پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ جزیره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان لیگ برتر (36 کاربر رای داده است)

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر می شود ؟

1. آرسنال (2 رای [5.56%])

درصد آرا: 5.56%

2. چلسی (7 رای [19.44%])

درصد آرا: 19.44%

3. لیورپول (4 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

4. منچستر سیتی (22 رای [61.11%])

درصد آرا: 61.11%

5. منچستر یونایتد (1 رای [2.78%])

درصد آرا: 2.78%

6. تاتنهام (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
تیم چلسی مقابل لیورپول به برتری 1-0 دست پیدا کرد..... گل: دروگبا 42 اخراج:بالاک 51 ارسنال هم در دیداری عجیب تیم منچستر یونایتد رو 1-0 شکست داد....... گل: امانویل ادبایور 85

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
عجب !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! از منچستر بعید بود ولی حالا لیگ انگلیس داغ میشه

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من با اين نتايج تنور ليگ برتر داغ ميشه من که عاشق روبنم و دوست دارم هر جا روبن هست موفق باشه با تشکر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نوید جان مطمئن باش داغ نمیشه چون همونطور که گفتم منچستر جا می مونه همینطور آرسنال و شما دوباره اختلاف چلسی با بقیه رو خواهی دید من که دیروز خیلی لذت بردم دو تا تیم منفور باختند گل دروگبا فوق العاده بود

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
بكام نيازي به تضمين موقعيت خود در تيم ملي انگلستان نمي‌بيند ديويد بكام كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال انگلستان مي‌گويد، كيفيت كار در اين تيم به اندازه‌اي است كه نيازي به تضمين موقعيت خود در تيم ملي در رقابت‌هاي يورو ‪۲۰۰۸‬ندارد. به‌گزارش خبرگزاري فرانسه از لندن، بكام ‪۳۱‬ساله براي بازگشت خود به تيم ملي مردد است و در عين حال انتظار دارد كه "استيو مك‌لارن" سرمربي جديد، اين تيم را با او يا بدون حضور او به مرحله نهايي رقابت‌هاي يورو ‪۲۰۰۸‬برساند. بكام كه در رقابت‌هاي جام جهاني ‪۲۰۰۶‬آلمان نمايشي ضعيف داشت و پس از آن تصميم به رها كردن موقعيت خود به عنوان كاپيتان تيم گرفت، گفت: تيم ملي فوتبال انگلستان يقينا بدون من نيز از كيفيت و توانايي كافي برخوردار است. وي افزود: تيم ملي فوتبال انگلستان داراي بازيكناني توانا و بزرگ است و شانس خوبي براي كسب مقام‌هاي عالي دارد. بكام گفت: حضور كادر فني جديد براي تيم ملي مهم است اما مهم‌تر از آن بازيكنان هستند. روح تازه‌اي به تيم دميده شده و اطمينان دارم كه چيز زيادي از رقابت‌هاي جام جهاني تاكنون تغيير نيافته است. اين بازيكن در نظر داشت بازي براي تيم ملي كشورش را ادامه دهد اما وقتي كه با تصميم مك‌لارن به عدم دعوت او به تيم ملي، شوكه شد، اين موضوع را زيركانه دنبال مي‌كند. وي افزود: من در مورد بازي مجدد در تيم ملي فكر نمي‌كنم. اين مساله به افراد ديگر مرتبط است. لذت بردن از فوتبال در اسپانيا، تلاش سخت و نگاه به آينده، همه آن چيزي است كه مي‌توانم انجام دهم. بكام خاطرنشان ساخت: مي‌خواهم بار ديگر در تيم ملي بازي كنم و به اين دليل است كه از تيم ملي خداحافظي نكردم.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من شنيدم يه بوهايي داره از منچستر و ليگ برتر انگليس بلند ميشه منتظر رسوايي ها باشيد با تشکر

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
بعید می دونم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

نوید جان مطمئن باش داغ نمیشه
چون همونطور که گفتم منچستر جا می مونه همینطور آرسنال
و شما دوباره اختلاف چلسی با بقیه رو خواهی دید

وقتی که امروز پورتموث امتیاز از دست بده شما شاهد تحقق پیش بینی من خواهید بود ;D

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ایول مانی پرتموث هم باخت و حالا چلسی صدرنشین شد باز اما من بازم میگم این منچستر امسال ول کن نیست

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
مك لارن: پاركر مستحق حضور در تيم ملي است اسكات پاركر، كاپيتان نيوكاسل پس از دو سال و نيم غيبت، براي رقابت‌هاي مقدماتي يورو 2008 در تيم ملي انگلستان حضور خواهد داشت. استيو مك لارن، سرمربي انگلستان در صدد است تا از پاركر به جاي اوون هارگريوز كه در حال حاضر مصدوم است، استفاده كند. وي در مصاحبه‌اي با تمجيد از عملكردهاي پاركر اظهار داشت: "اسكات كاپيتان خوبي بوده و سابقه درخشاني در نيوكاسل داشته است. او بازيكني است با ويژگي‌هايي كه ما خواهان آن هستيم. از جمله اخلاق ورزشي و تيمي و انگيزه براي پيروزي. اخيراً با اسكات صحبت كرده ام و از اينكه چنين فرصتي براي او پيش آمده بسيار خوشحال به نظر مي رسد و قرار است روز سه شنبه با پاركر و ساير بازيكنان تيم جلسه‌اي در خصوص دو ديدار مهم انگلستان داشته باشيم." گفتني است، بازيكنان تيم ملي انگلستان هفتم اكتبر در اولترافورد برابر مقدونيه قرار خواهند گرفت و چهار روز بعد براي بازي برابر كرواسي به زاگرب خواهند رفت. ديويد بكام نيز كه پس از جام جهاني توسط مك لارن ناديده گرفته شد، فعلاً جايي در تيم ملي انگلستان ندارد و در دو بازي آينده اين تيم نيز حضور نخواهد داشت. اسامي بازيكنان انگلستان به شرح زير است: دروازه بانان: رابينسون (تاتنهام)، فاستر (منچستريونايتد)، كركلند (ليورپول). مدافعان: گري نويل (منچستريونايتد)، فيليپ نويل (اورتون)، براون (منچستريونايتد)، تري (چلسي)، فرديناند‌(منچستريونايتد)، كاراگر (ليورپول)، كينگ (تاتنهام)،اشلي كول (چلسي )، بريج (چلسي) هافبك‌ها: لمپارد (چلسي)، جرارد (ليورپول)، جناس (تاتنهام)، كاريك (منچستريونايتد)، ريچاردسون (منچستريونايتد)، داونينگ (ميدلزبرو)، رايت فيليپس (چلسي)، پاركر (نيوكاسل) مهاجمان: روني (منچستريونايتد)، كروچ (ليورپول) جانسون (اورتون)، دفو (اسپورز)

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
فرانك ريبري، پديده جوان فوتبال فرانسه این روزها مورد توجه بسیاری از تیم های بزرگ جهان قرار گرفته است‌. به گزارش Soccerway درخشش ريبري در تيم‌ ملي فرانسه و انجام بازي ‌هاي خوب در المپيك مارسي باعث شده تا باشگاه ‌هاي آرسنال، ‌اينتر و يوونتوس سخت در تلاش براي جذب وي باشند‌. در حال حاضر توپچی های لندن جلوتر از رقباي ايتاليايي خود قدم برداشته و درخواست 26 ميليون يورويي براي خريد پديده خروس‌‌ ها ارائه داده‌ اند‌. آرسن ونگر قصد دارد ريبري را در ماه ژانويه يا ژوئن به تيم آرسنال بياورد‌. اين باشگاه تصمیم دارد براي قراردادي تا 30 ژوئن 2012 در هر فصل 5/3 ميليون يورو به وي بپردازد‌.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اشنایی بیشتر با فوتبال انگلیس

رئيس فدراسيون : جفری تامپسون

سخنگو : آدریان بوینگتون
سال تاسيس : 1863
عضويت در فيفا : 1905
عضويت در يوفا : 1954
آدرس :
25 Soho Square GB - LONDAN W1D 4FA

+44-20-7745-4546 : فكس
ايميل : info@thefa.com
سايت : www.thefa.com

مربي تيم ملي : استیو مک لارن
ورزشگاه ملي : ومبلی
ظرفيت : 78311

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
ریبری بازیکن خیلی خوبیه و به نظر من بهترین جا واسه رشتش همون ارسناله چون ونگر نشون داده که با جوونا خیلی خوب کار میکنه بچه ها خواهشن به خاطر این حرفمم من رو خفه نکنید چون نگفتم بیاد یوونتوس من چیزی رو که به نظرم رسید درسته گفتم

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
استيو مك لارن پس از تساوي بدون گل انگلستان در ديدار انتخابي يورو 2008 برابر مقدونيه در اولدترافورد از عملكرد تيمش انتقاد كرد. در این دیدار بازيكنان تیم ملی انگلیس ناهماهنگ بودند و نمايش دلسرد كننده آنها واكنش هواداران انگليسي را به دنبال داشت كه بين دو نيمه تيمشان را هو مي‌ كردند. مك لارن در نشست خبري پس از بازی گفت: " همه تماشاگران، همه‌ كساني كه بازي را تماشا كردند و همه كساني كه انگليسي هستند، نااميد و افسرده شدند، به ويژه كادر فني و بازيكنان. رختكن نااميد كننده ‌اي داشتيم. در سطح استانداردهاي طبيعي‌ مان بازي نكرديم. يك امتياز به دست آورديم، اما انتظار داريم كه مقدونيه را ببريم يا دست كم انتظار داريم در بازي‌ هاي خانگي امان گل بزنيم و اين كار را انجام نداديم. بازيكنان از اين موضوع آگاه هستند و نيازي نيست به آنها چيزي بگويم. آنها نااميد هستند، مانند من. " سركو كاتانچ، سرمربي مقدونيه هم در پايان بازي گفت: " از نتيجه بسيار راضي هستم. بسيار تاكتيكي بازي كرديم، اما بايد كار را چهارشنبه و در ديدار آندورا تمام كنيم. نبايد بيش از اندازه خوشبين بود. پيش از اين ديدار از يك امتياز هم راضي بودم. پس از بازي هم اين چنين بودم. تساوي نتيجه درستي بود، اما انتظار داشتم انگلستان هجومي ‌تر بازي كند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
شنبه ۲۲/۷/۸۵ ليگ برتر انگليس ويگان - منچستريونايتد آرسنال - واتفورد استون ويلا - تاتنهام ليورپول - بلكبرن منچسترسيتى - شفيلد ميدلزبورو - اورتون پورتس موث - وستهام ردينگ - چلسى

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
مک لارن با دعوت نکردن بکهام می خواد ثابت کنه که ادم قاطعیه ولی تا حالا که نبودن بکهام هیچ سودی نرسونده
نبودن بکهامو جراردو جو کول و اوون اشتباهات مک لارن باعث شد انگلیس اونطوری ببازه
چرا تیمی که تو هر پستی کلی ستاره داره باید اینطوری بازی کنه چرا بازیکنا انگیزه ندارن
کاشکی انگلیس دوباره به روزای اوجش برگرده تصویر

shaghayegh

shaghayegh

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 134 ارسال
بدون بکام فکر نکنم بتونه.

10_pinturicchio

10_pinturicchio

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 97 ارسال
حاااالااااا مگه بکهام کیه!!!!! از علی دایی که بالاتر نیست!!!

hany

hany

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 164 ارسال
چرا خیلی بالاتره درسته که از وقتی رفت رئال دیگه اون بکهام سابق نشد ولی بازم وجودش موثره

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
نه بابا علی دائی کجا بکام کجا........ خوده کاپلو فک قشنگه هم بعد از بازی اول که مساوی شد گفت: بکام یه بازیکن معمولیه که نه دریبل بلده و نه چیز دیگه فقط بلده سانتر کنه که اونم خیلی هاش به هدف نمیرسه....

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی