پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته نوزدهم سری آ : سمپدوریا 1-2 یوونتوس

59 پاسخ برای این موضوع

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

JuiR1452095791kmbqyp.jpg

هفته نوزدهم سری آ ایتالیا
سمپدوریا - یوونتوس

ورزشگاه لوئیجی فراریس
یکشنبه 20 دی 1394
ساعت 23:15

• mory, Atomic Ant, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS

اقا مدیر عاشق هفته پیش گفتین یوو مهمان  ورونا هست که میزبان از اب در اومد

حالا ما قسم حضرت عباس رو بخوریم یا دم خروس رو؟

الان مطمئن باشیم بازی یوو با سامپ مهمون هستیم :1:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال
Sampdoria vs Juventus

– Australia (06:45): beIN Sports Connect Australia, beIN Sports Australia

– Canada (14:45): beIN SPORTS CONNECT Canada, beIN Sports Canada

– Hong Kong (03:45): LeTV

– Indonesia (02:45): Orange TV Indonesia

– Ireland (19:45): Setanta Sports Ireland, BT Sport Live Streaming, BT Sport Europe

– UK (19:45): BT Sport Europe, BT Sport Live Streaming

– USA (14:45): beIN Sports USA, fuboTV, beIN SPORTS CONNECT U.S.A.

ESPN (Syndication 902)
-Telstar-15°W 12510 V 7552-Biss

EBC3
-NSS 57°E-3660 L 8883 -FTA (C-Band)

CBC SPORT HD
-AzerSpace 46°E-11135 H 27500 -FTA/BISS

ESPN Latin America Andina
-SES 40°W-3758 L 18500 -PowerVU(C-Band)

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

Mazzoleni بازی رو قضاوت میکنه ، آمارش برای یوونتوس 13W, 4D, 3L

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

توتواسپورت : مانژوکیچ از مصدومیت رهایی پیدا کرده و برای اینکه مقابل ورونا بازی کند  باید تست های امادگی جسمانی در وینوو را پشت سر بگذارد ، در غیر این صورت موراتا جایگزین او خواهد شد ، الگری نمی خواد با توجه به فرم خوب مهاجمان دیگر یووه در مورد سوپر ماریو ریسک کند.

توتو اسپورت : با توجه به محرومیت مارکیزیو مقابل سمپدوریا ، الگری خدیرا را جایگزین او خواهد کرد و استوراو با عنوان هافبک راست به میدان می رود ، پلن B  الگری هم حضور هرنانس به عنوان رجیستا خواهد بود البته امیدواریم این اتفاق رخ نده :fp: :22:

• MaMpIeRo, alexdelpiero, Signora Omicidi و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

با توجه هب مصاف روز یکشنبه ی یووه و سمپدوریا ، پیترو ویرکووود ، بازیکن شاخص ایتالیایی باشگاه های یوونتوس و سمپدوریا دهه ی ۸۰ که البته بیشتر دوران حرفه ایش را  در تیم سمپدوریا بوده  ، با رسانه ها مصاحبه کرده است :

• من یوونتوسی بزرگ شدم و همیشه یوونتوسی بودم ، البته بیشتر دوران حرفه ایم رو در سمپدوریا به سر بردم.روز یکشنبه من بیشتر دوست دارم یوونتوس برنده باشد ، چون باید اسکودتر را ببرید.من به نتایج ریسکی علاقه ندارم. و با توجه به نبردی که وجود دارد ، هر دو تیم برای پیروزی می آید.من داربی جنوا را زنده ندیدم اما تکرارش را توانستم ببینم.بازی خوبی بود و این پیروزی برای سمپدوریا خیلی روحیه بخش بود ، اگرچه یووه الان روی نوار پیروزی است و متوفق کردنشان مشکل خواهد بود.من انتظار یک بازی شگفت انگیز را دارم ، نزدیک و هیجان انگیز.

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مکس الگری :‌

• سمپدوریا بازی خوبی در داربی شهر جنوا ارائه داد ، در واقع در ۶۰ دقیقه ی اول عالی بودند وانها  مقابل پالرمو و لاتزیو هم نمایش خوبی داشتند.ما به جوی پر اشتیاق وارد می شویم ، انها ۲۷ گل زده اند ، تنها ۴ گل کمتر از یوونتوس ، وقتی در خانه بازی می کنند ، کیفیت فوق العاده ای دارند.انها ادر ، موریل ، کاربونرو ، سوریانو و انتونیو کاسانو را دارند  ، کاسانو شرایط خوبی دارد می تواند هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قراردهد.پس این بازی اصلا نسبت به بازی های دیگر کم اهمیت نیست و سخت خواهد بود ، چون ما مقابل تیمی با سطح تکنیکی بالا قرار خواهیم گرفت.
  • هنوز تصمیم نگرفته ام از چه بازیکنی مقابل مدافعین استفاده کنم ، اما مطمئا بازیکنی خواهد بود که توانایی بازی در ان پست را داشته باشد ، نمی خواهم ابداع خاصی انجام دهد ، یا کسی را انتخاب می کنم و یا اصلا بدون هافبک دفاعی بازی می کنیم.
  • صحبت های مدیر برنامه های روگانی؟ نمی دانم مدیر برنامه ی دنیله چه گفته است ، فقط می توانم بگویم که اگر او خواهان بازی کردن بیشتر موکلش نباشد ، وظیفه اش را به خوبی انجام نداده است. :nish: اما من مربی هستم و شغل من شامل اینکه بدانم روگانی باید بازی کند هم می شود.او یک بچه ی کوچک است و تا اخر بخشی از  پنجره ترانسفر زمستانی بوده و فکر می کنم او برای سالهای سال بخشی از یوونتوس خواهد ماند.اما فکر می کنم همین الان یوونتوس چند بازیکن مهم در خط دفاع دارد . کیه لینی ، بارزالی ، بونوچی و یا مثل کاسرس که بعد از شش ماه دوری عملکرد خوبی از خود نشان داد.روگانی هم در در داربی خوب عمل کرد ، ممکنه است فردا بازی کند. :thank:
  • در مورد هرنانس هم همین طور ، قبلا هم گفته ام ، در ابتدای فصل این کل تیم بود که خوب بازی نمی کرد ، چون نتیجه نمی گرفتیم.هیچ فایده ای ندارد و غیر منصفانه است که تمام سرزنش ها را شامل یک بازیکن کنیم.هرنانس بازی فوق العاده ی در منچستر انجام داد ، بازی زیبایی بود و او ثابت کرد که شخصیت دارد.او در داربی هم بسیار خوب بود ، مخصوصا وقتی که بعد از مصدومیت سامی خدیرا به پوشش دفاع پرداخت و من فکر می کنم تا وقتی که فوتبال بازی می کند این نقش او خواهد بود.
  • در بازی بعدی ما دشوار هستند چون خارج از خانه بازی خواهیم کرد.ما فردا به مصاف سمپدوریا می رویم که خصوصیات فردی بازیکنانش را دارد ، در حالیکه اودینزه تیمی کاملا متفاوت است.بعد از یک دوره ی طولانی که به جبران امتیازاتمان برای رسیدن به مدعیان می پرداختیم ، این دو بازی برایمان اهمیت فراوانی دارد.قبلا هم گفته ام ، که هدف ما در این فصل این است که در شش هفته ی پایانی یا در صدر جدول باشیم و و یا نزدیک مدعیان.در ان قدم اخر حرفهایمان را خواهیم زد.
  • بارزالی در دسترس نیست و مانژوکیچ هم امروز تست آمادگی خواهد داد ، مارکیزیو محروم است و ماریو لمینا و پریرا هم مصدوم هستند.در خط حمله با توجه به اینکه که ماریو امروز جداگانه تمرین کرده ، بین زازا و موراتا تردید داردم.انها هر دو در فرم خوبی هستند ، علی رغم این واقعیت که موراتا در مقابل ورونا گل نزد ، اما هم در حمله و هم در دفاع بسیار خوب عمل کرد ، او مطمئنا روند گلزنی اش را دوباره به دست خواهد اورد.
  • به نظر می رسد روزنامه ها هر روز اگر هر بازیکن یووه بازی نکند ، شروع می کنند به گفتن اینکه او دارد می رود! این یوونتوس است و یوونتوس باید قدرت عالی ای در هر سه منطقه ی بازی داشته باشد.زازا دارد خوب کار می کند ، چون چند گل مهم زده و پیشرفت فراوانی کرده.

• Juventus FC, MaMpIeRo, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

یوونتوس فردا ممکن است ۳-۵-۲ و یا ۴-۴-۲ بازی کند که در صورتی که ۴-۴-۲ باشیم از استاورارو و خدیرا  به عنوان هافبک های مرکزی و پوگبا و کوادرادو به عنوان هافبک های کناری استفاده خواهد شد ، موراتا برای تشکیل زوج حمله شانس بیشتری دارد

• mory, alexdelpiero, El rey leon و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لیست ۲۱ نفره ی بازی فراد ، مانژو نرسیده :

1 Buffon
3 Chiellini
4 Caceres
6 Khedira
7 Zaza
9 Morata
10 Pogba
11 Hernanes
12 Alex Sandro
16 Cuadrado
19 Bonucci
20 Padoin
21 Dybala
22 Asamoah
24 Rugani
25 Neto
26 Lichtsteiner
27 Sturaro
33 Evra
38 Audero
40 Vitale

• Juventus FC, alexdelpiero, El rey leon و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

• بن شده
  • 3066 ارسال

امیدوارم خدیرا مثل بازی قبل نباشه 

uymnjtbz91apgh8jo6lp.jpg

• Bianconero Amore, Juventus FC, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مونتلا گفته دیبالا من رو یاد جوونی هام می ندازه :22: :fp:

ادر هم گفته بوفون و دیبالا سلاح های یووه هستند و غیبت مارکیزیو هم چیزی رو عوض نمی کنه :nish:

• Juventus FC, mory, MaMpIeRo و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Alex2003

Alex2003

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 378 ارسال

احتمالی که وجود داره بنابر استفاده چرخشی مکس از بازیکنا، برای بازی فردا ممکنه از زوج کوادرادو و اورا استفاده کنه.توی هافبک دفاعی حتی میشه از آساموا هم استفاده کرد.

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
نمیدونم چرا نسبت به این بازی استرس دارم :22:
احساس میکنم نمیبریم !!
برای اینکه اسپم نشه :
خدا زیدان ُ به زمین گرم بزنه..
  • alexdelpiero, El rey leon, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی

6t8b_ashampoo_snap_2016.01.10_02h17m18s_

• alexdelpiero, tecra, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خدا هیچ تیمیو بدون لیدر خط هافبکش نذاره .!!!
اگه 352 بازی کنیم ، خدیرا تو اون پست نه خلاقیت لازم رو داره نه جنگندگی کافی رو داره .
به نظرم سوئیچ کنیم رو کناره ها بهتر نتیجه میگیریم .
به احتمال 99 درصد روگانی بازی میکنه . اگه قرار باشه خط هافبک از کار بیفته حداقل بازی سازی از خط دفاع انجام بشه .

در کل حس خوبی رو این بازی ندارم

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4143 ارسال

بازی که خارج خونه است

با باخت فیورنتینا هیجان به یووه وارد شده

با مساوی رم هم احساس خوبی به یوون رسیده

بنابراین انتظارات برای بردن سامپدوریا بالاست

یک وضعیت ذهنی خاصی بر تیم حاکم است

بردن در این بازی ارزش زیادی دارد از جهت رده بندی جدول

باید دید واکنشش بازیکنان چیست.

• Bianconero Amore, eⁿzº, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

ادر :‌

• فکر می کنم داربی روحیه ی ما را افزایش داده است ، ان باز یاهمیت بالایی برای ما داشت و هواداران ما و خودمان با شورو اشتیاق به مصاف یوونتوس خواهیم رفت. و امیدواریم بتوانیم انها را به دردسر بیندازیم.
  • یووه تیم قدرتمندی است ، چون انها چهار بار پیاپی به لطف ذهنیتی که آنتونیو کونته به وجود اورد و با الگری برقرار ماند ،  قهرمان شده اند ، اما ما تلاش می کنیم نوار پیروزی هایشان را قطع کنیم.
  • قدرت انها به استحکام تیمی شان برمی گردد ، بوفون ، بارزالی ، بونوچی ، کیه لینی و مارکیزیو و بقیه ای که برای سالها کنار هم بازی کرده اند بستگی دارد و انها به خوبی این ذهنیت پیروزی را به بازیکنان تازه وارد هم منتقل کرده اند.
  • چه بازیکنی را دوست دارم از مجموعه ی تیمشان حذف کنم؟ به عنوان یک مهاجم ، می گویم بوفون ، او سرآمد است.اما در حال حاضر دیبالا فرم فوق العاده ای دارد ، کنترل کردن بازیکنی مثل او دشوار ، به خاطر تکنیک ، حرکات فوق العاده اش.

• GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
به کمپین حس خوبی ندارم به این بازی بپیوندید ( :
کلا به یوونتوس بدون مارکیزیو حس خوبی نمیشه داشت .
نبودنش 100 در صد به چشم میاد اما امیدوارم باعث نشه روند بردهامون قطع بشه .
  • alexdelpiero, El rey leon, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- هفته ترسناكي ـه ! تساوي رم و ميلان، باخت خونگي فيورنتينا و حالا هم شكست اينتر مقابل ساسولو.

همه چيز دست به دست هم داده تا يووه با پيروزي احتمالي مقابل سمپدوريا صعود اميدوار كننده اي در جدول داشته باشه.

ولي واقعا سمپدوريا حريف خطرناكي ـه ....

• MaMpIeRo, eⁿzº, alexdelpiero و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

به کمپین حس خوبی ندارم به این بازی بپیوندید ( :
کلا به یوونتوس بدون مارکیزیو حس خوبی نمیشه داشت .
نبودنش 100 در صد به چشم میاد اما امیدوارم باعث نشه روند بردهامون قطع بشه .

منم حس خوبی ندارم:|
بالاخره بعد از هفت هشتا برد پشت سر هم نمیشه هی انتظار پیروزی داشت
بالاخره یه بازی تیم خراب میکنه
با باخت اینتر و فیوره خیلی این بازی حساس شده
اگه ببریم تا رده ی دوم بالا میایم
+تا اینجای کار ناپولی 5-0 از فروزینونه جلوىه:-/
+لیالی:(
  • Bianconero Amore, alexdelpiero, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی