پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو نوچرینو

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
172 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
جون حسین اذیت نکن!! ??? :o :-[ اومدم بگم که الان بهترین فرصته که نوچرینو خودی نشون بده که دیدم با اون دست فرمون مزخرفش ;D شل و پل شده فقط امیدوارم از بینیش فقط خون اومده باشه و چیزیش نشده باشه

سالومه

سالومه

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 116 ارسال
شما رو به خدا بگید که یه شایعه هست خیلی ناراحت شدم :'(

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نه. شایعه نیست اما انفاق جدی هم نیست.در تمام مدتی که به بیمارستان می بردنش هم هوشیار بوده و مشکلی ندارشته.وقتی از رستوران Mamma Mia بیرون میومده تصادف کرده. خبر بد ابنکه به احتمال خیلی زیاد به خاطر مراقبت ها ی تکمیلی از ترکیب 18 تایی بازی مقابل رم کنار گذاشته خواهد شد.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
واییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی بابا یوونتوس دیگه اوج بدشانسیه ! امیدمون به نوچرینو بود بخدا دیگه اشکم داره در میاد !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
احتمالا بايد به زوج مولينارو و تياگو در سمت راست چشم داشته باشيم...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فکر کنم باید بگیم : مه و خورشید و فلک در کارند ---تو ببازی و جلوی رم کم بیاری !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
من نمیدونم چرا هرچی بلا هست باید سر یوونتوس بیاد نمیشه این کاکا مصدوم بشه؟

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
میگه:روزگار بار امانت نتوانست کشید قرعه کار به نام یوونتوس بیچاره زدند من میگم تا بلایی سر بقیه نیومده یه چندروز تیم رو تعطیل کنن.

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
چرا زدین تو فاز ناامیدی ؟؟؟ فقط یه 7 - 8 تا مصدوم داریم + یه 10 - 12 تا بازیکن ناآماده ، 2 - 3 تا کم تعصب و چند تا هم جوون و کم تجربه ، همین ! با همه این تفاسیر ما ندود ، الکس ، بوفون و ترزگه رو که داریم . همین 4 تا واسه رم کافی هستن ، همونجور که 4 سال قبل واسه رئال کافی بودن . ما میبریم ، ما رم رو میبریم تا دوباره ثابت کنیم که یوونتوس ، یوونتوسه . حالا ممکنه اونا با 12 تا یار بازیکن شروع کنن و هواداراشونم از هر حربه ای استفاده کنن ، مهم نیست ؛ یعنی اصلا مهم نیست که اونا چی هستن ! مهم اینه که ما ، یعنی خودِ خودِ ما ، یوونتوسیم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نوچرینو بالاخره مصاحبه کرد و گفت : بصورت معجزه اسایی از نجات پیدا کردم و واقعا ترسیده بودم ! همچنین گفت بعد از یک هفته به تمرینات بر میگرده ولی قطعا به بازی با رم نمی رسه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم پست تکمیلی حرفهای رضا خیلی خوش شانس و خوشبخت هستم در حال حاضر خوب هستم همه چیز تمام شد و گذشت خطرو ترسی بود که گذشت . امروز صبح از بیمارستان مرخص شدم و عصر با مراجعه به مرکز یوونتوس اخرین وضیعتم را بررسی کردم. اهسته اهسته به شرایط عادی بازخواهم گشت. و به کنار تیم و هم باشگاهی هایم و تمرینات و بازی ها یووه . البته بازگشت به شرایط قبل کمی مشکل خواهد بود و تصور بازی کردن برابر رم کمی غیر ممکن است.گفتنی است که هافبک یووه در بخش خبری کانال یوونتوس نیز اظهار داشت: خطری گذشت و الان خوب هستم و خوشحال که حافظه ام را از دست ندادم. از این اتفاق همه ناراحتند و من فکر می کنم این یک معجزه بود

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
همين جوري كم مشكل داريم يكي هم تصادف ميكنه. كلا ما تيم كم شانسي هستيم. حريف ما يك دونه توپ ميزنه ميره توي دروازه. ما سه تا به تير ميزنيم. به اميد شانس بهتر.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
نا اميد نباشيد.اگه با همين وضعيت رم رو لوله نكرديم... نوچرينو به بازي رم و بازي بعديش كه هفته‌ي ديگه هست و سه روز بعد از بازي با رم نمي رسه ولي بعدش ماده مي شه و بازي مي كنه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21121 ارسال
خدا رو شکر که سالمه نوچرینو خیلی ازش خوشم میاد هر چند نقطه ضعف هایی داره که باید رفع بشه ولی همینجوریش هم خیلی خوب بازی میکنه بیچاره خودش هم متحیره !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
البته این بلاهایی که سر یووه میاد به خاطر ما هوادارهای ایرانیه ها!!!! آنکه در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش میدهند تفسیرش با خودتون!!!

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3431 ارسال
نوچريو واقعا ضعيفه خيلی ضعيف

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
توی بازی اخر خیلی ضعیف بود بر خلاف بازی های دوستانه که مهره ی کارامدی نشون داد ولی امیدوارم زود برگرده تا مشکل از این بیشتر نشه

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بهرحال هرچقدرم ضعيف باشه از ريندلي براي ابزي تو پست بال راست بهتره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نوچرینو بعد از مرخصی از بیمارستان یه مصاحبه جالب انجام داده و گفته که در شرف پیوستن به فیورنتینا بوده که بعدش قرار شده تو یووه بازی کنه.خودش گفته در مسیر حرکت به سمت فلورانس بوده که سکو بهش زنگ میزنه و میگه باید در تمریننات پیش فصل در پینتزولو شرکت کنه!! حالا بوفون یه کاری کرد همه دارن حقایق زندگیشون رو لو میدن!! ;D ;) در ضمن این طور که معلومه نوچرینو استراحت کامل رو انجام داده و میتونه تو لیست بازیکنان برای بازی با رم قرار بگیره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بد بود.نمیدونم چرا صالی حمیدزیچ جاش نیومد.وقتی دیدم داره گرم میکنه یکم امیدوارم شدم اما نیومد به بازی دیگه.البته دلیلش میتونه تعویض اجباری آندراده باشه.نوچرینو کار موثر و خاصی نکرد اما خب اشتباه فاحشی هم نداشت.ایشالله بهتر میشه روز به روز

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی