پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته سی و پنجم سری آ : یوونتوس 2-1 فیورنتینا

21 پاسخ برای این موضوع

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

خیلی بد بازی کردیم . تاکتیک تیم واقعا جالب بود . توپ رو برسونید به دیبالا و پوگبا . این دو تا برن به سمت دروازه 

پوگبا چقدر دید خوبی داشت تو چند صحنه و یکی از بهترین هامون بود . 

لمینا رو هم خوب دیدم نمیدونم چرا بقیه میگن بد بود . برعکسش دیبالا واقعا فاصله گرفته با اون دیبالای نیم فصل اول از موقعی که فیکس شد . 

روی صحنه گل فیوره که آفساید به اشتباه اعلام شد (خیلی تابلو بود که آفساید نیست) خیلی بد جا موندن بازیکنا و بونوچ روی صحنه گل هم که شاهکار کرد 

در مورد بوفون هم که به نظرم کلام عاجزه از تعریفش 

با این نتیجه خوب عملا قهرمان شدیم . تبریک به هم یوونتوسی ها 

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

mee present

mee present

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1518 ارسال

نمرات و نظرات سایت های مختلف مشخصه لمینا چقدر خوب بوده. اینطور نگید دوستان که ضعیف بود. ریت 8 آورده. تو سه بازی اخیری که بازی کرده بالا 7.7 نمره آوره و اکه دقت کنید تو لیست بهترین های یووه از لحاظ عملکرده. باشد که ایمان بیاآورید. (شرایط یه بازی نمی تونه دلیل باشه)

(سعی کردم به نظر خودم استناد نکنم. بهتره به منابع معتبر که کارشون اینه هم توجه کنیم.)

(ولی کلا بد بازی کردن)

مانژو درجه یک :nish: 

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی