پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ جزیره

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
2442 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: قهرمان لیگ برتر (36 کاربر رای داده است)

به نظر شما چه تیمی قهرمان لیگ برتر می شود ؟

1. آرسنال (2 رای [5.56%])

درصد آرا: 5.56%

2. چلسی (7 رای [19.44%])

درصد آرا: 19.44%

3. لیورپول (4 رای [11.11%])

درصد آرا: 11.11%

4. منچستر سیتی (22 رای [61.11%])

درصد آرا: 61.11%

5. منچستر یونایتد (1 رای [2.78%])

درصد آرا: 2.78%

6. تاتنهام (0 رای [0.00%])

درصد آرا: 0.00%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

9 امتیاز اختلاف هفته 24. اگه یک صدم درصد چلسی قهرمان نشه که میشه بازم معنی موفق بودن کونته تو چلسی رو میده

واقعا جای تحسین داره که تونسته تو فصل اولش این نتایجو بگیره و این اختلاف را ایجاد کنه و موجب افتخار ایتالیا بشه  تو انگلیس

امیدوارم همینجور سال های سال به موقینش تو انگلیس ادامه بده و دهه ها اونجا موندگار بشه و این طرف ها نیاد چون تازه داره دوران تلخ حضورش رو نیمکت یووه وحتی ایتالیا  و نتایجش تو اروپا و کوپا و رفتارهاش و خودخواهی هاش فراموش میشه واسه خیلی ها 

• mory, Pinturicchio و ace of glass از این پست تشکر کرده است

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

داستان سیندرلا تموم شد

مظلوم ترین مربیِ همه ی دوران ها

90915659269673131259_thumb.jpg

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

بی شخصیت !!!!

اگه قرار بود به خاطر نتایج برنامه ریزی نشده اخراجش کنند باید همون فصل پیش اخراجش میکردند نه این فصل !!! 
امسالم ایشالله سقوط میکنند و تا قرن ها رنگ جام رو نمیبینند .

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

اگه کنته قهرمان بشه امسال سال دیگه نوبت کنته است  :2laugh:  :24: 

تو جزیره هر کی قهرمان شد سریع سال بعدش اخراج شد  :1: 

• alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
فصل بعد جانشین آلگری نشه صلوات!
  • alexdelpiero, Signora Omicidi, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Massimiliano Allegri

Massimiliano Allegri

الگری ای امام ، الگری ای امام :دی

• بن شده
  • 3066 ارسال

لیگ رو  :24:  :2laugh:

• alexdelpiero, Escanor و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- دی متئو چلسی رو قهرمان لیگ قهرمانان اروپا کرد! :22:  اونم با تیمی که خودش نبسته بود ...

هنوز باورم نمیشه حتی یک فصل هم حاضر نشدن بهش فرصت بدن و بلافاصله شوتش کردن بیرون :fp: 

هنوزم اون قهرمانی چلسی با دی متئو رو نمیتونم باور کنم که چی جوری اومد برد و اخراج شد و رفت ... اما چیزی که واضحه مربیای ایتالیایی ارزش خودشونو به همه ثابت کردن رانیری نیاز به لستر نداره ، لستره که نیاز به رانیری داره ...

امیدوارم ی تیم بزرگ نصیبش بشه :thank:

• mory, eⁿzº, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

از آدم های دو رو بدم میاد ،یه ویژگی که این دنیا داره اینه که تمام حرفات و اعمالت به یادگار میمونه .  همه تنش های رانیری و مورینیو رو یادمونه ،  مورینیو چه حرفایی که با بی آبرویی نزد حالا چی شده دلش به حال رانیری سوخته ؟؟ 
آهان یادم اومد نکنه به خاطر این بوده که پارسالم خوشو اینجوری انداختند بیرون ؟؟ 
اون گندایی که زدی با این دو تا توییت و مصاحبه شسته نمیشه !!

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال

- قطعا لستر باید اجازه بیشتری به رانیری میداد و حالا حتی اگه توی لیگ خودشون رو پیدا کنند و از منظقه سقوط دور بشن، بی شک این کارشون مانند یک ننگ در پرونده و تاریخشون ثبت میشه.

لستر به قاطعیت "تمام" تاریخش رو مدیون رانیری ـه.

و حالا از این جالب تر، صحبت های مورینیو هست، دفعه اول که خوندم اصلا نتونستم باور کنم، احساس می کردم فعل ها رو دارم برعکس میخونم !

آدمها هرچقدر پیر میشن، خرفت هم میشن، مورینیو مصداق بارزی از این صحبت ـه ...

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

لستر و یووه نداره یووه ای ها هم به اسطوره و مربی که سه قهرمانی آوورد فحش می دن قدرنشناسی همه جا هست آدم قدرشناس کم پیدا میشه

• GioVanni Agnelli, alex 4ever, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6041 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حرف عماد سنگین بود انصافا...

بعضی از ماها جوری علیه کونته جبهه میگیریم انگار دشمن قسم خوردمونه..! باور کنید هیچ اشکالی نداره هم کونته رو دوست داشته باشید هم آلگری رو..!

#قدرشناس باشیم
  • GioVanni Agnelli, mory, alexdelpiero و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

لستر و یووه نداره یووه ای ها هم به اسطوره و مربی که سه قهرمانی آوورد فحش می دن قدرنشناسی همه جا هست آدم قدرشناس کم پیدا میشه

یووه ای ها که به سرمربی فعلی هم فحش میدن و مسخره ش میکنن.  :1:

• mory, Pinturicchio, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

یه مربی گرفت تیم مریضی  رو که دو سال هفتم شده بود رو با رکورد شکنی تو همون فصل اول قهرمان کرد (کار تاریخی) و هارمونی عجیبی توش به وجود آورد و با اون بازیکنای هجومی اونقدر موقعیت گل خلق میکرد. یه مربی هم بعد از سال اولش هر سال تیمش بی برنامه تر میشه و فقط ستاره هایی داره که  باید خودشون یه حرکتی بزنن تو زمین.

حالا دیگه به اینکه یکیشون به عنوان بازیکن هم اسطوره و کاپیتان یووه بوده کاری ندارم.

جایگاه ها کاملا متفاوته :)

• GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

^

اگر در جواب پست منه فقط باید :fp: ... واقعا فوق العاده ست این دید محدود که فینال لیگ قهرمانان یا دوسال دابل کردن رو نمیبینه. فوق العاده ست قدرت حافظه این دوستمون... و نه تنها ایشون بلکه تقریبا همه مون، که از تیم های هجومی (!!) سرمربی سابق پاسکاری های تودر مثلث مرگبار بارتزالی-بونوچی-کیلینی یادمون رفته! یک تاسف هم باید خورد که برای فحش دادن به سرمربی فعلی به راحتی دلیل هم تراشیده میشه! 

• Pinturicchio, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

^^^

اگر جواب فقط  " :fp: " هست پس ادامه اش چیه ؟!  :1:  :53:

اتفاقا من حافظه ی خوبی دارم و همون پارسال هم که پشت سر هم میبردیم گاهی اینور و اونور ازش انتقاد میکردم. فصل اول هم انتقادی نکردم ولی از نوع نگرشش خوشم نمیومد.

دوران کونته هجومی نبودیم ولی فوق العاده با برنامه بودیم و بازیکنارو هم به سطح بالاتری برد. خوشبختانه همینطور بازیکنارو ول نمیداد تو زمین مگرنه هنوز گیرِ 30 امی بودیم احتمالا.

• GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 ارسال

ادامه ش برای دل خودمه... :1:

من فرق زیادی تو نحوه بازی تیمای این دو بزرگوار نمیبینم. زمان کونته هم تو همه بازی ها با برنامه نبودیم. شما سال آخر کونته یادتون رفته به چه مصیبتی امثال جنوا و اودینزه و بولونیا و... رو میبردیم؟ دیگه توز و یورنته مهاجمامون بودن، چرا مسلط به بازی نبودیم؟ پاسای رو اعصاب بونوچی یادمون رفته؟ که از هر ۱۰تا یکیش سالم درمیومد؟ یا بازیای لیگ اروپا یادمون رفته که فیورنتینا رو به چه رقتی بردیم؟ اگر کونته کلا با برنامه بود و همه ش همه رو بهتر میکرد، ما باید سال به سال قویتر میشدیم دیگه؟ یخورده زیادی در گذشته زندگی میکنیم...

• Pinturicchio, tecra, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

ببخشید میپرم میون کلامتون :1:

محمد فقط من واقعا هنوز یادمه که سال اخر کنته چندتا از دوستانی که الان اسمشون رو نمیبرم اما تو تاپیک های بازی های اون سال هست میتونید برید ببینید ..

همونایی که گفتن کنته بی برنامست الان میان میگن الگری بی برنامست ! یعنی میخوام بگم یک سیکل طبیعی هست این قضیه ، همه بی برنامه ان از نظر ی عده ، یعنی الگری بره سوسا [ :22: ] بیاد میگیم که سوسا بی برنامست واو الگری پشت خط دفاع حریف چه پاس هایی میداد چقد خوب بی برنامه بودیم موقع الگری ! اضن جو جی ارنا زمان الگری ی چیز دیگه بود .. این سوسا خیلی بی نظم هست از واقعیت یوونتوس دور شده .. و این ادامه داره !

در اینکه تیم الگری بد بازی میکنه مواقعی شکی نیست خودمم بارها گفتم ؛ اما الان . بحث من چیز دیگست 

• mory, Pinturicchio, alexdelpiero و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

یووه ای ها که به سرمربی فعلی هم فحش میدن و مسخره ش میکنن.  :1:

اینقدر که علیه کنته کامنت بد دیدم علیه علگری ندیدم.

فرق بین این دو زمین تا آسمونه کنته اسطوره ی یووه است. علگری اسطوره کالیاریه  :1: 

اصن کنته ضعیف ترین مربی یووه در 20 سال اخیر !! باشه قبول !! اسطوره ی یووه که بود !! نبود ؟؟!! بازم به میلانیا رفتارشون با اینزاگی که هیچ مقامه خاصی هم نیوورد بهتر بود تا یووه ایا با کنته 

اگه کنته 3 تا قهرمانی تو اروپا هم بیاره مربی نیست  :1: 

• El rey leon و tecra از این پست تشکر کرده است

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

آخ جون بازم دعوای کنته- آلگری  :1:  :1:  :272:

----------

لیگ برتر امروز و بعد از دو هفته اگه اشتباه نکنم شروع میشه. ازین هفته دوره فشرده بازیای من سیتی، و فشرده تر من یونایتد شروع میشه که مجبورن در چند جبهه بازی کنن:

- در بعضی از پست ها من سیتی بازیکن جایگزین مناسبی نداره و با وضعیت فعلی در لیگ و اروپا، فرصتی برای ریسک کردن هم نداره.. 

- وضعیت من یونایتد سخت تره.. مورینیو اساسن اعتقادی به سیستم چرخشی و استراحت و این سوسول بازیا نداره.. در بازیای FA Cup هم به ده خیا و اکثر بازیکنای اصلی بازی میده..در لیگ اروپا، فینال جام اتحادیه (فردا شب)، FA Cup، و در لیگ حضور دارن و تا حالا دو تا (اگه اشتباه نکنم) از بازیای سختشون هم عقب افتاده که فکر کنم در April باید انجام بدن..

فشردگی بازیای این دو تیم بهترین فرصت برای چلسی و البته تاتنهام هست که پنجشنبه از لیگ اروپا حذف شد و الان میتونه تمام تمرکزشو رو لیگ برتر بزاره. 

• mory, alexdelpiero, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

- واقعا هیچ جوره تو کتم نمیره که میگین  سه سال تمام تیم کونته با برنامه و عالی بازی میکرد!

من هر فصل بازیای تیم رو دنبال میکنم و خیلیاشم دیدم ؛ اما اونجوری که دوستان از تیم کونته تعریف میکنند رو تو خواب هم ندیدم!

والا یادمونه دیگه اکثر بازیای سری ا رو با همین رویکرد اول گل نخوردن با 352 میرفتیم تو زمین و دقیقا مثل بازی پورتو که توپ و میدان رو کامل دستمون داشتیم تا پشت محوطه راحت میومدیم اما با دفاع لایه ای حریف مواجه میشدیم و مجددا توپ رو بر میگردوندیم ، لیخت ازینور اساموا اونور با دو تا پاس توپ بهشون میرسید بعد میدیدن نمیتونن برن تو دو تا قِر با توپ میدادن بر میگردوندن دست پیرلو!  تا اینکه نهایتا ی اشتباهی موقعیتی مثه بازی با پورتو کاشته پیرلو یا الکس یا پاس های تو در پیرلو پیش میومد به گل میرسیدیم ...

وگرنه اینطور با برنامه که میگین من خاطرم نیست ... شاید منظورتون پیرلو بود که تیمو راه مینداخت که باید اشاره کنم اونم ربطی به مربی نداره ...!

- بیاید ی ذره واقع بین باشیم ، کونته و الگری در یک سطحن ؛ تفاوت رو ابزار یک مربیه که مشخص میکنه ...

اما مطمئن باشید امثال سوسا مونتلا اسپالتی سطحشون از الگری پایین تره ، دی فرانچسکو و ساری هم شاید همسطح یا بالاتر باشن اما هنوز تجربه ای که الگری تو لیگ قهرمانان داره رو ندارن ... پس انقدر الکی دنبال ریسک تغییر مربی نباشیم و بیشتر برای خرید فوق ستاره شیکممون رو صابون بزنیم

• mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی