پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

دور رفت مرحله يك هشتم نهايي ليگ قهرمانان اروپا : يوونتوس 2-2 بايرن مونيخ

208 پاسخ برای این موضوع

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

^^

گل های مانژو به لاتزیو و پالرمو ؟!!!

• mory, El rey leon, tecra و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

^^

گل های مانژو به لاتزیو و پالرمو ؟!!!

ببشخید یادم نبود فقط چیزایی که تو ذهنم بود نوشتم . ولی به هر حال برنامه تیم مشخصا سانتر کردن برا مانژو نبوده خیلی وقت ها ... 

@conte اگه واقعا می خواییم صعود کنیم باید حداقل با اختلاف دو گل ببریم اینجا 

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

دلم یه بازی کثیف و اعصاب خورد کن میخواد آخرشم با گل دقایق پایانی ببریم . 

یادش بخیر اون برد اینتر مورینیو جلویه بارسلونا وای وای چقدر اون بازی ایتالیایی بازی کردن  :1:

حیف که باید تلافی 2013 رو در بیاریم . 

صدا سیما و مجری هایه احمقش بازی رو میبینن که بفهمن پارسال برد رئال اتفاقی نبود هرچند گاو تر از اونن که بفهمن بازی رفت برگشت رئال هیچ غلطی نکرد اینم ببریم بازم نمیفهمن .

خدا کنه بایر مصدوم خفن بده هرچی بازی کثیف تر لذتشم بیشتره خدایی . من نمیدونم چجوری بارسایی ها بازی هایی که هفتا گل میزنن لذت میبرن . باید هوادار فوتبال ایتالیا باشی تا بفهمی من چی میگم  :1:  :fp: :nish:

========================================================================

یکی بیاد بگه مصدومیت ها چجوریه اینجور که من تو خبر ها خوندم همه به بازی رفت با بایرن میرسن غیر کیلینی درسته؟ حتی پریرا و ساندرو هم میرسن کیلینی رو هم گفته باید بررسی کنیم .

• alexdelpiero, El rey leon, tecra و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

هرچی بازی کثیف تر لذتشم بیشتره خدایی . من نمیدونم چجوری بارسایی ها بازی هایی که هفتا گل میزنن لذت میبرن . باید هوادار فوتبال ایتالیا باشی تا بفهمی من چی میگم  :1:  :fp: :nish:

خیلی حال میکنم با نگاهت  :1:

+ یخرده هم چاشنی مونترو (خشونت) اضافه کنی عالی میشه. بازیکنای تکنیکی باید از مدافعا و هافبک های یووه بترسن  :1:  موقع کرنر هم لباساشون پاره بشه.. تو ایتالیا سوسول بازی نداریم  :1:

یکی بیاد بگه مصدومیت ها چجوریه اینجور که من تو خبر ها خوندم همه به بازی رفت با بایرن میرسن غیر کیلینی درسته؟ حتی پریرا و ساندرو هم میرسن کیلینی رو هم گفته باید بررسی کنیم .

فکر کنم تا حد زیادی به روزهای آینده و روند ریکاوری شون بستگی داره. بونوچی، مانژو و کوادرادو که میرسن. کیه لینی و ساندرو هنوز معلوم نیست.

حضور کیه لینی حیاتیه. اگه نباشه نمیشه با 3-5-2  بازی کرد. 

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
پس ایشالا جورجو نباشه که 4 دفاعه بشیم ( :
کاش دقیقن عین رم بازی کنیم . میشه 11 نفره دفاع کرد و تو ضد حملات ( هر 15 دیقه یک ضد حمله هم بزنیم میشه 6 تا ، دو تاش هم گل شه ، راضیم ) به گل رسید .
  • alexdelpiero, tecra, conte و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
یوونتوس وقتی 352 بره تو دفاع در حقیقت 541 میشه.. و عملا هیچ تیمی نمیتونه بهش گل بزنه ، جورجو باید برسه ،، مولر و لواندوفسکی با دیدن هیبت ایشان حساب کار خودشان را میکنند
استورارو نیست تو لاین اپ اما امیدوارم یکی ژابی الونسو رو بزنه مصدوم کنه :22:
گل دقایق اول میتونه قبر بایرن رو بکنه..
الان ی لحظه فکر کردم بعد گل شادی بوفون رو نشون میده و من تلویزیون رو در آغوش میگیرم، چنین بادا
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

استورارو نیست تو لاین اپ اما امیدوارم یکی ژابی الونسو رو بزنه مصدوم کنه :22:

ژابی سوراخ دفاعیه تیمشونه. جایی که میشه با سرعت از خط هافبکشون رد شد و به دفاعشون رسید.. ویدالو بزنیم خوبه  :1:  هافبک جنگنده دیگه ای براشون نمی مونه که توپ گیری بالایی داشته باشه.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
چیزی که مشخصه بوفون توی ضربات ایستگاهی مث بقیه فاکتور هاش فوق العاده نیست ، و ژابی هم خوب ضربه میزنه ..
ویدال که خوبه، خطا میده اخطار میگیره هو میشه احتمالا هول هم میشه توپم خراب می‌کنه.. :1:
  • mory, alexdelpiero, tecra و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

alexdelpiero

alexdelpiero

مهدی

• اعضا
  • 885 ارسال
  • LocationRoudan,Hormozgan

توتو اسپورت گفته احتمال زیاد کیلینی به بازی می رسه !

ولی بعید می دونم درست باشه و از طرفی کیلینی اگه آماده نباشه و نتونه مث همیشه بزن و بکوب (!) راه بنذلزه نبودنش مفید تر از بودنشه چون اینجوری احتمال سوتی دادنش بیشتره !

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 16 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

conte

conte

فیاض

• اعضا
  • 2941 ارسال
  • Location09112186468 امپراطوری جمهوری خودمختار بهنمیر

خیلی حال میکنم با نگاهت  :1:

+ یخرده هم چاشنی مونترو (خشونت) اضافه کنی عالی میشه. بازیکنای تکنیکی باید از مدافعا و هافبک های یووه بترسن  :1:  موقع کرنر هم لباساشون پاره بشه.. تو ایتالیا سوسول بازی نداریم  :1:

فکر کنم تا حد زیادی به روزهای آینده و روند ریکاوری شون بستگی داره. بونوچی، مانژو و کوادرادو که میرسن. کیه لینی و ساندرو هنوز معلوم نیست.

حضور کیه لینی حیاتیه. اگه نباشه نمیشه با 3-5-2  بازی کرد. 

مو به تنم سیخ شد گفتی پاره کردن پیراهن  :1:  :1:  یادمه یووتیج تو ایتالیا بود چند بار پیراهنش جر خورده بود بعدش رفت سیتی بخور بخواب بود 

تکل پارسال کیلینی رویه رونالدو چقدر حال داد وای خدا با صورت زخمی و کله ترکیده تکل خشن  :1:

• Bianconero Amore, eⁿzº, El rey leon و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

:conte:  :conte:  :conte:  :conte:

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

کاش آلابا هم مصدوم بشه  :1: ساندرو با آلابا به در  :1:  

اگر نشد از بین روبن و لواندوفسکی و مولر حداقل دو تا مصدوم بشن   :1:

• alexdelpiero, El rey leon, conte و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

یووه بازیشو کنه برده بازیو، این آلمانیا تیم بشو نیستن، اینا هر کیو دارن ما بهترش یا در هم ردشو داریم، دیگه گذشت اون زمان کنته...

• alexdelpiero, tecra, conte و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
dme48gukzvs8_t.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
- "فیسسسسسس" ایشون باد تیم بودن .. فک کنم خوابید باس دوباره بادش کنن دوستان، امیدوارم مکس اون روی سگشو رونمایی کنه .. بچه ها از نظر انگیزشی به خودشون بیان..

- بازی امشب نشون داد همه چی به خودمون بستگی داره، بایرن که هیچ! اگر بخواهیم و دقیق باشیم بارسا رو هم میبریم.. اگرم نخواهیم و ول کنیم بازی و.. ممکنه حتی ببازیم از بولونیا..

- من که اندکی گیج شدم و ترکیب رو نمیدونم ولی احتمالا اگر مصدوما برگردن همون 352 باشیم.. اینجوری بهترم هس ، فقط یکی از ساندرو یا کواد باید تو زمین باشه..

- بازی با بایرن ی حس لزجی داره ، هم چندشم میشه هم تحریک کنندس میخوام فشارش بدم از لای دستام بزنه بیرون.. بیا عامو نترس بیا ..
  • mory, eⁿzº, alexdelpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

فورزا یووه

http://www.aparat.com/v/5rTYI

• alexdelpiero, conte, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• اعضا
  • 1231 ارسال
  • LocationMashhad
خط دفاعیمون باید " خیلی خیلی خیلی " حواسش باشه و بهترین بازی خودش رو به نمایش بذاره ...
هر اشتباه حکم یک گل رو داره ، امیدوارم بونوچی روز خوبش باشه و از اون استباهات جلو کیه وو انجام نده ...
ماریو که برگشت ، جورجو هم امیدوارم برسه ...
  • Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

فاز حمله بایر وحشتناکه

اما در بعد دفاعی و از طریق ایر ضربه خور هستند به دلیل قد کوتاهشون

بنابریان به سانترهای ساندرو نیازه

بایر یک روز کم تر استراحت کرده و هم چنین زمان سفر رو اضاف کنید بهش

بنابراین با ماهیچه های خسته وارد زمین میشن.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

به قلم Filippo Cataldo از وب سایت آلمانی Sport1

برج های تورینی در جدال با مدافعین كوتاه قامت مونیخی!

juve_bay.jpg?itok=7HOlQWGl
پپ گواردیولا همواره در رویای برخورداری از تیمی مملو از بازیكنان میانی برخوردار بوده است، حال وی در مونیخ به آرزوی خود رسیده است، اما چگونه این تیم می تواند در مقابل ستاره های بلند قامت یوونتوس از خود دفاع نماید؟

طرفداری- آسیب دیدگی همه مدافعین میانی بایرن مونیخ به مشكل و بدشانسی بزرگی برای پپ گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ بدل گشته است. از سوی دیگر چنین مسئله ای تا حدودی پپ گواردیولا را به هدف اصلی خود رسانده است، چون در بازی مقابل آوگزبورگ به غیر از مانوئل نویر و روبرت لواندوفسكی سایر بازیكنان حاضر در تركیب تیم یا هافبك هایی متخصص محسوب می شدند یا اینكه در زمان حضور گواردیولا در آلیانس آره نا توسط وی به بازیكنانی میانی بدل گشته اند.
پپ گواردیولا پیش از حضور در بایرن مونیخ در گفتگویی مدعی شده بود كه وی ترجیح می دهد در تركیب تیم خود از هزاران بازیكن خط میانی بهره گیرد، از بازیكنانی چند وجهی، پویا كه از جثه هایی چندان بزرگ و نیرومند برخوردار نیستند، نظیر فیلیپ لام (1.70 متر)، یوشوا كیمیش (1.76 متر)، داوید آلابا (1.80 متر) و خوان برنات (1.70 متر)!
در دیدار مقابل آوگزبورگ میانگین قد بازیكنان خط دفاعی بایرن مونیخ به 1.74 متر می رسید و مونیخی ها تنها به این دلیل كه بازیكنان تهاجمی حریف را از خط دروازه خود دور نگه داشتند، توانستند در كارهای دفاعی عملكردی قابل قبول از خود نمایش دهند. با این وجود امتحان بزرگ و اصلی این دیوار دفاعی كوتاه در بازی مقابل یوونتوس از مرحله یك هشتم نهایی از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا رقم خواهد خورد، پپ گواردیولا در همین زمینه مدعی شده:"هر تیم فوتبالی در دنیا در نبردهای هوایی برتر از ما است كه چنین وضعیتی هرگز ایده آل نیست." با چنین اظهاراتی مشخص می شود كه پپ گواردیولا كه خود استراتژیست بزرگی در خط میانی محسوب می گردیده، بدون برخورداری از مدافع میانی بلند مدت، هرگز احساس مطلوبی ندارد.
یوونتوس بر خلاف بایرن مونیخ حتی بدون حضور احتمالی ماریو ماندژوكیچ (1.90 متر) و چیلینی (1.87 متر) اما از برج های بلندی در تركیب خود برخوردار است. لئوناردو بونوچی (1.90 متر) و آندرا بارزالی (1.87 متر) از مدافعین بلند قامت تورینی ها به حساب می آیند، در خط میانی نیز پل پوگبا (1.91 متر)‌و سامی خدیرا (1.89 متر) دو هافبك بلند قامت هستند كه با حضور آلوارو موراتا (1.89 متر) در خط حمله شاگردان آلگری علاوه بر برخورداری از میانگین قدی بسیار مناسب در نبردهای هوایی نیز بی رقیب به نظر می رسند.
با این تفاسیر آیا برای كوتاه قامتان مونیخی می توان در جدال با برج های تورنینی شانسی قائل بود؟ آیا رویای پپ گواردیولا در برخورداری از تعداد زیادی بازیكن میانی در تركیب ایده آل خود در بازی به یوونتوس به كابوسی تلخ بدل خواهد گشت؟ ماتیاس سامر مدیر ورزشی بایرن مونیخ در این زمینه گفته است:"مدافعین تیم در نبردهای هوایی باید بلندتر پرش نمایند، در هنگام سانتر همچنین انتظار می رود كه آنها با استفاده از قدرت بدنی خود در نبردهای هوایی به موفقیت برسند، البته نباید فراموس نمود كه فیلیپ، یوشوا و خوان مدافعینی هوشیار هستند." ماتیاس سامر در ادامه همچنین متذكر شده كه:"نباید فراموش نمود كه مدافعینی فوق العاده نظیر فابیو كاناوارو و روبرتو آیالا نیز زیر 1.80 متر بوده اند." البته ماسكرانو مدافع موفق و مقتدر بارسلونا نیز از قدی 1.74 متری برخوردار است، اما وی بر خلاف بازیكنانی نظیر داوید آلابا و یوشوا كیمیش از ابتدا در این پست به بازی گرفته شده و مانند آنها توسط گواردیولا به پست دفاع میانی منتقل نشده است.
توماس مولر اما با وجود غیبت مدافعین میانی تیم، به بازیكنان جانشین آنها اعتماد كامل دارد و معتقد است:"آنها به جزء مشخصات فیزیكی لازم از تمامی شرایط دیگر یك مدافع میانی نظیر سرعت، هوش، شجاعت و جسارت به خوبی برخوردار هستند."آرین روبن نیز معتقد است كه مونیخی ها می توانند با تكیه بر كارهای تیمی بر چنین مشكلی غلبه نمایند. پپ گواردیولا نیز امیدوار است، در جدال مقابل تورینی ها كه به تازگی بعد از پیروزی مقابل ناپولی در این فصل به صدر جدول رقابت های سری آ رسیده اند،‌ سایر كاراكترهای مدافعین تیم نظیر "سرعت و هوش بالا"مفید واقع شوند، پائولو دیبالا مهاجم آرژانیتنی یوونتوس با قدی 1.76 متری نیز در حقیقت از آرزوی مشابهی با گواردیولا در دیدار بزرگ مقابل بایرن مونیخ برخوردار است.

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

F A R SH A D J U V E

F A R SH A D J U V E

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 333 ارسال
سلام و وقت بخیر به بیانکونری های عزیز
پخش زنده بازی از شبکه های :
BeIN Sports france 2 HD
Canal + Poland HD
Canal +sport Poland HD
Idman TV HD
RSI LA2 HD
SRF zwei HD
IRIB varzesh TV
.........
اون موقعی که داشت قرعه کشی میشد خیلی دوست داشتم به بارسا یا بایرن بخوریم و خدارو شکر نتیجه داد و خوردیم به بایرن چون تیمی که بخواد قهرمان بشه براش نباید فرقی بکنه که تو چه مرحله ای با چه تیمی بازی کنه، پس چی تیمی بهتر از یووه که کلک بایرن رو بکنه و برگردونه خونشون
شاید بد شانسی بایرن بوده که تو این مرحله خورده به پست ما، مطمئنا بایرن دوست داشته با هر تیمی بازی کنه الا یووه
این حرفا رو که میزنم بخاطره اینه که انقدر به یووه اطمینان دارم که میتونه بایرن رو ببره و بره مرحله بعد
در مورد استادیوم و تماشگرای بایرن بگم که همین حرفا فصل پیش سر بازی با بورسیا دورتموندگفته می شد ولی همه دیدن که چه بلایی سر بورسیا و یورگن گلوپ و طرفداراش در آوردیم...
F O R Z A. J U V E N T U S
  • alexdelpiero, tecra, conte و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چنتا عکس سنگشن از بازی های قدیمی دو تیم   (با کیفیت)

http://www.juventus.... bayern gol.jpg

http://media.gettyim...-the-ball-with-bayern-picture-id51497718

http://www.giornalet...naco-0-2-11.jpg

http://media.gettyim...ure-id166231176

http://www.giornalet...onaco-0-2-3.jpg

• eⁿzº, alexdelpiero, Aminvo و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz
RSI LA2 HD 
SRF zwei HD
این 2 تا شبکه چون پکیجشون حک شده میتونید رایگان نگاه کنید بازی رو با کیفیت اچ دی و گزارشگر ایتالیایی (RSI LA 2)

من الان 1 سال هست تمام مسابقات یووه رو تو لیگ قهرمانان از این پکیج نگاه می کنم
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی