پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ژرژ آندراده

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
217 پاسخ برای این موضوع

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
من اينو قبول دارم كه يووه بازيكنان رو به اوج ميرسونه. نمونه هاش زيادن. زيدان، كانا و ندود پيش از اينكه بيان يووه فقط بازيكناي خوبي بودن و اگه نميومدن يووه احتمالا هيچوقت نميتونستن توپ طلاي اروپا رو ببرن. تنها بازيكن خوبي كه در يووه به اوج نرسيد آنري بود. اين بازيكناي خوبي كه اين فصل تازه اومدن مطمئنا توي يووه پيشرفت ميكنن و بعضي از اونا ستاره ميشن. ولي هنوز با تيم سابق فاصله خواهيم داشت و بايد بازيكناي مستعدتري بيان توي تيم.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
این اندراده کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حتما از اوناس که می خواد پدیده بشه :D بابا اینا هم بازیکنن و ما نمی شناسیم:D

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
واقعا نمیدونم بچه های فروم چقدر فوتبال رو حرفه ای دنبال میکنن ولی چون من سعی میکنم تمامی لیگ های معتبر دنیا و فوتبال ها رو حرفه ای دنبال کنم چند سالی که لالیگا و بازیهای ملی رو دنبال کردم آندراده رو یه مدافه باکلاس و خوب دیدم که قدرت بدنی عالی و رهبری فوق العاده ای داره و از ارکان اصلی پرتقال و لاکرونیا بوده که در این 2-3 ساله چلسی - میلان و به خصوص بارسا سخت به دنبالش بودن و عقیده دارم مدافع بسیار خوبیه و میتونه 3-4 فصلی دفاع رو بیمه کنه ...

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
این اسامی تیمهایی هست که در طول این 4 سال اخیر آندراده رو میخواستند : بارسلونا . منچستر . رئال . اینتر . لیورپول . چلسی و والنسیا .
تا کنون در 253 بازی باشگاهی موفق شده 12 تا گل بزنه .

تصویر

اسمش جورج آندراده هست یا خورخه ؟

inter

inter

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 198 ارسال
اسمش به اسپانیایی(پرتغالی) میشه خورخه.اما همون جورج انگیلیسیه

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اغلب به جورج شناخته می شه و من با حرفهای پسووتو خیلی موافق هستم فقط دنبال اسم بازیکنان نباشید

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
ما الان با داشتن آندراده و بومسونگ و حتی گریگرا اگه بتونیم یه مدافع وسط دیگه جذب کنیم خیلی عالی میشه که مطمئنا مسولین باشگاه این کار رو خواهند کرد .

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال

واقعا نمیدونم بچه های فروم چقدر فوتبال رو حرفه ای دنبال میکنن ولی چون من سعی میکنم تمامی لیگ های معتبر دنیا و فوتبال ها رو حرفه ای دنبال کنم چند سالی که لالیگا و بازیهای ملی رو دنبال کردم آندراده رو یه مدافه باکلاس و خوب دیدم که قدرت بدنی عالی و رهبری فوق العاده ای داره و از ارکان اصلی پرتقال و لاکرونیا بوده که در این 2-3 ساله چلسی - میلان و به خصوص بارسا سخت به دنبالش بودن و عقیده دارم مدافع بسیار خوبیه و میتونه 3-4 فصلی دفاع رو بیمه کنه ...

میگم چرا انقدر اسمش و شنیدم :D حتما کاندید بهترین بازیکن سالم شده
در ضمن رئال و بارسا و میلان ... اگه دنبالش بودن مطمئن باش می گرفتنش
چرا خدومون و گول بزنیم بارسا تا الان دس رو هر کی گذاشته خریده چون پولداره موقعیتش هم از ما صد درجه بهتره
پس خواهشن انقدر اسم تیمای گنده رو نیارید تا بازیکن گنده کنید
بارسا لیاقتش در حال حاضر میلیتو هست و یووه بازیکنای درجه 2 اروپا
باید اینو قبول کرد

Guest_Pessotto_*

Guest_Pessotto_*
  • مهمان
نه روزبه جان اگر اینجوری بود که حتما همه میرفتن تو بارسا و چلسی بازی میکردن . آندراده با شروع فصل جدید ثابت میکنه مدافع بزرگ و خوبیه و نشون میده بی جهت جزو برترین مدافعان لالیگا نشده . من یووه رو تا اینجا یکی از موفقترین تیمهای نقل و انتقالات دیدم و مطمئنم ژورژ در تورین موفق میشه ...

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بارسا 2 سال دنبال اندراده بود و تنها دلیلی که پارسال بارسا باهاش قرارداد نبست مصدومیتش بود که ترسیدن شاید مجبور بشن 1 سال روی نیمکت نگهش دارن.بعد از این که نتونستن اندراده رو بگیرن تازه اومدن سراغ تورام

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
فكر نكنم قضاوت اينجوري روزبه درست باشه.بازيكني كه هنوز بازي شو نديدي رو نبايد بذاري توي يه محفظه‌ي بسته و نبينيش.اون توي مدت اخير يكي از بهترين بازيكناي پرتغال بوده و اگه خوب نبود فليپه اسكولاري هيچوقت بازوبند كاپيتاني تيمش رو به دست او نمي بست.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
تنها موقعیت تیم وپول در جذب یک بازیکن موثر نیست . گاهی وقتها عشق وعلاقه بازیکن به یه تیم از این عوامل خیلی موثره اگه اندراده به بارسا و چلسی نرفت شاید در دلش علاقه به تیمی مثل یووه داشته که آرزو داشته روزی به این تیم بیاد.وبا پیشنهاد یووه بلافاصله به اون پاسخ مثبت داده .در ضمن روزبه جان یووه هر موقعیتی که داشته باشه بازهم همون یووه کبیره که همه بازیکنا آرزوی پوشیدن پیراهنش رو دارن. این دلیل نمیشه که چون یووه تو چمپیونز لیگ نیست لایق بازیکنان درجه دو باشه . بهترین بازیکنان دنیا باید افتخار کنند که در یووه بازی کنند. بهترین بازیکنان حال حاضر جهان روزی گمنان و بی تجربه بودن ولی گذشت زمان و بازی در کنار بزرگان اونها رو به این مرحله رسوند و شاید اندراده و یاکوئینتا و بقیه هم از این قاعده مستثنا نباشند. وبتدریج تبدیل به بازیکنان بزرگی بشن هر چی باشه اونا در کنار نامدارانی چون دلپیرو و ندود وکامورانزی و بوفون و ترزگه بازی میکنن که فرصت طلایی برای کسب تجربه از این بازیکنا وشکوفاییشون باشه . اینطور قضاوت کردن در مورد بازیکنان تازه وارد درست نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سن آندراده طوری که بعید تغییر چندانی کنه. و در مورد آندارده موضوع اینه که خط دفاع یووه خیلی تو چشمه و کوچکترین اشتباهش خیلی بزرگ خواهد شد. مثل اشتباه اول فصل بومسانگ هنوزم که هنوز همه ازش یاد می کنند. کانا تو یووه ستاره شد.ولی در کنارش خیلی ستاره بود. آندراده کار سختی داره.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
بومسانگ که به نظر من از آندراده بهتره ... اون اشتباه هم پیش میاد دیگه .... انسانه ... من از طرفدارای بومسانگم تو خط دفاع و باید فیکس باشه ...

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من آندراده با تجربه‌تر و بهتر از بومسانگه. بايد يك دفاع وسط خوب ديگه هم بياد و بومسانگ روي نيمكت بشينه.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

سن آندراده طوری که بعید تغییر چندانی کنه.

اتفاقا بيشتر مدافعاي دنيا توي اين سن به يه تغيير اساسي رسيدن:كانا ، رحمان رضايي(!!!) ، پويول و ....البته قبول دارم كارش خيلي سخته چون بايد كنار جوونايي مثا كيه‌ل و گريگرا بازي كنه نه كسايي مثل زامبي و تورام اما مي تونه ستاره بشه.

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
البته که رحمان رضایی تغییر کرده امروز تغییری که کرده بود رو به همه نشون داد(ولی از بعدی دیگه موضوع رحمان رو ادامه ندید)

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من در مورد آندراده باید بگم که من اصلا ازش خوشم نمیاد ، به نظرم من اگر افغانی رو بر میگردوندند بهتر از این بود با تشکر

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
علت حرف كمال هم سن نسبتا (به كريشيتو) بالا و 29 سال خورخه است و اينكه شايد خورخه ثابت بشه و دومنيكو روي نيمكت بشينه و براي همين كمال كه عاشق كريشيتو هست اونو دوست نداره.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال
آندراده مدافع خوبيه ولي هم براي اون و هم براي بقيه مدافعان قرار گرفتن در تركيب ثابت كمي سخت شده . كريشيتو . گريگرا . بومسونگ و اندراده . از اينا 2 تا فيكس خواهند بود تازه يوونتوس بازم دنبال مدافع هست پس ميشه به دفاع هم اميد داشت .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی