پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته بيست و پنجم سري آ : يوونتوس 1-0 ناپولي

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
102 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

JuiR1454858340qgedxw.jpg

هفته بيست و پنجم سري آ ايتاليا

يوونتوس - ناپولي

تاريخ : 24 بهمن 1394

ساعت : 23:15 به وقت ايران

ورزشگاه :‌ يوونتوس آرنا

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

نتایج دو تیم از فصل 91 به بعد ، این چند سال تو خونه جلو ما حرفی برای گفتن نداشتند پارسال هم که بعد 15 سال تو سن پائولی بردیمشون ... 

Serie A TIM 2015-2016

Napoli 2 - 1 Juventus  

Serie A TIM 2014-2015

Juventus 3 - 1 Napoli

Napoli 1 - 3 Juventus  

Supercoppa TIM 2014

Juventus 7 - 8 Napoli  

Serie A TIM 2013-2014

Napoli 2 - 0 Juventus  

Juventus 3 - 0 Napoli  

Serie A TIM 2012-2013

Napoli 1 - 1 Juventus  

Juventus 2 - 0 Napoli  

Supercoppa TIM 2012

Juventus 4 - 2 Napoli  

TIM Cup 2011-2012

Juventus 0 - 2 Napoli  

Serie A TIM 2011-2012

Juventus 3 - 0 Napoli  

Napoli 3 - 3 Juventus  

Serie A TIM 2010-2011

Juventus 2 - 2 Napoli  

Napoli 3 - 0 Juventus  

Serie A TIM 2009-2010

Napoli 3 - 1 Juventus  

TIM Cup 2009-2010

Juventus 3 - 0 Napoli  

Serie A TIM 2009-2010

Juventus 2 - 3 Napoli  

Serie A TIM 2008-2009

Juventus 1 - 0 Napoli  

TIM Cup 2008-2009

Juventus 4 - 3 Napoli  

Serie A TIM 2008-2009

Napoli 2 - 1 Juventus  

Serie A TIM 2007-2008

Juventus 1 - 0 Napoli  

Napoli 3 - 1 Juventus  

Serie B TIM 2006-2007

Juventus 2 - 0 Napoli  

Napoli 1 - 1 Juventus  

TIM Cup 2006-2007

Napoli 8 - 7 Juventus  

Serie A TIM 2000-2001

Juventus 3 - 0 Napoli  

Napoli 1 - 2 Juventus  

Serie A 1997-1998

Juventus 2 - 2 Napoli  

Napoli 1 - 2 Juventus  

Serie A 1996-1997

Napoli 0 - 0 Juventus  

Juventus 1 - 1 Napoli  

Serie A 1995-1996

Napoli 0 - 1 Juventus

Juventus 1 - 1 Napoli  

Serie A 1994-1995

Juventus 1 - 0 Napoli  

Napoli 0 - 2 Juventus  

Serie A 1993-1994

Napoli 0 - 0 Juventus  

Juventus 1 - 0 Napoli  

Serie A 1992-1993

Juventus 4 - 3 Napoli  

Napoli 2 - 3 Juventus  

Serie A 1991-1992

Juventus 3 - 1 Napoli

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

به امید خدا یووه این بازی رو هم با پیروزی از زمین بیرون میاد ...

ولی  در کل اعتقاد دارم تیمی در سطح یووه نباید  تمام بازیهاش رو با یک تاکتیک و یک شکل ثابت بازی کنه چون به خیلی از بازیکنانی که جزو ستون های لاین آپ اولیه هستند فشار مضاعفی وارد میشه و احتمال مصدومیت اونها بالا میره همچنین از میزان طراوت و غیر قابل پیش بینی بودن تیم کاسته خواهد شد .

صد البته می دونم که دست کادر فنی بسته است و مهره های لازم برای سوییچ به تاکتیک های دیگر رو نداره ولی این نقص در کار مدیریت رو نمیشه براحتی از کنارش عبور کرد .

ناپولی به شدت متکی به خط حمله زهردارش هست و با حضور بازیکنان سرعتی و باهوشی مثل هیگواین و کایخون و اینسینیه از تنوع بالایی برای شکل دهی به حملاتش برخورداره ...

برای این مسابقه باید در میانه زمین و یک سوم دفاعی خودمون با یک بازی تخریبی و متمرکز از شکل گرفتن حملاتشون جلوگیری کنیم .

مثل بازی با رم باید با صبر و حوصله و محتاط باشیم چون ناپولی در ضد حملات بسیار خطرناکه .

در خط دفاعی چندان تیم چشمگیری نیستند و با کنترل بازی میتونیم حتی با گل دقیقه 90 هم پیروز از زمین بیرون بیایم .

• J U V E N T I N I, alexdelpiero, Aminvo و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

گفته میشه بدلیل غیبت کیلینی ، یوونتوس تو این بازی به سیستم 4 دفاع برمیگرده

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
انگار این ناپلی حرف حساب حالیش نمیشه . اخرش هم خودمون باید بیاریمش پایین . بابا این همه وقت بهت دادیم خودت وا بده دیگه . حتما باید زور بالا سرت باشه

طرفداران برنامه وزین پله پله تا ملاقات خدا هم با عرض پوزش از وقفه چند هفته ای. این هفته برنامه بصورت زنده روی انتن خواهد رفت
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

امروز تیم تمرین نکرده الگری استراحت داده به تیم . منتظر نتایج ازمایشات روی پای کیلینی هستند اما احتمال خیلی زیاد جلو ناپولی غایب خواهد بود .  ( توتویووه)

@Bianconero Amore 
Tnx

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
^^^مگه محروم نیست؟
کارت قرمز رو مستقیم گرفت
کارت قرمز مستقیم هم حداقل دوجلسه محرومیت داره
  • mory, alexdelpiero, El rey leon و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

نه فوتبال ایتالیا نوشته بود فقط یک جلسه محروم شده .

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

از این به بعد فکر کنم بهتر باشه به جای پیش بینی مسابقه، پیش بینی مصدوم اینده تیم بدیم....به نظرم مارکیزیو و  موراتا و بونوچی برای مصدومیت هفته بعد مقابل ناپولی شانس بیشتری دارند....ببینیم قرعه به نام کی درمیاد :fp:

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

Hamed-Bianconeri

Hamed-Bianconeri

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 244 ارسال

خب با توجه به مصدومیت دکتر(با فرض اینکه دکتر به بازی بایرن هم نمیرسه) و عدم اطمینان الگری به روگانی جوان :22:  احتمالا دوباره شاهد سیستم 2-1-3-4 در دو بازی مهم ناپولی و بایرن خواهیم بود که خب قطعا نمیتونه به نفع تیم باشه چون مدتها هست که داریم با سیستم سه دفاعه بازی میکنیم و از همه مهمتر پست AM اماده ایی هم نداریم در حال حاضر اگه قراره هرنانس و پریرا دو انتخاب الگری برای این پست باشن امیداورم پریرا انتخاب سرمربی باشه واقعا نمیتونم هرنانس رو جلوی بایرن تصور کنم بازی با ناپولی و بولونیا فرصت خوبی برای انتخاب این لاین اپ و امادگی بیشتر پریرا میتونه باشه  ایشالله تا الان و تا دو بازی اینده به یه امادگی نسبی رسیده باشه 

حتی میشه از دیبالا برای پست AM استفاده کرد کاری بنظرم همین الانم کم بیش داره انجامش میده و از موراتا و زازا به عنوان دو مهاجم استفاده کرد البته این ترکیب شاید خیلی تهاجمی باشه ولی بنظرم میتونه کارساز باشه 

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

458v_1_3.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

این بازیکنای یووه و ناپل که هی مصاحبه می کنن می گن فقط یک بازیه و نتیجه اش زیاد روی اسکودتو تاثیر نداره و از این حرفا

از همین تریبون می گم بو شت :1:

این بازی رو فقط نباید ببازیم همین :pokerface:

ناپل ببره افتضاخ میشه :62:

احتمال زیاد بازیه پر حاشیه ای هم میشه :1: آی لاو ایت :megusta:

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

pezhman

pezhman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3186 ارسال
  • Locationگرگان
اگه ببازیم هم خیلی اوضاع بیریخت نیست . ناپل بازی های بعدیش سنگینه . اینو گفتم که اگه زبونم لال باختیم نیاین زمین و زمان رو فحش کش کنین
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

<p>36 سال سياه و سفيدغم قفس به كنار . آنچه عقاب را پير ميكند پرواز زاغهاي بي سر و پاست

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نترس فحش کش نمی کنم :22:

• alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لیپی : "بازی یووه و ناپولی برای اسکودتو تعیین کننده نیست ، اما اگر ناپولی پیروز شود برایش معنای بیشتری خواهد داشت."

زدنک زمن : "ناپولی یوونتوس را می برد ، چون آنها به سبک من فوتبال بازی می کنند"

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

تو 10  بازی اخیر که من از ناپلی دیدم .

فقط با رم و لاتزیو و کارپی گل نخورد 

بازی با فروزینه و امپولی و سمپدوریا و ساسولو و تورینو و اتلانتا از همشون حداقل یه گل خورده دیگه یووه از بلونیا که کمتر نیست 3 تا به ناپلی هفته 16 ام زده .

این نشون میده این تیم بر پایه قوت خط حمله اش داره اقایی میکنه .

یوونتوس هم از هفته 16 تا 24 فقط 4 گل خورده  یعنی تو سه تا بازی فقط گل خورده این بازی هایه آخرش هم که 5 بازی آخر اصلا گل نخورده 

• eⁿzº, alexdelpiero, tecra و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

در صورت نبودن کلینی باز هم با 4 دفاعه شدن ( با اینکه از طرفدارهاس این سیستم هستم) مخالف هستم. تیم مدت ها هست داره 3-5-2 بازی می کنه و کاملا هماهنگ و آماده بازی با این سیستم هست. روگانی کاملا توانایی بازی کردن در اون پست را داره. پارسال که در بازی های مهم سری آ حتی در مقابل همین یووه کم نذاشت و کاملا درخشید. اگر و تنها اگر دلیل تغییر سیستم عدم اعتماد به روگانی هست من جای روگانی بودم آخر فصل تیم را ترک می کردم و به باشگاهی می رفتم که به استعدادی مثل من بیشتر احترام بزارن و اجازه بازی بدهند. نه اینکه به خاطر عدم اعتماد سیستم تیم را تغییر بدند.  آلگری شرایط تیم را بهتر می دونه و امیدوارم هر تصمیمی می گیره به نفع تیم باشه ولی امیدوارم روگانی هم شرایط طوری براش رقم بخوره که به نفع آینده فوتبالیش باشه. حتی اگر قرار هست در آخر فصل تیم را ترک کنه و جایی بره که فیکس بازی کنه.

بازی با ناپولی هم از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هست و برد در اون بسیار ضروری و واجب هست. ناپولی تیم صدر نشین ایتالیا هست و کاملا واضح هست که این تیم چند لول از بایرن پایین تر هست. برد در این بازی می تونه اعتماد به نفس لازم برای ارائه بازی با کیفیت مقابل بایرن را به تیم بده مخصوصا که بازی هم خانگی هست و در غیر اینصور مطئن باشید تیم مشکل اعتماد به نفس در مقابل بایرن خواهد داشت و باور نخواهد کرد چیزی کم نخواهند داشت. ضمن اینکه صدر نشینی هم خیلی روحیه بخش می تونه باشه برای تیم. تیم محکوم به برد یا ایستاده مردن هست.

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

30aMak

30aMak

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 714 ارسال

این ترکیب کامله اگه 3 5 2 سیستمی باشه که بخوام بازی کنیم

45a192-1455037373.png

به نظرم جای مارکیزیو و پوگبا باید عوض بشه

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

We believed we'd catch the rainbow, ride the wind to the sun, sail away on ships of wonder
But life's not a wheel, with chains made of steel
So bless me, come the dawn

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

دو تیم یوونتوس و ناپولی در جدال صدرنشینان  ، روز شنبه به مصاف هم می روند ، این بازی می تواند مهم ترین بازی دور برگشت رقابت های لیگ باشد.

فابیو کاناوارو برای هر دوی این تیم ها بازی کرده است ، در مصاحبه با ایل ماتینو ، در مورد این بازی به اظهار نظر پرداخت :

• فکر نمی کنم بازی تعیین کننده ای باشد ، بعد از انجام این بازی لیگ قهرمانان و یورولیگ شروع می شود و این می تواند از هر دو تیم انرژی بگیرد.رکورد پیروزی های پیاپی یووه و ناپولی متوقف خواهد شد ، چون نگه داشتن چنین ریتم آتشینی دشوار است.
  • ساری به سرعت به تیم هویت بخشیده است ، او دو لحظه در طول فصل دو تصمیم بصیرانه گرفت : گذاشتن جورجینیو در مقابل مدافعین بود ، کاری که خصوصیاتش را پررنگ کرد و دوم اینکه فهمید با داشتن چنین وینگرهای فوق العاده ای ، دست از جست و جو برای ترکوارتیستا بردارد.
  • آلگری گروهی را بلند کرد که به نظر می رسید بعد از رفتن به فینال لیگ قهرمانان یک سیکل موفقیت را پشت سر گذاشته است.اما اینچنین نبود ، یوونتوس همیشه تشنه است ، این در DNA  آنهاست.البته که تیم آنها نسبت به تیم کونته زیاد چشم نواز بازی نمی کند ، اما فشرده تر و جمع و جورتر سات.می توانم بگویم که تیم آلگری بیشتر آلمانی ست تا ایتالیایی.

• طرفدار کدامشان خواهم بود؟ قلبم به دو قسمت تقسیم شده است! من ناپلی هستم و طرفدار ناپولی خواهم بود.اگرچه وقتی در تورین بازی می کردم ، فهمیدم که چرا آنها این همه قهرمان شدند.

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

آدم بعضی مواقع اسپم لازم میشه ، با تمام وجود تقدیم به تو @cannavaro  :31:  :31:  :31:  :31:  :31:

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

amin_delpiero_juve

amin_delpiero_juve

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 233 ارسال
ببخشید اسپم میکنم ولی ....
واقعا هیچ شبکه ای پخش نمیکنه بازیو نه ورزش نه شبکه سه؟!!!! :(
اخه فینال فوتسااال میخوایم چیکاااار , ای خدااا, اسکای هم ک قطع, پ چیکااار کنیم
  • El rey leon, Escanor, Georgia و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی