پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا : يوونتوس 2-2 بايرن مونيخ

208 پاسخ برای این موضوع

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

۱- مانژو فیکسه به احتمال خیلی زیاد

۲- سامی جداگانه تمرینات خاصشو انجام میده که آماده باشه 

۳- جورجو برسه ۳-۵-۲ ، نرسه ۴-۳-۳ ، ولی امید چندانی نیست که بتونه آماده بشه.

۴- ساندرو رو امیدوارن برسونن

• mory, MaMpIeRo, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

poenbb6qig3mxarlx0gc.jpg

آقای اسطوره : اگر رئیس بایرن بودم پوگبا را به این تیم می آوردم که می تواند بهترین بازیکن جهان بشود . همین طور بونوچی و بارزالی را می خریدم :22:  :62: بایرن Vs یوونتوس ؟ امیدوارم پیروز شویم ، اما شانس مان 50 - 50 است ، یوونتوس سال گذشته به فینال رسید پس تیم قدرتمندی است اما ما هم تیم قوی هستیم . دوست داری هواداران یوونتوس چگونه از تو استقبال کنند ؟ : امیدوارم مرا هو نکنند ( به همین خیال باش  :3:

اگر در مقابل یوونتوس گل بزنی خوشحالی خواهی کرد ؟ قطعا نه چگونه می توانم ؟! ( تو خواب گل بزنی  :76: )

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, mory و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

کاملش ^^

روبرو شدن با پیراهن یوونتوس چه حسی دارد؟

مطمئنا طبیعی نیست و اگر گل بزنم خوشحال نخواهم کرد ، چطور می توانم؟ چون در یووه ۴ سال شگفت  انگیز را سپری کردم : پیروزی ، جام و لذت ، رویایی بود.
- آیا وقتی که یوونتوس در رده ی ۱۲ـم هم بود فکر می کردید که برگردند؟
 بله مطمئن بودم ، هسته ی این تیم حفظ شده است بازیکنان بسیار خوبی هم به آن اضافه شدند.مثلا دیبالا  و خوب کار می کند ، می دانستم که آمار خوبی دارد ، ولی حالا حتی بهتر کار می کند زیرا در کنار بازیکنان فوق العاده ای بازی می کند.
چه کسی در بایرن سورپرایزت کرده است؟
داگلاس کاستا ، من می دانستم که او بازیکن خوبی است ، در برابرش بازی کرده ام ، اما او خیلی خوب است.
- چه بازیکنانی را از یوونتوس می خریدی؟
پوگبا ، او می تواند بهترین بازیکن جهان شود ، اما بارزالی و بونوچی ، همه ی آنها سوپربازیکن هستند.
-پپ؟
مربی فوق العاده ای است ، او به جزئیات توجه زیادی می کند و در مورد همه چیز با بازیکنان صحبت می کند از بعضی جهات او شباهت زیادی به کونته دارد.

- آیا در ورزشگاه ممکن است هو شوی؟ 
چون از یووه رفته ام؟ نه اینطور فکر نمی کنم  ، این یک معامله ی برد-برد بود و همه خوشحال بودند ، فرصتی برای من و یک معامله ی فوق العاده برای یوونتوس.چهار فصلی که در یووه بودم مرا تغییر داد ، نوع بازیم و نوع فکر کردنم ، من در تورین به بلوغ رسیدم و پخته شدم

یووه و یا بایرن کدامیک به یک چهارم نهایی خواهد رسید؟
امیدوارم ما برسیم اما ۵۰-۵۰ خواهد بود.یووه پارسال به فینال لیگ قهرمانان رسیده است و قوی هستند ، اما ما هم قدرتمندیم.

یوونتوس قوی تر است یا بایرن؟
- رز سه شنبه خواهیم دید.

ایا برای تیم جدیدت نصیحتی برای روبرو شدن با یوونتوس داری؟
نه هیچی ، همه یوونتوس را می شناسند.من به آنها گفتم که یووه رقیب دشواری است ، حتی بودن ویدال.

آیا نتایج یووه را دنبال می کنی؟
در تلویزیون ، همیشه دنبالشان می کنم  ، حتی بازی دو روز پیششان برابر بلونیا را دیدم. در حال حاضر من را می توانید طرفدار یوونتوس به حساب بیاورید.من در مونیخ یا تمام مدت در خانه ام و یا فوتبال بازی می کنم.

پس به نظرت برگشتن به یوونتوس آرنا به عنوان رقیب چگونه خواهد بود؟
عجیب است خودم را در آ ورزشگاه با لباس دیگری ببینم ، اما بسیار هیجان انگیز است.

هواداران در ورزشگاه چطور به تو خوشامد می گویند؟
بدون هو کردن ، امیدوارم!(لبخند می زند.)

- خبر رفتن گواردیولا به سیتی رو رختکن به شما گفت؟

راستش نه ، ما در تلویزیون دیدیم و در روزنامه خواندیم ، در هر صورت بعد از او ما یک مربی خوب مثل کارلو آنچلوتی خواهیم داشت. در حال حاضر می خواهیم همه چیز را ببریم و تا پپ با شادی از تیم برود.

• MaMpIeRo, alireza.de710, alexdelpiero و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

RezaAlex

RezaAlex

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 243 ارسال
  • LocationPersian Golf

بازی روز شنبه بایرن مقابل دارمشتات خیلی چیزها رو مشخص کرد.

ضعف های بایرن خیلی تو حالت دفاعی زیاده. گرچه مهره های هجومی فوق العاده ای داره. یه مربع هجومی فوق العاده. و ریبری هم رسیده که دیگه کیفیتش برای همه آشکاره.

بایرن تو تفکرات گواردیولا همیشه دستخوش تغییرات زیادی بوده و هنوزم هس.

بایرن چند بازی ای هس که با سه وینگر تخصصی تو زمین بازی میکنه که یکیشون عملاً از بازی خارج میشه. یه بازی کاستا وسط بازی کرد و یه بازی روبن و جفتشون کیفیت واقعی خودشون رو ارائه ندادن.

پس اگه امیدوارانه به این قضیه نگاه کنیم که روز سه شنبه هم با سه وینگر تخصصی وارد میدون بشن شانس ما بالاتر از این هم میره.

اما تو خط دفاع. فعلا ستون تیم بایرن اومده پایین، گرچه دفاع کناری های محشری داره. پس بایرن در کنار مالکیت توپ، قطعا حملاتش کمتر از 20 تا خواهد بود! البته 20 تا هم خیلی زیاده، شاید چیزی حدود 15 تا متعادل باشه.

تیمی که ستونی نداشته باشه ترس و هراس زیادی به خودش راه میده. بایرن مقابل آرسنال هم با ترس و هراس تو امارات بازی میکرد و فلج بود.

اما نقطه قوت های ما خیلی خوب هستن، اول از همه ستون تیمی ما تو دفاعه که واقعا خیلی خوب خودشونو نشون میده. فقط مشکل سمت راست ماس که احتمالاً کاستا اون سمت خیلی لیخت رو اذیت میکنه.

اما سمت چپ اگه ساندرو بازی نکنه قابلیت فاجعه از اورا به راحتی میره، چند بازی ای که دیدم ازش، خیلی مطمئن نشون نداد و روبن و لام اون سمت رو بد رقمه پوشش میدن.

به احتمال زیاد ویدال مامور تخریب بازی پوگبا میشه، که این موضوع میتونه مفید هم باشه، چون مارک شدن پوگبا فضای بیشتری رو برای یووه اون وسط باز میکنه، و با توجه به ضعف های ژابی میتونیم با بازیکن های تکنیکی و البته باهوش جنگ های وسط زمین رو ببریم.

اما میرسیم به خط حمله خودمون. درسته که موراتا چند وقت اخیر رو فرم اصلی خودش نبوده، اما گذشتن از کیمیچ یا مهدی یا تاسکی(علی الخصوص تاسکی به شدت ضعیف) کار سختی نیس و میتونه خطرناک ظاهر بشه. راجع به کیفیت های دیبالا دیگه نیازی به گفتن نیس.

اما دروازبان های دو تیم. مسلماً دروازبان یووه خیلی خیلی خیلی بهتره و نویر هنوزم رو خروج هاش و بعضی صحنه ها مشکل داره. حتی روز شنبه هم یه خروج اشتباه داشت که اگه بازیکن های بزرگتری داشت دارمشتات قابلیت زدن گل رو هم داشت.

و البته وضعیت روانی بایرن رو هم در نظر میگیریم که این روزا خیلی خوب نیس، گرچه پپ داره با حرکاتش ظاهرنمایی میکنه. تماشاگرا هم که سنگ تموم گذاشتن و بنر آوردن که پپ مورد علاقمون نبوده هیچوقت.

روز سه شنبه بازی خوبی خواهیم دید که اگه یووه بتونه پیستون ها رو از کار بندازه قطعا بایرن از کار میفته، اینو بدون شک میگم.

ولی بازی مهمتر ما جاییه که مارتینز به بازی برگشت میرسه به احتمال زیاد و دفاع بایرن از این رو به اون رو میشه. که اون رو جای خودش بحث میکنیم.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

فوتبال بدون تو روح نداشت...

تصویر

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

مدیاست : کیلینی به بازی مقابل بایرن نمی رسد . انتظار می رود مانژوکیچ از ابتدا بازی کند . خدیرا نیز به احتمال زیاد در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت . 

اتوبوس بایرن وارد تورین شد 

v3o9fpltpi3351niizb6.jpg

بایرنی ها در هتل Principi di Piemonte اقامت دارند 

yihrevdbocjppixu32g9.jpg

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

اتکینسون داور بازی شده !

این یارو اتکینسون دست به کارتش خوبه !

ما غیر از جورجو و زاتزا بازیکن خشن و در گیر آن چنانی نداریم !

ولی با توجه به جو احتمالی علیه ویدال بعید نیست ویدال کار دست بایرن بده !

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

اگر در خط دفاع کاناوارو و تورام و مونته رو بودن امید به صعود زیادی داشتم از این مرحله

ولی اون تزلزل دفاعی یووه در برابر تیم های سنگین وزن اروپا گاها خیلی نمود پیدا کرده

برای مثال در فینال پارسال خیلی زودهنگام و خیلی راحت درواره یووه باز شد

یعنی در این مرحله حذفی صلابت دفاعی نقش بسیاری داره والله به خدا...

تیم مقابلمون که مهره های هجومی زیادی داره و پر از هافبک تهاجمی است...

همت دو چندان میخاد تا از این پیچ تاریخی عبور کنیم....

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad

سایت یووه : شنبه عکس مانژو رو میذاره میگه برگشته ...

امروز عکس خدیرا رو میذاره میگه برگشته ...

به امید خدا فردا عکس ساندرو و پس فردا هم عکس کیلینی رو بذاره لذت ببریم  :1:  :fp:

==

پیـش بازی خیلی زیبا که پیشنهاد میکنم از دست ندید uwzc2trnw95mmxzjuzdp_thumb.jpg == » لینک

• Orphée, mory, MaMpIeRo و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

اگر در خط دفاع کاناوارو و تورام و مونته رو بودن امید به صعود زیادی داشتم از این مرحله

ولی اون تزلزل دفاعی یووه در برابر تیم های سنگین وزن اروپا گاها خیلی نمود پیدا کرده

برای مثال در فینال پارسال خیلی زودهنگام و خیلی راحت درواره یووه باز شد

یعنی در این مرحله حذفی صلابت دفاعی نقش بسیاری داره والله به خدا...

تیم مقابلمون که مهره های هجومی زیادی داره و پر از هافبک تهاجمی است...

همت دو چندان میخاد تا از این پیچ تاریخی عبور کنیم....

گل سریعی که از بارسا خوردیم روی عدم تمرکز ویدال بود ، حتی مارکیزیو بهش اشاره کرد که راکتیچ رو بگیر ولی متوجه نشد ویدال ، اون بازی ، بازی عملا ۲-۱ بود ، گل دوم هم اورا جاموند ، واقعا امیدوارم ساندرو بازی کنه ، چون با سرعتش می تونه لام رو اذیت کنه ، پارسال هم دهنشون رو بازی رفت پورتو بایرن سرویس کرد.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

اگه بازی رو هر طوری شده در مجموع ببریم میتونه یه نقطه عطف در وضعیت آینده تیم باشه. اون نگرشی که ویدال از یوونتوس داشت و باعث جداییش از یووه شد با این برد خط کشیده میشه که موفقیت اروپایی پارسال یه اتفاق یا یه دوره موقت نبود، بلکه این شروعیه بر قدرت نمایی یووه در اروپا.. امثال پوگبا و کسایی که موندنشون تا حدی به موفقیت تیم بر میگرده میتونن امیدوار باشن که یووه شانس زیادی برای بردن جام داره.. بعلاوه، اگه بایرن رو ببریم کمتر تیمی میتونه در ادامه جلوی یووه رو بگیره.. و اگه مصدوم و محروم زیادی ندیم میشه به یه فینال دیگه امیدوار بود.

ولی خب عکس این صحبتا هم صادق هست. 

یه نکته دیگه، بایرنی ها خیلی نگران قد کوتاه مدافعانشون هستن. احتمالن خبر ندارن که لیخ و اورا کل این دو فصل 4 تا سانتر درست حسابی هم رو سر مهاجما نکردن  :fp:  :yao:. قبلن برای کرنر پیرلو رو داشتیم که اونم رفت..

کوادرادو، عامل هرج و مرج و بهم ریختن نظم تیم بایرن..امیدوارم از سمت راست نتایج خوبی بگیریم..و البته گل بیخود نخوریم..شانسومون هم بنظرم 40 به 60 برای بایرن هست.

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
یه حسی بهم گفت ۲-۵-۳ با روگانی شروع میکنیم
بلافاصله یه حس دیگه گفت *** نخور :22: :fp:
  • Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
شاید الان بزرگترین ارزوی پپ این باشه که روگانی بایری بود ( :
امیدوارم بهترین عملکرد اورا رو ببینم تو کل دوران حضورش تو یووه ، چون در این صورت بقیه معمولی هم باشن اما اورا عالی باشه خیلی خوبه . با توجه به این احتمال که سمت چپ جورجو نباشه ، شاید کلیدی ترین بازیکنمون اورا باشه تو این 3 شنبه ی لعنتی ( : از پسش برمیاد ؟ باید منتظر بود و دید .
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

- خيلي نميشه روي بازي هاي بايرن تو بوندسليگا اكتفا كرد، گوارديولا واسه دل خودش تركيب ميچينه ! هر بازي يك سيستم و تاكتيك متفاوت رو تست ميكنه.

جلوي ما يا 4-3-3 بازي خواهند كرد و يا 4-2-3-1 ولاغير.

• mory, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

مارتین اتکینسون، داور انگلیسی، بازی حساس یوونتوس و بایرن مونیخ را در استادیوم یوونتوس قضاوت می کند

atkinson_get_210415.variant640x360.jpg

• mory, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

خبر از ورزش 3:

نایب رئیس باشگاه بایرن معتقد است اگر باواریایی‌ها در مقابل یووه نبازند، نتیجه قابل قبولی گرفته‌اند.    
کارل هاینس رومنیگه بعد از برد 3 بر 1 امشب بایرن مونیخ در هفته بیست و دوم بوندسلیگا مقابل دارمشتات و در آستانه بازی مرحله یک‌هشتم پایانی چمپیونزلیگ برابر یووه به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

ریبری و سایر مصدومان:

-بطور خاص بعد از ورود فرانک به زمین با شایستگی نتیجه را به سود خود به پایان بردیم. آلابا و کیمیچ باز هم زوج موفقی نشان دادند و عملکردشان خیلی خوب بود. ساندرو واگنر به دلیل قد بلندش دفاع کردن در برابرش دشوار است و در مقابل گلی که زد کاری از دستمان ساخته نبود؛ بهرحال ما خوشحالیم که بازیکنان مصدوممان یکی یکی به مستطیل سبز بازمی‌گردند. 
امروز همه دیدند فرانک ریبری چه مهره مهمی برای تیم است. وقتی که او وارد زمین شد، پویایی و تکاپویی که به آن نیاز داشتیم را تامین کرد؛ از حضورش سود بسیاری بردیم و نتیجه کاملا عوض شد. او بی هیچ حرف و حدیثی عالی بود و نمره قبولی گرفت. 
به نظر می‌رسد دیگر هیچ مشکلی احساس نمی‌کند و این نیمه‌ای که به بازی رفت هم اعتماد بنفس خوبی به او داد و حالش را بهتر کرد. او در شرایطی به میادین بازگشته که سطح آمادگی بسیار بالا و درجه یکی دارد. خوشبختانه یکی دو نفر دیگر هم بزودی بازمی‌گردند و با کاهش فشار روی کادر فنی، شرایط تیم بهتر خواهد شد.

بازی برابر یوونتوس:

-می‌دانیم که بازی دشواری خواهد شد. ما کاملا از بردهای سریالی یووه و تاخت و تازی که آنها را به صدر جدول سری آ رسانده آگاهیم. البته ترسی از آنها نداریم بلکه احترام بسیاری برایشان قائلیم. البته آنها هم به بایرن احترام می‌گذارند.

توماس مولر:

-گل دومی که او به ثمر رساند عالی بود و به لطف او توانستیم به جاده بردهای سریالی‌مان بازگردیم. چقدر خوب می‌شود اگر او و لواندوفسکی گلزنی‌شان را سه‌شنبه شب هم تکرار کنند. گل‌های خارج از خانه در چمپیونزلیگ بسیار مهم هستند، از اینرو اگر بتوانیم در تورین گل بزنیم خیلی خوب می‌شود. اما در واقع نتیجه ایده‌آل من برای این بازی این است که نبازیم و یک گل هم زده باشیم."

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

مارتین اتکینسون، داور انگلیسی، بازی حساس یوونتوس و بایرن مونیخ را در استادیوم یوونتوس قضاوت می کند

atkinson_get_210415.variant640x360.jpg

من حس خوبی نسبت بهش دارم ! فکر می کنم واسمون خوش یمن باشه ..

چندتا بازی که از بایرن دیدم ، بیشتر حملاتشون از کناره هاست .. کلا وینگرهای خوبی دارن که می تونن هر تیمی رو آزار بدن .. 

اما نکته مثبت برای یووه اینکه که ما هم تو کناره ها (هم از نظر دفاعی و هم هجومی) خوبیم و بخاطر همین بایرن نمی تونه خیلی مثل تیم های دیگه ، یوونتوس رو تحت فشار قرار بده ..

فقط با توجه به نفوذای لختشتاینر ، استرس خالی موندن جاش خیلی زیاده ! امیدوارم از این لحاظ ضربه نخوریم .. سمت چپ هم که احتمالا اورا بازی کنه (با اینکه ضعف هایی داره) به نظرم تو این بازی مناسب تر از ساندرو هست .. چون با تجربه تر و تو دفاع بهتر هستش و ساندرو هم می تونه واسمون یه نیروری کمکی تو آخرای بازی باشه ..

یه گل تو دقایق ابتدایی (مثه کاری که توز تو وستفالن با دورتموند کرد) می تونه خیلی خیلی بهمون کمک کنه .. امیدوارم بازیکن هایی که روشون حساب می کنیم ، به قول معروف بتونن تفاوت ایجاد کنن 

• Bianconero Amore, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
نشد که بشه...

rsws_img_20160253_123757_thumb.png

• mory, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4140 ارسال

اخرین اخبار از ساندرو کیلو چیست؟

• alexdelpiero, Soheil Bianconeri, Escanor و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال

paul-breitner-514.jpg

این جوجه خروس که میبینین اسمش براینتر هست میگه اگه بایرن بازی معمولی خود را انجام دهد یووه هیچ شانسی برایه پیروزی ندارد . 

یکی نیست بگه خفشو بابا . به نظرش قوی ترین تیم پاریسن ژرمن هست که میتونست با اونها روبرو بشه . و فقط بارسا و رئال میتوانند مقابل بایرن قوی تر باشن ..

به نظرم این اصلا عقل نداره همه میدونن رئال هیچ شانسی نداره . 

از نظر من هم بایرن هیچ شانسی نداره فقط بشینین گل هایه مانژو به بایرن رو ببینین حالشو ببرین 

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
اصن مهم نیست که کی چی میگه.. سخت نگیرید
اتفاقا این تحقیرا و این ادعاها به نفع یووست.. نمونشو پارسال واسه ریال و کوهلر دیدم :1:

احتمال اینکه 442 بازی کنیم خیلی زیاده، یک مزیت بسیار عالی داره این سیستم! اون هم حضور توامان کوادرادو و لیخت در یک سمت هست، توی زمان حمله هم میشه راحت به 433 سوویچ کرد..
من که اصلا استرس ندارم خیلی ریلکسم،، شیرازی بودنم هم هیچ تاثیری توی این ریلکسی نداره، در کل مشکلی نمیبینم :1:
  • Bianconero Amore, mory, Pinturicchio و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی