پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

هفته چهاردهم سري آ : پالرمو 0-3 يوونتوس

59 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21183 ارسال

JuiR1448481204ezwxmp.jpg

هفته چهاردهم سري آ

پالرمو - يوونتوس

تاريخ : يكشنبه، 8 آذر 1394

ساعت : 23:15 به وقت ايران

مكان : ورزشگاه رنزو باربرا

• juve's fan, mory, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
وازکز: " دیبالا جانشین توز نیست، دیدار پیش رو بسیار حساس خواهد بود"

44607523939040099476.jpg

فرانکو وازکز هافبک باشگاه پالرمو که هم تیمی سابق پائولو دیبالا است در مصاحبه با اسکای اسپرت در مورد مهاجم جوان آرژانتینی بانوی پیر و دیدار پیش روی یوونتوس و پالرمو صحبت کرد:

" آیا او جانشین توز است ؟ من این گونه فکر نمی کنم. او بازیکن متفاوتی است و هنوز جوان است. پائولو هنوز مسیر طولانی پیش رو دارد، اما من از پیشرفت او لذت می برم."

" خاطرات زیبایی با او در پالرمو دارم. او سه سال در اینجا بازی کرد و من مطمئن هستم که در دیدار پیش رو بسیار احساساتی خواهد شد. اما این بازی رویارویی یوونتوس علیه پالرمو است نه دیبالا علیه وازکز."

" مطمئناً دیدار حساس و ویژه ای خواهد بود و اینکه او را با پیراهن تیمی دیگر به غیر از پالرمو ببینم تجربه ای متفاوت خواهد بود."

zs96_09331954287134591688.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, mory و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
زامپارینی: "دیبالا 100 میلیون یورو و حتی بیش تر ارزش دارد."

Zamparini490epa_17.jpg

مائوریتزیو زامپارینی رییس باشگاه پالرمو معتقد است به زودی ارزش دیبالا به 100 میلیون یورو و حتی بیش تر هم خواهد رسید.

زامپارینی در مصاحبه با گازتا دلو اسپرت در مورد استعداد دیبالا صحبت کرد و آشکار کرد که یوونتوس در دقایق پایانی نقل و انتقالات تابستانی برای فرانکو وازکز پیشنهاد ارائه کرده است. او در مورد خرید دیبالا توسط بیانکونری گفت:

" گذشت زمان ثابت می کند که چرا بپه ماروتا و فابیو پاریتیچی به سرعت دیبالا را در این سن به خدمت گرفتند."

" برای به خدمت گرفتن او، سیلویو برلوسکونی من را به آرکوره دعوت کرد و حتی اریک توهیر نیز به ورگیت آمده بود تا من را وسوسه کند، اما این تمام موضوع نیست. باشگاه پاری سن ژرمن نیز آماده بود تا در صورت ملحق شدن زلاتان ابراهیموویچ به میلان سرمایه ی زیادی برای او هزینه کند."

" یوونتوس در حال حاضر استعدادی در اختیار دارد که به زودی ارزشش به 100 میلیون یورو و حتی بیش تر هم خواهد رسید. من تکرار می کنم: هنگامی او به عنوان مهاجم مرکزی بازی می کند  بهترین عملکرد خود را ارائه می دهد."

دیبالا در ماه های اخیر بنا بر توصیه ی آلگری افزایش ماهیچیه داشته است. زامپارینی در این باره گفت:

" من امیدوارم روند افزایش وزن دیبالا متوقف شود. او بازیکن انعطاف پذیر و با استعدادی است. من هنوز افزایش وزن الساندرو دل پیه رو را به یاد دارم."

زامپارینی در ادامه در مورد شرایط وازکز صحبت کرد:

" من قبل از این گفته ام، او تنها در تابستان تیم را ترک خواهد کرد. در حال حاضر دو باشگاه ایتالیایی و دو باشگاه انگلیسی او را می خواهند."

" ماروتا در 31 آگوست قبل از این که پیشنهادی برای هرنانس به اینتر ارائه دهد وضعیت وازکز را از من جویا شد، اما من به او گفتم که رابطه ی دوستیمان را خراب نکند :22:."

" چه کسی فاتح اسکودتو خواهد شد ؟ امیدوارم ناپولی یا فیورنتینا این کار را انجام دهند، اما من فکر می کنم یوونتوس همه چیز را برای بازگشت به صدر جدول در اختیار دارد البته مطمئناً پس از بازی در باربرا..."

" آلگری پتانسیل بالایی دارد و من امیدوارم که او فرصت کافی را در اختیار بهترین گلزن خود (پائولو دیبالا) قرار دهد. مانچینی نیز با اینتر فوق العاده ظاهر شده است و آن ها باید حریف جدی در نظر گرفته شوند."

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
بالاردینی: " یوونتوس همه چیز را برای رقابت در اسکوتو و لیگ قهرمانان در اختیار دارد."

63984232123159267966.jpg

داویده بالاردینی سرمربی پالرمو معتقد است یوونتوس تمام ابزار لازم را برای رقابت بر سر اسکودتو و لیگ قهرمانان در اختیار دارد.

روسانرو روز یکشنبه در ورزشگاه خانگی خود میزبان بانوی پیر خواهد بود که در حال حاضر با نه امتیاز اختلاف نسبت به اینتر صدرنشین در رتبه ی ششم قرار گرفته است.

بالاردینی در مصاحبه با توتواسپرت گفت:

" من از بازی های اخیر یوونتوس شگفت زده نشدم. آن ها پیشرفته ترین باشگاه سری آ هستند و تنها تیمی هستند که بتواند با قدرت های بزرگ اروپایی رقابت کند. در حقیقت آن ها نیروی محرکه ی فوتبال ایتالیا هستند." 

" یوونتوس از ساختار بزرگی برخوردار است، که این موضوع را نیز در مهارت آن ها در انتخاب بازیکنان نشان داده اند. خرید های آن ها مخلوطی از کیفیت های تکنیکی مختلف است، بازیکنانی که ذهنیت درستی دارند و اشتیاق برای پیشرفت."

" من بازی الکس  ساندرو را از زمانی که در پورتو بازی می کرد دنبال می کنم. همیشه از نحوه ی بازی او خوشم می آمد، به خاطر اینکه ایده های من را در فوتبال بازتاب می دهد: توانایی تکنیکی، آزادی عمل، کیفیت و قدرت."

" اینکه او در اینجا موفق شده است چیز عجیبی نیست، اما یوونتوس قهرمانان دیگری را نیز در اختیار دارد. پائولو دیبالا، آلوارو موراتا ، جی جی بوفون و پل پوگبا."

" آن ها همه چیز را برای رقابت برای اسکودتو و لیگ قهرمانان در اختیار دارند."

بالادرینی در مورد کار خود در پالرمو و همکاری با مائوریتزیو زامپارینی گفت:

" او همیشه حاضر و فعال است. او همان مردی است که شش سال پیش بود."

" آیا بازیکنانی که او می خواهد را انتخاب می کنم؟ اگر این گونه باشد زامپارینی باید فوراً من را اخراج کند. من فکر نمی کنم او از سرمربی بخواهد همان کاری که خودش در ذهن دارد را انجام دهد."

" من بحث و گفتگو با رییس را دوست دارم، اما بعد از آن، همان گونه که همیشه باید باشد وظیفه ی سرمربی است که ترکیب تیم را انتخاب و تصمیم گیری نهایی را اتخاذ کند."

" زامپارینی من را به خوبی می شناسد. من یک رومانیولوی یک دنده هستم!"

+ چقدر یک سرمربی باید محترم و جنتلمن باشه  :worship:  :53:  :53: 

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

بر اساس اخبار یووه همانگونه که در برابر من سیتی با سیستم 2-5-3 بازی کرد ، یک شنبه نیز با همین سیستم به میدان می رود اما احتمالا نفراتی در مقابل پارمو تغییر کنند .

طبق پیش بینی ها ، خط دفاع یووه ثابت خواهد بود و بارتزالی ، بونوچی و کیلینی 3 مدافع مقابل کاپیتان بوفون هستند .

این در شرایطی است که احتمالا کوادرادو در سمت راست خط هافبک و اورا در سمت چپ بازی می کند و مارکیزیو ، لمینا و پوگبا 3 بازیکن دیگر بیانکونری در خط هافبک خواهند بود .

برای خط حمله نیز با توجه به مصدومیت مانژوکیچ احتمالا شاهد زوج موراتا - دیبالا خواهیم بود .

شرایط دو بازیکن مصدوم یوونتوس یعنی خدیرا و مانژوکیچ که البته مصدومیت شدیدی ندارند بررسی خواهد شد تا رسیدنشان به بازی با پالرمو مشخص شود .

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

یک خورده  کوادرادو دیگه نقشش تو بازی تیم و گل سازی کم شده و متاسفانه اون کم عقلی باعث شده نجات گر یووه نباشه..

به نظرم بهتره به عنوان بازیکن تعویضی بیاد تو زمین و فکر نکنه پستش خونه خاله است.

• Bianconero Amore, MaMpIeRo, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

امار پیش بازی

ck3_capture.png

siak_capture.png11_thumb.png

دیدارهای رو در رو

tbl1_capture.png2_thumb.png

fy2t_capture.png3_thumb.png

مقایسه اماری دو تیم در لیگ

9tj_capture.png4_thumb.png

5d8f_capture.png5_thumb.png

oob_capture.png6_thumb.png

بهترین های دو تیم

oob_capture.png6_thumb.png

gucu_capture.png7_thumb.png

وضعیت فیزیک بدنی دو تیم

pn7c_capture.png8_thumb.png

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Soheil Bianconeri و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2517 ارسال

امیدوارم این بازی دیگه به روگانی بازی برسه. سه بازی آینده یووه همه سخت و مهم هستن (لاتزیو و سویا خارج از خونه و البته فیورنتینا) و شاید ریسک بازی دادن بهش بالا باشه ولی فردا فرصت خوبیه که هم حریف از نظر تکنیکی پایین تره و هم یه استراحتی به یکی از مدافعای اصلی میشه. نتایج ضعیف داخلی امسال از الگری برای استفاده از روگانی ترسو ساخته. حیفه واقعن همچین بازیکنی داشته باشیم که میدونیم تا ده سال دفاع تیم رو بیمه میکنه ولی بندازیمش رو نیمکت و منتظر بازی های حذفی باشیم تا بلکه بازی بهش برسه..

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Georgia و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
مکس آلگری: " یوونتوس در بازی فردا 3-5-2 بازی خواهد کرد."

17203297682996482992.jpg

مکس آلگری اصرار دارد سیستم 3-5-2، انتخاب اصلی او در بازی با پالرمو خواهد بود.

بازی روسانرو و بیانکونری فردا 23:15 به وقت تهران در ورزشگاه باربرا برگزار می شود و این بازی نیز به مانند بازی های دیگر از حساسیت خاصی برای مجموعه ی یوونتوس برخوردار است.

گزارش هایی در هفته ی اخیر مبنی بر اینکه آلگری دوباره ترجیح می دهد در این بازی نیز با سیستم 3-5-2 به میدان برود منتشر شده است و ایده ی استفاده از ترکوارتیستا برای تیم در حال حاضر وجود نخواهد داشت.

آلگری در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی گفت:

" من فکر می کنم ترکیب تیم بر پایه ی خصوصیات بازیکنان استوار است. در صورتی که می خواستم در این بازی از ترکوارتیستا استفاده کنم  تنها ده بازیکن در اختیار داشتم، به خاطر اینکه روبرتو پریرا و هرنانس هر دو مصدوم هستند."

" من معتقدم که نگرش و رویکرد تیمی است که تفاوت ها را ایجاد می کند. موضوع اصلی استفاده از سیستم ها نیست، دراین صورت محدودیت زیادی در میدان برای تیم  ایجاد می شد. اگر شما به تیم های بزرگ اروپایی نگاه کنید می بینید تکنیک و کیفیت آن ها است که تفاوت ها را در پایان ایجاد می کند. هدفی  که من در ذهنم هنگام ورود به یوونتوس ترسیم کرده بودم بهبود وجهه اروپایی تیم بود و به نظرم تا درجاتی به این هدف رسیده ایم."

" باید در بازی های آینده اشتباهات کم تری مرتکب شویم، به خاطر اینکه در بازی های گذشته اشتباهات زیادی انجام داده ایم. دیدار با پالرمو دیداری بسیار بسیار پیچیده در حضور 30000 تماشاگر آنان خواهد بود که برای تشویق کردن تیمشان برای شکست یوونتوس به ورزشگاه می آیند. ما باید به درک تداوم در نتایج اخیر تیم رسیده باشیم و تمرکزمان را یک سطح دیگر افزایش دهیم، در غیر این صورت در برزخ رتبه های پنجم یا ششم گرفتار خواهیم شد و نمی توانیم از آن خارج شویم."

آلوارو موراتا در بازی بیانکونری در مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان از روی نیمکت بازی را آغاز کرد و ماریو ماندژوکیچ از ابتدا به میدان رفت و به نظر این انتخاب آلگری کاملاً حساب شده بود.

" موراتا در حال بهبود تیزهوشی و دقت خود است، اما در حال حاضر استفاده از ماندژوکیچ ضمانت بالاتری ایجاد می کند و او از خصوصیاتی برخوردار است که موراتا در حال حاضر آن ها را ندارد. برای هر بازیکنی که به میدان می رود مهم ترین مسأله برنده شدن یوونتوس است، اما مطمئناً در هر تیمی بازیکنان بزرگ تفاوت ها را ایجاد می کنند."

" فکر می کنم موقعی که رقابت سالمی برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم وجود داشته باشد برای تیم بسیار خوب خواهد بود و سطح تمرکز بازیکنان را افزایش می دهد."

" مطمئن هستم که هر اتفاقی در بازی فردا رخ دهد دوباره بحث هایی بر سر دیبالا انجام خواهد شد، بنابراین، من ممکن است او را همراه خود به آنجا نبرم تا کمی زمان بخرم! مائوریتزیو زامپارینی یک رییس و هوادار فوتبال است و نظرات سرگرم کننده ای در این باره می گوید. او باید اینکه در چه جایگاهی قرار دارد را در نظر بگیرد."

" من فکر می کنم بازیکنان از سن 18 سالگی تا زمان بازنشستگی همواره می توانند پیشرفت کنند. همه چیز به اشتیاق برای پیشرفت و اعتقاد راسخ بازیکن در تمرینات دارد. هدف همواره باید رسیدن به بالاترین مرتبه ممکن باشد تا هم بازیکن و هم تیم بتواند بهترین نتیجه را از آن ببرند."

" تیم، باشگاه و هواداران نیز باید این هدف را در ذهن داشته باشند که این هدف بهترین بودن است. به منظور رسیدن به بهترین نتایج، باید در تک تک روزهایی که تمرین می کنیم تمام تلاش خود را انجام دهیم."

" سری آ و لیگ قهرمانان دو رقابت کاملاً مجزا و متفاوت هستند. من فکر نمی کنم که ما بیش تر بر روی اروپا متمرکز شده ایم و یا انگیزه ی بیش تری نسبت به اسکودتو در این رقابت ها داریم، اما مهم ترین نکته بهبود وضعیت فیزیکی بازیکنان و بازگشت آن ها از مصدومیت و رسیدن به فرم اصلی خود است."

" نتایج به تیم کمک می کند که در مسیر مشخصی به تلاش خود ادامه دهد. هنگامی که در مورد بالانس صحبت می شود نباید به این معنی باشد که در یک بازی بازیکنان بی استفاده شده و در بازی دیگر بااستعداد ظاهر می شوند. این یک فرآیند است و این فرآیند می تواند پستی و بلندی هایی داشته باشد."

Spoiler

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

بهترین کار همین رفتن به سمت سیستم 5 هافبکه است چون از نظر دفاعی تضمین کننده است ...

در ضمن در این سیستم ساندرو احتمال بازی کردن بش تری داره تا اورا

از ان سمت هم حضور لیختن مفید است.

از خوبی های این سیستم اینه که کوادرادو تو ترکیب اصلی نمی تونه باشه و برای ذخیره کارسازتره

• Bianconero Amore, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال

بازیکنان دعوت شده برای رویارویی با پالرمو

بوفون، کیه لینی، زازا، مارکیزیو، موراتا، پوگبا، الکس ساندرو، بارزالی، کوادرادو، ماندژوکیچ، بونوچی، پادوین :nish:، دیبالا، روگانی، نتو، لیختشتاینر، استورارو، اورا، روبینیو، ویتاله

• Bianconero Amore, mory, MaMpIeRo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
کنفرانس خبری بالاردینی: " محدود کردن بیانکونری کار سختی است."

داویده بالاردینی سرمربی باشگاه پالرمو در کنفرانس خبری قبل از بازی اذعان کرد که روش های مهار دیبالا مهاجم جوان آرژانتینی یوونتوس را بررسی کرده است. 

بازی روسانرو و بیانکونری فردا ساعت 23:15 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد.

بالاردینی در مورد بازی فردا گفت:

" چگونه بیانکونری را متوقف کنم ؟ آرزو می کنم که از این موضوع اطلاع داشتم."

" محدود کردن تیمی مانند یووه به خصوص زمانی که به فرم خوب خود رسیده است هرگز آسان نیست. ما در ابتدا باید بر روی فوتبال خودمان متمرکز شویم، به خاطر اینکه بازیکنان قدرتمندی در اختیار داریم و من به آن ها باور دارم. من هر روز آن ها را می بینیم و این را می دانم که آن ها می خواهند توانایی های خود را اثبات کنند."

" من یک انگیزه ی مضاعف دیگر دارم، اینکه هرگز یوونتوس را  ورزشگاه خانگی خود شکست نداده ام. ورزشگاه پر از هوادار باربرا می تواند سلاح  دیگری برای اسلحه خانه ما باشد."

دیبالا برای نخستین بار پس از پیوستن به یوونتوس به این ورزشگاه بازمی گردد، اگر چه بالاردینی در ماه گذشته جایگزین مربی سابق  او بپه یاچینی شده است.

" از اینکه هرگز با بازیکن قدرتمندی مانند او کار نکردم ناراحتم. در حال حاضر او در یوونتوس است و ما در حال ارزیابی راه حل هایی برای متوقف کردن او هستیم."

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1837 ارسال
79814084127720419409.png
یوونتوس                                                                              پالرمو

برای کسانی که می خوان در نتیجه ی پیش بینی هایی که انجام دادن تغییری ایجاد کنن  :1: 

پالرمو در دیدارهای خانگی:
  • پالرمو در 9 دیدار از 20 دیدار خانگی اخیر خود یک گل یا کم تر به ثمر رسانده است و در این دیدارها 2 برد، 3 تساوی و 4 شکست به دست آورده است.
  • پالرمو در 14 دیدار از 20 دیدار خانگی اخیر خود یک گل یا کم تر دریافت کرده است که منجر به 8 برد، 3 تساوی و 3 شکست برای تیم شده است.
  • در 20 دیدار خانگی اخیر خود، پالرمو در هر بازی به طور میانگین 1/6 گل به ثمر رسانده و 1/3 گل دریافت کرده است.

یوونتوس در دیدارهای خارج از خانه:
  • یوونتوس در 11 دیدار از 20 دیدار خارج از خانه اخیر خود یک گل یا کم تر به ثمر رسانده که منجر به 2 برد، 4 تساوی و 5 شکست شده  است.
  • یوونتوس در 15 دیدار از 20 دیدار اخیر خود یک گل یا کم تر دریافت کرده است که در این بازی ها 9 برد، 4 تساوی و 2 شکست کسب کرده است.
  • در 20 دیدار اخیر خارج از خانه، یوونتوس به طور میانگین در هر بازی 1/4 گل به ثمر رسانده و 0/8 گل دریافت کرده است.

• Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

با برد میلان فشار روحی روی یوونتوس افتاده

باید دید این فشار رو چطوری تیم ترجمه اش می کنه.

در کل بازی های یکشنبه شب نتایج خوبی برای یووه نداشته..

• Georgia , Pouya, Donnie و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

پیش بازی 

3j2_juve1.png

• mory, Georgia , Pouya و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

Sassan

Sassan

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1143 ارسال

ترکیب احتمالی

ixgl_juve2.png

r3t2_juve3.png

• Soheil Bianconeri, Georgia , ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

juventus_wallpaper_by_harvy355-d5q4lea.j

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

منچستر سیتی که چهارشنبه یووه بردش الان صدرنشین لیگ جزیرس.. :thank:  :65yytgts6rouhope1x2s:  :peace: ..اگر امشب نتیجه نگرفتیم :fp:​  لطفا کمتر به الگری بتازید :worship:

• mory, alexdelpiero, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

طبق امار کم ترین تکل موفق در این فصل مربوط به یوو و موفق ترین تیم در تکل زنی پالرم بوده است.

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Numero Uno و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4153 ارسال

با بودن کوادرادو و اورا در جناحین مشکل میشه این پالرمو رو برد..............

• Bianconero Amore, mory, alexdelpiero و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
مشکل از جایی شروع میشه که کلا نشه پالرمو رو برد !!! این 3 امتیاز رو شده تو خون بزنیم باید کسب کنیم .
اشاره به ضرب المثل : ایشالا این پول رو تو خون بزنی بخوری ( :
شده با دفاع مطلق و یک ضدحمله و بردن یک هیچ ترجیحا دیقه 60 بازی که استرس تا اخر بازی نکشتمون .
ولی چی میشه امشب 4 تا گل بزنیم . خدارو چه دیدی شاید دو3 تا نوجوون 13 چهارده ساله امشب بعد بازی یوونتوسی شدن . این نوجوونا گل میخان ( :
در هرصورت فقط برد
  • Bianconero Amore, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ارسال پاسخ

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی