پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فینال کوپا ایتالیا : یوونتوس 1-0 میلان ( به سوی دوگانه )

56 پاسخ برای این موضوع

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

دوستمون @AbolfazlMF زحمت پست اول بازی رو میکشند ، حالا بفرمایید پست بدین  :53:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1228 ارسال
  • LocationMashhad

30cuzkssaifcfkacz76b.jpg

فــیــنــال کــوپــا ایــتــالــیــا
یــوونــتــوس - مــیــلــان

تاریخ: شنبه 01 خرداد 1395
ساعت 23:15 به وقت تهران

=====

هایلایتــــ چـهار بازی گذشته دو تیم :

میـلان - یوونتوس [ مرحله برگشت - سری آ - 2015/16 ]

یوونتوس - میـلان [ مرحله رفت - سری آ - 2015/16 ]

یوونتوس - میـلان [ مرحله برگشت - سری آ - 2014/15 ]

میـلان - یوونتوس [ مرحله رفت - سری آ - 2014/15 ]

=====

شــِــش تقابل اخیـر دو تیم :

مـیـلـان 1 - 2 یـوونـتـوس

یـوونـتـوس 1 - 0 مـیـلـان

یـوونـتـوس 3 - 1 مـیـلـان

مـیـلـان 0 - 1 یـوونـتـوس

یـوونـتـوس 0 - 1 مـیـلـان

مـیـلـان 0 - 2 یـوونـتـوس

=====

آمـار یــوونــتــوس در ورزشــگــاه الــمــپــیــکــو :

124 بـازی 

45 بــرد

44 مـسـاوی

35 بـاخـت

152 گـل زده

139 گـل خـورده

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
این فینال اگر راحت به دست نیاد که امیدوارم همینگونه شه ( : شاید خوشهالی بیشتری بهمون بده ، و قطعن شیرین تر از سری آ خواهد بود .
اما بخایم زرتی دو 3 تا بزنیم حال نمیده .
به امید قهرمانی در ضربات پنالتی ( :
  • eⁿzº, El rey leon, D E L P I E R O و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

این فینال اگر راحت به دست نیاد که امیدوارم همینگونه شه ( : شاید خوشهالی بیشتری بهمون بده ، و قطعن شیرین تر از سری آ خواهد بود .
اما بخایم زرتی دو 3 تا بزنیم حال نمیده .
به امید قهرمانی در ضربات پنالتی ( :

وقتی طرفدارا میلان در صورت شکست یوونتوس امدن و هرچه  حرف بود بارمون کردن و تمام قهرمانی ها و بردهامون زیر سوال بردن انوقت میفهمی دو سه تا گل زدن به میلان و تمام کردن کار میلان در نیمه اول ایا حال میده یا نه؟

حتما باید مریض بشیم تا شکر سلامتی بجا بیاریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
اگر قراره با باخت یووه به میلان ، تمام قهرمانیهای یووه زیر سوال بره ، پس همون بهتر ببازیم .
  • El rey leon, AbolfazlMF و cr7 از این پست تشکر کرده است

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

زیر 4 تا بزنیم بهم حال نمیده ... پیش بینیم هم 4 - 1 برای یووه هست ... میلان در حد تیم وسط جدول هم نیست الان ... فقط نبود خدیرا ممکنه مشکل ساز بشه

• mory, eⁿzº, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فینال یک مسابقه هست و احتمال شگفتی توش زیاد.

بله  اقا مهدی...شما راست میگی......وقتی از پکیده ترین و بی ستاره ترین میلان تاریخ ببازی  انوقت حرف شما درست از اب درمیاد که همون بهتر که ببازیم......

باید میلان قرمه قرمه کرد .......بارسلونا برای این که 4 تا لیگ قهرمانان تو این چند سال ببرن نگفتند ما باید کاری کنیم تا  بازی ها حساس بشه فقط به هر تیمی که رسیدند زیر پا له کردند

• El rey leon, tecra, D E L P I E R O و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
میثم جان ، میلان هرچقدرم پکیده باشه احتمال داره ببره فینالو ، داریم در مورد احتمالات حرف میزنیم ، سوال من اینه ، اگر ببازیم ، کل تاریخمون میره زیر سوال ؟
والا بعید میدونم کری خوندن طرفدارای میلان پشیزی برام اهمیت داشته باشه ، انصافن هم طرفدارا میلان خیلی باشعور تر از مثلن اینتریا یا رمی ها هستن .
  • El rey leon, Senmorta و cr7 از این پست تشکر کرده است

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
من فقط یک کلام میگم

کدوم هواداری دوست داره تیمش ببازه!!!

بعدم همین میلانی ها ک الان چیزی نمیگن یادم نمیره 2006 به بعد چه بلای سرمون آوردن

تو ایتالیا یووه محبوبترین و در عین منفورترین تیم هست دیگه خودتون تا ته قضیه رو بخونید

وقتی یووه میبازه خیلی ها خوشحال میشن حتی طرفداران رئال و بارسا و بایرن دیگه حسابش رو بکنید وای ک از میلان ببازیم
  • El rey leon, Massimiliano Allegri, D E L P I E R O و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نه تنها هیچ ارزشی برای میلان قایل نیستم بلکه ارزو دارم به زمین گرم بخورن و هرسال بدتر از پارسال بشن . یوونتوس اگر به دید ترحم به این تیما و طرفدارای لاشخورشون نگاه کنه بعدا بدجور پشیمون میشه .. یادم نمیره رقص و جشن و پایکوبی تیمها بعد از سقوط یوونتوس .. امیدوارم تا سالهای اتی اودینزه و امپولی و لاتزیو قدرت بگیرن و بشن رقیبه درست حسابی واسه یووه و این تیمای حرومی به اسفل السافلین برن

دیدگاه بازیکنای یووه به هر بازی با هر تیمی
=
بریم جرررشون بدیم ...
حالا که ضعیفن این فصل باید 6-0 ببریمشون
  • mory, El rey leon, Massimiliano Allegri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
کسی حرف از باخت یووه نزد و هیچ طرفداری هم دوست نداره تیمش ببازه ، فقط این وسط یک عده علگری فن ، این توهم رو دارن که یک عده کونته فن ، دوست دارن یووه ببازه . همین
در مورد قدرت گرفتن اینتر و میلان و رم و ... هیچ ترسی ندارم . ما یووه ایم ، بارها و بارها شده که اسکودتو هامون با داشتن رقیب گردن کلفت به دست اومده ، نه امسال که با 4 تا پلشت قهرمان شدیم ، نه قهرمانیمون رو کم ارزش میکنم ، نه با ارزو کردن من سری آ قوی میشه .
  • El rey leon و cr7 از این پست تشکر کرده است

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
چه ربطی با الگری و کونته داره واقعا ؟
  • El rey leon, Massimiliano Allegri, D E L P I E R O و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
سجاد جان من دارم در مورد طرفدارای علگری و کنته حرف میزنم اقا جان
  • El rey leon و cr7 از این پست تشکر کرده است

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

منم با میثم کاملاً موافقم. اگه بشه این بازی رو با گل های زیاد برد چرا که نه :1:. متأسفانه یک ذهنیت جنتلمن منشانه (که به نظرم ذهنیت خوبی در فوتبال امروزی نیست) در مجموعه ی یووه هست که اگر در یک بازی تسلط کامل داشته باشه باز دست به تحقیر حریف نمیزنه. با اومدن مکس معدود دفعاتی از این ذهنیت فاصله گرفتیم ولی خیلی بازی ها هم مراعات کردیم و به همون دو سه گل بسنده کردیم. این ذهنیت در تیم کنته (که تیم بسیار مقتدری در مقابل تیم های ایتالیایی بود) خیلی خودنمایی می کرد و با وجود برتری کامل در بازی ها باز به 2-0 و 3-0 بسنده می کردیم. 

متأسفانه این ذهنیت توی اروپا هم کار دستمون میده. ولی مثلاً بارسا و بایرن و یا ریال رو ببینید، اگه بتونن 10 گل رو به حریفشون میزنن و بعد میگن به حریف احترام گذاشتیم که مقابلشون تلاش کردیم و اینقدر گل زدیم ! یوونتوس هم باید در مقابل هر تیمی بیرحم باشه و تا میتونه حریف رو گل بارون کنه. به خصوص تیم های میلانی و کفتارها و هر تیم ایتالیایی دیگر...

همین میلانی ها کافیه فقط با برد 1-0 ما رو ببرن، برید توی فضای مجازی ببینید چیکار که نمی کنن !

• mory, eⁿzº, Pinturicchio و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
بنظرم ربطی به طرفدارای کونته و الگری نداره اصن .. تا تقی به توقی خورد سریع جبهه گیری میکنیم راجبه اینکه فلانی رو پیشونیش نوشته الگری فلانی نوشته دون انتونیو ..
من نه طرفدار کونته ام نه الگری !
همه کسایی که اینجا هستن فارغ از هر چیزی طرفدار یوونتوس هستن حالا ی نفر مث شما دلرحمه یکی هم مث من میخواد سر به تن امثال رم و میلان و ناپولی و عنتر و فیورنتینا و تورینو نباشه ...

از همینجا ارزو میکنم از ته وجود تحقیر شن میلانیا جوری که بازیکناشون به گریه بیفتن و بی شک من توی قهقه غرق میشم اون لحظه

حالا اینکه الگری فنم به قول شما یا کونته فن تاثیر خاصی نداره
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

گاتزا -

نتو
کیلینی بارزالی روگانی
ساندرو/اورا پوگبا هرنانز استوارو/آساموآ لیخت
مانژوکیچ دیبالا 

:22:  :fp: 

بونوچی و خدیرا نیستند ممکنه به مشکل بخوریم ... 

Di Francesco: “Juve-Milan? I’ll listen to it in the car on the way back from a 
conference organised by Mapei. And I’ll support Juve.”

کم کم داره از این دی فرانچسکو خوشم میاد :1: فکر کنم داره خودش رو تو دل ما جا میکنه که بعد الگری بیاد مربی یووه بشه :1: اگه بازم به موفقیت هاش تو ساسولو ادامه بده چرا که نه  :notbad:  ... امیدوارم تا اون موقع قهرمان اروپا شده باشیم ، راستی پسرش هم تو راردار یووه است ... 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Prince of Turin

Prince of Turin

عارش!

• اعضا
  • 2808 ارسال
  • Locationكرج
به نظرم احتمال اينكه ٣ ٤ بزنيم زياد نيست، ميلان همين يه ماه پيش داشت كار رو تو خونه اش برامون سخت ميكرد، حالا اينكه فيناله و انگيزه ها چند برابر. به خاطر بياريد پارسال لاتزيو رو رفت و برگشت مجموعا ٥-٠ برديم اما فينال سختي مقابلشون داشتيم. ميلان با تمام قوا مياد در حالي كه يووه بدون بونوچي خديرا ماركيزيو و بوفون به زمين ميره. يووه قطعا ميبره ولي بازي جذابي ميشه :1:

خيلي دوست دارم ببينم كي رو تو پست بونوچ بازي ميده. از بس هميشه بوده بونوچ جايگزين نداره :1:
  • tecra, D E L P I E R O, Alex2003 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

به نظرم احتمال اينكه ٣ ٤ بزنيم زياد نيست، ميلان همين يه ماه پيش داشت كار رو تو خونه اش برامون سخت ميكرد، حالا اينكه فيناله و انگيزه ها چند برابر. به خاطر بياريد پارسال لاتزيو رو رفت و برگشت مجموعا ٥-٠ برديم اما فينال سختي مقابلشون داشتيم. ميلان با تمام قوا مياد در حالي كه يووه بدون بونوچي خديرا ماركيزيو و بوفون به زمين ميره. يووه قطعا ميبره ولي بازي جذابي ميشه :1:

خيلي دوست دارم ببينم كي رو تو پست بونوچ بازي ميده. از بس هميشه بوده بونوچ جايگزين نداره :1:

توی آخرین بازیمون با سمپ بارتزالی جای بونوچی بازی میکرد.مکس اون بازی رو آزمایشی،برای حضور بارتزالی توی بازی فینال در جایگزینی بونوچی انجام داد.این مشخص ترین کاری بود که توی بازی قبل شاهدش بودیم.

• eⁿzº, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

مرد شیشه ای - مرد 70 دقیقه ای - مرد مصدوم در بازی های حساس جناب آقای خدیرا خرید شاهکار ماروتا جانشین به حق ویدال از لیست یوونتوس برای فینال کوپا خط خورد ... یه درصد فکر کنید الان قرار بود فینال لیگ قهرمانان بازی کنیم ... استورارو و آساموآ باید فیکس میشدند ! 

• mory, MaMpIeRo, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4104 ارسال

جوش و خروشی در طرفدران ساسولو ایجاد شده و همگی طرفدار یووه اند در فینال

• eⁿzº, tecra, Massimiliano Allegri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی