتی می تونست راه همبازی های خودش یعنی تورام، کاناوارو، زلاتان، زامبروتا و ویرا رو بره و یوونتوس رو ترک کنه. اما تصمیم به موندن گرفت. موندن و جنگیدن برای کمک به بانوی پیر ! این ،،،، این یعنی وفاداری !!

3 - بوفون از آلمان با سری بالا برگشت! اون تونسته بود ماموریت خودش رو به پایان برسونه : " قهرمانی ایتالیا در جهان !" با سری بالا برگشت اما فرصتی برای استراحت پیدا نکرد چون خیلی سریع باید ماموریت بعدی خودش رو شروع می کرد : " بازگرداندن یوونتوس به سطح اول فوتبال اروپا " ماموریتی که 9 سال طول کشید اما در آخر جواب داد ! یوونتوسی که سال 2006 در سری B حضور داشت، سال 2015 در فینال لیگ قهرمانان اروپا بود و بوفون، یکی از اصلی ترین دلایل این صعود فوق العاده به حساب میومد. بازی های درخشان، رهبری با قدرت بالا و روحیه دادن به بقیه بازیکن های تیم کارایی بود که بوفون بعد از فاجعه 2006 در یوونتوس انجام می داد. همین کار ها باعث شد یوونتوس آرام آرام خودش رو پیدا کنه و الان، 4 سال پیاپی به عنوان قهرمان ایتالیا شناخته بشه ! بوفون، یوونتوس بزرگ رو دوباره به ایتالیا و اروپا هدیه داد ،،،،

4 - 9 عنوان بهترین دروازبان سری آ، تنها دروازبان تاریخ که عنوان بهترین بازیکن اروپا رو دریافت کرده( سال 2003 )، بیشترین تعداد بازی در تیم ملی ایتالیا و بیشترین تعداد بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ سری آ و جام های جهانی ! و همچنین گران ترین دروازبان تاریخ دنیای فوتبال ! این ها عناوین شخصی بوفون هستن. عناوینی که با قدرت می شه گفت در حد و اندازه های بوفون نیستن ! بوفون لایق بیش از این هاست. دسته ای جی جی بوفون رو بهترین دروازبان تاریخ می دونن و دسته ای اونو فقط یک گلر فوق العاده ! فرقی نداره جزء کدام یکی از این دسته ها هستین، این رو باید قبول کنید که جی جی بوفون، هدیه خداوند به دنیای فوتبال هست ،،،،،

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

https://scontent.xx....80a&oe=573E716F

• alexdelpiero, tecra, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

Tanti Auguri Gig1!!!

• alexdelpiero, tecra, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

وقتی توجه میکنید که تنها در فصل قبل ، بوفون هشتمین جام سری آ‌، پنجمین سوپرکاپ ایتالیای خودش و دهمین کوپا ایتالیای تاریخ باشگاه را بالای سر برده ، واضح است که دروازبان افسانه ای دارای ذهنیت قهرمانی است که منعکس کننده ی هویت باشگاهی که او با افتخار کاپیتانی می کند ، می باشد.
به اینها شاهکار تکمیل ۲۰ سال حضور از زمان شروع دوران حرفه ایش در سطح اول فوتبال ، شکستن رکورد گائتانو شیره آ‌ و قرارگرفتن در رده ی دوم بیشتر تعداد بازی در تاریخ بانوی پیر و ثبت کردن ۲۵۰ـمین پیروزی در لیگ به همراه یوونتوس مقابل اودینزه را اضافه کنید تا متوجه شوید که بوفون چه نقش تمام و کمالی در لباس یوونتوس از زمان پیوستنش از تیم پارما در سن ۲۳ سالگی داشته است.
در ورای تمام این رکوردها و مراحل مهم زندگی ، یک مرد ، یک رهبر وجود دارد ، کسی که در طول ۱۵ سال حضورش در این تیم نه تنها خود بلکه بقیه را هم آماده کرده است که حتی به اهداف بلندتری دست پیدا کنند.
به همین خاطر ، از بوفون انتظار می رود که در جشن تولد ۳۸ سالگیش بلافاصله حواسش را معطوف کمک به یوونتوس برای ادامه روند خوبش در لیگ مقابل کیه کند.

اگر چه طی ۸ سال گذشته ، از وقتی سوپرجیجی وارد دهه ی چهارم زندگی اش شد ، هر سال ۲۸ ژانویه ، در کنار شادی یکسال دیگر دیدن سوپرمن -مان در رنگ های سیاه و سفید ، یاداور تلخی نزدیک شدنش به روزهای پایان هم بوده است ، امسال بیشتر از همیشه.چقدر زود دیر می شود!

اما آدمی به امید و فردا زنده است ، لااقل تا وقتی درون دروازه مان است ، از تک تک لبخندها ، چشمک ها ، تشویق هایش چه از روی نیمکت و چه در چارچوب دروازه ، سوپر واکنش ها ، جاگیری های استادانه - که تفاوت او با تمام دروازبان های تاریخ است - ، خروج های مطمئن روی توپ های هوایی و هزارن چیز دیگری که تنها ما هواداران بانو از آن خبر داریم ، لذت ببریم! ما خوشبخت بودیم که در دوره ای زندگی کردیم که افسانه ی بوفون را دیدیم!

از تمام بچه ها به خاطر نمایش بی نقصشان در شب تولد سوپر من تشکر می کنیم ، چه چیزی زیباتر از پیروزی ۳-۰ در یوونتوس آرنا آن هم مقابل اینتر؟ تولدت مبارک کاپیتانِ من!

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3855 ارسال
  • LocationAhWaS

من به شخصه و به عنوان مخالف فرقه ماروتا اللهی این روز رو عید فوتبالیا نام گزاری کردم :1:

میلاد حضرت بوفون بر همگان مبارک

این روز عید پاکی خوبی تعصب غیرت و عشق هست

پس عید همه فوتبال دوستان مبارک

تولدت مبارک حضرت بوفون

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1391 ارسال
  • Locationقزوین

خیلی سعی کردم که یه متن احساسی واسه تبریک تولد آقا بنویسم ولی نتونستم کلماتی مناسب در وصفش پیدا کنم فقط می تونم بگم که 

تولدت مبارک کاپیتان ایشالا هرجا هستی سالم و موفق باشی

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

ohw6gv2rejx9euqd71f4.jpg

:141:  :141:  :141: 

تماشا - 1 مگ

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
epqb_img-20160209-wa0001_thumb.jpg

حتما خبردار شدید ک دقیقه آخر بازی با فرو آندرا فاویلی وارد زمین شد و تونست اولین دقایق حضور خودشو تو سری آ تجربه کنه..
در حالی که دقیقه پایانی بازی بوده بازیکنان متوجه فریاد های بوفون میشن که میگه توپ رو یه بیرون هدایت کنید تا فاویلی بتونه به زمین بازی بیاد..

این تصویر هم مربوط به جشنی هست که فاویلی برای اولین بازی خودش در سری آ ترتیب داده ..

GiGi <3
  • Bianconero Amore, MaMpIeRo, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

1 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 1 مهمان و 0 عضو مخفی